Jelenleg 236 vendég és nincs tag online

Magyar harckocsik

2 éve 2 hónapja #247257 Írta: Angelus1991ster
Megválaszolva: Angelus1991ster

wotreplays.com/...di_iii

Hogy kő lopnyi a kill-tet Toldi III-val 1.fejezet. :troll:

Ezzel a tankkal, ha eredményt is akarsz, akkor FULL goldozni kell. :gandalf:

Sziasztok! Aki rendelkezik a Toldi III és/vagy Turán III PT típusokkal, kérem szavazzon és szóljon hozzá (angolul) az alábbi topik link témájához:
forum.worldofta...ading/

Előre is köszönöm a támogatást! :)
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: MegaJani

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

2 éve 2 hónapja #247328 Írta: Turan11
Megválaszolva: Turan11
A kis Toldira ráférne egy mozgás,átütés,sebzés javítás!

2 éve 2 hónapja #247363 Írta: Angelus1991ster

Turan11 beküldte: A kis Toldira ráférne egy mozgás,átütés,sebzés javítás!

Mozgását nem lehet buffolni, mert az történelmi adat, ahogy az átütése is, úgy ahogy. A sebzése meg az angol 40 mm-s lövegek sebzésével azonos.
Toldi esetében csak annyi kell, és 1000-szer írtam, hogy a töltésidő nagyjából annyi legyen mint az angol 40 mm-seknek.

Sziasztok! Aki rendelkezik a Toldi III és/vagy Turán III PT típusokkal, kérem szavazzon és szóljon hozzá (angolul) az alábbi topik link témájához:
forum.worldofta...ading/

Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Turan11, MegaJani

2 éve 2 hónapja #247373 Írta: Karika
Megválaszolva: Karika
A játék fejlesztésének jelenlegi menetét elnézve szerintem egyre kevésbé számít, hogy milyen volt a tank a valóságban. A mérleg nyelve most épp a játék egyensúlyozásnál van, vagyis bármilyen agymenés bekerülhet, ha az nem borítja a játék stabilitását. Kivéve ha nyolcas prémium, ott csak az a lényeg, hogy powercreep és vegyék mint a cukrot.

2 éve 2 hónapja #247377 Írta: HUN_Sector
Megválaszolva: HUN_Sector

Angelus1991ster beküldte:

Mozgását nem lehet buffolni, mert az történelmi adat, ahogy az átütése is, úgy ahogy. A sebzése meg az angol 40 mm-s lövegek sebzésével azonos.
Toldi esetében csak annyi kell, és 1000-szer írtam, hogy a töltésidő nagyjából annyi legyen mint az angol 40 mm-seknek.

Meg egy minimum 300 méteres látótáv, némi MM weight változtatás, hogy nem az ötös tier fele húzzon.
Egyébként az átütéssel vígan trükköznek, ld. ISU. 286-ról most 260 lesz.
Ha a wiki helytálló, akkor a legnagyobb átütése 250 mm volt, a háborúban nem használt 53-BP-540 páncéltörő lőszerrel.

Ennek fényében vígan lehet variálni a statokat.

There are 2 type of players. One with type59, and one without it.

2 éve 2 hónapja #247380 Írta: phurges00
Megválaszolva: phurges00

Öhm... t95 ? 12km/h, ami közben fel lett "turbózva"? :whistle:
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Turan11

2 éve 2 hónapja #247392 Írta: Angelus1991ster

Karika beküldte: A játék fejlesztésének jelenlegi menetét elnézve szerintem egyre kevésbé számít, hogy milyen volt a tank a valóságban. A mérleg nyelve most épp a játék egyensúlyozásnál van, vagyis bármilyen agymenés bekerülhet, ha az nem borítja a játék stabilitását. Kivéve ha nyolcas prémium, ott csak az a lényeg, hogy powercreep és vegyék mint a cukrot.

Játék egyensúlyozása alatt gondolom az van, hogy szinte csak tier 6+ járművekkel foglalkoznak, tier 1-2-3-4-5 meg érdektelen számukra. Ha valami túl OP azt azért időben kiherélik, lásd: O-I Exp.

forum.worldofta...ading/

2 éve 2 hónapja #247419 Írta: kukázoltán
Megválaszolva: kukázoltán

Karika beküldte: A játék fejlesztésének jelenlegi menetét elnézve szerintem egyre kevésbé számít, hogy milyen volt a tank a valóságban. A mérleg nyelve most épp a játék egyensúlyozásnál van, vagyis bármilyen agymenés bekerülhet, ha az nem borítja a játék stabilitását. Kivéve ha nyolcas prémium, ott csak az a lényeg, hogy powercreep és vegyék mint a cukrot.

Játék egyensúlyozása alatt gondolom az van, hogy szinte csak tier 6+ járművekkel foglalkoznak, tier 1-2-3-4-5 meg érdektelen számukra. Ha valami túl OP azt azért időben kiherélik, lásd: O-I Exp.

Ezt nagyon jól látod, mert a kisebb tier-el nem éri anyagilag vacakolni nekik, és szerintem a gondolat menetem folytatását is tudod úgyhogy azt most inkább nem írom le feleslegesen :)

2 éve 2 hónapja - 2 éve 2 hónapja #247431 Írta: Angelus1991ster

kukázoltán beküldte:

Ezt nagyon jól látod, mert a kisebb tier-el nem éri anyagilag vacakolni nekik, és szerintem a gondolat menetem folytatását is tudod úgyhogy azt most inkább nem írom le feleslegesen :)

Csak szerintem ez igen suttyó és igénytelen proli hozzállás a játékhoz. Persze a proliknak ez is elég, így a wg-nek meg se kell erőltetnie "magát".
A kicsit igényesebb WoT-ra vágyók meg baszhatják az egészet, mert a WoT-ot egy mára arra teljesen alkalmatlan banda "hegeszti". Még-még a 0.8-as verzió körül hát engedékenyebb voltam, hisz még csak pár éves a játék, de most az egymódos online "lobby based shooter"-nél kicsit több is lehetne.

forum.worldofta...ading/

Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: MegaJani, KDenes

2 éve 2 hónapja #248172 Írta: DaisetsuHUN
Megválaszolva: DaisetsuHUN
Hellllóóó Karika! Megint én. :troll:

Elolvastam a Budapest ostromáról szóló cikket. Felmerült bennem a kérdés: Meddig harcoltak a magyar harckocsik a második vh-ban? (Persze mástól is szívesen veszem a választ :) )

Érdekelnek a harckocsik, elsősorban a magyar és a japán fejlesztésűek :)

2 éve 1 hónapja #248792 Írta: esem
Megválaszolva: esem
sziasztok,

nem nagyon találok neki megfelelő helyet, így ide linkelném :)

a második vh során a magyar honvédség által zsákmányolt, illetve a így-úgy kapott harckocsikról egy kis képes összefoglaló, m3 stuarttól egészen a t34-ig :)

imgur.com/gallery/vYuK2
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Toydolls2, Angelus1991ster, Leopardusz, DaisetsuHUN, MegaJani, _BudSpencer_

2 éve 1 hónapja #248858 Írta: DaisetsuHUN
Meg ne mutasd ezt a WG-nek, mert a végén a Tas helyett kapunk egy KV-2-est magyar felségjelzéssel és egy ,,Móricz" felirattal :troll:

Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Leopardusz

2 éve 1 hónapja #248878 Írta: DaisetsuHUN
Nem volt egy szar kör. Csatlakozok Angelus-hoz :D

Mellékletek:
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Angelus1991ster

2 éve 1 hónapja #248945 Írta: Angelus1991ster

DaisetsuHUN beküldte: Nem volt egy szar kör. Csatlakozok Angelus-hoz :D

Full gold ez a tank. Ha már lassan tölt akkor be is találjon. Alap lőszer csak afk tankok és artyk ellen javasolt. Mégegyszer "köszönöm" annak a tyúkeszűnek aki a statját írta. Gondolom csak 144p-ben 5 percig látott WoT-ot.
üzenem neki: gafy

forum.worldofta...ading/

Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: DaisetsuHUN

2 éve 1 hónapja - 2 éve 1 hónapja #249096 Írta: Angelus1991ster
Kíváncsi lennék, hogy a V-3 belső részeiben ezek henger testek e. Csak megerősítésképp :)
Kiterített papírmakettes füzet szerkesztésénél kicsit ezen a részen elakadtam.

forum.worldofta...ading/

KERES
© 2019 eSports Pro Ltd. Minden jog fenntartva.