Jelenleg

24
látogatónk van

Dühöngő

1 éve 3 hónapja #306618 Írta: pannoniacaptain
Megválaszolva: pannoniacaptain

Szép napot mindenkinek! 
Amióta jött a Jól megérdemelt jutalmak 2022-es változata csak én megyek borzalmas csatákat?
De most komolyan November 30.-a óta egyszerűen borzalmas csatákat megyek. Nem vagyok jó játékos de rossz sem... most már nagyon kezd frusztrálni ez az egész.

 

Nálam ugyan ez van sajnos. Hiába megyek viszonylag okés köröket, egyszerűen nem tudok nyerni. Ma például nem tudtam a prémium fiókos szorzókat elhasználni. Tudom 10 csata egy nap lehet nem sok, de na... Tudom nem vagyok a legjobb játékos, de szerintem a csaták döntő többsége nem rajtam ment el.
Mellékletek:
Téma zárolva.
1 éve 3 hónapja #306632 Írta: gh0s7f1gh73r
Megválaszolva: gh0s7f1gh73r
Másnál is van az úgy 
Mellékletek:
Téma zárolva.
1 éve 3 hónapja #306635 Írta: HUNterRichie
Megválaszolva: HUNterRichie
Figyelem: Spoiler!


Nálam ez tavaly kezdődött el, semmi köze semmihez, egyszerűen csak van. Egy ideig kínlódtam, majd amikor a sokadik unszolásnak engedve hagytam az 5 éves fiamat játszani a tankjaimmal és 0 ismerettel, 5 éves szintű játékkal, jobb winrátákat produkált, mint én, na akkor elgondolkoztam a "figyelj, tanulj, tapasztalj, fejlődj, tedd magad oda és jobb lesz" szövegeken és kb. alig játszom azóta. Nem is romlik, szóval megtaláltam az igazi megoldást :)
Téma zárolva.
1 éve 3 hónapja - 1 éve 3 hónapja #306636 Írta: kakszi.lajos
Megválaszolva: kakszi.lajos
ez is csak egy konteó. Ha utánanézel, tanulsz, gyakorlosz, fejlődsz, akkor minden jobb lesz hosszú távon. Hát persze. Egy olyan játékban, ahol random a találat helye, ahol a zöld átütésindikátor ellenére simán blokkolódik a lövésed, ahol az MM mindig egy idióta lightot rak a csapatodba, ahol az MM olyan egyoldalú, hogy 90%-ban 15-5-ös csatákban játszol. Ezek a statisztikák is kiválóan alkalmasak arra, hogy bemutassák mennyit számít 1 ember teljesítménye az adott oldalon. Semmit, RNG + MM, ez az ami megmondja milyen játékos is nem vagy valójában.   
Téma zárolva.
1 éve 3 hónapja - 1 éve 3 hónapja #306643 Írta: horvÁt.imre
Megválaszolva: horvÁt.imre
Szia látom szereted a konteot mivel nem csak a box tankoknál itt is előhozod ! Az mm  rng  párosa nézzük  az rng mindenkit érint nem neked van a másiknak nincs ... az hogy egyik csatában jooban másikban kevésbé átlagolás max...  vagyis a sebzés az annyi amit te tudsz !
Az mm  a win -edet befolyásolja ha jó játékos vagy egy vesztes akár turbó csatában is sebzel jó átlagot ! Az utolsó hétben szakaszban 38-50% wint tudtunk menni ! Minden csatában minimum 3  as szakaszban 5-6 kill  de inkább 8 --- top 3 sebzők  majdnem minden körben ..egyikünk a 260 küldiket nyomja a vége felé ... nagyon jó sebzés átlaggal tir 8-10 ben ...nagyon jó játékosokról beszélünk ....a sebzésünk megvan a kill ek megvannak a win rate gyalázat ....  jelzem box okat nem vettünk és veszünk és nem is játszunk a  mostani box tankokkal .....hiszen mindenki tudja ha veszel tankot azért veszi a........ hogy  jó legyen ezért a pénzért adni kell valamit ...ilyenkor a win kicsit tré lesz ... mivel elviszi a trol felé ...ez egy üzlet  ha veszel  kapsz egy kis  élményt  ..ez rövid történet el fog tünni pár hét ..mindíg ez van ..ez olyan mint péntek és hétvégén délután játszani érzed a törődést mikor bemész a sok... közé...

ut:8 az rng a jó játékost a jó találati arány okán jobban érinti mivel a százalékos arány nagyobb vagyis 40%  találatnál az rng kevesebb mint 70% nál !!!!)
Téma zárolva.
1 éve 3 hónapja - 1 éve 3 hónapja #306644 Írta: kakszi.lajos
Megválaszolva: kakszi.lajos
Szia! Privátban akartam írni, de azt írja nincs ilyen felhasználónév. Nem szeretem a konteót, meg akarom tudni 32k csata után miért váltott a winrate folyamatosan csökkenővé átlagban a folyamatosan növekvőről. 54,08-ról indultam, most 53,53 kb. 1 éve folyamatosan csökken. Egy részét tudom, mert feljebb játszom, de ha lemegyek T5-T6-ba ritkán, most már ott is és a sebzés is gyengébb, mint régen, kb. mindennel, low tierben is. Tehát nemhogy fejlődtem 10k csata alatt, hanem visszafejlődtem. Nem tudom már többet nézni a térképet és reagálni, mert állandóan azt nézem. Feltettem egy rakás modot, amivel elemzem a csaták közben történteket, ami mutatja a találataimat, hová mennek és én hová kapok. Van xvm is a csapatelosztás miatt, arra kerestem a választ, hogy van-e összefüggés a leosztás és a winrate között. Ez nem konteo, hanem egy adatsor, amit ezek a programok mondanak. Rendszeresen a gyengébb csapatban szerepelek (legyen mondjuk 60-70%, az RNG egy vicc, bármilyen tudású játékos bárhonnan ellövi a gyenge pontjaimat, hiába mozgok. A kupoláim mintha mágnesezve lennének. Ziccer helyzetben rendszeresek a missek még közelről is, pixelshotok találati százaléka max. 20% még közelről is. Ezeket a %-okat nem látom a streamer és unikum videokban soha. Nem hiszem, hogy a WG direkt velem szúr ki, csak random és random között hatalmas különbségek vannak. Azért ajánlom fel a saját gépemet és acc-omat, mert akkor csak mi vagyunk a különbség. Az a tudás, ami ott kijön differencia. Rendszeresen játszom egy haveromnál, az ő acc-ján sosem tudom hozni a saját átlagomat, kategóriákkal gyengébb vagyok, pedig a gépe jó, a nete jó és ez annak ellenére így van, hogy nála érezhetően a pontatlanabb (kliens szerint) ágyúkkal is szépen lehet találgatni nagyobb távokra is. Az ő átlag MM-je egyszerűen gyalázat. Nem kell együtt ebédelni, ehet egyedül is, állom, amennyiben hajlandó vki megmutatni, hogy én vagyok béna. Lehet jelentkezni privátban.

Ui: már nem is akarom megtudni az okát, elengedtem ezt a játékot. Olyan, amilyen, elklikkelgetek, amíg kirakom a tech tree-t field modokkal, aztán csókolom. De azért megnézném azt, aki meglövi a gépemen a 3-4k átlagot szívesen. 
Téma zárolva.
1 éve 3 hónapja - 1 éve 3 hónapja #306648 Írta: horvÁt.imre
Megválaszolva: horvÁt.imre
Szia ezekre a kérdésekre persze van válasz és elég összetett----

a wg abban a stádiumban van ahol még kifacsarják amit még lehet már messze lefelé megy a bolt ... sok játékos  végleg  dobta a játékot ..eladta az acc ot majmoknak ..ez nem kevés ezek a majmok játszanak jó acc on de tudás nincs mögötte viszont az mm ugye ezt nem tudja ezért ezek már minusz hiszen nem azt hozzák amit kéne ...a játék megváltozott hátrányára kedvezve a retard vonalnak a camp és bokor és base hero megy ..élvezhetetlen statikus szar... ez sem kedvez ha nem így játszol ..márpedig ezt normális ember nem tudom elképzelni élvezné ....a vásárlónak kell kedvezni hiszen a régi minden megvan és top játékos nem tartja el a wg ét ...mondhatnám felesleges a wg nek hiszen még kritizál is ...az üzletpolitika hogy pénz tudjanak kiszedni a játékból és az azért megérje bizonyos döntéseket eredményez régi op tankok nerfje  ..szépen nerf csendben  a td re amik bent vannak a light spot rendszer átbaszkurálása .. a most bejövő tankok előnyösebb pozicióba hozása hiszen már a páncélt egy minotauro  és a mostani 8 as heavy bz  után nincs hova ...vagy vipera után már ..vannak korlátok  hiszen egy idő után már ezek határai más tankokkal értelmetlenné tennék a játékot mint ahogy ez tendencia hiszen ha régi op tankokat nézünk prém ben pd egy super hellcat anno maga volt a daráló gyors kegyetlen mindent átvisz  sorolhatnám mára ...hm... ha ezeket  megnézed látható a tendencia mindíg kicsit lenyomni a régit és ösztönözni az új tankokat ha nem ..akkor ...igyekezz ...természetesen ha valaki vesz  ahogy mondtam kapni is akar ezért az elején azért jobban adja ha sok vesz akkor soknak kell adni ...ha ez egy 1 hónapos ámokfutam akkor ..... plusz feljön az 5 éves kispita meg a minden karikor játszó pluszban ...ha ez nem lenne elég  hogy a játék totál hátrányára végleg szét lett cseszeve és egy retard camp vagy rohanás  vagy menekülés kombója ma már... csak hozzá jön a  doboz tank és kari hero csapat vagyis ha sokat nyomod az 50% is öröm ...és akkor a szakasz bünti és hasonló mocsok dolgokról nem esett szó ..mert hogy oldja meg wg a szakasz ballanszot bünteti tök mindegy hogy 3 super unicum a szakasz vagy valakit oktatsz .. kapod amit kell ... a legjobb ha elengeded ez a játék halálra van ítélve sok munkával elintézték ...ma már csak a toljuk ki belőle amit még lehet megy .,...én így látom -.---

ut :   a haverod gyengéb jóval ..ugye ha egy gyengébb játékos acc ját nyomod akkor jó ideig azt látja  az acc  te gyenge vagy ezért az mm a jobbak mellé dob be kompenzálandó a bénaságot ---  ha te játszol egy szar acc on előnyben vagy hiszen a kompenzációt kihasználod...
Téma zárolva.
1 éve 3 hónapja #306649 Írta: horvÁt.imre
Megválaszolva: horvÁt.imre
tegnapi napom ....260 küldik haveromnak ...mentem támogatni ....szakaszban  ..volt velünk egy másik klánból egy unicum játékos ..a 260 küldis játékos wn8  2600  -2700 környékén van 

csak hogy nem csak téged : med   15 csata   tier 6  ....közrem sebzés 252 átlag ...átlag megsem .. 1.7   átlag sebzés 1663 dmg  ...win rate 33.33%  


ez  van ......ha nem szakasz talán nem ennyire szar a  WIN  ...mivel magamban ezért 52-57% szoktam ..de utálok magamban játszani ... ill azért a célzott játék a 260 okán is rontotta de akkor is ....
Téma zárolva.
1 éve 3 hónapja #306651 Írta: Tankpeti
Megválaszolva: Tankpeti

 bizonyos döntéseket eredményez régi op tankok nerfje

A balance arról szól, hogy ami op, és gyengíthető, azt gyengítik, míg más gyengén teljesítő elemeket a játékban felerősítenek. Ha egy tank nagyon erős, akkor azt bizony vissza kell húzni a sorba, a sebessége ezen változtatásoknak néha lassú, az elmúlt fél évben ('remélem') javulás volt látható ebben a tekintetben (pl Amx gyengítés 1 patch alatt).

  ..szépen nerf csendben  a td re amik bent vannak a light spot rendszer átbaszkurálása

Ezeket kérlek részletezd nekem, ugyanis ez valamiért mániájává vált egyeseknek: az utolsó egységes módosítás az általad írt (td vagy spot) már meglévő rendszereire az 1.0-ban volt (a bokrok álcájának egységesítése), azóta változatlan. A páncélvadász "típus"-ra vonatkozó utolsó módosítás ennél is régebben volt (akkor egységes álca gyengítés).

...és akkor a szakasz bünti és hasonló mocsok dolgokról nem esett szó ..mert hogy oldja meg wg a szakasz ballanszot bünteti tök mindegy hogy 3 super unicum a szakasz vagy valakit oktatsz

Ahogy a normál játékra, úgy a szakaszban lévő játékosokra sincs semmilyen statisztikához köthető megkötés (gondolom ez a gondod), ezért nyilvánvaló, hogy ha 3 alapvetően rossz játékosnak kell hosszabb távon bottom tierben játszania, vagy náluk erősebb szakaszok ellen, az nem élvezetes, de a kivételezés ebben az esetben nem jelentene megoldást.
Tudom ajánlani, hogy ha ténylegesen egy kezdő játékost (új fiókkal) tanít valaki, akkor egy második fiók használatával ezt tier 6 és alatt tegyétek, ugyanis a kezdő játékosoknak kedvez az MM, hogy hasonlóan kezdőbbekkel kerüljenek össze. Szintén vannak gyakorló szobák, vagy osztag, ahol nagyobb létszámmal is lehet mit kezdeni, és egyik sem számít a statisztikába (pl a spot rendszer, tank szögelés, gyengepontok elmagyarázása stb... sokkal egyszerűbb ezekben, egyedül a helyezkedés ami nem, de az sokkal inkább egy idővel megszerzett tudás, mintsem gyors lepörgetése a tudásnak, abban a videós tartalmak többet segíthetnek)

ut :   a haverod gyengéb jóval ..ugye ha egy gyengébb játékos acc ját nyomod akkor jó ideig azt látja  az acc  te gyenge vagy ezért az mm a jobbak mellé dob be kompenzálandó a bénaságot ---  ha te játszol egy szar acc on előnyben vagy hiszen a kompenzációt kihasználod...

Nincsen a szakaszban lévő játékosok értékelése figyelembe véve az MM-ben. Ahogy fent is írtam: ha rossz játékosok játszanak együtt szakaszban, akkor statisztikailag többször kéne veszítsenek, mert az ellenfélben lévő szakasz erősebb. Hasonlóan, ha egy jó játékos egy gyenge játékos fiókján kezdene játszani, és még be is hívna maga mellé jó játékosokat, természetesen megugrana az eredményességük, az addigi viszonyítási alaphoz képest (mikor a "rossz" játékos játszott az ő hasonló képességű ismerőseivel).
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Slandyke
Téma zárolva.
1 éve 3 hónapja - 1 éve 3 hónapja #306652 Írta: horvÁt.imre
Megválaszolva: horvÁt.imre
Szia Petike !

Rövid leszek mert alapbAn rühelem az olyat aki egy szövegből kiemel részeket és azokat magában akarja értelmezni csakhogy valamit mondjon....

Nem hiszem hogy érdemes lenne Petinek elmagyarázni a termék marketing és nagyvállalati struktúra rendszerét miért mi és  hogyan épül fel .-..

csak pár pillanat  nerf ről volt szó !!!  az nem ballansz és nem is lehet annak nevezni ! De akár azt is mondhatnám akkor eddig nem volt pd ballanszolt a játék és sok éven át a kraw a többiről nem is beszélve nem volt korrekt része a játéknak ... ok akkor ballanszolták meg a többit is és a minotauro akkor egy ballanszolt tank egálban van egy másik td vel  ne röhögtess nevetséges vagy !!!!

Egy válalat célja a profit ez az egyetlen cél minden ennek van alárendelve ..jó cégek ezt úgy teszik hogy a termék fogyasztója is elégedett legyen ..gyengébbek nem ballanszolnak ...(jó volt )  ezért piacot vesztenek a profit maximalizáls okán  mert a termék marketingen túl már a termék lényege nem kap akkora súlyt a profit érdekében

ha csőkken a fogyasztói rétege a terméknek akár mert elavult mert nem tartott lépést mert nem volt korrekt megszegte a szavát (soroljam hányszor ) a fogyasztókkal szemben (sok ritka tank nem lesz többet és soroljam szövegek pd anno e25 réges régen !!!! 

akkro a fogyasztók egy része elfordúl a terméktől ha a vállalat nem képes ezt észlelni és a vonal marad nem változtat és nem csökkent költéget akkor az adott fogyasztókat kell nagyobb kiadásra ösztönözni ennek sok módja van  ..jó példA rá ez a termék 

az hogy Petike beleképzeli vizióit ez a termék gyártónak jó hiszen nem az lesz hogy megint arra toltuk a dolgokat hogy vegyél új szart vagy minimum játszál hogy meglegyen az új olasz td éd amivel bár tudjuk ballanszolt Peti szerint de letarolsz mindent .... 

na hanyagoljuk egymást röhögnöm kell majd felnősz és megérted a világot ha NEM MEG ILYEN BOLDOG EMBER MARADSZ.....
Téma zárolva.
1 éve 3 hónapja - 1 éve 3 hónapja #306653 Írta: Tas_Lee
Megválaszolva: Tas_Lee
Figyelem: Spoiler!


Azon kívül, hogy megnyomtad a válasz gombot hol van a válasz arra amit "Petike" írt (balanszon kívül) ?
Téma zárolva.
1 éve 3 hónapja - 1 éve 3 hónapja #306655 Írta: Tankpeti
Megválaszolva: Tankpeti

Figyelem: Spoiler!
 

Kedves Imre!
Figyelmen kívül hagyva a "lekezelő" stílust, szeretném megköszönni, hogy
  • a korábbi hozzászólásodban is említett "5 éves kispista" vagyok a szemedben.
  • az Én felnőttkorom és a világ megértését csak a jövőnek tekinted.
  • a játék működésével kapcsolatos egyéni hozzászólásaimra, információ megosztására és a kérdésemre egy ahhoz egyáltalán nem kötődő hsz-el válaszolsz
  • mint tapasztalt személy megosztottad a gondolataidat a marketing működéséről
Mint egy igazi óvodás (értve ezalatt Magam), meghagyom az utolsó szó jogát Neked, és megkérem a többi fórumozót, hogy ne csináljunk a helyzetből egy a tavalyihoz hasonlót. (aki tudja, érti -, én a témát lezártnak tekintem, nem fog több hsz-em íródni Imréhez)
Üdv: Tankpeti
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: bhaalhun, Tank_szemelyzete, Slandyke
Téma zárolva.
1 éve 3 hónapja #306657 Írta: bhaalhun
Megválaszolva: bhaalhun
A "ballansz"-ot én azér' nerfeLném..
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: fabyzol3
Téma zárolva.
1 éve 3 hónapja #306658 Írta: CheckEngine
Megválaszolva: CheckEngine
Ilyenkor mindig az jut eszembe hogy van olyan aki teljes meggyőződéssel tudja állítani hogy márpedig ez a játék nincs manipulálva.

 

Persze hogy nincs...már hogy lenne....ez pusztán a véletlen műve....meg az is hogy folyamatosan azt tapasztalom hogy egyik nap folyamatosan nyerek a másik nap meg folyamatosan vesztek.....ez talán a leginkább frusztráló.

Mielőtt rá keresnél: 1643wn8 52,10%winrate...most....aztán még 10 ilyen szuper turbó csata után amit ha tendenciát nézek mind vesztes lesz akkor ez csökkenni fog......

"élvezetes tankcsaták"....az aha....
Mellékletek:
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: fabyzol3
Téma zárolva.
1 éve 3 hónapja #306661 Írta: fabyzol3
Megválaszolva: fabyzol3

Jaja. én is kezdem már unni ezt a folyamat 55-65% winratet :/ 
Nincs jogosultságod az oldal eléréséhez!

Erről ez a vicc jutott eszembe:
Két férfi iszogat egy felhőkarcoló 100. emeleti bárjában. Az egyik azt mondja:
- Tudtad hogy itt akkora a turbulencia hogy ha kiugranál az ablakon az egyből visszarepítene??
Másik:
... - Ezt nem hiszem el! Mutasd meg!
A pasi feláll és kiugrik, de egyből vissza is repül a bárba.
... Másik:
- Ezt ki kell próbálnom! - kiugrik, lezuhan, meghal.
Pultos odaszól:
- Superman, Te mekkora g*ci vagy ha iszol!

Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Tankpeti
Téma zárolva.
© 2024 WOTINFO. Minden jog fenntartva.