Jelenleg 357 vendég és 3 tag online

Adminok figyelmébe

4 hete 6 órája #290079 Írta: FZRPUPU
Megválaszolva: FZRPUPU

Echiron beküldte: A tankrewards.eu -ról volt cikk? Ha nem akkor lehet nem ártana mert sokaknak nem esett le mire van a sok token... és ha nem váltják be akkor elveszik :/

www.wotinfo.hu/...-08-01

Tier X : Grille 15. Jagdpanzer E100. T62A. IS7. Obj 268 V4. Obj 140. T110E5. T110E4. T57. T92 HMC. AMX 13 105. STRV 103B.
3GM: Stug III Ausf.G .

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

3 hete 5 napja #290088 Írta: Kertesz
Megválaszolva: Kertesz
esport1.hu/news...ttC8To

Errol mi a velemenyetek?

3 hete 5 napja #290089 Írta: Echiron
Megválaszolva: Echiron

Kertesz beküldte: esport1.hu/news...ttC8To

Errol mi a velemenyetek?

A ballance megcsúszott de ha fixálják akkor nem bánom ha bent marad a játékban. Sőt várom az olasz kerekes autoloader td vonalat :D

Nem hiszek a tér létezésében...

3 hete 5 napja #290098 Írta: Sezamme
Megválaszolva: Sezamme
Sokszor volt már téma, úgyhogy rövidebbre fogom: 8-as prém és 9-10 kerekes tieres abban mindenképp OP minden máshoz képest,h ogy a kerékkel rengeteg sebzést felfog, szinte büntetés nélkül. A sebesség nem zavar, a pályák nagy részén és a legtöbb szituban ellövöm őket ez csak rutin és vas kérdése. A játék motorja már a teszt szerveren sem tudta lekövetni a mozgásukat, de ez nem az a cég amit ilyen "jelentéktelen" problémák megzavarnának egy p2w játék üzemeltetése közben, úgyhogy e körben én javításra nem számítok egyhamar. Szétnerfelni nem kell őket szerintem, a kerekek sebződését kéne átgondolni és újratervezni, pl. már egy kerék kilövésétől is csak kóvályogni tudjon mindegyik -> rögtön megszűnnének az értelmetlen, HP veszteség nélküli yolozások. Egyértelműen nerfelni fogják őket a jövőben, hiszen így nem tudnak behozni rentábilisen új light ágat, amíg ezek ennyire uralkodnak. Szerintem innentől lesz érdekes a helyzet, ugyanis a prémtankot-nem-nerfelünk WG szentírás alapján ha a 9-es vagy 10-es kerekes nerfet (kerékpáncél, sebesség, átütés, mágnescélzás nerf, stb.) kap (a 6-7-8-as szerintem kevésbé használható yolozni, azt nem kell bántani), akkor a 8-as EBR föléjük fog nőni erőben és lényegében kapunk a játékba egy új E25-öt/Defendert.

3 hete 5 napja - 3 hete 5 napja #290102 Írta: Cpt_Sheperd
Megválaszolva: Cpt_Sheperd

Hunter9956 beküldte:

Wick beküldte: @Echiron: Aki régen wotinfózik, az maga látja, átélte, milyen szinten lecsökkent az oldal látogatottsága, köszönhetően a moderációs policynek, meg a dühöngő/konteo topik fóbiás embereknek/moderátoroknak, akik hivatásuknak tekintették, hogy bannolgassanak másokat, akik konteoztak a konteo topikban, dühöngtek a dühöngőben. Te nem rég tűntél fel itt és a pozitív gondolkodás lovagja lettél egyből. Egy ilyen oldal üzemeltetésénél meg széles látogató tömegeknek kell teret adni a fórumon, akkor is, ha az ő mondandójuk nem tetszik pár moderátornak, látogatónak. Én már ritkán írogatok ide (elment a kedvem nekem is), de emlékszem mennyivel nagyobb élet volt itt régebben. Rengeteg jó arc ment a levesbe a bannolgatások miatt, mert nem tetszett a véleményük egyeseknek. Most vagy közösségi oldal megy, ahol szabad a vélemény, bizonyos stílusbeli megkötésekkel, vagy semmi értelme egy központi agy irányította véleménycenzúrázott látszatfórumnak. Ha neked nem tetszik a dühöngés, akkor nem az a megoldás, hogy kivágunk meg leugatunk, full hülyének nézünk minden dühöngőt, hanem akkor Te ne olvasd azt a topikot, ennyi!

Valótlan dolgokat ne állíts!Senki nem lett azért kitiltva mert a dühöngőben/konteó topicban szórta a hülyeségeit.A konteósok azért lettek kiszórva mert minden topicot telehánytak a marhaságaikkal.Nem tudom ki hiányolja őket, én biztos nem, sokkal jobban hiányoznak azok a felhasználók, akik tettek is valamit a közösségért, csak az enyhe moderálásnak köszönhetően elegük lett a soha véget nem érő szélmalomharcból, meg abból hogy folyamatosan kikezdték őket a trollok, és inkább itt hagyták az egészet.

Sziasztok!
Nos, Wick nem valótlan dolgokat állít!
Engem azért rúgtak ki páros lábbal mert az admin vitatkozott egy taggal, hozzáteszem nem egy hülyegyerekkel és én csak annyit írtam a párbeszédükhöz hogy "ne vitatkozz, ebből nem jösz ki nyertesen"! (természetesen nem az adminnak írtam) Az indok:Trollkodás! ... hát, ez is nézőpont kérdése!
Tehát mivel én is évek óta jelen vagyok sajnos tanusíthatom hogy diktatúra volt/van, aki ellentmond, konteózik, szidja a WG-t az le van hülyézve jobb esetben! Rosszabb esetben végleg eltávolítják hogy ne "mérgezze" a közösséget!
Nagyon sokan már csak olvasgatnak! ... és ahogy én is ezt teszem sajnos látom hogy mennyire megváltozott az egész fórum! Kitermeli magából a láncos kutyákat!
Majd nézd/nézzétek meg meddig leszek itt, pedig csak a véleményemet mondtam el!

" A barátok azok az ellenségek akik még nem támadtak meg!"
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Feri38_HUN, Balista1, Wick

3 hete 5 napja #290103 Írta: Alexis
Megválaszolva: Alexis
Szerintem a hiba az volt,hogy a dühöngö vagy konteo topikokban is tüzzel-vassal irtották a hülyeséget.
Ezáltal más topikokra is átterjedt a dolog,mert egyfajta harc alakult ki.
Ebben meg idövel a trollok mellett az adminok is kiégtek.
Szerintem hülyeség ilyen mértékben a komment konteokkal foglalkozni a lényeg úgyis a cikkekben van.

3 hete 4 napja #290114 Írta: Jacktor
Megválaszolva: Jacktor
"Szerintem hülyeség ilyen mértékben a komment konteokkal foglalkozni a lényeg úgyis a cikkekben van."
Köszönöm.

Cpt_Sheperd: Diktatúra... Egy kommentelhető weboldalon nem létezik köztársaság, de azt garantálhatom neked hogy egyetlen moderáció sem fakad olyan gyökerekből, mely egy általatok elképzelt WG-s együttműködéshez kapcsolható.

3 hete 1 napja - 3 hete 21 órája #290135 Írta: FZRPUPU
Este nyílik twitch primos loot box megint.
twitch.amazon.c...ftanks

ezt adta.

Tier X : Grille 15. Jagdpanzer E100. T62A. IS7. Obj 268 V4. Obj 140. T110E5. T110E4. T57. T92 HMC. AMX 13 105. STRV 103B.

Mellékletek:

3 hete 1 napja - 3 hete 1 napja #290138 Írta: FZRPUPU
Heti küldetés.
worldoftanks.eu...ecial/
Augusztusi akciók.
worldoftanks.eu...-peek/

2 hete 6 napja #290182 Írta: FZRPUPU
Jött valami frissítés, tudni róla valamit?

Mellékletek:

2 hete 6 napja #290187 Írta: matyiabagoly
Megválaszolva: matyiabagoly

FZRPUPU beküldte: Jött valami frissítés, tudni róla valamit?

A Homefront-on bütyköltek valamit:
forum.worldofta...10719/

- Javítva a hiba, ami miatt nem lehetett kiválasztani a járművet
- Javítva a botok útkeresése a nyugati fronton (sokszor a piros vonalon kívül rekedtek pl. Sandriveren)
- A HF MM-jén is javítottak.
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: FZRPUPU, PZoli

2 hete 4 napja #290202 Írta: Echiron
Megválaszolva: Echiron
tankrewards.eu/
Még ki lehet váltani a jutalmakat 5.-éig! Mivel 8.-ától elsejéig ment így gondolom 8.-án jön a következő.

Nem hiszek a tér létezésében...

2 hete 4 napja #290204 Írta: RockyRuciano
Megválaszolva: RockyRuciano
A "CAPTUREDSTREAM19" bónuszkód nevén nekem megjelent egy küldetés. v. a bónuszkód nem a beharangozott 2 kanna benzint adta v. a bónuszkód bibije miatt adták kárpótlásul.

2 hete 1 napja - 2 hete 1 napja #290222 Írta: zsola0806
Megválaszolva: zsola0806
Sziasztok! Lehet, hogy már írta valaki, nem olvastam végig. Szóval én a jobb felső sarokban lévő kis figurára kattintva a "Belépés"-nél hiába írom be a felhasználó nevet és jelszót, nem tudok belépni az oldalra. Csak akkor tudok, ha egy posztotok alatt nyomom meg a "Belépés" gombot.
Azóta vagyok aktívabb az oldalon, mióta erre rájöttem. :D

2 hete 21 órája #290226 Írta: BiO_rOo_BOT
Megválaszolva: BiO_rOo_BOT
Ugyanez volt nálam is.
Töröltem a böngésző cache-ét, és simán be tudtam lépni.
Remélem segít.

zsola0806 beküldte: Sziasztok! Lehet, hogy már írta valaki, nem olvastam végig. Szóval én a jobb felső sarokban lévő kis figurára kattintva a "Belépés"-nél hiába írom be a felhasználó nevet és jelszót, nem tudok belépni az oldalra. Csak akkor tudok, ha egy posztotok alatt nyomom meg a "Belépés" gombot.
Azóta vagyok aktívabb az oldalon, mióta erre rájöttem. :D

Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: zsola0806

KERES
© 2019 eSports Pro Ltd. Minden jog fenntartva.