Jelenleg 541 vendég és 5 tag online

Francia harckocsik

6 hónapja 4 napja #296946 Írta: Hecienda
Megválaszolva: Hecienda
Nekem a 8as nagyon bejött, ugyan nincsenek még olyan nagy kerekei szóval nem fognak fel annyi lövést, meg az ágyú sem olyan pontos mozgás közben messzebről de a 90es pen 320as alfa a repeszhez elég brutál.
Sokmindenkit szemből is beütsz, de ha sikerül megkerülni akkor még a nehéztankok jórészébe is beletolod hátulról a 300+ sebzést.

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

6 hónapja 1 napja #297022 Írta: MKLS21
Megválaszolva: MKLS21
Üdv, gyors kérdés, AMX 13 90-en felmegy a Top löveg a stock lánctalpra? Mivel már megvettem, már nem tudom előnézetben megtekinteni. Garázsban meg csak annyit látok, hogy jóval nehezebb 90mm-es mint a stock gun.

6 hónapja 1 napja #297023 Írta: Omnipadmebumm
Megválaszolva: Omnipadmebumm
Szia. Nekem nincs meg, mert a 30 felé kanyarodtam egyenlőre, de megnéztem, felmegy rá minden, persze azt nem tudom, h felszerelést is tudsz e. Sztem max. egy álca.

6 hónapja 1 napja #297024 Írta: Omnipadmebumm
Megválaszolva: Omnipadmebumm
Itt az oldalon, ha rákattintasz a tank elemzésekre, van róla nagyon jó elemzés, ott is azt írja, hogy rá megy.

6 hónapja 1 napja #297038 Írta: Hecienda
Megválaszolva: Hecienda
Játékon belül tankösszehasonlítóba beteszed ott is megtudod nézni.

5 hónapja 4 napja #297675 Írta: Black_Sheep_01
Megválaszolva: Black_Sheep_01
Hát ööööööö.... Szerintem nem ezzel fogom megpróbálni az Obj. 279-es záró küldiket. 1.417 alap XP-re csak első osztály. Mennyi kellene az ászhoz?

Mellékletek:

5 hónapja 4 napja #297681 Írta: Silean2
Megválaszolva: Silean2
Szerintem mi jobban meglepődtünk volna azon, ha sikerül, mint te magad :lol:

Egyébként így, hogy lehet top tier és "bejöttek" a TD-k a játékba, sokkal powercreepebb lett, mint bármelyik más 7-es light, talán a T71 kivétel. Plusz prémium tank és unicumoknál most az a szokás, hogy 100%-ra kitolják a prémium tankjuk GM-ét, szóval...
Mellékletek:

5 hónapja 3 napja #297691 Írta: Black_Sheep_01

Silean2 beküldte: Szerintem mi jobban meglepődtünk volna azon, ha sikerül, mint te magad :lol:

Áááááá, touché! XD Nem néztem meg a kiírást.

Így viszont szűkülnek a lehetőségek, keresnem kell olyan tankokat, amelyek elég szarok hozzá, hogy alacsonyan legyen az ász határ, de megvan a sebességük ahhoz, hogy ne maradjak le a csatáról. Mi lenne a javaslatod nemzetenként?

5 hónapja 3 napja #297692 Írta: dobilaci
Megválaszolva: dobilaci

Black_Sheep_01 beküldte:

Silean2 beküldte: Szerintem mi jobban meglepődtünk volna azon, ha sikerül, mint te magad :lol:

Így viszont szűkülnek a lehetőségek, keresnem kell olyan tankokat, amelyek elég szarok hozzá, hogy alacsonyan legyen az ász határ, de megvan a sebességük ahhoz, hogy ne maradjak le a csatáról. Mi lenne a javaslatod nemzetenként?

En ezekkel csinaltam:

Nemet/japan: Lowe (nagyon alacsonyan van vele az I. osztaly/Asz hatara), RU 251 talan

Szovjet/kinai: T-10

Francia/sved/olasz,cseh: 9-es sved TD

Amerikai/lengyel/brit: ez meg hatra van de T49-el fogom.

A Dunning–Kruger-hatás az a jelenség, amikor minél kevesebbet tud valaki egy adott dologról, annál inkább hajlamos túlbecsülni a saját tudását.
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Black_Sheep_01

5 hónapja 3 napja #297693 Írta: Black_Sheep_01

dobilaci beküldte:

Black_Sheep_01 beküldte:

En ezekkel csinaltam:

Nemet/japan: Lowe (nagyon alacsonyan van vele az I. osztaly/Asz hatara), RU 251 talan

Szovjet/kinai: T-10

Francia/sved/olasz,cseh: 9-es sved TD

Amerikai/lengyel/brit: ez meg hatra van de T49-el fogom.

Köszönöm a tanácsokat!
Löwém van, RU lesz, mire odaérek. T-10 is jó ötlet, svédem nincs, talán a 1390 lehet befutó, bár a kerekesek miatt nem tudom, mennyire használható. A T49 a trollal érdekes lehet, bár sokan jól tolják vele, magas lehet az ász határ.
Melyik küldiket váltottad ki paranccsal?

5 hónapja 3 napja #297695 Írta: dobilaci

Black_Sheep_01 beküldte: Melyik küldiket váltottad ki paranccsal?

Union 4, 13
Alliance 9

Meg bent van 3 parancsom a Chimera Alliance 15-ben, mert turelmetlen voltam es meregbol kivaltottam parancsal. B) Ha azokat visszaszereztem, akkor meg elkoltok 2 parancsot:

Alliance 3, 7

Az Alliance 15 az konnyu lesz, az elozo kuldetesekben van nehez.

A Dunning–Kruger-hatás az a jelenség, amikor minél kevesebbet tud valaki egy adott dologról, annál inkább hajlamos túlbecsülni a saját tudását.

5 hónapja 3 napja #297696 Írta: Silean2
Tank aszoknal nem kell túl gondolni ;)

Union- T-34-2 vagy 110

Block- sta-1 vagy hwk40

Ezt úgy ahogy van skippeltem azt artyk miatt

Franciáknál- tvp vtu. Ettől könnyebb tank ászom még nem volt. 3 csata volt a küldi
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: dobilaci

5 hónapja 3 napja - 5 hónapja 3 napja #297697 Írta: dobilaci

Silean2 beküldte: Tank aszoknal nem kell túl gondolni ;)

Union- T-34-2 vagy 110

Block- sta-1 vagy hwk40

Franciáknál- tvp vtu. Ettől könnyebb tank ászom még nem volt. 3 csata volt a küldi

Jo tippek, lehet meg is probalok szerezni igy par extra parancsot, akkor nem kell szenvednem a Chimera alliance 15-el. Mert persze mar 3-szor teljesult volna a 6500 dmg + 5kill de egyszer nem tudott gyozni az impotens csapat, ketszer meg nem volt elinditva... :cheer:

Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Silean2

5 hónapja 3 napja #297698 Írta: Silean2

dobilaci beküldte:

Silean2 beküldte: Tank aszoknal nem kell túl gondolni ;)

Union- T-34-2 vagy 110

Block- sta-1 vagy hwk40

Jo tippek, lehet meg is probalok szerezni igy par extra parancsot, akkor nem kell szenvednem a Chimera alliance 15-el. Mert persze mar 3-szor teljesult volna a 6500 dmg + 5kill de egyszer nem tudott gyozni az impotens csapat, ketszer meg nem volt elinditva... :cheer:

Ha nem maradt parancsod az Excaliburban és a Chimerában, akkor meg tudod szerezni a 279-t úgy, hogy csak a franciákat viszed végig.
Szóval ha van 8 szabad parancsod és megcsinálod a 9.-et a franciáknál, akkor beváltogatod a másik 3 15. küldijére és megvan a 279.

Sokkal egyszerűbb és gyorsabb, a jutalmakat meg utólag is tudod kifele szedni belőlük. Nekem csak emiatt tartott fél évig a 279, mert nem néztem át rendesen a küldetéseket.

5 hónapja 3 napja #297703 Írta: dobilaci
Figyelem: Spoiler! [ Kattints a kinyitáshoz ]

Most jovok ra, ha megcsinalom a Chimera Alliance 15-ot masodlagossal es visszakapom a 3 parancsot akkor ki is tudom valtani a 279e-t. :blondy:

KERES
© 2020 WOTINFO. Minden jog fenntartva.