Jelenleg

29
látogatónk van

Magyar harckocsik !

7 éve 3 hónapja #222237 Írta: seelowe1
Megválaszolva: seelowe1
a remény hal meg...

Hali.
Esetleg remélhető hogy karácsonykor be kerül a boltba a Turán?

Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Turan11

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

7 éve 3 hónapja #222629 Írta: DaisetsuHUN
Megválaszolva: DaisetsuHUN
Ha jól emlékszem akkor az adventi naptár izé előtt volt elérhető a Turán. Mintha úgy emlékeznék, hogy novemberben kapható lett volna megint. Szerintem lekéstél róla és egy darabig újra nem lesz.

Bár a prémium tankok beszerzéséről és kölcsönzéséről lehetett ezt-azt olvasni, de igazából úgy megvenni, hogy tényleg benne legyen a garázsodban örökre szerintem most nem lehet egy darabig.
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Turan11

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

7 éve 3 hónapja #222861 Írta: DaisetsuHUN
Megválaszolva: DaisetsuHUN
Sziasztok!

A mostani svéd tankoknál egy kicsit szomorkás vagyok. Abszolút nincs kedvem velük játszani, mert a tankok többsége még a második vh-ban nem is létezett. A WG-nél nem szempont az, hogy az adott nemzetnél minél több olyan tankot rakjanak bele a játékba, amik ténylegesen be voltak vetve komoly harcokban? (Tény, hogy az a játék címe, hogy a világ tankjai, de attól még a vh-s szereplés szerintem fontos szempont.)

Ugyanakkor ha minden európai nemzetre egyenrangú félként tekintünk, akkor mely nemzeteknek van esélyük bekerülni, amik vh-ban is harcoltak persze? A lengyellel elvileg eléggé szemezgetnek (csak úgy mint nálunk nincsenek nagyobb tierben tankjaik), de jelen van még az olasz és a magyar is. Románokkal mi a helyzet, ha jól tudom a SZU alatt ők gyártottak tankokat (bár nem tudom mit tettek le az asztalra a vh alatt).

Erről mi a véleményetek? Szerintem ez a játék egy kis történelmi játék is, így szerintem az idősebb tankokat kéne a játékba berakni. Vagy az se tetszik a WG-nek, ha heterogén egy techtree, mint az új svédnél (hogy ugrálni kell a könnyű/közepes/nehéz tankok között).
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Balista1

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

7 éve 3 hónapja - 7 éve 3 hónapja #222863 Írta: Balista1
Megválaszolva: Balista1
Én sem értem miért kellett ezt a svéd ágat beerőltetni a játékba? Ha léteztek is ezek a tankok, a II Vh-ban nem vettek részt, hiszen a svédek semlegesek voltak. Ha csak el nem sóztak párat a finneknek,norvégoknak, de ezt Karika tudná megmondani.
Ennél sokkal hitelesebb lehetett volna a magyar, vagy olasz nemzeti fa, már ha van mivel kitölteni. Úgy látom a magyar lassan alakot ölt, néhány lelkes kutakodó játékostársunk jóvoltából.
Vagy olyan sok a skandináv játékos. hogy így is megérte?
Ha viszont elfogytak a játékba hozható nemzetek, lehet tovább kéne lépni egy XI. szintre a hidegháborús tankok irányába. / Persze ahhoz néhány új térképre is szükség volna./
Bár a WG ez utóbbi ötletet hivatalosan elveti, és mindig azt olvashatjuk, hogy tele vannak még kifejlesztésre váró ötletekkel.
Előbb utóbb szerintem meg fogják lépni, hiszen az AW abban a közegben mozog, és nem lehet örökké II. Vh-s tankokkal játszani.

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

7 éve 3 hónapja #222865 Írta: Rallyefan81
Megválaszolva: Rallyefan81

nem lehet örökké II. Vh-s tankokkal játszani.


Aminek a fele 8- 9-10-ben már most hidegháború vagy akkori proto/terv...
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Balista1

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

7 éve 3 hónapja #222870 Írta: boba_fett
Megválaszolva: boba_fett

Én sem értem miért kellett ezt a svéd ágat beerőltetni a játékba? Ha léteztek is ezek a tankok, a II Vh-ban nem vettek részt, hiszen a svédek semlegesek voltak. Ha csak el nem sóztak párat a finneknek,norvégoknak, de ezt Karika tudná megmondani.
Ennél sokkal hitelesebb lehetett volna a magyar, vagy olasz nemzeti fa, már ha van mivel kitölteni. Úgy látom a magyar lassan alakot ölt, néhány lelkes kutakodó játékostársunk jóvoltából.
Vagy olyan sok a skandináv játékos. hogy így is megérte?
Ha viszont elfogytak a játékba hozható nemzetek, lehet tovább kéne lépni egy XI. szintre a hidegháborús tankok irányába. / Persze ahhoz néhány új térképre is szükség volna./
Bár a WG ez utóbbi ötletet hivatalosan elveti, és mindig azt olvashatjuk, hogy tele vannak még kifejlesztésre váró ötletekkel.
Előbb utóbb szerintem meg fogják lépni, hiszen az AW abban a közegben mozog, és nem lehet örökké II. Vh-s tankokkal játszani.


Ha megnézed az összes tankot,kb 15-20 lenne ami a ll.vh szerepelt vagy létezett.Pl többség 1950után került tervezöasztalra,vagy ép csak papiron létezett.
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Balista1

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

7 éve 3 hónapja #222896 Írta: Lord_Loga
Megválaszolva: Lord_Loga
Figyelem: Spoiler!


Elnézést, nem kötekedés: a birtokos szerkezet sorrendje miatt: World of Tanks, a Tankok világát jelenti, nem a világ tankjait :)
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: DaisetsuHUN

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

7 éve 3 hónapja #222911 Írta: DaisetsuHUN
Megválaszolva: DaisetsuHUN
:thx2: shaking xddd
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Lord_Loga

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

7 éve 3 hónapja #222990 Írta: Karika
Megválaszolva: Karika
Azért a svédek érkeztek, mert komolyabb probléma nélkül tudtak teljes ágakat összehozni, és a fejlesztés végén két olyan tank jött, amilyen még nincs a játékban és tud újat mutatni a játékosoknak. Erre max a svájci fa lesz még képes, de az is 70%-ban papír tankokból fog állni, és szintén nem tolonganak tömegek érte. Az olasz tankok unalmasak és hiányzik a tier 7-8, a jugóknál nincs sok eredeti tank, nálunk hiányzik a tier 8-9, a románok pedig max tier 5-ig tudnak felmutatni bármit, és azok java része is átépítés csak (pl egy Renault R35 egy erősebb löveggel meg ilyenek).

A WG-nek igen korlátozottak a lehetőségei, ha új nemzetekről van szó. Az érdekes tankok java része már bent van, pár világháborút megjárt kis szintű tanktól eltekintve, amelyeket a játékosok többsége amúgy is free XP-vel átugrana, nem?

Ha megnézed az összes tankot,kb 15-20 lenne ami a ll.vh szerepelt vagy létezett.Pl többség 1950után került tervezöasztalra,vagy ép csak papiron létezett.

Számold újra :) Csak a német fában én 49 olyan tankot számoltam össze, ami a második világháború alatt létezett (érts: legalább a prototípusa ilyen-olyan állapotban megépült) vagy harcolt.
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: tibi144, dobilaci, Balista1, Leopardusz, DaisetsuHUN, Frankenstein Bourne

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

7 éve 3 hónapja - 7 éve 3 hónapja #222995 Írta: Balista1
Megválaszolva: Balista1
Megerősítetted sejtésemet,, hogy fogytán vannak a teljes ágakat felmutatni képes nemzetek.

Annál inkább nem értem, hogy miért irtóznak annyira a fejlesztési ágak továbbhúzásán napjaink felé./ XI-XII és így tovább./
Ha ez, a játék jövőjét illetően szóba került, mindig heves, már-már arrogáns volt az elutasítás.
Gondolom nehéz mit kezdeni a gumikerekes járművekkel, de előbb-utóbb valamit lépni kell.

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

7 éve 3 hónapja #223010 Írta: Angelus1991ster
Megválaszolva: Angelus1991ster
Minek magyar ág? Többit is direkt elcseszve hoznák be. Még több arculcsapást?

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

7 éve 3 hónapja #223011 Írta: Lucfenyő
Megválaszolva: Lucfenyő
Figyelem: Spoiler!


Karika!

Lehet hogy már volt kérdés, de ha mégsem: Tas esetleg várható 7-es "német" prém tankként?

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

7 éve 3 hónapja #223064 Írta: Karika
Megválaszolva: Karika

Karika!

Lehet hogy már volt kérdés, de ha mégsem: Tas esetleg várható 7-es "német" prém tankként?


Nem valószínű. Eléggé öngól lenne a WG részéről, mert így egy tankért cserébe ellehetetlenítenének egy elméleti, későbbi teljes vagy részleges magyar ágat. Ha prémium tank lesz esetleg mégis a Tas, akkor az összes többi magyar tankkal együtt.
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Lucfenyő

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

7 éve 3 hónapja #223127 Írta: DaisetsuHUN
Megválaszolva: DaisetsuHUN
És mi lesz, ha kifogyunk a fullos nemzetekből? És csak olyanok lesznek, mint a magyar, amit ,,lazán" csak VII-ig lehet fejleszteni ? :D

Európán kívül még hol csináltak nagyon tankokat? Egyszer volt szó valahol az oldalon egyiptomi és izraeli ágról is :O

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

7 éve 3 hónapja #223644 Írta: Karika
Megválaszolva: Karika
Cikk angolul a Straussler MBT-ről
ritastatusrepor...didate
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: tibi144, dobilaci, ZsoltHun76, Szete58, holczermate, Tettigonia, Angelus1991ster, Lord_Loga, DaisetsuHUN, Frankenstein Bourne

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

© 2024 WOTINFO. Minden jog fenntartva.