Jelenleg

22
látogatónk van

Szovjet harckocsik

9 éve 10 hónapja - 9 éve 10 hónapja #43993 Írta: Turul_Harcos
Megválaszolva: Turul_Harcos

Szerintem T6 egyik legjobb heavy a T-150 - éppen a 107-es ágyú, valamint a szuper páncél miatt. Simán belő bármilyen T8 heavy-t szemből (teknő alja pl) a DPM 1760 vs a KV1S 1470-nel és kevesebb is pattan le, pontosabb mint a 122-es, jahh és a plusz 300dmg/perc sokszor volt életmentő! Ha a KV-1S-től elvennék a csúcs motort, egyből a legrosszabb egyik T6 heavy lenne belőle...


Köszönöm mindenkinek a válaszokat!
Egy kis demonstráció a jelenlegi T-150 ről:




A toronypáncélja sem annyival jobb, illetve csak egy hajszálnyival jobb a célzása a 122-es ágyútól, átütésre viszont rosszabb. Ez mindig így volt?
Egyik ismerősöm szerint "régen" nem ilyen volt...akkor használhatóbb volt.
Mellékletek:

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

9 éve 10 hónapja #44009 Írta: Hecienda
Megválaszolva: Hecienda

Szerintem T6 egyik legjobb heavy a T-150 - éppen a 107-es ágyú, valamint a szuper páncél miatt. Simán belő bármilyen T8 heavy-t szemből (teknő alja pl) a DPM 1760 vs a KV1S 1470-nel és kevesebb is pattan le, pontosabb mint a 122-es, jahh és a plusz 300dmg/perc sokszor volt életmentő! Ha a KV-1S-től elvennék a csúcs motort, egyből a legrosszabb egyik T6 heavy lenne belőle...


Köszönöm mindenkinek a válaszokat!
Egy kis demonstráció a jelenlegi T-150 ről:

melléklet nem található



A toronypáncélja sem annyival jobb, illetve csak egy hajszálnyival jobb a célzása a 122-es ágyútól, átütésre viszont rosszabb. Ez mindig így volt?
Egyik ismerősöm szerint "régen" nem ilyen volt...akkor használhatóbb volt.


Kicsit zavaró hogy az 1S mellé a t-150 moduljait raktad a t-150mellé meg az 1s-ét.

Egyébként mint írták t-150nek jobb a DPM-je, valamint az oldalpáncél sokat számít beforgatásnál.(mindezt tapasztalat nélkül írom, de én is a t-150 felé indulok először majd.)
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: TivadarToth

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

9 éve 10 hónapja #44010 Írta: Seewan
Megválaszolva: Seewan
Ha már IS-4 sor, lassan kimaxoltam az ST-1-et, nagyn tetszik is, de érdekelne, ki milyen stilusban tolja vele. Teljesen más a taktikája mint az eddigi KV szériáknak az nyilvánvaló, ez jóval közelharcosabb jármű, de ha ennél valaki kézreállóbb leírást tudna adni, nagyon megköszönném :)
Sidescrap, hasrejtés oké, torony oldalát sem mutogatom senkinek így elég sokat pattint... ezen kívül valami konkrét dolog? :)

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

9 éve 10 hónapja #44014 Írta: Turul_Harcos
Megválaszolva: Turul_Harcos

Szerintem T6 egyik legjobb heavy a T-150 - éppen a 107-es ágyú, valamint a szuper páncél miatt. Simán belő bármilyen T8 heavy-t szemből (teknő alja pl) a DPM 1760 vs a KV1S 1470-nel és kevesebb is pattan le, pontosabb mint a 122-es, jahh és a plusz 300dmg/perc sokszor volt életmentő! Ha a KV-1S-től elvennék a csúcs motort, egyből a legrosszabb egyik T6 heavy lenne belőle...


Köszönöm mindenkinek a válaszokat!
Egy kis demonstráció a jelenlegi T-150 ről:

melléklet nem található



A toronypáncélja sem annyival jobb, illetve csak egy hajszálnyival jobb a célzása a 122-es ágyútól, átütésre viszont rosszabb. Ez mindig így volt?
Egyik ismerősöm szerint "régen" nem ilyen volt...akkor használhatóbb volt.


Kicsit zavaró hogy az 1S mellé a t-150 moduljait raktad a t-150mellé meg az 1s-ét.

Egyébként mint írták t-150nek jobb a DPM-je, valamint az oldalpáncél sokat számít beforgatásnál.(mindezt tapasztalat nélkül írom, de én is a t-150 felé indulok először majd.)

köszönöm!
Javítva :)

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

9 éve 10 hónapja #44026 Írta: Pitya78
Megválaszolva: Pitya78
Nem szoktam videókat belinkelni de a KV4 megérdemel egy kis tiszteletet, fél úton a KV3 és az ST-I között.
m.youtube.com/watch?v=qSgxqd8cDnM

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

9 éve 10 hónapja #44030 Írta: TivadarToth
Megválaszolva: TivadarToth
Én úgy vettem észre ezek a paraméterek csak számok egy képernyőn az (nem annyira)RNG segít... B)

T150 (és KV-3) - sidescrape, csak az oldalát mutasd mindig! A DPM pedig a barátod!

A KV-4-t nálam bárki bárhonnan bármikor belövi... ne felejtsd el, hogy ő már T10 meccsekbe kerül (elég gyakran). Ezzel a sidescrape sem annyira megy... nagyon nehéz közelharcban bármit pattinatni vele. Cserébe évekig tart a célzás és viszonylag kicsit sebez... mondom ezt annak ellenére, h a 3. meccsen ász let. Vannak tankok, amivel mindig szenvedésnek tűnik a játék.. (másik pl. Foch és Foch 155 a nerf óta)

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

9 éve 10 hónapja #44052 Írta: 48254F
Megválaszolva: 48254F

sok jót hallottam a T-150-ről, de sajnos nekem eddig nagy csalódás a tank. A 107mm-es ágyúja valami borzalom. A su-152 152mm-es lövegével jobban lehet célozni mint ezzel a borzalommal....nem értem, hogy a kisebb ágyúnak (kv-1s 122mm-esével összehasonlítva) miért rosszabb a célzása....


Mert túl messze vagy az ellenségtől. :D

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

9 éve 10 hónapja #44086 Írta: Rhynmei
Megválaszolva: Rhynmei
Egyelőre még nem értem végig a KV vonalon, de lássuk:

T-150: bejövős. Combos kis gép, jó alfával és vastag bőrrel. A cső kissé pontatlan, de ugye nem bokorból kell a pálya másik végébe lőni. Ha nem T8-ba dob be, akkor kellemetes tank, szerettem nagyon. Abszolut jó tank.

KV-3: Még annál is lassabb. Mire odaérsz valahova a meccsnek majdnem vége, márpedig nehéz tankként elöl kellene izmozni. És hát a jó öreg IS ágyú... lassan szűkül és pontatlan, emiatt a 175 pen időnként kevés, Tier 9-ben meg semmirevaló. A páncél meg valahogy nem akart működni nálam. Az alváz forgatva még csak-csak, de a torony papír, becsukott szemmel átlőtték bárhonnan. Nem szerettem, de legalább kevés xp kellett a KV-4-hez, hamar túl lehetett vergődni rajta.

KV-4: Tier 8-as csatában álom, egy guruló betonkocka... lenne, ha nem lenne egy bolygónyi méretű kupola a tornyon, amit nem tudsz hova rejteni és röhögve belövik. Piroskák ellen persze nagyon jó, azokat szépen pattogtatja lefele, de ha az ellenség IQ-ja nagyobb, mint egy papucsállatkáé, akkor hiába forgatod a tankot, mert úgyis a kupolát lövik. Mellesleg ~80%-ban 9 és 10-esek ellen mentem, azok meg gond nélkül átlőnek, bármit is csinálsz. Rémálom volt. Az IS löveggel az elején meg... hát, ha mazoista vagy, akkor még van esélyed. A legtöbb szabad tapasztalatot erre a tankra költöttem, hogy meglegyen a torony és a top löveg, mert anélkül rémálom Freddy Krueger-rel. És szintén lassan cammog előre. Az ágyú már egész "barátságos", 227 pen, Tier 8-ba kiváló, de olyan csatából nem sok lesz.

ST-I: Hát, ha stock-ként kellene kezdeni, lehet befonnám az amúgysem túl sok hajam. Ugye indul egy D-25T ágyúval (IS), Tier 9-es tankon, nagyon elmés. Utána BL-9, "IS-3 löveg", már egész használható. Aztán egy torony (a stock elég papír, a 10-esek simán belövik, de kisebbeket még szépen pattintja le), de a top torony már elég izmos, sokan dícsérik, nem is ok nélkül. Aztán a legvégén az M62-T2 löveg (IS-8-ról ismerős lehet), ami már nagyon szépen muzsikál. És mielőtt még erőt vennél magadon, had lombozzalak le: mindenek előtt felfüggesztés. Vagy 600.000 ezüst a torziós rugókra, mert bizony a tornyot nem bírja el a stock. Ergo BL-9-ig tudsz menni, aztán felfüggesztés, torony és csak akkor top löveg. Mondjátok, hogy puhány vagyok, de ez szívás :)
De... ha kimaxoltad, akkor meghálálja, állat gép lesz belőle. Tény, hogy nem túl fürge, de lehet vele jól sidescrape-elni, a torony (szinte) belőhetetlen, a cső is dolgozik rendesen és hálát fogsz adni, hogy nem adtad fel. A legjobb Tier 9-es Heavy-nek tartom.
Részemről nagyon könnyű dolgom volt, mivel IS-7 után indultam útnak, így a lövegekre nem kellett időt és xp-t költenem, szinte sétagalopp volt.

IS-4: Hát nem is tudom, talán majd a Télapó meghozza azt is :)

Bocsánat a szófosásért :)

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

9 éve 10 hónapja - 9 éve 10 hónapja #44123 Írta: rejkov
Megválaszolva: rejkov
Nálam kb ez az st1 haditerv :

Átkinlodom magam a kv4-en. Massziv nyögvenyelős bőnyálas fuldoklós meccs lesz a még hátralevő 70000 xp.

Tartalékolok 25000 free xp-t a toronyra.

Féláron nemrég vettem hozzá felfüggesztést.

Is8-ról megvan a top csúzli.

Igy kb az elejétől használható vas lesz a hátsóm alatt, és remélem, hogy a kv4 után átkerülök a szívócső kellemesebbik végére.

És felveszem a napraforgómag nevet, és világgá kürtölöm, hogy a KV4-nél nagyobb szar fostalicska ócskavas nincs még 1 a ruszki tech tree-ben.

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

9 éve 9 hónapja #45268 Írta: Gerky
Megválaszolva: Gerky
Én hasonló képen vagyok az IS-3-al :(
Kín szenvedés, igaz még csak 40 csatán vagyok túl de be kell iktatnom pár lové kereső kört is mert nem nagyon tom megjavítatni a gépet :(
És mivel a 100 csúzlival meg lepattanok kénytelen vagyok 122 az aprítást próbálni,(bár azzal is pattanok) a BL-9 remélem valamit segít.
Bár minden kezdet nehéz :)

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

9 éve 9 hónapja #45306 Írta: rejkov
Megválaszolva: rejkov
Az is3 stock ágyúval kb ugy néz ki, hogy ölöd bele a creditet glod ammora, de laglább kapsz pénzt, és xp-t a sebzésért, és kevesebbet kell javitásra költani, mert többet pusztitasz, vagyis gyakrabban tuléled a csatákat. A gold ammot nem szabad mellélövöldözni, akkor talán nem annyira veszteségesek a körök. De attól még veszteségesek.

A másik út, amikor sok csatából gold ammo nélkül sok-sok javitás után kikinlodod a bl9-et vacak teljesítménnyel, és kevés xp, és creditbevétellel. Ez is minuszos, és sokkal több játékidőt igényel.

Én az előbbire szavazok, mert az nem pusztítja annynira a statot, és kevesebb csatát (időt) igényel.

A bl9 után istenkirály lesz az is3. A kv4 sajna szar maradt a top csuzli kifejlesztése után is.
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Gerky

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

9 éve 9 hónapja #45310 Írta: Tiger205_Bp
Megválaszolva: Tiger205_Bp

Én hasonló képen vagyok az IS-3-al :(
Kín szenvedés, igaz még csak 40 csatán vagyok túl de be kell iktatnom pár lové kereső kört is mert nem nagyon tom megjavítatni a gépet :(
És mivel a 100 csúzlival meg lepattanok kénytelen vagyok 122 az aprítást próbálni,(bár azzal is pattanok) a BL-9 remélem valamit segít.
Bár minden kezdet nehéz :)


Na most gondold el, az a szar 122-es az Is-6 (szintén t8) harckocsi top (azaz egyetlen) lövege.
Mégis sokan szeretik (szeretjük)
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Gerky

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

9 éve 9 hónapja #45315 Írta: Iranyzo
Megválaszolva: Iranyzo

Valami ilyesmit tud ez a legutóbbi csata.
És én még jó sem vagyok vele.
Amit mondanak az nem véletlen... gyengepont gyengepont és végül is gyengepont...
Mellékletek:

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

9 éve 9 hónapja #45316 Írta: Tusy
Megválaszolva: Tusy

A másik út, amikor sok csatából gold ammo nélkül sok-sok javitás után kikinlodod a bl9-et vacak teljesítménnyel, és kevés xp, és creditbevétellel. Ez is minuszos, és sokkal több játékidőt igényel.
...
A bl9 után istenkirály lesz az is3.

- augusztus - december között küzdöttem az IS-8-ért, átlag napi 9 csata arról szólt, hogy legyen +20k creditem (azért jóval több lett), amit elbukhatok az IS-3 napi szorzóján (1-3 csata). Nekem nem istenkirály lett hanem állandó tX, sebezni nem tudtam senkit de legalább 1 lövés voltam bárkinek. Sokat tett azért, hogy most már nem akarok a WoT-tal sokat játszani (átlag napi 10 csata)

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

9 éve 9 hónapja #45323 Írta: Gerky
Megválaszolva: Gerky
Köszönöm a válaszokat :)
És igazatok lehet, csak olyan kiábrándító :(
Alig vártam, hogy oda tudjak csapni és qwára szenvedek :(
Bár a mai nap után nem írtam volna az első üzit mert ~+20 k-val zártam a napot :) hozzá kell tennem nem vagyok Top játékos csak a feszkót próbálom levezetni és a játékért játzsom :)

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

© 2024 WOTINFO. Minden jog fenntartva.