Jelenleg

17
látogatónk van

Francia harckocsik

4 éve 11 hónapja #287869 Írta: Tekagi
Megválaszolva: Tekagi
Én most az 5-ös francia könnyűt szeretném kivenni :) Td szerűen használva szerintem jó lesz :)

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

4 éve 9 hónapja #288984 Írta: Feri38_HUN
Megválaszolva: Feri38_HUN

Fut most a Fekete piacos esemény és az a pletyka járja, hogy a Foch 155-öt is betehetik. A kérdésem az lenne, hogy mennyire használható ez a td, illetve összehasonlítva a Foch B-vel, melyik a jobb?Csatákban nem sokat látok egyikből sem. Megérheti megvenni vagy inkább felejtős?

Nekem megvan a 155.Az ágyú kissé pontatlan,de ha jó napja van,a 2000 hp elviszi egy tárból(3 lőszer).A foch B nekem nem jött be.Ugyan úgy szór mint a 155-ös ágyú,és fikább az átütése is.

Betanított magfizikus
Mellékletek:
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: PZoli

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

4 éve 9 hónapja #289219 Írta: Tank_szemelyzete
Megválaszolva: Tank_szemelyzete
Sziasztok!

Feketepiacnak köszönhetően nemrég meglett a Foch 155. S35CA 3. skilles legénysége tökéletesen passzol bele, viszont a felszerelésekkel picit gondban vagyok. Az eddigi (felszerelés nélküli) tesztkörök alapján (8 random, némi rangsorolt) egy vertikális stabilizátor jól jönne rá, ahogy a töltésidő csökkentése is. Illetve nem ártana, ha ki is látna a fejéből. Mivel mobilis tank, és mozgás közben is kellene látótáv, így optika/vertstab/venti és optika/vertstab/töltésgyorsító kombinációk jönnének ki (álcát festés + álca képesség valamelyest kezeli). Feri38_HUN viszont venti/periszkóp/álcaháló kombót használ, és (tankon is) kék WN8-cal illetve >1200 Foch 155 csatával a háta mögött ez biztos jelent valamit. Ha bárki hozzáértőnek lenne véleménye, tapasztalata, azt megköszönném!

Vidám Percek Méreg Ellen: RanZar FV304 elemzése
Fejlődésben vagyok: 21 tankon 3 GM, szépen kékülgető WN8.

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

4 éve 9 hónapja #289224 Írta: szekkernyak
Megválaszolva: szekkernyak
vert. stabot nem tudsz rá rakni,én szellőzés,célzásgyorsító párost raknám mellé optika.

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

4 éve 9 hónapja #289226 Írta: 9fd8649b86bcbbb9d9c4e2af3c401999
Megválaszolva: 9fd8649b86bcbbb9d9c4e2af3c401999
Normális legénység és minden aktiv felszerelés: Optika, célzás, venti

Ezen kívül természetesen tehetsz rá mást is, de nem ígérem, hogy te és a csapatod is díjazni fogja fentebb látott periszkóp/álcaháló duót (Tier X tank :spaz: )

"A mindent látó szem" vagy a "vak vezet világtalant"--nem tudom melyik illik rám :/
Gun Markok
Blogom

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

4 éve 4 hónapja #291633 Írta: AssistKing
Megválaszolva: AssistKing
Ez a 6os francia kerekes tank a legrosszabb tankok egyike amivel valaha játszottam.
Komolyan érdekene akik itt non stop írják,hogy tönkreteszik a játékot az játszott e valaha velük.

ÓRIÁSI profil
Átlagos light sebesség
Úgy fordul mint egy nyerges vontató
VAK !!!

Húúú de op tényleg

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

4 éve 4 hónapja #291635 Írta: Sezamme
Megválaszolva: Sezamme

Ez a 6os francia kerekes tank a legrosszabb tankok egyike amivel valaha játszottam.
Komolyan érdekene akik itt non stop írják,hogy tönkreteszik a játékot az játszott e valaha velük.

ÓRIÁSI profil
Átlagos light sebesség
Úgy fordul mint egy nyerges vontató
VAK !!!

Húúú de op tényleg


Ez olyan int a II. VH-ban: annyira féltek a szövetségesek a Tigristől, hogy minden beásott német tankra ráfogták messziről, hogy Tigris, nem foglalkoztak vele, hogy az most éppen PZIV, vagy Jagdpanther volt. Itt is ugyanez működik: a legtöbbek által rettegett kerekes (nem véletlen) az EBR 75 és az EBR 105. Ez a két OP kerekes van, minden alkalommal kiderült, hogy a vinnyogók ezek miatt sírnak, csak szeretnek általánosítani.

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

3 éve 11 hónapja #295233 Írta: Hecienda
Megválaszolva: Hecienda
Kihúztam a Lynx-et hogy frontline-ra legyen egy kerekes csodám.
A 6-ossal még anno mikor bejöttek játszottam de nem nagyon fogott meg akkor ott abba is hagytam, most pedig a 7es átugorva akciósan megvettem a 8ast.

Sajnos túl jó legénységem nincsen hozzá így spotternek annyira nem fasza.
Proharovkán középen működik ahol nincsen plusz álcát adó bokor ott tud működni, de ha bokros részt nézek és ott bent ül valami periszkópos light/td az úgy spottol hogy én észre sem veszem.
Nagyon kellene rá a BIA meg a látótáv növelő skillek.

Viszont ha le lehet rohanni egyedülmaradt tankokat vagy át lehet rohanni valahol a csata második felében akkor a 90es átütésű HE-vel úgy csapkodja a 300+-t szinte bárminek a seggébe hogy öröm nézni.

Az irányításal kicsit még küzdök közben de egyenlőre élvezem, új színfolt a kempelős csatákban :)

Ja és akkor még azt olvasom mindenhol hogy a Lynx az még nem is igazán jó, a többi jobb lesz szóval egyenlőre várom a folytatást.

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

3 éve 11 hónapja #295236 Írta: bandras32
Megválaszolva: bandras32

Kihúztam a Lynx-et hogy frontline-ra legyen egy kerekes csodám.
A 6-ossal még anno mikor bejöttek játszottam de nem nagyon fogott meg akkor ott abba is hagytam, most pedig a 7es átugorva akciósan megvettem a 8ast.

Sajnos túl jó legénységem nincsen hozzá így spotternek annyira nem fasza.
Proharovkán középen működik ahol nincsen plusz álcát adó bokor ott tud működni, de ha bokros részt nézek és ott bent ül valami periszkópos light/td az úgy spottol hogy én észre sem veszem.
Nagyon kellene rá a BIA meg a látótáv növelő skillek.

Viszont ha le lehet rohanni egyedülmaradt tankokat vagy át lehet rohanni valahol a csata második felében akkor a 90es átütésű HE-vel úgy csapkodja a 300+-t szinte bárminek a seggébe hogy öröm nézni.

Az irányításal kicsit még küzdök közben de egyenlőre élvezem, új színfolt a kempelős csatákban :)

Ja és akkor még azt olvasom mindenhol hogy a Lynx az még nem is igazán jó, a többi jobb lesz szóval egyenlőre várom a folytatást.


A lynx-et én csipáztam, meg az EBR90-et is, de a 10-es!!! Hát nekem valahogy nem megy vele, botrány milyen csatáim vannak. :S

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

3 éve 10 hónapja #296459 Írta: Tank_szemelyzete
Megválaszolva: Tank_szemelyzete
A verzióváltásnál a kis tierű tankok HP-növelésével együtt elvették az S35 CA-tól a 105 mm-es ágyút. Én annak idején csak emiatt az ágyú miatt húztam ki a tankot (tier 5-ös mini ISU-152-ként volt élményfaktora rendesen), így most az eladásán gondolkozok. (Ha sokszor kicsit sebző TD-t akarok tier 5-be, ott van a Stug III G-m és RBFM-em. A 90 mm-es ágyú 240-es sebzése pedig mégse 300.) De mielőtt megtenném, érdeklődnék, hogy mit tapasztaltatok a megmaradt 2 ágyúval?

Vidám Percek Méreg Ellen: RanZar FV304 elemzése
Fejlődésben vagyok: 21 tankon 3 GM, szépen kékülgető WN8.
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: mannfreed1

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

3 éve 10 hónapja #296491 Írta: mannfreed1
Megválaszolva: mannfreed1
üdvözlet jómagamat is szomorúság hatotta át hogy elment a105 ös 300/165 normál lő szerel , goldal 330/223 kb 10 ms töltési idővel az új felállás szerint 150/171 , gold 150/239 kb 5,5 töltési idő . Gondolataim voltak hogy felszabadítom, pár kör után kellemesen csalódtam , de sajna 1 lövés 1 tank az már a múlté lett :( döntésem a hadrendben maradt .:)

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

3 éve 10 hónapja #296534 Írta: Slandyke
Megválaszolva: Slandyke
M10 RBFM -et használja valaki? Vélemény?

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

3 éve 10 hónapja #296541 Írta: DraX_HUNM
Megválaszolva: DraX_HUNM

M10 RBFM -et használja valaki? Vélemény?


Fun tanknak jó (még kevés csatám van vele ahoz hogy véleményt mondjak róla).
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Slandyke

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

3 éve 10 hónapja - 3 éve 10 hónapja #296544 Írta: Tank_szemelyzete
Megválaszolva: Tank_szemelyzete

M10 RBFM -et használja valaki? Vélemény?

Röviden: BRUTÁL. Hosszabban: mivel páncél nincs, így bokorban kell bujkálni és trollágyús tankok meg arty nem lesz a kedvencünk, de van gyors újratöltés, elég jó célzásidő, csőlehajlás, tűrhetően forgó torony és nagy látótáv. Én álcaháló/célzásgyorsító/optika kombót tettem rá**, és álca direktíva javítja a lapítási képességet (Frontline stb. révén még van kb. 400-500 ilyen direktívám), a legénységem még csak második skillt húzza. Így van 37 csatából 1080 átlag(!)sebzésem vele.
**Optika: jó az alap látótáv, és így akkor is kilát a fejéből, ha A-ból kell B-be mennie. Stug III G-n annak vacak alap látótávja miatt kénytelen vagyok periszkópozni. Nyitott a tank, tehát ventillátor kiesik, vertstab még nem elérhető tier 5-ben. Álcahálót a papír jelleg miatt tettem, de mivel álca skillel (vagy álca direktívával) és festéssel lehet pótolni, így lehet, hogy töltésgyorsítóra cserélem. Célzásgyorsító viszont mindenképp kell (a töltés jobban megy a tanknak, mint a célzás).

Vidám Percek Méreg Ellen: RanZar FV304 elemzése
Fejlődésben vagyok: 21 tankon 3 GM, szépen kékülgető WN8.
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Slandyke

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

3 éve 10 hónapja #296546 Írta: Slandyke
Megválaszolva: Slandyke

BRUTÁL


Mivel eddig is igazolódni látszik, amiket itt-ott egy-egy tankról írtál, lehet beruházok egyre.. :) 1500 kötvény nem a világ és a statjai alapján nem tűnt rossznak.. csakhát sokszor azé' jobb rákérdezni. :)

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

© 2024 WOTINFO. Minden jog fenntartva.