Jelenleg

23
látogatónk van

Német harckocsik

10 éve 5 hónapja #18704 Írta: Vajk94
Megválaszolva: Vajk94
e75 nem pályázhat a legjobb 9-es heavyre hanem az is bár 8.7-ben eladtam mert kicsit sokat gyulladt de az az a tank amit tanknak lehet nevezni.a Párducra meg egy rossz szava nem lehet senkinek az egy csalás.mondjuk nem ugy kell használni mint egy medet de kegyetlen jó kis gép.Szívem szakdat meg mikor eladtam

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

10 éve 5 hónapja #18706 Írta: Devil94
Megválaszolva: Devil94
e75 nem pályázhat a legjobb t9 heavy-re????? :O nálam pont alig gyullad és ez az a tank amit soha nem adok el az tuti! bár kinek milyen a játék stílusa, de azzal nem értek egyet, hogy sokat gyullad!

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

10 éve 5 hónapja #18713 Írta: Hunyadi_Loveszdandar
Megválaszolva: Hunyadi_Loveszdandar
E-75 kigyulladását meg lehet előzni ha:
1, megelőző karbantartás skill be van rakva
2, automata tűzoltót használsz (passzív -10% gyulladási esély)

A kettő kombójával tényleg érezhetően csökken a tűz esélye.

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

10 éve 5 hónapja #18717 Írta: szimonov
Megválaszolva: szimonov
Csak általánosságban, egy sniper közlekedhet 60-nal is. Persze az adott helyzet a döntő.

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

10 éve 5 hónapja #18721 Írta: Vajk94
Megválaszolva: Vajk94
Devil olvasd el mégegyszer amit írtam lehet kimaradt egy vessző de szerintem érthető.8.7 előtt soha nem gyulladt ki utána többet erre írtam a gyulladást.

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

10 éve 5 hónapja #18722 Írta: tigershark71
Megválaszolva: tigershark71
Mindentől függetlenül itt sokunknak a német tank a TANK, a többi csak CÉLPONT, ahogy azt korábban már írta itt valaki. Magasról leszarom, hogy nem ez a legjobb. Nekem akkor sem kell más, mert így vagyok szocializálva. Volt más is, többet nem lesz. Ha egyszer, a nem túl távoli jövőben meglesz az összes X-es, és már nem lesz mit kifejleszteni, akkor sem fejlesztek más ágat, inkább visszaveszem a legócskább szürke szutykot és addig hajtom, amíg Master Tanker nem lesz az is. Ennyi. :D
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Toydolls2, Szete58

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

10 éve 5 hónapja - 10 éve 5 hónapja #18723 Írta: chevyv8
Megválaszolva: chevyv8
Csak a LEO 1 védelmében szólnák...nincs páncélja ..és akkor ki a rák van ?

Van Mausom is..visszavettem..megtanulok vele játszani..annak van páncélja és akkor mi a franc van?
Elmondom semmi !

Ha balfasz vagy,esetleg rosszul jön ki a lépés mind a kettő egy kalap szart nem ér..de ha elkapod a ritmusát bármelyiknek akkor egy adrenalin bomba mindegyik..

Volt T62A-m is na ha van szar valami akkor az az ..egy közelharcra gyártott tankocska aminek kalap szar a páncélja és lehet gyorsan sebez de vicceseket..akkor van megállító ereje ha neki van 1500hp-ja nekem meg 400...amúgy..ja 200mm a frontja a tornyon? Ki az a barom aki azt lövi??
Akkor meg Leo1 klón sniper képességek nélkül..
Mikor behozták akkor a csata réme volt..most 80%ban a csata első 5 halottjában benne van és egy jellegtelen izé lett...

Ezek a tankok a szélsőségekről szólnak,múltkor az utált gyűlölt Maussal olyat mentem hogy remegett a kezem utána..kicsit medesre vettem a figurát a térkép közepén rohamoztam és támadtam forogtam tolattam táras csodatankok, rettegett Op gépek ellen T54 mozgással stílussal egy eszméletlen csatám lett..a LEO pont erről szól..néha ha szarul jössz ki hamar meghalsz,de legtöbbször igen kemény borsot törhetsz az ellen orra alá..és megalázóan lehet hozni vele a top sebző címeket,bár igaz hogy nekem a szárnysegéd medál jött vele inkább mint a rengeteg kill..2-4-6K sebzések mindenhol mindenkibe mindenhonnan...igen a LEO megkívánja hogy a CSAPAT is dolgozzon..amúgy már kurvára unalmas néha hogy rengeteg csatában a fele csapat csak vaktában durrogtat..ezért már kurvára leszarom a "csapatot" végzem a dolgom de soha senki ne kurvára már hogy 1-2 tank majd megold mindent..

Ezért fejlesztem most a B17-et..megvan a Willdcat..a Messer 109,van Do-17 és Heinkel bombázóm ,ja hogy ez egy másik játék, a Warthunder?
Bocsi de kurvára kezdek erre ráunni,hiányzik az adrenalin..hát pótolom de nem itt lassan..

Másrészt itt vettem Hetzert,Stug3-at,Jagdpanthert..a történelmi német gépeket egybegyűltöm mindet,nem érdekel a team munka,tojok a csapatra,szép és kedves gépeim legyenek angol amerikai sosem volt ipari hulladékok nem érdekelnek,néha fogok menni egy pár kört velük,nem veszek prémet többet..valahogy végeseknek érzem ezt a játékot..2 év alatt semmit nem fejlődött..befásult..de a német tank a TANK.
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Szete58

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

10 éve 5 hónapja - 10 éve 5 hónapja #18726 Írta: rejkov
Megválaszolva: rejkov

indien PZ ???? omfg ha neked az a legjobb T8 med akkor el vagy rontva :)


Semmi baj, mondj jobbat!

T44??? 175 pen.. hagyjuk. Pershing?? lassú, szintén 170 körüli pen. Kinai? jó ágyú, lassan tölt, nulla löveg negativ tartomány. Panther2: bottal sem piszkálnám, panther 1-et is utáltam. Angol? na azt nem ismerem, de nekem lassunak tűnik. Uj ruszki? !!!!hátso tornyos rettenet!!! nyema páncél, legjobb ágyú, 0 löveg negativ tartomány. T69: van vele 9 killes ace tanker, kobolanov köröm, de még mindig azt mondom, hogy nem jó tank.

Mondj jobbat, és indokold is!

A páncél témához csak annyi: Mindig vannak, akik tudják, hogy mit kell hol, és/vagy golddal lőni. Nincs akkora nagy jelentősége. HA át akarnak lőni, úgyis át fognak mindent, mindenhonnan, kevés kivételtől eltekintve. Talán 300 milis td páncélokat nem annyira egyszerű átlőni. A mozgékonyság, az álca, a pontosság, és a gyors célzás sokkal fontosabb, mint a páncél. Én már nem is nagyon tervezek a lepattanó lövedékekre. Probálok úgy helyezkedni, mozogni, lőni, bujkálni, hogy ne legyek célpont. Ha az vagyok, akkor vagy rohadt lassú tankom van, vagy elrontottam valamit. Vagy meghalt a csapat. Vagy e75-el vagyok tier 9-ben :)

Devil olvasd el mégegyszer amit írtam lehet kimaradt egy vessző de szerintem érthető.8.7 előtt soha nem gyulladt ki utána többet erre írtam a gyulladást.


Igen, begyullad, ha egy hajóágyúval felszerelt td belelő. Más ettől meg felrobban. Eddig is3-al kb annyit robbantam, mint amennyit e75-el gyulladtam. Kategóriájába tartozó tankok ellen hacolva nem gyulladtam még ki az e75-el. Oldalról meg mindent be lehet gyújtani ugyanúgy.

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

10 éve 5 hónapja #18756 Írta: GunnersHun
Megválaszolva: GunnersHun
Akkor nem csak az én kedvencem a Leo 1. :silly:
Én a Vk3002-től élvezem ezt az ágat. Nincs páncél? Ez van, nem ez az első ilyen tankom és jól el vagyok velük. Imádom a pontosságá,t átütését a Leo 1-nek. És eszméletlen szép tank, szerintem az egyik legszebb a játékban.
Nagy magabiztos Jagdtiger előjön majd szépen kap egyet az orrába és nem a hasába, majd nagyon gyorsan visszavonult. Hány tank adta fel és várta a halált, amikor beértem mellé vagy mögé.
Sajnos erre még nincs meg a tank ász de majd csak meg lesz.

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

10 éve 5 hónapja #18763 Írta: tibi144
Megválaszolva: tibi144
Leo PTA-am van az is alap csak a radio fullos.Igy alapban is kezdek ráérezni az ìzére.
Sunyi,disznó módon használom.Ha jo a csapat akkor td deritek fel vele. ;)

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

10 éve 5 hónapja #18766 Írta: GunnersHun
Megválaszolva: GunnersHun

Leo PTA-am van az is alap csak a radio fullos.Igy alapban is kezdek ráérezni az ìzére.
Sunyi,disznó módon használom.Ha jo a csapat akkor td deritek fel vele. ;)

Majd, ha meg lesz a nagy cső és a nagy motor, már nem csak felderítésre fogod használni, Bár arra is tökéletes de az a cső... :lol:

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

10 éve 5 hónapja - 10 éve 5 hónapja #18791 Írta: marseille984
Megválaszolva: marseille984

Hali,
Szerintem Leopard 1 egy nagyon élvezetesen játszható tank, tény és való, hogy meccsenként csak egyszer lehet hibázni.
Én eddig főleg medeztem, szerintem nem teljesen eredménytelenül, utóbbi időben viszont csak JPII-t és TigerII-t nyomatom és láss csodát a statisztikai mutatóim elindultak felfelé.
Nem hiába pl. VK3001D-vel emlékeim szerint egyszer sikerült 5000 felett sebezni (izgalmas volt 135-ösével), JPII ezt meg majdnem minden körben hozza.
Viszont az új VK3002 egy tohonya hulladék a VK3001D-hez képest, na mindegy, adom is el a fenébe.


A Pantherek sem lesznek jobbak mint a 3002(M), úgyhogy pont beillik a sorba :D


Játszottam sokat pantherrel és a kettesével is, azokkal nincs is gond. Konkrétan 3001D vs. 3002M témában írtam, szerintem tűzerőben megegyeznek, minden másban jobb a 3001D Mozgékony, sokat pattint, de leginkább mozgékony. Méltó ellenfele a T334/85-nek, csak pontosabb nála.

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

10 éve 5 hónapja - 10 éve 5 hónapja #18867 Írta: chevyv8
Megválaszolva: chevyv8
Leopard PTA vagy az 1-es ..E50-E50M,Panther-Panther 2,azoknak van akik segíteni támogatni akarják a csapatukat..alkalmasak hatékony bár néha nem látványos támogatásra...a nagypofájúak általában csak okoskodnak mikor a csatában csak 1 kill vagy egyet sem látnak tőlük...persze utána már rohadtul nem írnak rád a csata után mikor te ezekkel bevittél 3-5000 sebzést..ők meg a tulok nagy dögjeikben remegve várták hogy meghaljon az ellenfél artija mert ők a nehéz tankok és befejezik a vesztes csatánkat 1700 sebzéssel..természetesen a medek a hülyék..meg az arty ..meg mindenki csak ők a helikopterek..
Miután kiírja a végeredményt senki nem ír rád többet hogy ja te a top 3-ban voltál a sebzők között a szar,semmire nem jó papír német mededdel,bocsi azért jól csináltad..
Mikor a szutyok Párducoddal 4-500m-ről lövöd az ellenfelet 135-öket sebezve a szívószállal,beviszel 15-20 találatot sebzel 1500-2000-et vagy többet..az is-3 tulaj meg nooboz meg kemper med vagy..a végén 1000 sebzésel az agyatlan tulok 3x talált el valamit..de azért ő nem hülye ámm..

Na kb ezért kell kurvára magasról letojni ki mit ugat egy csatában,tedd meg ami tőled maximálissan megtehető..magad felé nyugodtan elszámolhatsz a többit meg tojd le magasról...

Ja persze attól még barom az ember mert nem sebzett 6000 felett..nem lett top gun..nem irtotta ki a fél mezőnyt egyedül,és szintén egy agyatlan marha ha nem végezte el 6 másik ember munkáját a csatában akkor meg aztán a legnagyobb noob,idióta és seggfej..

Nem egy csatában voltam mostanság ahol elegem lett a köcsögökből..Leoval aprítottam 5500 körül 4 kill..a csapat meg ellhullot mint a rongy ..mindezt 5 perc alatt se...a maradék tankokat le bírtam volna gyűrni,de mikor megálltam egy 10mp-re hogy bekapcsoljon a periszkóp és le tudjam vadászni a két féléletes agyhalott is-8-at akkor beírta két egy klánban lévő szakaszos(természetesen halott) szuperlila kancsó hogy nooob leo..no stopp go noob..idiot..(megint elfogyott a post-it ragasztó amivel a chatot takarom)

Akkor megfordultam megkerestem az első magaslatot és 65-el lerongyoltam a szakadékba meghalni.. DDD Én kerestem a csatán igy is a két okoskodó marha összesen sebzett 3200-at...hát nem nyernek persze előtte beírtam hogy ezt a 2 kancsónak köszönhetik...kezdem élvezni a játékot megint úgy érzem...joguk van okoskodni? beleugatni? hogyne..nekem meg jogom van nem megnyerni ha tetszik ha nem ...

A Wot 80%-a az okoskodásról meg egymás hülyézéséről szól..ezért szerettem meg a Warthundert..igaz még csak repülős..de ott valahogy nem gépírónők vannak egy csatában,mondjuk ott nem sok idő van írogatni,a titkárnőket hamar lelövik ott nem pofázni kell hanem csinálni..

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

10 éve 5 hónapja #18870 Írta: baksuss
Megválaszolva: baksuss
én imádom a ferdimet, ha nem a sz**o ágba rak be, mert akkor kész...de átlag napokon nagyon lehet vele tolni. átlagban 3-4 ezer sebzést beviszek, és 2-4 killem van. persze, csak amíg nem jutnak el hátra hozzám az ellenek..a tigris II is tetszik, lassan belejövök a stílusába.
a vadászokhoz annyit, hogy a csaták többségében azokkal megyek, és engem nem zavar a szövegelés. az angol nem megy igazán, más nyelven meg annyit sem értek.....igy nyugodtan leállok és lövögetek. az is igaz, sok kill nem terem, mire leszedegetem az életerőt, akkora kilövik. de igy is sok csatában megvan a 4-5-6 kilövés. de az az igazság, ezekben a csatákban is vesztünk általában. ha jó csapat van, 1-2 kilövést tudok produkálni, a többiek viszik el a javát.de ezt is szeretem, kinézni pár jó nehéz tankot, és segiteni mig tölt, vagy szorongatják. bele kell jönni, milyen ütemben lehet a támogatást adni. ( bár néha bejön néhány saját sebzés is.....amikor már az adrenalin és a célkereszt beszűkíti a látóteret) mostanában sajna tul sok a vadász, és nem mind tud jól játszani. az hogy megállok hátul az nem elég. igy sokszor nekem kell elöre menni, ami nem tul jó ötlet. de a türelem nem a legnagyobb erényem, de dolgozom rajta.

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

10 éve 5 hónapja #18872 Írta: IMO13
Megválaszolva: IMO13
Az mi kibaszás már hogy a VK36.01(H) kezdő lövege igazábol semmit nem lö átt :angry:

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

© 2024 WOTINFO. Minden jog fenntartva.