Jelenleg 381 vendég és 7 tag online

Adminok figyelmébe

1 hete 6 napja #289301 Írta: Filler1
Megválaszolva: Filler1
Alienware Arena új WOT bónuszcsomagot dobott ki:

1 Day Premium Account
5 Crew Skins:
General Patton (USA)
de Gaulle (FRANCE)
1 UK + 1 Polish + 1 German Heroes
X2 Captain America Inscriptions (USA)
X2 Avenger Inscriptions (UK)
X2 Bismarck Inscriptions (DE)
shaking

Tedd, vagy ne tedd. De ne próbáld! Live for nothing, or die for something.

Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Jacktor, Echiron

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

6 napja 22 órája #289368 Írta: ZsoltHun76
Megválaszolva: ZsoltHun76
Ezt most találtam:

ritastatusrepor...st-ii/

Egyre jobban tesztelik a két löveges megoldást. M3 Lee felkészül?
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Jacktor

2 napja 5 órája - 2 napja 5 órája #289440 Írta: 1c706ab8fab739f85cd7ff76b35d9ea1
Sziasztok,ha folyamatosan sértegetnek,aláznak,hol lehet orvosoltatni? mert a visszasértegetés nem sok vizet zavar,de nincs is kedvem,vagy fogjam be?ill. töröljem az accot? nagyarcpisták átvették az uralmat?

2 napja 3 órája #289446 Írta: 1c706ab8fab739f85cd7ff76b35d9ea1
Adminok? merre...eltelt 1 kis idő és semmi válasz,"bárki" sértegethet bárkit?

2 napja 2 órája - 2 napja 1 órája #289451 Írta: Hunter9956
Megválaszolva: Hunter9956

meni beküldte: Sziasztok,ha folyamatosan sértegetnek,aláznak,hol lehet orvosoltatni? mert a visszasértegetés nem sok vizet zavar,de nincs is kedvem,vagy fogjam be?ill. töröljem az accot? nagyarcpisták átvették az uralmat?

Kicsit részletesebben lehetne? Ki? Mikor? Hol?Privátban is megírhatod.
Annyi troll van már az oldalon, hogy lehetetlen követni, na meg motiváció sincs, hogy a sok hülyeséget elolvassam minden egyes nap.És ezzel valószínűleg a többi moderátor is így van.
szerk: Közben megtaláltam, de a hozzászólásaid alapján te is a trollok táborát erősíted, szóval ezzel csak felhívtad magadra a figyelmet.Sok sikert :applause:
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Echiron

1 napja 12 órája #289455 Írta: Echiron
Megválaszolva: Echiron

Hunter9956 beküldte:

meni beküldte: Sziasztok,ha folyamatosan sértegetnek,aláznak,hol lehet orvosoltatni? mert a visszasértegetés nem sok vizet zavar,de nincs is kedvem,vagy fogjam be?ill. töröljem az accot? nagyarcpisták átvették az uralmat?

Kicsit részletesebben lehetne? Ki? Mikor? Hol?Privátban is megírhatod.
Annyi troll van már az oldalon, hogy lehetetlen követni, na meg motiváció sincs, hogy a sok hülyeséget elolvassam minden egyes nap.És ezzel valószínűleg a többi moderátor is így van.
szerk: Közben megtaláltam, de a hozzászólásaid alapján te is a trollok táborát erősíted, szóval ezzel csak felhívtad magadra a figyelmet.Sok sikert :applause:

A vicc az, hogy ő írogat nekem privátban. És elismerem, hogy erősen kritizáltam (fórumon, nyilvánosan), de akkora baromságokat eresztett el a kezdőknek akik csak tippet kértek, hogy nem hagyhattam szó nélkül.
Am nem értem mert menike már hetek óta produkálja magát már több fórumon és elég pár bejegyzését elolvasni és látni, hogy nem 100-as a csávó :O

5 órája 18 perce #289491 Írta: 1c706ab8fab739f85cd7ff76b35d9ea1
a baromság relatív,de a nexus kézzel fogható,na mind1 befejeztem,amit el se kezdtem igazán,itt a trollok uralják a mezőt...régen is így volt 5e csatás mandró kinyilatkoztat,mit,hogy kéne,pedig a segítség volt a vezérfonalam,mert pénz nélkül is lehet fejlődni,csak....

5 órája 11 perce - 4 órája 51 perce #289492 Írta: Echiron

meni beküldte: a baromság relatív,de a nexus kézzel fogható,na mind1 befejeztem,amit el se kezdtem igazán,itt a trollok uralják a mezőt...régen is így volt 5e csatás mandró kinyilatkoztat,mit,hogy kéne,pedig a segítség volt a vezérfonalam,mert pénz nélkül is lehet fejlődni,csak....

Meni olyan "segítséget" nem kértünk és ne is adjál amiben a WZ-132 -nek álcahálót és periszkópot ajánlasz mert a WZ-132 NEM TD! Hiába írtam le neked; hiába kértem, hogy akkor csatolj videót vagy a statod mellé (wot-life.com ;wotlabs.net), hadd lássuk akkor te mit hozol össze ezzel a setuppal... ezt nem tetted meg sőt kritizáltad a csata számom, azt hogy prémium tankokat merészeltem venni; meggyanusítottál, hogy pénzért húzom a profilom és azt állítottad, hogy a szüleimen élek..... ne haragudj de mindennek van határa

4 órája 53 perce #289493 Írta: 1c706ab8fab739f85cd7ff76b35d9ea1
Te 1 fórum tag vagy,semmi több,bár telespriccelsz mindent a"bölcsességeddel"...és belekötsz abba,aki másképp látja,vagy nem is ,csak nem TEEE szerepelsz?

4 órája 47 perce #289494 Írta: 1c706ab8fab739f85cd7ff76b35d9ea1
Kiléptem,sztornóztam,,mióta megy az oldal, olvasom minden nap,az amit ír és jolózik rajta 2 hete,nem úgy van...hajrá tankosok!!

4 órája 39 perce - 4 órája 39 perce #289495 Írta: Echiron

Meni beküldte: Kiléptem,sztornóztam,,mióta megy az oldal, olvasom minden nap,az amit ír és jolózik rajta 2 hete,nem úgy van...hajrá tankosok!!

docs.google.com...bhtml#

Utánakerestem de ugyan azt ajánlottam mint Skill4ltu a Wz-132 -re... valóban akkor biztos nem úgy van.
Komolyan nem értem az ilyen játékosokat akik nyomják a baromságot (arc,név vagy profil felvállalása nélkül) és még nekik áll feljebb...

KERES
© 2019 eSports Pro Ltd. Minden jog fenntartva.