Jelenleg 303 vendég és egy tag online

Adminok figyelmébe

1 hete 6 napja #289814 Írta: Jacktor
Megválaszolva: Jacktor

bandras32 beküldte: Tény hogy az oldal látogatottsága jelentősen lecsökkent

Ez is csak egy konteó ;)

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

1 hete 6 napja - 1 hete 6 napja #289815 Írta: FZRPUPU
Megválaszolva: FZRPUPU
Kivettem mert törölték a hszt amire válaszolni akartam :d

https://tenor.com/view/horn-gif-8651046
Mellékletek:

1 hete 6 napja #289816 Írta: _tothjanos_
Megválaszolva: _tothjanos_

Jacktor beküldte:

Ez is csak egy konteó ;)

Mint minden, ezzel az oldallal kapcsolatos negatív kritika. :)

1 hete 6 napja #289817 Írta: Echiron
Megválaszolva: Echiron
@Jaktor Nem tudjuk, hiszen nincs róla "kimutatás", ellenben ha publikus akkor érdekelne, hogy hogyan alakult az aktív felhasználók aránya az elmúlt 1-2-3 évben. Szerintem bandras32 is erre akart célozni, hogy kisebb az aktivitás a felhasználók részéről. (amit látunk mostanában azt pár játékos generálja)

Ettől függetlenül az elmúlt napok cikkhozzászólásaira és topik hsz-eire reagálva szeretném kifejezni, hogy messzemenőkig támogatom a munkátokat. Lehet klisé de ne törődjetek a sok negatív fennhangal. Dícséretes ,hogy ennyi éven át elérhető volt számunkra ez az oldal :)

1 hete 6 napja - 1 hete 6 napja #289818 Írta: Jacktor
Megválaszolva: Jacktor
A játék indulása utáni pár év dömpinjét követően némileg csökkent a látogatók száma, de azóta stagnálni látszik az éves átlag (de ez a tendencia gondolom más játékoknál is így van).
Legszembetűnőbbnek a nyári forgalmi visszaesést mondanám, de ez meg minden évben ismétlődik és szerintem minden más oldalon/platformon is jelen van (a tv-k is takarékra kapcsolnak ilyenkor).

1 hete 6 napja - 1 hete 6 napja #289820 Írta: Wick
Megválaszolva: Wick
@Jacktor:
A fórum kommentek számának alakulásáról és az aktív tagok számáról van valami stat? (növekedés / csökkenés) Mert a látogatottság egy dolog, a fórum pörgése meg egy másik.

1 hete 6 napja #289828 Írta: bandras32
Megválaszolva: bandras32

Jacktor beküldte:

Ez is csak egy konteó ;)

Igazad van, nem jól fogalmaztam. A fórum aktivitás csökkent jelentősen, ami nálam egyenértékű az oldal látogatottsággal. Naponta 1-2 hír jelenik meg az oldalon, ezeket gyorsan átfutom és onnantól kezdve a fórum ami miatt visszajárok, de ha nem pörög a fórum, akkor nincs miért idejönnöm. Márpedig a fórumon néha órákig nem történik semmi és ez tény, nem konteó. ;)
Sokan abbahagyták a játékot és azért hagyták itt az oldalt is. Voltak akik úgy gondolták megosztják az elméleteiket a nagyközönséggel, ami után olyan oltást kaptak, hogy többet nem is hallottunk róluk. Voltak olyanok is akik megunták az értelmetlen harcot ( amit lehet hogy el sem kellett volna kezdeniük, mert mint már mondottam vala, ha én utálom a tökfőzeléket nincs az az ember aki meg tudna győzni arról, hogy márpedig az finom ) és azért távoztak. Wick írta, hogy sokan a túlzott moderáció miatt mentek el, ezzel kapcsolatban nincs tapasztalatom, engem még nem ért semmiféle moderátori inzultus. Bár szoktam találkozni fórum olvasgatás közben olyannal, hogy felhasználó blokkolva, pl. a dühöngőben DuLaci akinek összesen 2 hozzászólását láttam és szerintem egyik sem adott okot a banolásra. Mondjuk a háttérbe nem látunk bele, lehet hogy volt valami ami már törölve lett, de így egy kicsit furi.
De lehet hogy nem is kell itt elméleteket gyártani, elképzelhető, hogy ez egy természetes folyamat, a wot játékos állománya is csökken ami miatt a wotos fórumok aktivitása is csökkenő tendenciát mutat.
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Jacktor, Balista1

1 hete 4 napja #289857 Írta: Berta
Megválaszolva: Berta
Sziasztok, írnám a megfelelő fórumba a magyar vonatkozású kampány eredményeket naponta,
de képtelen voltam kitúrni a megfelelő topikot , újat meg ezért nem akartam nyitni, valaki segítene?

A Múlt az amit lezárhatunk, a jelen amit meg kell élnünk, a jövőd pedig magad tervezed " Monique Covet "

1 hete 4 napja #289859 Írta: Hunter9956
Megválaszolva: Hunter9956

Berta beküldte: Sziasztok, írnám a megfelelő fórumba a magyar vonatkozású kampány eredményeket naponta,
de képtelen voltam kitúrni a megfelelő topikot , újat meg ezért nem akartam nyitni, valaki segítene?

www.wotinfo.hu/...laszok
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Berta

1 hete 3 napja #289861 Írta: deaxus
Megválaszolva: deaxus
Javasolnám,hogy a Kiss Gábor féle progettos leírást valamilyen formában a Tank elemzések közé beépíteni.Ugyan nem teljes az elemzés,de ad némi támpontot ha valaki ilyen tankot szeretne venni.Így el fog majd veszni a sok Érdekesség között.

1 hete 3 napja #289863 Írta: Trevissz
Megválaszolva: Trevissz
Bringing Tank Rewards to Europe
Summer Smash will run from 8 July at 07:10 CEST to 1 August at 07:00 CEST (UTC+2)

worldoftanks.eu...-beta/
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: FZRPUPU

1 hete 13 órája #289901 Írta: be.ga1004
Megválaszolva: be.ga1004
rykoszet.info/2...-qa-2/ folytatás angolul
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Jacktor, Echiron

6 napja 9 órája #289915 Írta: FishTank
Megválaszolva: FishTank
worldoftanks.eu...inued/

viszlát team battle 1.6 tól

:talking2:

5 napja 15 órája #289920 Írta: PZoli
Megválaszolva: PZoli
A mai nyari kiarusitasnal a weboldalhir szerint az Fv4202 van, de az online shopban az Fv201. A Wg-sracok valamelyiket elrontottak.
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Jacktor

5 napja 15 órája #289921 Írta: be.ga1004
Megválaszolva: be.ga1004
A személyes küldetések változása az 1.6 -ban ,igaz oroszul de máshol még nemláttam vk.com/wotclue?...038733

KERES
© 2019 eSports Pro Ltd. Minden jog fenntartva.