Jelenleg

22
látogatónk van

Magyar harckocsik !

3 éve 2 hónapja #300869 Írta: krisztianbibor
Megválaszolva: krisztianbibor
Figyelem: Spoiler!


A kis német Toldival érthető módon nem foglalkoznak, nem ér az nekik még annyi energiabefektetést sem, hogy a töltésidőt buffolják egy kicsivel is. Noha megértem az elégedetlenséged, de nem lehet ellene mit tenni. Egyébként nem ezen fog múlni a magyar fejlesztési fa sorsa, annyi bizonyos.

Figyelem: Spoiler!


Arról nincs információ, hogy mikor jelentenék be a svájci ágat, 2022-nél hamarabb viszont biztos nem fog jönni. Addig pedig sok minden történhet még. Egyébként a svájci tankoknak is volt automata töltésrendszerük, meg az általad említett gázturbinás meghajtású motorjuk is, de ezek sajnos már nem lennének olyan egyedi dolgok. Ez felteszi bennem a kérdést, megérte-e egyetlen lengyel mesetankra a svájci harckocsik egyetlen tekintélyes játékstílusát elpazarolni...
Egyébként esemmel egyetértek, nagyon erőltetett menet ez a mindenáron új funkció kell egy élvezetes ághoz hozzáállás mind a játékosbázis, mind a fejlesztők részéről.
Ellenben véleményem szerint a magyar fában a top-tier járművek hiánya már valamelyest megoldódott. A Tas Rohamlöveg is csak olyan tekintetben értelmezhető kitaláltnak, hogy egy kutatás során lett egy konkrétum félreértelmezve, illetve rosszul feltételezve, nem pedig a fejlesztő alaptalan agyszüleményéről van szó.

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

3 éve 2 hónapja #300870 Írta: Angelus1991ster
Megválaszolva: Angelus1991ster
Szóval egy éves szinten több millió dolláros árbevételő cégtől nem várható el az, hogy a saját játékukhoz normális módon viszonyuljanak.
Ez esetben ennyi lenne: excel megnyit : Toldi lövés/perc rublika : 15,64 ->23-25 (T-116 ajándék tank tölt 27-el)
És amit én elvárok a pénzemért az, hogy normális keretek közt játszható legyen a játék tartalma.
És nem érdekel, hogy low tier meg pedo-sealclubber leszek. Arra ott van a program, hogy az újoncot a tapasztaltól különválassza.

utálom a prolibölcsességeket, de: azt kell nézni ami van nem azt ami lehetne. Persze 3-4-en foglalkozunk a magyar ág ábránddal. A többi 10-20 ezer magyar játékos leszarja.

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

3 éve 2 hónapja #300872 Írta: Fücsök
Megválaszolva: Fücsök

Egyébként esemmel egyetértek, nagyon erőltetett menet ez a mindenáron új funkció kell egy élvezetes ághoz hozzáállás mind a játékosbázis, mind a fejlesztők részéről.

Szerintem sem kellene már új mechanika, hacsak nem hozzák be az úszóképességet, annak még látom értelmét. Esetleg a jelenlegi fában annyi módosotás lehetne, hogy a Tas proto lekerülhetne Tier VI-ba, tier VIII-ba pedig lehetne a P88. A P88 nem kapna 100mm-es löveget, de a top 88mm-es lövegnek picit jobb átütése lenne mint a Skoda T27-nek. Tier IX lenne a P100 proto, 1 vagy 2db fejleszthető 100mm-es löveggel. P85 lenne a prémium VIII-as tanks.

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

3 éve 2 hónapja #300875 Írta: krisztianbibor
Megválaszolva: krisztianbibor
Nem rossz elképzelés, viszont ha a Tast ledobnánk 6-osnak, háromszor kellene lényegében egy és ugyanazt a tankot kifejleszteni csak különböző modulokkal. Hiszen a Foch sem volt soha felszerelve autoloaderrel, ennek ellenére mégis egy egész ágat csináltak belőle... Megnézem mit tehetek, majd a cikkben mindenképp megírom ezt is.

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

3 éve 2 hónapja #300877 Írta: Fücsök
Megválaszolva: Fücsök
Jobb lenne így, a Korbuly-féle Tas alulmotorizált lenne, ellentétben a P44 Pantera-val. Ráadásul a Korbuly Tas lehetne prémium tier VII-es jármű réslövővel, a fejlesztési ágban pedig csak a torony lenne fejleszthető réslövő nélkül. További prémiumok: Tier VI-ba Tarcay párduc lenne, a Turán III pedig közös prémium harckocsi több lőszerrel.B) A prémium járművekről is írhatnál a következő cikkben, a páncélvadász ágon is lehetséges 3 vagy 4 prémium jármű.:thx2:

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

3 éve 2 hónapja #300879 Írta: krisztianbibor
Megválaszolva: krisztianbibor
Nem lenne szerintem túl gyenge motorválasztéka, mivel tervezték a Tasba a Maybach HL230-at beépíteni, csak ugyebár mint mindig, a németek nem voltak hajlandóak eladni a gyártási jogokat. Plusz egy 12 hengeres motort is szerettek volna készíteni a WM mérnökei, amely mivel nem valósult meg, szinte bármilyen erősségűnek meg lehetne adni.
Továbbá ha mindent egyel lejjebb tennénk, vagy a Turán kerülne tier 3-ba, vagy teljesen ki kéne hagyni a Turán II-t vagy III-t ahogy mondod, azt viszont nem szeretném. Tier VI-ban szerintem a Tas egyébként is kicsit hungarian bias lenne azzal a nehéz tankok körében is kitűnőnek számító páncélzattal. Megemlítem majd a lehetséges prémiumokat is, ötleteket nagyon szívesen várok! :thx2:

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

3 éve 2 hónapja - 3 éve 2 hónapja #300880 Írta: Fücsök
Megválaszolva: Fücsök
Csak szemből lenne OP a Tas, oldalról és hátulról nem. A motornál kérdéses mit tudtak volna alkotni, de valószínűleg repülőgépmotort alakítottak volna át. A 700 lóerő önmagában nem rossz, de a játékban a saját tierben gyakori a dieselmotor, így a gyorsulása nem lenne a legjobb, míg a végsebessége jó. Prémium lehetne STUG III, ISU-122S, meg Straussler gyengített MBT prototípusa.
Ahogy Károly említette, a Turán I és II szerintem legyen összevonva Tier IV-be, és kaphatnak német motort fejlesztésnek, hogy versenyképesek legyenek.

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

3 éve 2 hónapja #300881 Írta: krisztianbibor
Megválaszolva: krisztianbibor
A Korbuly-féle Tasnak a Királytigris-szerű torony mellett lehetne szerintem oldalt is 100 mm-es a páncélzata, nem csak hátul, logikus döntés is lett volna a tervezők részéről. Egyébként a Tas könnyebb is, mint a WG által kitalált olasz Panther, így jobb lenne a fajlagos teljesítménye is még gyengébb motorral is.
Tier V-ben a Turán II működne, a Turán III prototípus tornyával és a PaK 40-ből kialakított 43M 75 mm L/43 löveggel top konfigurációként (mint a jelenleg német prémium Turán III proto), valamint az általad korábban beküldött dokumentum alapján esetleg 80 mm-es homlokpáncélzattal, mivel ezek szerint valóban tervezték talpalással megvastagítani. A motor viszont tényleg kérdéses, németet nem szívesen raknék be kifejleszthetőnek, nem is lenne autentikus, ráadásul a valóságban nem is volt szinte semennyivel sem jobb a Panzer IV Maybach HL120 TRM motorja a WM V-8H-nál, mivel csak 296 lóerős volt, csak a játékban tolták fel 440-re. Ennyi csúsztatás szerintem bőven beleférne nekünk is, nagyjából 400 LE-t adnék a V-8H-nak 260 helyett, mivel a WoT nem szimulátor, bár ez csak az én véleményem erről úgyis a fejlesztők döntenének. Majd mindent részletesen kifejtek.

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

3 éve 2 hónapja #300918 Írta: Fücsök
Megválaszolva: Fücsök
Meglátjuk, de akár kaphatnának cseh motort is a Turánok, mivel a T24 is hasonló súlyú mint a Turán III, végsebessége maradna 40km/h, de normálisan gyorsulna, és hegynek felfelé nem lenne csiga.

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

3 éve 2 hónapja #300928 Írta: krisztianbibor
Megválaszolva: krisztianbibor
Ha így haladunk tovább, lassan elér a játék egy olyan szintet, ahol már több időt fognak tankok kitalálására fordítani mint kutatómunkára. :dry:
Mellékletek:

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

3 éve 2 hónapja #300930 Írta: Karika
Megválaszolva: Karika
Azt a szintet már 2018-ban elérték.

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

3 éve 2 hónapja #300932 Írta: Fücsök
Megválaszolva: Fücsök
Sajnos igen.:( Egyébként van esetleg új információd valamiről?:beer2:

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

3 éve 2 hónapja #300962 Írta: esem
Megválaszolva: esem
Nem terveztem költeni a játékra most, de a Turán csak beugrott a garázsba. :)
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Slandyke

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

3 éve 2 hónapja - 3 éve 2 hónapja #300967 Írta: Slandyke
Megválaszolva: Slandyke
Kicsit doboz, kicsit lassú, meg persze a gold sem árt, de ha elkapod a fonalat, nagyon lehet vele pumpálni. :)

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

3 éve 2 hónapja - 3 éve 2 hónapja #301036 Írta: Rohamnyuszi
Megválaszolva: Rohamnyuszi
imgur.com/a/PQCZFk8

Vicces, hogy ennek tükrében a magyar fejlesztési fa lenne az egyik, eddigi leginkább hiteles verzió.
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Slandyke

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

© 2024 WOTINFO. Minden jog fenntartva.