Jelenleg

19
látogatónk van

Adminok figyelmébe

4 éve 4 hónapja #291686 Írta: Obito
Megválaszolva: Obito
Sziasztok!
Nem emlékszem, hogy valaki (vagy akár én) kérdezte-e korábban, hogy a következőre esetleg lenne-e lehetőség.:
Tech Three menüpont alatt azoknál a tankoknál van egy piros kis grafikon ikon ahol van elemzés.
Esetleg arra lenne lehetőség vagy igény, hogy ahol az nincs, ott legyen egy például más színű kis ikon ahol a játékosok leírhatják tapasztalataikat az adott tankról? ((tehát gyakorlatilag egy üres elemzés, ahol csak hozzászólási szekció van)
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: FZRPUPU, bhaalhun, PZoli

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

4 éve 4 hónapja #291700 Írta: Jacktor
Megválaszolva: Jacktor
Érdekes ötlet, beszélek a fejlesztővel (wot-record), meglátjuk :)
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: FZRPUPU, bhaalhun

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

4 éve 4 hónapja #291702 Írta: PZoli
Megválaszolva: PZoli
Hétvégi esemény:
worldoftanks.eu...-2019/
A IV-VII normál tankoknál azt írja, hogy "UP TO 50% DISCOUNT". Vélhetően a IV-V 50%, a VI-VII 30% lesz.
Az viszont érdekes, hogy a IV-VII prémium tankoknál "30% DISCOUNT" van, szóval ezek szerint a IV-V-ösre is csak ennyi lesz, nem pedig a "szokásos" 50%.

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

4 éve 4 hónapja #291720 Írta: PZoli
Megválaszolva: PZoli
A "Tank jutalmak (új kiadás) - Küldetéssorozat (11.01-11.26)" eseménynél rosszul van írva a Top 3-as fül.
IX-X-es tankkal kell menni (nem kell németnek lenni) és nagyon fontos, hogy nem kell győzni, ha veszítesz, de benne vagy a csapatod top 3-jában, akkor megvan (saját bőrön tapasztaltam, hogy csak bukókat kaptam és mire meglett a win, nem kaptam meg az 50 pontot, erre visszanézem és látom, hogy korábbi vesztes meccsre már megadta.)
worldoftanks.eu...-2019/

A leírásba bele lehetne tenni a tankrewards.eu/ linket is, hogy könnyebben oda találjanak a játékosok.

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

4 éve 4 hónapja #291724 Írta: VaFec
Megválaszolva: VaFec
Egy küldetés, amit az oldalon írt kóddal kell aktiválni: BERLINWALL
worldoftanks.eu...-wall/
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Jacktor, BiO_rOo_BOT

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

4 éve 4 hónapja #291777 Írta: Rohamnyuszi
Megválaszolva: Rohamnyuszi
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: FZRPUPU

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

4 éve 4 hónapja #291788 Írta: AMD5
Megválaszolva: AMD5
Tessék itt van. Bejött elsőnek a kötvény pénzen való kiváltása : eu.wargaming.ne...tion_1

már a kövi pecstől. Megtört a jég. Innen már csak 1 lépés a kötvény pénz konverzió.

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

4 éve 4 hónapja #291789 Írta: bandras32
Megválaszolva: bandras32

Tessék itt van. Bejött elsőnek a kötvény pénzen való kiváltása : eu.wargaming.ne...tion_1

már a kövi pecstől. Megtört a jég. Innen már csak 1 lépés a kötvény pénz konverzió.


Nem igazán értem. Amit belinkeltél egy 2017-es dolog, arról szól, hogy kötvényért lehet direktívát venni. Hol van a "kötvény pénzen való kiváltása" ?

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

4 éve 4 hónapja #291790 Írta: AMD5
Megválaszolva: AMD5

Tessék itt van. Bejött elsőnek a kötvény pénzen való kiváltása : eu.wargaming.ne...tion_1

már a kövi pecstől. Megtört a jég. Innen már csak 1 lépés a kötvény pénz konverzió.


Nem igazán értem. Amit belinkeltél egy 2017-es dolog, arról szól, hogy kötvényért lehet direktívát venni. Hol van a "kötvény pénzen való kiváltása" ?


Mondjuk én is így csinálnám, hogy először a duplaágyúra kiéhezett közönségnek a prémet mutatnám be. Így aki játszani akar ilyennel, bizony vásárolni kell. Csodálkoztam is, hogy be akarják a sima ágat is tenni még idén. Eszerint hallgatnak a marketingesekre. :evil:

worldoftanks.eu...-test/

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

4 éve 4 hónapja #291791 Írta: bandras32
Megválaszolva: bandras32

Tessék itt van. Bejött elsőnek a kötvény pénzen való kiváltása : eu.wargaming.ne...tion_1

már a kövi pecstől. Megtört a jég. Innen már csak 1 lépés a kötvény pénz konverzió.


Nem igazán értem. Amit belinkeltél egy 2017-es dolog, arról szól, hogy kötvényért lehet direktívát venni. Hol van a "kötvény pénzen való kiváltása" ?


Mondjuk én is így csinálnám, hogy először a duplaágyúra kiéhezett közönségnek a prémet mutatnám be. Így aki játszani akar ilyennel, bizony vásárolni kell. Csodálkoztam is, hogy be akarják a sima ágat is tenni még idén. Eszerint hallgatnak a marketingesekre. :evil:

worldoftanks.eu...-test/


Aha, ez a link már jobb. Mondjuk ez is csak legénységi direktíva kreditért, de előbb utóbb valószínűleg tényleg eljutunk a kötvényt aranyért, vagy Ft-ért állapothoz.
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: AMD5

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

4 éve 4 hónapja #291792 Írta: AMD5
Megválaszolva: AMD5
Ez az idő közelebb van mint hinnéd ! Bocs a rossz linket. Egyfajta puhítása megy a népnek, hogy keményebb irányba menjen a játék és visszajöhet lassan a p2w, már ha most még nem az. Ugyanígy bejönnek a katyusák, helikopterek, Ratta csak orosz lesz meg minden ami a konkurenciában van. Az embereket lassan puhítják ebbe az irányba. Nem csodálkozom, mert a pénz beszél...:trollol:

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

4 éve 4 hónapja - 4 éve 4 hónapja #291810 Írta: hadtjuk
Megválaszolva: hadtjuk
Lorraine 40 t lehet venni.
(Szerintem nem éri meg , mert csak 3 személyes.)
Meg Object 244-et.
Ez meg valami T34-85 szerűség... Bár nehéz tank.

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

4 éve 4 hónapja #291811 Írta: Bhalangir
Megválaszolva: Bhalangir
Az a p2w amikor Hobbi Ödön pénzért olyat kap, amivel TryHard Bélát 100-ból 100x elkeni úgy, hogy Béla tehetetlen.

"Tükörbe nézünk
De önmagunkba soha
Mindig más a hibás
Mindig más ostoba"

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

4 éve 4 hónapja #291821 Írta: FZRPUPU
Megválaszolva: FZRPUPU
Jacktor. Ha lehet a dühöngős T55A hozzászólásom helyezd át az örömködőbe ha lehet köszönöm.

Tier X : Grille 15. Jagdpanzer E100. T62A. IS7. Obj 268 V4. Obj 140. Obj430U. T110E5. T110E4. T110E3. T57. T92 HMC. AMX 13 105. STRV 103B. FV4005. Super Conqueror. Centurion AX.
3GM: Stug III Ausf.G .


Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

4 éve 4 hónapja #291822 Írta: FZRPUPU
Megválaszolva: FZRPUPU
Köszönöm :beer2:

Tier X : Grille 15. Jagdpanzer E100. T62A. IS7. Obj 268 V4. Obj 140. Obj430U. T110E5. T110E4. T110E3. T57. T92 HMC. AMX 13 105. STRV 103B. FV4005. Super Conqueror. Centurion AX.
3GM: Stug III Ausf.G .


Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

© 2024 WOTINFO. Minden jog fenntartva.