Jelenleg 299 vendég és 2 tag online

Adminok figyelmébe

1 hónapja 2 hete #289778 Írta: bandras32
Megválaszolva: bandras32

Echiron beküldte:

Ha rajtam múlna dühöngő sem lenne

Támogatom. És miért?

Mert sok az olyan játékos aki

a saját gyengeségeit másra fogja

!!!
Itt el is hangzott a lényeg!
Az ember tanulja meg elfogadni a saját hibáit és dolgozza is fel magában a négy fal között vagy a haverjai társaságában. De komolyan vicc, hogy a dühöngő topicok pörögnek és csak a sírást látod

Miért mi a bánatról kellene szólnia a dühöngőnek, ha nem a sírásról és elégedetlenkedésről?
Egyébként meg nem csak a saját gyengeségek másra fogása megy a dühöngőben. (persze van olyan is)
De ha már itt tartunk szűnjön meg az örömködő is, szerintem ugyanannyi embernek csípi a szemét a "full goldos pótkajás 8 skilles legénységes hátul campelős fúú de ráraktam a 3. gm-et a csőre" típusú hsz-ek, mint a sírások a dühöngőben.
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Feri38_HUN

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

1 hónapja 2 hete #289779 Írta: real iron
Megválaszolva: real iron
Miért mi a bánatról kellene szólnia a dühöngőnek, ha nem a sírásról és elégedetlenkedésről?
Egyébként meg nem csak a saját gyengeségek másra fogása megy a dühöngőben. (persze van olyan is)
De ha már itt tartunk szűnjön meg az örömködő is, szerintem ugyanannyi embernek csípi a szemét a "full goldos pótkajás 8 skilles legénységes hátul campelős fúú de ráraktam a 3. gm-et a csőre" típusú hsz-ek, mint a sírások a dühöngőben.
Ha-ha ,Hál istennek nem a trollon(ech..) múlik,kinek "csipás a szeme",érdekes lenne,ha a 15 éves fiam intézné a család anyagi dolgait! de ez is a dühőngőbe való,nem ide,de.... :)

Igazad van!

1 hónapja 2 hete #289781 Írta: Echiron
Megválaszolva: Echiron
@bandras32
Ne érts félre, azt mondom van az a szituáció amikor mindent megteszel és nem jön össze és kiteszed mert tényleg vicc ,hogy ezt dobta a játék. De sajnos a dühöngő fő látogatottságát az amúgy gyenge teljesítményt produkáló játékosok alkotják főleg akik önsajnálatban fetrengenek és "szar a tankom" "szar a csapat" "szaros goldot lő a szaros unikum" típusú hozzászólásokkal árasztják el. Engem is dühít, hogy tier 8 és felfele CSAK (vagy inkább 90%+) gold lőszert lő mindenki... és mind1 ,hogy meddel vagy lightal mentél be... az is megérdemli a luxust és megy neki a gold. Más kérdés, hogy van akinek ezt világgá kell kürtölni, hogy őt mekkora sérelem érte és van aki csak a monitorába kiabálja a búját és ennyiben marad...

Amúgy az örömködő általad említett cikkei is pontosan ugyan ennyire "állják meg a helyüket". A szomorú az amikor valaki ezt még reklámozza is... arra nem gondolnak a többi csapattárs mit élt át miközben ő hátul szotyizott a bokorban.

@real iron
Az 1 napos 2 kommentes (mind a kettőben velem kötekedő) ám profilját/teljesítményét nem vállaló emberke mégis miért is engem hív trollnak? Tudod van az a baglyos verebes mondás... ;)
Te vagy az Meni? Nem bírtad ki, hogy visszagyere az oldalra osztani az észt?

Nem hiszek a tér létezésében...

Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: bandras32

1 hónapja 2 hete #289784 Írta: Wick
Megválaszolva: Wick
@Echiron: Aki régen wotinfózik, az maga látja, átélte, milyen szinten lecsökkent az oldal látogatottsága, köszönhetően a moderációs policynek, meg a dühöngő/konteo topik fóbiás embereknek/moderátoroknak, akik hivatásuknak tekintették, hogy bannolgassanak másokat, akik konteoztak a konteo topikban, dühöngtek a dühöngőben. Te nem rég tűntél fel itt és a pozitív gondolkodás lovagja lettél egyből. Egy ilyen oldal üzemeltetésénél meg széles látogató tömegeknek kell teret adni a fórumon, akkor is, ha az ő mondandójuk nem tetszik pár moderátornak, látogatónak. Én már ritkán írogatok ide (elment a kedvem nekem is), de emlékszem mennyivel nagyobb élet volt itt régebben. Rengeteg jó arc ment a levesbe a bannolgatások miatt, mert nem tetszett a véleményük egyeseknek. Most vagy közösségi oldal megy, ahol szabad a vélemény, bizonyos stílusbeli megkötésekkel, vagy semmi értelme egy központi agy irányította véleménycenzúrázott látszatfórumnak. Ha neked nem tetszik a dühöngés, akkor nem az a megoldás, hogy kivágunk meg leugatunk, full hülyének nézünk minden dühöngőt, hanem akkor Te ne olvasd azt a topikot, ennyi!
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Feri38_HUN, Cpt_Sheperd, real iron

1 hónapja 2 hete - 1 hónapja 2 hete #289787 Írta: Echiron
@Wick megértem amit mondasz, és ahogy korábban írtam el is tudom azt fogadni ha a úgy hozza ki a játék de akkor sem normális, hogy csak a dühöngő topikot hajtják mint a hörcsög a kereket.
Igen én annak a híve vagyok, hogy próbálok segíteni más játékosoknak akár abban, hogy pozitívabban álljanak a játékhoz, próbálok tippeket adni amik nekem vagy másoknak már beváltak. Mostanában kezdtem el videókat szerkeszteni (amiért külön hála bodzynak aki foglalkozik velem) ,hogy ki tudjak tenni olyan videókat amik segíthetnek másoknak eredményesebb lenni. Nagyon demoralizáló tud lenni mikor már elmondtad/megmutattad és látod, hogy utána is csak a nyomorultkodás meg és még posztolnak is róla akár dühöngőbe akár máshova.
És hidd el nagyot dob a napomon amikor játékban vagy itt kapok egy köszönő levelet, hogy a tippjeimnek hála valaki már jobban tud játszani egy tankal vagy bizonyos helyzetben jobban tud már teljesíteni :)

1 hónapja 2 hete #289790 Írta: real iron
Megválaszolva: real iron
troll vagy... olvasd el wikipédián....ennyi és idegesítő is,miután megnézem ki is vagy. :( és mint írtam az adminok rovat nem erről szól évek óta!

1 hónapja 2 hete #289794 Írta: Echiron

real iron beküldte: troll vagy... olvasd el wikipédián....ennyi és idegesítő is,miután megnézem ki is vagy. :( és mint írtam az adminok rovat nem erről szól évek óta!

ok

1 hónapja 2 hete #289795 Írta: Wick
@Echiron:
Köszönet érte, amit a közösségért teszel, és másoknak is, akik üzemeltetik, életben tartják ezt az oldalt. De ettől még van egy árny oldala is az életnek, amit nem lehet kiírtani. Ha a facebook kibannolna mindenkit, aki dühöng, konteozik, gyűlölködik, hazudik, stb. akkor megmaradna 20% felhasználójuk. Közösségi oldalon sajnos el kell fogadni minden egyértelmű baromságot, ha az nem sérti az általános alapelveket. Csak azért, mert egy moderátor már unja, hogy még mindig a játékra fogják, ha lepattan, meg mellémegy, nem kéne senkit kivágni és totál retardnak sem kéne nézni. Neked, mint pozitív ember, wotos meg főleg nem kötelező olvasni az általad gyűlölt topikokat. Így védekezhetsz legegyszerűbben a hülyeség ellen. Olyan fórumos irányelvről nem tudok a világban, hogy baromságot tilos írni, mert kapod a ban-t.
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Echiron

1 hónapja 2 hete - 1 hónapja 2 hete #289796 Írta: Echiron
@Wick

Ebben nincs vita köztünk, mert én is látom ezt a jelenséget. Pusztán az esik nehezemre, hogy megértsem másnak ez miért "jó"?! Miért nem hallgat a másik tanácsára?

De abban igazad van ha én ezt nem tudom tolerálni vagy nekem rosszul esik ezt hallgatni/olvasni akkor az a legegyszerűbb ha nem nézem. Bár tudod aki homokba dugja a fejét az megérdemli...

Ez azért nem tántorít el a tervemtől és a meggyőződésemtől, hogy jobbá lehet tenni mások teljesítményét ... ha nem is mindenkiét.

shaking

Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: bandras32, Wick

1 hónapja 2 hete #289798 Írta: Hunter9956
Megválaszolva: Hunter9956

Wick beküldte: @Echiron: Aki régen wotinfózik, az maga látja, átélte, milyen szinten lecsökkent az oldal látogatottsága, köszönhetően a moderációs policynek, meg a dühöngő/konteo topik fóbiás embereknek/moderátoroknak, akik hivatásuknak tekintették, hogy bannolgassanak másokat, akik konteoztak a konteo topikban, dühöngtek a dühöngőben. Te nem rég tűntél fel itt és a pozitív gondolkodás lovagja lettél egyből. Egy ilyen oldal üzemeltetésénél meg széles látogató tömegeknek kell teret adni a fórumon, akkor is, ha az ő mondandójuk nem tetszik pár moderátornak, látogatónak. Én már ritkán írogatok ide (elment a kedvem nekem is), de emlékszem mennyivel nagyobb élet volt itt régebben. Rengeteg jó arc ment a levesbe a bannolgatások miatt, mert nem tetszett a véleményük egyeseknek. Most vagy közösségi oldal megy, ahol szabad a vélemény, bizonyos stílusbeli megkötésekkel, vagy semmi értelme egy központi agy irányította véleménycenzúrázott látszatfórumnak. Ha neked nem tetszik a dühöngés, akkor nem az a megoldás, hogy kivágunk meg leugatunk, full hülyének nézünk minden dühöngőt, hanem akkor Te ne olvasd azt a topikot, ennyi!

Valótlan dolgokat ne állíts!Senki nem lett azért kitiltva mert a dühöngőben/konteó topicban szórta a hülyeségeit.A konteósok azért lettek kiszórva mert minden topicot telehánytak a marhaságaikkal.Nem tudom ki hiányolja őket, én biztos nem, sokkal jobban hiányoznak azok a felhasználók, akik tettek is valamit a közösségért, csak az enyhe moderálásnak köszönhetően elegük lett a soha véget nem érő szélmalomharcból, meg abból hogy folyamatosan kikezdték őket a trollok, és inkább itt hagyták az egészet.
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Nortonor, Echiron

1 hónapja 2 hete - 1 hónapja 2 hete #289800 Írta: Wick
@Hunter9956:
Igen, Te vagy az egyik legfőbb oka, hogy csoportosan hagyták itt emberek a wotinfot és a Te konteo meg troll mániád. Számodra két negatív vagy a véleményeddel nem egyező komment után a felhasználó vagy troll vagy totál inkompetens lesz. Miután elkezded ezt nekik elég érdekes, arrogáns stílusban nyomni, kinyílik a bicska, elszabadulnak az indulatok, visszaszólogatnak, netán moderátori hozzáállásod kezdik véleményezni, melynek egyből ban a következménye, mert moderátort véleményezni az első főbűn. Nem ismerős a forgatókönyv? Mert nekem és sok-sok másik olvasónak igen. Nem az életem a wot, de csak a szűk ismerősi körben minimum 10-en vannak, akik emiatt hagytak fel a wotinfo látogatással.

Konkrétan nem azért lettek bannolva, mert leírták, hanem a forgatókönyv szerinti történések végeredményeként.
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Cpt_Sheperd

1 hónapja 2 hete - 1 hónapja 2 hete #289803 Írta: Hunter9956
Megválaszolva: Hunter9956

Wick beküldte: @Hunter9956:
Igen, Te vagy az egyik legfőbb oka, hogy csoportosan hagyták itt emberek a wotinfot és a Te konteo meg troll mániád. Számodra két negatív vagy a véleményeddel nem egyező komment után a felhasználó vagy troll vagy totál inkompetens lesz. Miután elkezded ezt nekik elég érdekes, arrogáns stílusban nyomni, kinyílik a bicska, elszabadulnak az indulatok, visszaszólogatnak, netán moderátori hozzáállásod kezdik véleményezni, melynek egyből ban a következménye, mert moderátort véleményezni az első főbűn. Nem ismerős a forgatókönyv? Mert nekem és sok-sok másik olvasónak igen. Nem az életem a wot, de csak a szűk ismerősi körben minimum 10-en vannak, akik emiatt hagytak fel a wotinfo látogatással.

Konkrétan nem azért lettek bannolva, mert leírták, hanem a forgatókönyv szerinti történések végeredményeként.

Ez is mind ferdítés.Többet nem is írok erre, van jobb dolgom is, mint hazugságokra, és kitalációkra reagálni.;)
A moderációval kapcsolatos problémát Jacktornak jelezheted itt: Ez az e-mail cím a spamrobotok elleni védelem alatt áll. Megtekintéséhez engedélyeznie kell a JavaScript használatát.

1 hónapja 2 hete #289810 Írta: bandras32
Megválaszolva: bandras32
Tény hogy az oldal látogatottsága jelentősen lecsökkent, hogy miért azt szerintem ne feszegessük. Van hogy meló közben feljövök elolvasom az új hsz-eket aztán 3-4 óra múlva megint felnézek és nem történt semmi, nincs új beírás, nincs semmi.
Régen is megvolt a klikkesedés, voltak jobb játékosok és a köré csoportosuló népek, és voltak rosszabb vagy más nézőpontokat valló játékosok akik szintén összeálltak. A két csoport között néha egész heves viták alakultak ki és ezek éltették a fórumot.
Hiányoznak ezek a viták.
Még dodge gyökér stílusa is hiányzik, annak ellenére hogy elég gyakran le cirkuszi majmozott. :lol:

(kicsit más téma: múltkor láttam egy táblázatot, egy 100-as lista volt a legtöbb 3GM-el rendelkező játékosokról. Dodge az 57. :izomtibi: )

1 hónapja 2 hete #289812 Írta: Echiron
@bandras32 Tippeld meg melyik tábor ment el és melyik maradt itt (túlsúlyban). Klántársaim és haverjaim közül szinte már senki sem jár ide és nem is követik a fórumokat. Az általam korábban felvázolt okok miatt (indokolatlan önsajnálat a dühöngőben) ami inkább konteó topikba lenne való; amikor kitett valaki egy okító vagy kritikus szándékú (itt a kritikát vegyük pozitívnak, hiszen a negatív megfelelője inkább a fikázás) posztot akkor mentek alá a negatív kommentek.: "reroll" "goldnoob" "statbuzi" "statpadder"... Most őszintén csodálkoztok, hogy leléptek? Jobb lett így?
Én is ha kirakok egy kommentet akkor már jönnek alá a "troll" meg a "6000 csatával nekem ne mondja senki" hsz-ek... és persze szarrá like-oljátok egymást ezekben.
Az is a baj része, hogy akiknek tippet adnánk (nem mind persze) vagy "okítanánk" azok nem képesek befogadni azt, és folytatják ugyan úgy teljesen ignorálva a jó tanácsot. Én is megkaptam, hogy "negatívan befolyásolok"... Meni is hogy tolta nekem, hogy Wz-132 -re az álca háló és csigaszem való (ÉS még LIKE-olták is!!!!)

1 hónapja 2 hete #289813 Írta: morgosz78
Megválaszolva: morgosz78
Egyszer belinkeltem egy képet csak úgy érdekesség ként, amin 10 csapattársam 0-át sebzett tízes tier-ben. A fröcsögő hozzászólások vége már az volt, hogy én photoshopoltam...
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: _tothjanos_

KERES
© 2019 eSports Pro Ltd. Minden jog fenntartva.