Jelenleg 116 vendég és nincs Tag online

Waffenträger: Paradox (09.19-09.30)
Waffenträger: Paradox (09.19-09.30)
Battle Pass XVIII: A tökéletességhez vezető út
Battle Pass XVIII: A tökéletességhez vezető út
previous arrow
next arrow

Legfrissebb cikk hozzászólások

[2.0] Jacktor modpack
Szia,már jó ideje nem játszom. Az utóbbi 1 évben ...
Kesumisu 10 órával ezelőtt
Fair Play-frissítés a modok terén
Nevetséges, hogy még mindig itt tartanak.Az pedig méginkább, hogy ...
_Aerol_ 1 napja
Waffenträger: Paradox (09.19-09.30)
Professor!
"You've been thunderstruck."
Sixtyfeetofbridge 1 napja
[2.0] Jacktor modpack
Köszi,működik!
az.ellenséged.mert 1 napja
2.0.1 és 2.1 újévi frissítés
Ahogy látom, megvannak a 2.0 legfőbb nyertesei:
TierX szinten ...
RockyRuciano 1 napja
Waffenträger: Paradox - Lootboxok
Szóval napi 2-3 órát pörgessem ezt a mod-ot 2000 ...
BaliSan 1 napja
Waffenträger: Paradox - Lootboxok
azon kívül hogy begyűjtöd a (meglepően sok) kötvényt meg ...
bobitusz 2 napja
Waffenträger: Paradox - Lootboxok
Ne csodálkozz. Ha megvan a napi küldi, akkor már ...
Shunz 2 napja
Waffenträger: Paradox - Lootboxok
Játszhatatlan, agyhalottak....
BaliSan 2 napja
Waffenträger: Paradox - Lootboxok
Least obvious WG employee
ianselot12 2 napja
[2.0] Jacktor modpack
A játék főkönyvtárában lévő mods és res_mods mappájában lévő ...
varsa 3 napja
[2.0] Aslain's ModPack Installer
Üdv mikor lesz használható mód meg magyar szinkron????????
turbi72 4 napja
A T803 lenne az ÚJ legerősebb 11-es tank? (by Tankelit)
természetes!De hogy mnden tankomat egyből 3x ammo rackezik, ez ...
okecsapogi 4 napja
Fair Play-frissítés a modok terén
"Továbbá tájékoztatunk, hogy bővítettük a tiltott modok listáját, és ...
Sammie 4 napja
2013. október 21. 16:00

Fejlesztői hírcsokor #34

(6 szavazat)
13 hozzászólás
  • SerB azt mondja, hogy három hivatalos levél érkezett (hivatalos levélcímről) a Német hatóságoktól a wittman medállal kapcsolatban, természetesen a leveleket nem teszik közzé
  • SerB nyíltan leszögezi, hogy valóban úgy van (és mindig is volt), hogy több XP jár az ölésért, mint csak a sebzésért (SS: fura, azt hittem a sebzés van jutalmazva, nem az ölés, egy játékos által végzett "kísérlet" azt mondja, hogy az ölési XP bónusz nagyjából 500 okozott sebzést ér VAGY okozott sebzés az általad létrejövő felfedezés után, mi a fene?)
  • A személyes statisztikában, az átlagos járműszinted nem fog szerepet játszani a jövőben
  • SerB megerősítette, hogy a legfelső ágyúk a járművön nem mindig a "legjobb ágyúk", néhány esetben van kettő "egyenlő" alternatív felszerelés (SS: értsd, az új WT ágban, ahol lehetőség van 128mm 150mm-el játszani magas szinten), de nem mindig
  • nem lesz több "Egérfogó-szerű" küldetés a magas szintű tank ölésre, mint a Maus-nál, azért van ott Maus-nak mert a Mause egyedi
  • Storm szerint, az accot egy telefonszámhoz kötni elég biztosítékot nyújt a feltörés ellen
  • Storm megerősítette, hogy a motor BÁRMELYIK lövéstől kigyulladhat (egy bizonyos határérték felett, azért mert alacsony szinten az autoágyúk túl sok tüzet okoztak), de nem minden lövés teszi sárgába vagy pirosba a motor, szóval egy sértetlen motor is kigyulladhat
  • FPS limit nem lesz
  •  keret nélküli teljes-képernyős mód a jelek szerint nem lesz
  • 1,2×1,2km-es pályákkal kísérleteznek
  • a jelek szerint a játékos által konfigurálható parancskerék ötlete nem lett elvetve
  • a jelek szerint, az Unreal Tournament 4 "consequentive capture the base" (SS: bocsi nem tudom mi ez; DX: egyelőre én sem. De UT4-et várom) nem volt tesztelve a WoT-on
  • úgy tűnik, hogy lesz egy klán ikon a Kitüntetések ablakban, csak nem volt idejük még betenni
  • a jelek szerint a repeszpáncél nem függ a találat helyétől, csak simán csökkenti a sebzést és a legénység krit. esélyét
  • 3D technológia (3D monitorok) támogatása tervben van, de nem mostanában
  • (SS: a jelek szerint a történelmi csatákkal kapcsolatban): 10db M24 Chaffe tank volt a Dien Bien Phu csatában
  • a Lorraine 40t elülső páncél probléma nem fontos Storm szerint, ezért is lesz csak a középtávban javítva
  • Chi-Nu Kai is csak az ajándék boltban lesz kapható a 9.0-ig
  • a 2. Francia közepes ág még nincs kész, biztosan nem jön ki 2013-ban
  • a jelek szerint, a hibás japán legénységi Major rangjelzés a WoT-ban át lesz nézve
  • K: "Lesz automata tag keresés századba úgy mint a 7/42 csatákban helyezés alapján?" V:"Nem vagyok oda a helyezésért, inkább a nyerési arányért."
  • K:"Reménykedhetek több prémium közepes tankban a 0.9.0-ban vagy 0.9.1-ben, mivel a Kínaiak most kaptak?" V:"Reménykedhetsz de nem garantálunk semmit és nem mondunk meg semmit előre."
  • SerB azt mondja a képességek kiegyensúlyozatlanok (kifejezetten az elit alakulat), az nem tényező hogy a KV-5 nagyon sérülne az Elit alakulat nerftől.
  • A fejlesztők eldöntik hogy kikapcsolódik-e a Hatodik érzék képesség amikor meghal a parancsnok, "kérdések" vannak az álca, javítás, tűzoltás képességek körül, mindent át fognak nézni.- Lehetséges amikor átdolgozzák a képességeket akkor lesz majd egy ingyen reset.
  • SerB azt mondja a tank népszerűsége másodlagos az egyensúlyozás tekintetében, fő szempont a nyerési arány.
  • A fejlesztők egyelőre nem adnak infót a kínai TDkről, de volt egy SU-122-54 fejlesztés Kínában.
  • A T28 valószínűleg nem lesz opcionális tank test a T95-nél. ("ha eleve így csináltuk volna akkor valószínű az lett volna de így nem hiszem."
  • Nincs tervben hogy lehessen 3 ugyan olyan fogyócikket vinn ia  tankon.
  • SerB a WoT fejlesztési prioritásokról: "Először a kritikus hibák javítása. Jelen pillanatban ezután most a fejlesztett grafika és optimalizálás van soron. És csak ezután az új játékmódok. "
  • Lehet hogy a ZIS-30, M56 Scorpion és ASU-57 bekerül.
  • Egyelőre nem lesz több pálya a bejelentettek mellet a 7/42 módban, később majd "meglátjuk".
  • A játékon belüli IS-3 ez alapján van.
  • Valószínű nem lesz T5-6 prémium nehéz tank a Németeknek (SerB azt mondja gondok vannak azon a szinten a  német nehezekkel. )
  • Melyik nemzetek kapnak nagyobb prioritással prémium tankokat? "no comment"
  • Lehet hogy a Chi Nu Kai paraméterei megváltoznak a teszt alatt.
  • SerB "nem vette észre" hogy a Japán portrék jobban kézzel rajzoltabbaknak látszanak és hasonlítanak egymásra.
  • Úgy tűnik a Lorraine 40t felső front páncélja nem történelmileg pontos , egyelőre nem lesz javítva.
  • SerB azt mondja ha jönnek az opcionális tanktestek akkor enm egyszerre jönnek be hanem fokozatosan.

Forrás: http://wot-kpp.blogspot.hu/

Utoljára frissítve: 2013. október 21. 16:03

NE KONTEÓZZ, NE SÍRJ! Mielőtt kommentelsz, ezt feltétlen olvasd el!

A hozzászóláshoz be kell jelentkezned.
karakter van hátra.
Hozzászólások betöltése... A hozzászólás frissítve lett 00:00.
  • Ez a hozzáadás vissza van vonva.
    SzasaRuleZ
    • Tankos
    · 12 éve
    Hát ezaz.... nem használhatatlanná kéne tenni az elit alakulat képességet, hanem erősíteni, mert ha az embernek van pénze akkor inkább megveszi a különböző készleteket aranyért, amivel 2-3x hatékonyabb, és nem is kell szenvednie hogy elérje a 100%-ot. Szóval egyetértek az előttem szólóval.
  • Ez a hozzáadás vissza van vonva.
    harassin
    • Tankos
    · 12 éve
    Mit akarnak ezek az elit alakulattal csinálni ? Nehogy azt mondják már hogy az 5% az túl sokat dob amikor a csoki 15% és ha éppen nem sajnálnám rá a pénzt minden csatában használhatnám ...
    Nyílván nem a csoki lesz nerfelve, nehogymár csórikáim akiknek nincs pénze rá jólérezzék magukat elit alakulattal.
  • Ez a hozzáadás vissza van vonva.
    imi321
    • Tankos
    · 12 éve
    Farek semmi gond, tényleg ott a fekete egyenruha, feltűnhetett volba...
  • Ez a hozzáadás vissza van vonva.
    pzkpfwT1
    • Tankos
    · 12 éve
    Nem hiszem, hogy a német hatóságokat annyira foglalkoztatná hogy a WOT-ban kiről neveznek el medálokat. Ezzel az erővel a Knispel kitüntetést is kivehetnék, meg úgy az egész német tech tree-t, mivel az SS harcolt néhány járművel.
  • Ez a hozzáadás vissza van vonva.
    Szőkekóla
    • Tankos
    · 12 éve
    A "német" kormány, ugye? :-) Remélem mi magyarok soha nem fogunk lesüllyedni erre a szintre. Bár, a polkorrektségi versenyben nem szokásunk lemaradni, de ezt inkább lekopogom. Ennek a mocskos nácinak pedig majd felszórják sóval a sírját, kitörlik még az emlékét is, és akkor majd elcsendesedik a 6 milliárd ártatlan áldozat halálsikolya.
  • Ez a hozzáadás vissza van vonva.
    Syddal
    • Tankos
    · 12 éve
    Igen Wittman az SS-ben szolgált még hozzá a Waffen SS-ben. Ott még képzettebb és hazafibb katonák voltak mint a Wehrmachtban. Csak sokan egybe mossák az SS kivégzö osztagát a fronton hösiesen harcoló Waffen SS-el.Nagyon sok höstetteket hajtottak végre.Van olyan stratégiájuk amit a mai hadsereg akadémiáján még oktatnak.
  • Ez a hozzáadás vissza van vonva.
    FarekP
    • Tankos
    · 12 éve
    "Sejtem mit kaptak a német hatóságoktól a Wittmann-medál ügyében. Sajnos ott is letagadnák az egész 2. VH-s hőseiket, úgy látszik... De szerintem attól még nem lesz valaki náci, mert a Wehrmachtban szolgált."

    Ne haragudj, hogy kijavítalak de Wittman az SS-ben szolgált.
  • Ez a hozzáadás vissza van vonva.
    andrismezei
    • Tankos
    · 12 éve
    navégre!! csak valaki megmondhatná a pontos dátumot, amikor jön a frissítés
  • Ez a hozzáadás vissza van vonva.
    imi321
    • Tankos
    · 12 éve
    Sejtem mit kaptak a német hatóságoktól a Wittmann-medál ügyében. Sajnos ott is letagadnák az egész 2. VH-s hőseiket, úgy látszik... De szerintem attól még nem lesz valaki náci, mert a Wehrmachtban szolgált.
  • Ez a hozzáadás vissza van vonva.
    Colonel_Fox1984
    • Tankos
    · 12 éve
    Mit jelent az h kiegyensúlyozatlan az elit alakulat? Nem ad annyi bónuszt mint kéne?

Téma: OFF topik

    • Sixtyfeetofbridge profilkép
    • Dühöngő (2)
    • Ez inkább szomorkodó poszt,  mert nem olyan...
    • Írta: Sixtyfeetofbridge
    • 7 órája 17 perce ezelőtt

Téma: Minden egyéb WOT

    • perretz profilkép
    • Csak egy kérdés (2)
    • Játékstílus kérdése. Ha meg tudod csinálni,...
    • Írta: perretz
    • 27 perce ezelőtt
    • bobitusz profilkép
    • SEGÍTSÉG! #2
    • Alapból a jobbegérgombot kell nyomva tartani.
    • Írta: bobitusz
    • 5 napja 10 órája ezelőtt
    • RockyRuciano profilkép
    • Csehszlovák harckocsik
    • Ah, a Skoda T27-hoz hasonlítani a régi TVP...
    • Írta: RockyRuciano
    • 1 hete 1 napja ezelőtt
    • green.rebeca profilkép
    • Bónuszkódok
    • sziasztok. kérlek valaki írja alá nekem a...
    • Írta: green.rebeca
    • 1 hete 2 napja ezelőtt
    • perretz profilkép
    • Adminok figyelmébe (2)
    • Bármikor le lehet mondani, az időszakának...
    • Írta: perretz
    • 2 hete 23 órája ezelőtt
    • dobilaci profilkép
    • Olasz harckocsik
    • Pont ma gunmarkoltam le a Progetto 66-ot,...
    • Írta: dobilaci
    • 1 hónapja 3 hete ezelőtt

© 2025 WOTINFO. Minden jog fenntartva.