Jelenleg

8
látogatónk van

Dühöngő

3 napja 4 órája #306564 Írta: fabyzol3
Megválaszolva: fabyzol3

Részben az artyk miatt hagytam annó abba, kicsit szembe köpném magam, ha elkezdenék sokat artyzni, nem? :D (egyébként elkeseredettségemben próbálta, 3 csatát bírtam velük)

T9-ben eddig a T55A-val játszottam, fasza ágyú, mobilis, és bár nem egy T54 páncélzat, azért nem is Leopard PTA... Most az AE Phase-t próbálgatom, aminek eddig annyi haszna volt, h megtanultam, nem csak a kupoláján keresztül lehet belőni, hanem az ágyú közvetlen közelében jobb, balra, fent. Illetve a mai 14 csata vele 2100 valamenyi átlag. Jónak nem jó, de laglább már vannak elfogadható csatáim vele (igaz, a 28% WR-t nem tenném ki vele az ablakba)

A battle Pass-t már kimaxoltam, szal az nem téma, de T5-6-7... T5-ben már annyira kevesen játszanak, h nehezen talál csatát. Illtve visszatérésem óta játszottam a lengyel és olasz T5-ös közepes tankkal, 800 és 1100 átlag dmg... Értem én, h sikerélmény, de ez sealcubing. Ettől nem szoksz vissza, csak elhiteted magaddal h de jó vagy. Már majdnem az összes T6os tankommal megcsináltam a harctérési módosítást, nagyjából hozva 1000-1300 körüli átlagokat velük (tankosztálytól függően). Na, ezekért gondoltam, h mehetek vissza T8-9ben, és előbb-utóbb visszaszokok, és tudok dominálni. 

De sajnos nem...

3. a loltraktor az mi az?

Nem talál T5 csatát mert kevesen játszanak?? :O Miről beszélsz??? 10-15 másodpercet sem nagyon kell várni normál játékidőben egy csatára.
Az seal clubbing lenne, ha le akarod markolni a T6-os tankodat? Nem hinném... A te wn8-addal ezt (nem op)tankonként kb. 100-120 csatával hozni lehetne/kellene.

3 Kiválóságjel: VK 30.01 (P), P.43 bis, Pz. T 25, T-34S, St. Emil, Nashorn, P.43 ter, Tiger (P), StuG IV,
VK 30.01 (H), VK 30.02 (M), T-150, Hellcat, Chi-Nu, Pz. III/IV, T69, SU-152, T-34, KV-2, StuG III G, S35 CA, Ferdinand, Jg.Pz. IV, Chi-To, Panther, P.43, Valiant, Pz. IV H, M4 Improved, ARL V39, T-34-85, Cavalier, M4A1 Sherman, KV-1, AT 2, VK 45.02 A, A-20, M10 RBFM, Chi-Ri, JPanther, Pz.Sfl. IVc, Sherman III folyt. köv.

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

2 napja 14 órája #306567 Írta: Grande__Reagel
Megválaszolva: Grande__Reagel
@Tank_szemelyzete: jól látod, a skycancerek számomra a legutálatosabb osztály a játékban (meg minden, ami HE/HESH) lőszerre alapoz). Ezek a járgányok arra valók, hogy az ellenfél játékát elrontsd, a játékost frusztrálttá tedd. Nem azt mondom, h egy FV TD-vel könnyű játszani, van nekem is, fénykoromban sem voltam vele jó, nehéz vele jól teljesíteni. Arra viszont egy rossz játékos kezében is alkalmas, hogy elrontsd az ellen játékát, hogy mindenféle gyengepont ismerete nélkül beleverj 600-800 dmg-t. Most az artyk mellett a Cobra az új fóbiám egyébként, mert a KV2, régi Type 5 H, és az FV-k-nek legalább akkora volt a célzóköre, hogy kicsit belelógott Himmelsdorf is (nyilván sarkítok). A Cobra meg 0.38as szórás, legénységgel, felszereléssel 0,33, ami már majdnem sniper minőség. 

Mondod a SC-s példádat. Ugyan nem általános, h arty penelgessen egy SC-t, de 400-500-kat szépem belever, plusz kábítás. Milyen jó, amikor 2-3 arty rád fókuszál, mert egy erős hulldown tank épp jó pozícióban van. Csak hát pl a SC esetében, az hullownban sem átlőhtetelen. Toronygyűrű, kupola, ágyú mellett/alatt HEAT és prém APCR-rel szépen viszi. A Kranvegn picit neccesebb, mert kisebb a kupola, de annál pl hátrány, h nem az ágyúnak van süllyedése, hanem a toronynak van döntése, magyarul hiába használd ki az ágyúsüllyedésedet, a kupolád látszik.

@fabyzol3: most egy kicit úgy érzem, h érzkény pontra tapintottam. Pedig tisztázzuk, nem a T6-t tartom sealcubingnak, hanem a T5-t és nyilván azalatt. Az, h 10-15 mp egy csatába kerülés, hát, én nem ezt tapasztaltam, azt elfogadom, h amkor az említett 2 db 5ös tankkal játszottam, rossz időben tettem, nem tudom, de nekem inkább az egy percet súrolta (nyilván, valakinek ez sem sok). Illetve a hosszú keresés végső eredménye szerintem nagy mintán az lenne, h többet kerülsz T6os vagy T7es tankok ellen. Igaz, itt már T5-ös tankkal érvényesülni már nem számít sealcubingnak, ebben igazad van :)

A WN8-amat meg hagyjuk, sosem fedte a valós tudásomat: 2 évvel ezelőtt, 2000 volt az átlagom, de a T10 kivételével ha nem super uniqum, de light uniqum ( :) ) recentet hoztam, míg pont T10ben meg nem értem el a 2000 WN8-t (egy-két kivétellel)
Most pedig azért nem fedi , mert a recentem nem éri el az overallomnat, pont erről szólt az első írásom. Hogy a jelenlegi recentemmel tudnék e gunmarkolni? Őszintén szólva nem tudom, a gunmarkolás kimaradt az életemből, amikor kifejlesztettem egy tankot, eladtam az előzőt és léptem tovább. Kettő 3 gunmarkos tankom van egy Pz III/IV és egy HWK 12. Ezeken azért van 3 jel, mert a fejlesztés alatt 92-93 százalékig jutottam el velük, gondoltam akkor már befejezem. De ezek is évekkel ezelőtt voltak, amikor még fejlődő, átlagtól jobb játékosnak vallottam magam.

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

© 2022 WOTINFO. Minden jog fenntartva.