Jelenleg 403 vendég és 2 tag online

Francia harckocsik

1 hónapja 4 hete #300025 Írta: Tank_szemelyzete
Megválaszolva: Tank_szemelyzete
Sziasztok! AMX 50 100 használható még a mai metában valahol? (Ha csak Frontline, nekem az is megfelel... Van elég garázshelyem.)

Vidám Percek Méreg Ellen: RanZar FV304 elemzése
Fejlődésben vagyok: 13 tankon 3 GM, szépen kékülgető WN8.

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

1 hónapja 4 hete #300026 Írta: Omnipadmebumm
Megválaszolva: Omnipadmebumm
Szia. Szerintem az egyik legjobb nyolcas tank most is, csak nekem valahogy nagyon nem megy vele (mondjuk mással sem). Amikor előveszem, mindig azt érzem, hogy nagyon nagy gyilkos, de állandóan elszámolom magam, még fejlődnöm kell. Ennek ellenére nagy kedvenc. Frotlinera én is szoktam vinni, pedig inkább prémekkel nyomom a bevétel miatt. Nagyon fun tud lenni, egyszer beszaladtam a foglalási zónába ahol három sebzett tank már majdnem befoglalt, egy, egy, kettő lövésekkel likvidálva lettek, én egyet kaptam be, és egyből ugrott századosra.
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Tank_szemelyzete

1 hónapja 2 hete - 1 hónapja 2 hete #300174 Írta: Tank_szemelyzete

Omnipadmebumm beküldte: Szia. Szerintem az egyik legjobb nyolcas tank most is

Végül is kifejlesztettem (az AMX 50B Top of the Tree plusz Tankrewards 5-szörös szorzók + prémiumnap révén) az AMX 50 100-at és az AMX M4 51-et is (AMX M4 45 -> AMX 65t, majd tervrajzok és kicsi szabad XP). Az előbbibe a Liberté 4. skilles személyzetét ültettem, eddig kifejezetten tetszik (leszámítva a tártöltési időt). Az AMX M4 51 kapcsán sokkal vegyesebb érzéseim vannak... Érzésre a Liberté 8-as szinten hatékonyabb, mint az M4 51 9-es szinten. Bármi tipp, hogy az AMX M4 51-et hogyan kellene üzemeltetni? (Pl. prémiumlőszert lővő tier 9 HT-k elleni harc, vagy hogyan lehet egy ekkora toronyház tankkal úgy hulldownozni, hogy a test ne látszódjon.)

1 hónapja 2 hete #300175 Írta: 9fd8649b86bcbbb9d9c4e2af3c401999
Megválaszolva: 9fd8649b86bcbbb9d9c4e2af3c401999
Itt az alairasomban van egy olyan, hogy "BLOGOM". Arra rá katt. és első oldal, utolsó tankja ha minden igaz a m4 51 rövid véleményezése. Nem biztos hogy kitertem mindenre, de ha nem lenne elég, akkor holnap még írhatok valamit hozzá (már amire emlékszem).

"A mindent látó szem" vagy a "vak vezet világtalant"--nem tudom melyik illik rám :/
Gun Markok
Blogom
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: PZoli, Tank_szemelyzete

1 hónapja 2 hete #300176 Írta: Tank_szemelyzete
Köszönöm, Ferrari-fan! Kifejezettten hasznos volt. Úgy néz ki, hogy nálam a "hulldown-érzékkel" vannak gondok (rosszul szoktam megbecsülni, hogy mikor van az, amikor még csak a tornyomat látja az ellenfél), illetve még rá kell állnom, hogy szilárd fedezék mellett forgassam be a tank elejét (kb. 270-280 effektívre növelve a felső lemez védelmét, és az oldalamat a fedezékkel takarva).

Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: 9fd8649b86bcbbb9d9c4e2af3c401999

3 hete 3 napja #300716 Írta: W4SS4W
Megválaszolva: W4SS4W
BC artyra van értelme a pillanatkép pernek? Mert forgotornyos úgye.

"A Tigrisekben egyetlen jó volt, mégpedig az, hogy kevés volt belőlük."
(ismeretlen kanadai harckocsizó)

„A tankok sikeres alkalmazása a győzelem záloga.” (Heinz Guderian)

3 hete 3 napja #300717 Írta: Slandyke
Megválaszolva: Slandyke
Szerintem müxik. De ez nem szakvélemény CSAK egy vélemény.

KERES
© 2021 WOTINFO. Minden jog fenntartva.