Jelenleg 749 vendég és 9 tag online

Francia harckocsik

8 hónapja 3 hete #287869 Írta: Tekagi
Megválaszolva: Tekagi
Én most az 5-ös francia könnyűt szeretném kivenni :) Td szerűen használva szerintem jó lesz :)

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

6 hónapja 2 hete #288984 Írta: Feri38_HUN
Megválaszolva: Feri38_HUN

PZoli beküldte: Fut most a Fekete piacos esemény és az a pletyka járja, hogy a Foch 155-öt is betehetik. A kérdésem az lenne, hogy mennyire használható ez a td, illetve összehasonlítva a Foch B-vel, melyik a jobb?Csatákban nem sokat látok egyikből sem. Megérheti megvenni vagy inkább felejtős?

Nekem megvan a 155.Az ágyú kissé pontatlan,de ha jó napja van,a 2000 hp elviszi egy tárból(3 lőszer).A foch B nekem nem jött be.Ugyan úgy szór mint a 155-ös ágyú,és fikább az átütése is.

Betanított magfizikus
Mellékletek:
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: PZoli

6 hónapja 2 hete #289219 Írta: Tank_szemelyzete
Megválaszolva: Tank_szemelyzete
Sziasztok!

Feketepiacnak köszönhetően nemrég meglett a Foch 155. S35CA 3. skilles legénysége tökéletesen passzol bele, viszont a felszerelésekkel picit gondban vagyok. Az eddigi (felszerelés nélküli) tesztkörök alapján (8 random, némi rangsorolt) egy vertikális stabilizátor jól jönne rá, ahogy a töltésidő csökkentése is. Illetve nem ártana, ha ki is látna a fejéből. Mivel mobilis tank, és mozgás közben is kellene látótáv, így optika/vertstab/venti és optika/vertstab/töltésgyorsító kombinációk jönnének ki (álcát festés + álca képesség valamelyest kezeli). Feri38_HUN viszont venti/periszkóp/álcaháló kombót használ, és (tankon is) kék WN8-cal illetve >1200 Foch 155 csatával a háta mögött ez biztos jelent valamit. Ha bárki hozzáértőnek lenne véleménye, tapasztalata, azt megköszönném!

Vidám Percek Méreg Ellen: RanZar FV304 elemzése
Az evolúció jele: immár 7 tankon is megvan a 3 GM. És a WoT 1.0-át immár halvány, de azért kék WN8-cal köszöntöm.

6 hónapja 2 hete #289224 Írta: szekkernyak
Megválaszolva: szekkernyak
vert. stabot nem tudsz rá rakni,én szellőzés,célzásgyorsító párost raknám mellé optika.

6 hónapja 2 hete #289226 Írta: Ferrari-fan
Megválaszolva: Ferrari-fan
Normális legénység és minden aktiv felszerelés: Optika, célzás, venti

Ezen kívül természetesen tehetsz rá mást is, de nem ígérem, hogy te és a csapatod is díjazni fogja fentebb látott periszkóp/álcaháló duót (Tier X tank :spaz: )

"A mindent látó szem" vagy a "vak vezet világtalant"--nem tudom melyik illik rám :/

1 hónapja 1 hete #291633 Írta: AssistKing
Megválaszolva: AssistKing
Ez a 6os francia kerekes tank a legrosszabb tankok egyike amivel valaha játszottam.
Komolyan érdekene akik itt non stop írják,hogy tönkreteszik a játékot az játszott e valaha velük.

ÓRIÁSI profil
Átlagos light sebesség
Úgy fordul mint egy nyerges vontató
VAK !!!

Húúú de op tényleg

1 hónapja 1 hete #291635 Írta: Sezamme
Megválaszolva: Sezamme

AssistKing beküldte: Ez a 6os francia kerekes tank a legrosszabb tankok egyike amivel valaha játszottam.
Komolyan érdekene akik itt non stop írják,hogy tönkreteszik a játékot az játszott e valaha velük.

ÓRIÁSI profil
Átlagos light sebesség
Úgy fordul mint egy nyerges vontató
VAK !!!

Húúú de op tényleg

Ez olyan int a II. VH-ban: annyira féltek a szövetségesek a Tigristől, hogy minden beásott német tankra ráfogták messziről, hogy Tigris, nem foglalkoztak vele, hogy az most éppen PZIV, vagy Jagdpanther volt. Itt is ugyanez működik: a legtöbbek által rettegett kerekes (nem véletlen) az EBR 75 és az EBR 105. Ez a két OP kerekes van, minden alkalommal kiderült, hogy a vinnyogók ezek miatt sírnak, csak szeretnek általánosítani.

KERES
© 2019 WOTINFO. Minden jog fenntartva.