Jelenleg

22
látogatónk van

Német harckocsik

10 éve 5 hónapja #18873 Írta: baksuss
Megválaszolva: baksuss
a kezdő? a 88-as is sz*r! én visszaraktam a 75-öst.....a multkor a kv4-est löttem oldalról, 10-15 lövés nem ment át....utánna végzett a másik tankkal és egyszerüen kilött. én már csak kerestem a helyet, ahol löhetném, mert a segge védve volt.

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

10 éve 5 hónapja #18877 Írta: imi321
Megválaszolva: imi321
Én még nem jöttem bele a Leo 1-be, de a PT A már megy. Fene se tudja, azt hittem ugyanaz az 1-es is. Erre még szarabbul megy a PT A-nál :angry: De majd csak megy, mert az elődjével is a 150-200. csata után kezdtem el kapisgálni. De legalább szép mind a kettő :) Meg gyors.

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

10 éve 5 hónapja - 10 éve 5 hónapja #18878 Írta: Emerich37
Megválaszolva: Emerich37

a kezdő? a 88-as is sz*r! én visszaraktam a 75-öst.....a multkor a kv4-est löttem oldalról, 10-15 lövés nem ment át....utánna végzett a másik tankkal és egyszerüen kilött. én már csak kerestem a helyet, ahol löhetném, mert a segge védve volt.

Azért ez így nem igaz mert a Konisch löveg messze jobb és a Kv4 tornyàn is vannak sebezhető pontok egy ilyen pontos kis àgyúnak a búvónyílàs , a lövegpajzs is sebezhető. De sajnos valóban amióta nerfelték jobban oda kell figyelni vele mindenre, és nehezebben jàtszható tank lett. :unsure:
És ha lehet azért ne a KV 4 180 as toronypàncéljàval kell kikezdeni. De még mindig jó kis farmolótank ez , én àltalàban a top sebzők közzé tudom lőni magam még így is.

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

10 éve 5 hónapja #18890 Írta: CrossMetal1
Megválaszolva: CrossMetal1
Üdv tanktársak!A noobmeter szerint rossz játékos vagyok:piros585,49százalék sárga.A tigris 2vel 300csatám van és 47százalékos a teljesítményem vele.A legénység közel 400 százalékos {vk3601,tiger,tiger2}kérdésem:érdemes-e feljebb lépnem az e-75re vagy még gyakoroljak?

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

10 éve 5 hónapja #18905 Írta: Szete58
Megválaszolva: Szete58
Ezt én úgy nem értem, TT, ahogy... ha Neked kell az e75, vedd meg, és gyakorolj azon... :)

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

10 éve 5 hónapja - 10 éve 5 hónapja #18906 Írta: e0edb7ecfae9b74163c290b0d63b2281
Megválaszolva: e0edb7ecfae9b74163c290b0d63b2281
600 Effivel nem mennék tier9-be. Azokkal a gépekkel már illik tudni carryzni. Én a helyedben maradnék még alacsonyabb ( 5 - 8 ) tierben, tanulni a játék alapjait (térlátás, map awareness, csőlátás megszüntetése).
Valamint nézz videókat, streameket, sokkal gyorsabb úgy tanulni ha nem magadtól kell mindenre rájönnöd.
Magyarok közül talán Cleverland csinálja a leghasznosabb videókat, ha pedig érted az angolt akkor mindekképpen javaslom Quickybaby videóit, és streamjét.
Kezdőként tőlük fogsz tudni a legtöbbet tanulni, mert szájbarágósan elmagyarázzák hogy mit miért csinálnak.
És ha tudod hogy mit csinálsz rosszul, sokkal könyebb rajta változtatni.
Kis ízelítő QB videóiból :)
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: CrossMetal1

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

10 éve 5 hónapja - 10 éve 5 hónapja #18995 Írta: Szete58

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

10 éve 5 hónapja #19027 Írta: CrossMetal1
Megválaszolva: CrossMetal1
Üdv tanktársak!Köszönöm dartonite89-nek a javaslatát.Magam is így gondolom.Valószínüleg már nem fogok sokat fejlődni.{a korom miatt}

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

10 éve 5 hónapja - 10 éve 5 hónapja #19103 Írta: Jacktor
Megválaszolva: Jacktor
Na a tippeknek nyitottam egy új témát , mert simán megérdemli. Átpakoltam az odavonatkozó hsz-eket.
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Toydolls2, e0edb7ecfae9b74163c290b0d63b2281, KlintIsztvud

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

10 éve 5 hónapja #19108 Írta: Szutykos
Megválaszolva: Szutykos
Sziasztok!

Arra gondoltam nekiugrok a Leopard 1 -es ágnak.
Akinek van ilyen tankja és megtenné, hogy pár mondatban bemutatja az előnyeit/hátrányait, azt megköszönném!

Biztos volt már róla szó korábban, de itt azért elég nagy mennyiségű írás gyűlt össze és ha nem muszáj nem rágnám át magam rajta... :)

Előre is köszönöm!

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

10 éve 5 hónapja #19114 Írta: GunnersHun
Megválaszolva: GunnersHun

Sziasztok!

Arra gondoltam nekiugrok a Leopard 1 -es ágnak.
Akinek van ilyen tankja és megtenné, hogy pár mondatban bemutatja az előnyeit/hátrányait, azt megköszönném!

Biztos volt már róla szó korábban, de itt azért elég nagy mennyiségű írás gyűlt össze és ha nem muszáj nem rágnám át magam rajta... :)

Előre is köszönöm!

Szia!
Nekem van Leom. Én a Vk3002D-től kezdtem az ágat és nagyon szerettem minden tagját az Iniden meg is tartottam.
Leo 1: Páncélzat nincs, bár néha torony meglepő dolgokat pattint de alapjában nincs. Kritikus sérülés azért jellemző de elviselhető. Lövésznek biztonságos elhelyezés kötelező. Kiváló sebesség és mozgékonyság. Egész jó cső negatív.
Jó camo. És ami a lényege a tanknak az a cső. Szép átütés, az egyik legpontosabb cső a játékban és a célzásidő is nagyon jó. A töltési idő elit alakulattal 7.43 sec. Ami egész jó szerintem. Heavyket jól lehet láncon tartani vele.

Én imádom, bár elfogult vagyok de döntő tank lehet, egy csatában jó kezekben persze.
Ja igen és gyönyörű.... ;)

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

10 éve 5 hónapja #19115 Írta: Szutykos
Megválaszolva: Szutykos
Köszi szépen!
Meghoztad hozzá a kedvem! :)
Neki is ugrok!

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

10 éve 5 hónapja #19347 Írta: zbazsa
Megválaszolva: zbazsa
Sziasztok!

Válasz út elé értem.
JagdPantherII vagy Ferdinand?

Tudnátok segíteni?
Melyik mire való?

Köszi

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

10 éve 5 hónapja #19364 Írta: Hunyadi_Loveszdandar
Megválaszolva: Hunyadi_Loveszdandar
Hát arra, hogy minél nagyobb sebzést vigyél be vele! :)
Amúgy a Ferdi eleje masszívabb, de lassabb. A JPII meg puhább, de gyorsabb, mozgékonyabb. A stílusodnak megfelelőt válaszd.

A legénység miatt ha további tankokon is gondolkodsz az ágon, akkor a Ferdi jobb, mert már itt 6 a számuk. (JPII-ben 5-en ülnek)
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: zbazsa

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

10 éve 5 hónapja #19546 Írta: chevyv8
Megválaszolva: chevyv8

Sziasztok!

Arra gondoltam nekiugrok a Leopard 1 -es ágnak.
Akinek van ilyen tankja és megtenné, hogy pár mondatban bemutatja az előnyeit/hátrányait, azt megköszönném!

Biztos volt már róla szó korábban, de itt azért elég nagy mennyiségű írás gyűlt össze és ha nem muszáj nem rágnám át magam rajta... :)

Előre is köszönöm!


Indientől indulva kezd érdekes lenni az ág..bár az indi nem szép és kicsit buzis kinézetű ,de egész használható a nagy tűzgyorsasága ...
A Leo PTA már robban az indien ágyújával..félelmetes egy jószág..a nagy lövegétől sem kell megrettenni megszokható a viszonylag lassú töltés..az utolsó dolog amit fejleszteni kell az az extra torony..látszólag semmi különbség nincs a másikhoz képest..pedig jobb lesz érzetre használni a gépet..
Mire elérsz a LEO 1-hez a harcmodorod ki fog alakulni..kinéz,pofánlő..usgyi..kinéz pofánlő usgyi..
Az életerőd max arra jó hogy pár lövést kibírsz ha 100%-ban biztos vagy pl egy nagy tank porig alázásában..
Minden lepattanót wow-al fogsz emlegetni..már ami rólad pattan..a chaten meg cheatereznek majd téged..ugyanis egy León nem lőnek gyenge pontot csak eleresztik feléd a lövést és 95% -ban átüt.

Érdekes a PTA-val nagyon jól ment de mikor átültem a LEo1-ba tök másnak éreztem..30-40 csata kellet a megszokáshoz..de jó és szép gép...lehet vele szórni a sebzést szépen,egy élménytank amit ha kicsit parazita módban használsz olyan mint egy szúnyog..kibasz..tt idegesítő tud lenni.

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

© 2024 WOTINFO. Minden jog fenntartva.