Jelenleg 314 vendég és 3 tag online

Francia harckocsik

3 hónapja 1 hete #285348 Írta: Nortonor
Megválaszolva: Nortonor

Ger0p beküldte:

Nortonor beküldte: AC 46-ra érdemes feldobni a nagy csövet?
Evidens, hogy kifejleszteni érdemes, mert annyival könnyebb a stock grind az AC 48-on, de valahogy tier 7-ben a DPM-ét keveslem. A DCA 45-tel, viszont a jó tűzgyorsaságnak köszönhetően jól lehet permatrack-elni is.
Szóval nem nagyon látom azt, hogy mi lenne a pláne a 100 mm-esben.

Régebben a francia HT és TD esetén is igaz volt, hogy a nagy csövet nem volt érdemes felrakni.
Ez talán csak az új HT ágnál valtozott meg, bár talán ott sem egyértelmű.

Mentem még pár kört vele miután jobban megvizsgáltam a tankot. A 90 mm-es ágyú permatrack potenciáljára lehet építeni, de az életemet nem merném feltenni rá mert néha olyanokat missel. Ugyebár francia...
Az AC 48-nál már első ránézésre is evidens a top ágyú előnye, mivel táras.

Számomra az új HT ágon jóval egyértelműbb volt (t8-t9), hogy felesleges a nagy cső. A 10-est még nem vettem meg, de arra is a kicsi fog felkerülni.

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

3 hónapja 1 hete #285355 Írta: Ferrari-fan
Megválaszolva: Ferrari-fan

Tier 8-as kerekes prémium első futtatása

"A mindent látó szem" vagy a "vak vezet világtalant"--nem tudom melyik illik rám :/

1 hónapja 3 hete #286717 Írta: LacaEnci
Megválaszolva: LacaEnci
Amx 13 105-re milyen felszerelést ajánlotok?

1 hónapja 3 hete #286719 Írta: Laccvacc
Megválaszolva: Laccvacc

LacaEnci beküldte: Amx 13 105-re milyen felszerelést ajánlotok?

Fokozott szellőzés, stabilizátor, távcső
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: LacaEnci

1 hónapja 3 hete #286721 Írta: Black_Sheep_01
Megválaszolva: Black_Sheep_01

LacaEnci beküldte: Amx 13 105-re milyen felszerelést ajánlotok?

Én optikát, verikális stabit és ventit tennék rá.
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: LacaEnci

1 hete 4 órája #287734 Írta: gabi418
Megválaszolva: gabi418
Üdv Mindenkinek!

Tanácsot szeretnék kérni. Az AMX elc-t szeretném kifejleszteni de az előtte lévő AMX 40-nel nem tudok játszani. Rossz a lövege, lassú, kevés hp-ja van, a többit nem is említeném. Hogyan tudnék vele eredményesebben játszani mert szabad tp-m nincs (van csak arany kéne hozzá) és így kínszenvedés a játék főleg t6-ban. Tippeket, tanácsokat szívesen fogadok.

Előre is köszönöm!

Wot játékosnevem: gabi418
Klánom: Szárnyalók [REPI]
Klánfelvétellel kapcsolatos információk: www.gabi-wot.hupont.hu

1 hete 1 órája #287740 Írta: EnuresisNocturna
Megválaszolva: EnuresisNocturna

gabi418 beküldte: Üdv Mindenkinek!

Tanácsot szeretnék kérni. Az AMX elc-t szeretném kifejleszteni de az előtte lévő AMX 40-nel nem tudok játszani. Rossz a lövege, lassú, kevés hp-ja van, a többit nem is említeném. Hogyan tudnék vele eredményesebben játszani mert szabad tp-m nincs (van csak arany kéne hozzá) és így kínszenvedés a játék főleg t6-ban. Tippeket, tanácsokat szívesen fogadok.

Előre is köszönöm!

A "KACSA" mint olyan az csak azért van bent a játékban, hogy legalább egy ősz hajszálat produkálhasson a WG minden egyes játékosnak aki nem hajlandó "áldozni" szabad xp-t venni.

Én momentán csak is ittas állapotban hajtottam. Úgy buli! És nem is annyira kiakasztó. Főleg akkor nem amikor olyan szinten vagy, hogy a csata végeredmény alatt is nyomod a W-t :beer: :rofl:
Hamarabb józanodsz és még a szoba sem forog veled :troll:

1 hete 1 órája #287742 Írta: EnuresisNocturna
Megválaszolva: EnuresisNocturna

Nortonor beküldte:

Ger0p beküldte:

Nortonor beküldte: AC 46-ra érdemes feldobni a nagy csövet?
Evidens, hogy kifejleszteni érdemes, mert annyival könnyebb a stock grind az AC 48-on, de valahogy tier 7-ben a DPM-ét keveslem. A DCA 45-tel, viszont a jó tűzgyorsaságnak köszönhetően jól lehet permatrack-elni is.
Szóval nem nagyon látom azt, hogy mi lenne a pláne a 100 mm-esben.

Régebben a francia HT és TD esetén is igaz volt, hogy a nagy csövet nem volt érdemes felrakni.
Ez talán csak az új HT ágnál valtozott meg, bár talán ott sem egyértelmű.

Mentem még pár kört vele miután jobban megvizsgáltam a tankot. A 90 mm-es ágyú permatrack potenciáljára lehet építeni, de az életemet nem merném feltenni rá mert néha olyanokat missel. Ugyebár francia...
Az AC 48-nál már első ránézésre is evidens a top ágyú előnye, mivel táras.

Számomra az új HT ágon jóval egyértelműbb volt (t8-t9), hogy felesleges a nagy cső. A 10-est még nem vettem meg, de arra is a kicsi fog felkerülni.

Ott a pont. Az ideg megölt amikor a 9-es nehéz nagy csöve (pedig de kacérkodó az a 470 alfa) semmit nem ért prémiummal a Type4-5 duó frontja ellen. Még a kémlelőket sem tudtam beütni vele. Úgyhogy kis cső és kb mint a Conqueror.

6 napja 12 órája #287748 Írta: KUF
Megválaszolva: KUF
A franciák hagyományos heavy vonalán érdemes megállni a IX-es gépnél, az egy egészen korrekt nehéz a szintjén, de csak a kis löveggel használva.

A X-es tank...katasztrófa.
A kis ágyú(gyk. ugyanaz mint a IX-esen) statjai elfogadhatóak, de amíg te 400-akkal puttyogtatsz, addig 500-750-eket kapsz vissza.
A nagy ágyú 560-as sebzése már a témába illene, de a prémlőszer 280mm!!! penje (legkisebb a szinten, nem is értem hogyan gondolhatták), megöli az egészet.
Frontpáncél az van és megbízható is, de oldalra se vastag, se troll páncél nem jutott. Type 5 simán beleveri az 1500dmg-eket.
A fentiek miatt nem véletlen, hogy szökő-évente lehet csak találkozni ezzel a szerencsétlen tankkal.

Érthetetlen, hogy ilyen lövegekkel minek tették be ezt az ágat, ha meg már berakták, akkor miért kellett ennyire kiherélni.
Remélem, hogy fognak kapni egy átütés buffot, mert ennek hiányában teljesen időpocsékolás az egész tech tree. A IX-es ugyan jó tank, de ennyit nem ér meg, aki jelenleg nulláról indul el ezen az ágon az meg fogja bánni.

6 napja 8 órája #287767 Írta: Black_Sheep_01

Előre is köszönöm!

A Kacsa olyan, mint a bárányhimlő: szarul érzed magad, viszket, de hamar túlesel rajta, bár még emlegetni fogod a grindjét egy ideig. Kitartást!
Még 2 ilyen élményfaktorú tank van a játékban tudomásom szerint: a Black Prince és a Churchill GC. Az viszont jó hír, hogy ezekre könnyű rátenni a 3 GM-ot. :)

6 napja 8 órája - 6 napja 8 órája #287770 Írta: simron78
Megválaszolva: simron78

Black_Sheep_01 beküldte:

Előre is köszönöm!

A Kacsa olyan, mint a bárányhimlő: szarul érzed magad, viszket, de hamar túlesel rajta, bár még emlegetni fogod a grindjét egy ideig. Kitartást!
Még 2 ilyen élményfaktorú tank van a játékban tudomásom szerint: a Black Prince és a Churchill GC. Az viszont jó hír, hogy ezekre könnyű rátenni a 3 GM-ot. :)

Érdekes nekem nincsenek igazán szörnyű élményeim erről a tankról, de most megnéztem a statomat és az akkori "kissé noob" tudásommal bizony nagyon sok tier 3-assal és sok tier 2-essel is jóval jobb átlagsebzést értem el, szóval nem alaptalan a rossz híre a kis kacsának. A Balck Prince kapcsán abszolút egyetértek, az valami borzalom, 1 jó csatára kb 5 értékelhetetlen jut.

6 napja 5 órája #287779 Írta: tiger
Megválaszolva: tiger
Figyelem: Spoiler! [ Kattints a kinyitáshoz ]

Én idesorolnám az M3Lee-t is,számomra az volt egy kínszenvedés. :)

Valamennyi dolog, amit igazán szeretek erkölcstelen, illegális vagy hizlal.
Játékosnév:tigi74

6 napja 3 órája #287780 Írta: Black_Sheep_01

tiger beküldte:

Igazad van, az M3Lee-vel is vallatni lehetne. :)

5 napja 13 órája #287786 Írta: simron78
Megválaszolva: simron78

Black_Sheep_01 beküldte:

tiger beküldte:

Igazad van, az M3Lee-vel is vallatni lehetne. :)

Nem olyan rossza az, közepes tank létére egy korrekt TD, persze közepes tanknak minősíthetetlenül szar.

5 napja 11 órája #287788 Írta: matyiabagoly
Megválaszolva: matyiabagoly
Én még az M3 Grantet is kihúztam, de most a 6-os kerekest még annál is rosszabbnak érzem.

KERES
© 2019 eSports Pro Ltd. Minden jog fenntartva.