Jelenleg

28
látogatónk van

Magyar harckocsik !

10 éve 10 hónapja #4487 Írta: hermattila
Megválaszolva: hermattila
hat ami azt illeti a kv1-ek is hullotak 41-42 tavaszan a pz-4 esektol megis
szerepelnek a jatekban es erdekes modon rohogve lovik at oket,szval itt hadjuk a korhuseget mert nem a szerint oszt az MM se. mikor egy 1945os Kiralytigrist oszerak egy 10evvel utana levo fejlesztessel de szerintem ez jo kis otlet csak gondolom alulfegyverzett papir tankok lennenek kb mint a franciak csak ezeken meg agyu se lenne!:D (bocsi az ekezetek hianya miatt)

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

10 éve 10 hónapja #4490 Írta: szimonov
Megválaszolva: szimonov

hat ami azt illeti a kv1-ek is hullotak 41-42 tavaszan a pz-4 esektol megis
szerepelnek a jatekban es erdekes modon rohogve lovik at oket,szval itt hadjuk a korhuseget mert nem a szerint oszt az MM se. mikor egy 1945os Kiralytigrist oszerak egy 10evvel utana levo fejlesztessel de szerintem ez jo kis otlet csak gondolom alulfegyverzett papir tankok lennenek kb mint a franciak csak ezeken meg agyu se lenne!:D (bocsi az ekezetek hianya miatt)


Már bocsánat, de 41-42-ben nem igazán hullottak a kv-k pz4- tőlinkább a bt-k és korai ruszki verziók. Tekintve, hogy eleve kevés kv és t34 volt még csapatszolgálatban akkoriban. Ráadásul a kv- k 76-os lövege már akkor is könnyen leradírozta a kocka pz-t, míg azok 42-ig a rövidcsövű 75mm-el enyhén szòlva is szívtak.
Ui: bocs az offért.
Különben megállták volna a helyüket a magyar vasak, ha nincsenek 3-4 évvel elmaradva a fejlesztésekkel és a gyártással. És ahogy elnéztem, itt a konstrukciòk közötti néhány évet nem különösebben nézik, tehát akár még jó is kisülhet a dologbòl.

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

10 éve 10 hónapja #4501 Írta: hermattila
Megválaszolva: hermattila
oke,oke lehet hogy ujra olvasgatnom kene a Barbarossarol egy kicsit!nah am a lenyeg ha lesz Magyar nem erdekel milyen lesz rogton adok el par konzerv dobozt es veszek roogton 2 magyar acelszornyet de szerintem ezek csak valamikor 9.0 + verzioszammal fognak erkezni!az meg megcsak egy felev minimum!

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

10 éve 10 hónapja #4502 Írta: NanoHUN
Megválaszolva: NanoHUN
Eredeti tervek szerint 2014-ben várható az Összeu fa, de még sokminden változhat jó és rossz írányba egyáltalán.

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

10 éve 9 hónapja #6817 Írta: Turan11
Megválaszolva: Turan11
Én a Tas TD várom nagyon!

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

10 éve 9 hónapja #6819 Írta: BAGETT
Megválaszolva: BAGETT
Azt hittem a Turánt...

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

10 éve 9 hónapja #6821 Írta: Zsinkapici
Megválaszolva: Zsinkapici
Én azt várom hogy legyen 1 normális magyar ág de úgyse lehetne 10-es tank mivel nem csináltak és nem is volt tervben olyan magyar tank ami megfelelne neki!

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

10 éve 9 hónapja #6828 Írta: Turan11
Megválaszolva: Turan11
A Turánokat is várom! :cheer:
Mindegyik magyar vasnak helye lesz a garázsomban!

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

10 éve 9 hónapja #6829 Írta: BAGETT
Megválaszolva: BAGETT
Nem számít. Nézd meg a kínai ágat. A fele import, a másik fele koppintás.

Én azt várom hogy legyen 1 normális magyar ág de úgyse lehetne 10-es tank mivel nem csináltak és nem is volt tervben olyan magyar tank ami megfelelne neki!

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

10 éve 9 hónapja #6831 Írta: Turan11
Megválaszolva: Turan11
Úgy ahogy mondod BAGETT!Nagy része Szovjet koppintás!

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

10 éve 9 hónapja - 10 éve 9 hónapja #6839 Írta: dartwader
Megválaszolva: dartwader
imageshack.us/a...11.jpg
imageshack.us/a...tz.jpg
imageshack.us/a...1k.jpg B)
Gyönyörűek így együtt. Remélem hamarosan berakják őket a WOT-ba is! :cheer:
És ne feledkezzetek meg a Straussler V-3-as és a Straussler V-4-es tankról se.Ezek is Magyar tankok.! :) Igaz a játékban 1-es max 2-es tierben képzelném el. :dry:
Találtam 1 jó oldalt is a magyar tankokról. ww2drawings.jex...te.htm :cheer:
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: laci9, Turan11, Jancsi99, Szete58

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

10 éve 6 hónapja #16599 Írta: pluhi
Megválaszolva: pluhi
Én amit szertnék már nagyon az a Zrínyi rohamlöveg :) azt biztosan megvenném magamnak és el nem adnám semmi pénzért :)
Nekem nagyon bejön.

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

10 éve 6 hónapja #16602 Írta: Solinari
Megválaszolva: Solinari

imageshack.us/a...11.jpg
imageshack.us/a...tz.jpg
imageshack.us/a...1k.jpg B)
Gyönyörűek így együtt. Remélem hamarosan berakják őket a WOT-ba is! :cheer:
És ne feledkezzetek meg a Straussler V-3-as és a Straussler V-4-es tankról se.Ezek is Magyar tankok.! :) Igaz a játékban 1-es max 2-es tierben képzelném el. :dry:
Találtam 1 jó oldalt is a magyar tankokról. ww2drawings.jex...te.htm :cheer:

War thunder-ből? :)
A zrínyi meg a turán azért nem tier 1-2

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

10 éve 6 hónapja #16615 Írta: Szete58
Megválaszolva: Szete58

Találtam 1 jó oldalt is a magyar tankokról. ww2drawings.jex...te.htm :cheer:


Nagyon jó! /kneel

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

10 éve 4 hónapja - 10 éve 4 hónapja #23779 Írta: Colonel_Fox1984
Megválaszolva: Colonel_Fox1984
Én is nagyon várom már a magyar tankokat, de az az érzésem, h a WG-nek minden fontosabb mint az európai ág. Látjátok, most is lett az új német TD ág olyan gépekkel, amik sosem léteztek, Minden csapatban van vagy 8 TD és csak a kempelés van azóta. Japán ág is előbb lesz mint EU....Minek?? Sztem fél európa várja már az EU ágat Stockholmtól Rómáig, Prágától Bukarestig. Az nem kevés ember, mégsem jön az EU ág. Szeretem ezt a játékot, de néha kivan a f****m a WG-vel. Az ágyúk miatt ne aggódjatok. 2 perc alatt kitalálják, hogy a Tas elbírta volna a Tas rohamlöveg 88L/71 ágyúját, aztán nesze Tier 8. Lehet h kicsit pesszimista vagyok (és ezt a dühöngőbe kellett volna :S ) de ezt az ágat várom és helyette volt már minden más (és lesz is). Jaj, például a pályák..5-6 pályát váltogat a szerver, minek annyi új pálya? Bocs a nyavajgásért.

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

© 2024 WOTINFO. Minden jog fenntartva.