Jelenleg

25
látogatónk van

Dühöngő

1 hónapja 3 hete #306100 Írta: Sixtyfeetofbridge
Megválaszolva: Sixtyfeetofbridge
oszlopok:
1. csata szám
2. WN8
3. győzelmi arány
4. csatánkénti sebzés
5. csatánkénti megsemmisítés
6. sebzési arány
7. csatánkénti (kezdeti) felderítés

ui.: teljesen mindegy, hogy az illető:
bot, kezdő, átlag alatti, átlagos, jó, vagy szuper játékos,
csak az számít, hogy az egyik 15 tagú csapat együtt jobb-e,
mint a másik 15 tag együtt.
Mellékletek:

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

1 hónapja 3 hete #306102 Írta: Imagine_Skilled
Megválaszolva: Imagine_Skilled
Kezdtem azt hinni, hogy inci-pincivel jobb lett február óta a játék. 

Mivel már nem érdekel a kompetitív része, számomra ismét érdekes lett, mint játék. Azonban még így is elszomorít, hogy ennyi bugyuta, buta játékos van. 

Továbbá ha valaki venné a fáradságot, akkor kiváncsi lennék pár ötletre, hogy hogy lehetett volna megnyerni a csatát. 

Rep
Mellékletek:

1 hete 6 napja #306267 Írta: Galacsin
Megválaszolva: Galacsin
Holló!

Twitch droppok miatt szoktam nézni Quickbaby-t (vagy Tankelitet), tegnap élőben kapott egy replay-t a saját csatájáról egy másik szemszögből, akkor lemaradtam róla ma szembejött velem youtube-on.

Jó szórakozást.

Ha rám hallgatsz azt csinálsz amit akarsz!

Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: fabyzol3

1 hete 6 napja - 1 hete 6 napja #306269 Írta: SiG
Megválaszolva: SiG
Jók ezek a hozzászólások. Nem bántani akarlak, de megnéztem azt a "3200"-as átlagot és a valóságban:
gdavid093
en.wot-life.com...id093/ 
Emil I   
Battles: 83
Damage: 1302,83
Victories: 45,24%
WN8:1256,64 
Néha érdemes felvenni a kapcsolatot a valósággal.

1 hete 2 napja #306284 Írta: Emerich37
Megválaszolva: Emerich37
Nekem nem jó az átlagom xar vagyok, de amit a wg művel az már nem rajtam múlik több napja kapom folyamatosan a 15/0 meccseket nagyoin ritkán vagyok én a jobbik végén , régen játszom már , de mégis csak ki akarok kapcsolodni erre ezek a nyomorultak csinálnak sniper artyt ami olyan szépen belémvág 300-400 at ahogy nem szégyel, az stb nem üt be oldalról semmit  de semmit , ha nem szabad neki mondjam tovább nincs páncél nincs álca nincs átütés de játszál , de cserébe van sdok gold gay meg clicker gay, mert mind az és elmehetnek a picsába.

1 hete 1 napja #306289 Írta: Ravenholm
Megválaszolva: Ravenholm
Huh emberek... A 9es olasz heavyt fejlesztem... Borzalmas minden pillanat vele stock állapotban.. Ha a fejlesztett torony rajta akkor már jobb annyival hogy csak goldal verik be a tornyot.... (Itt tartok) Lassú, alig fordul, a gold ammo 24x pen ami állandóan low roll t produkál vagy pattog, vagy a földbe, mellé, fölé repül a célpontnak. Ennyire f.s 9es tankra nem is emlékszem hogy húztam volna... Komolyan mondom hogy sok 8as jobb mint ez. De még az is6, 112 is jobban adja mint ez. És az a durva hogy ez a stock 9es tank szrabb mint egy 8as prémium... Most próbálom majd twdroppos szorzóval a nagy fegyvert elérni.. De mindenkinek ajánlom hogy mielött elkezdi ezt az ágat húzni... (Mivel a 8as is egy élmény)  Keresse fel a háziorvosát és irasson fel vérnyomáscsökkentőt.. Szükséges lesz. :F
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: fabyzol3

1 hete 1 napja #306294 Írta: Joseph_Porta_HU
Megválaszolva: Joseph_Porta_HU
Nekem a 8-as jön be legjobban, a 9-es siralmas, a Rino azért jobb. De kétségtelen, hogy vannak olyan helyzeted amikor várod az ammo racket hátha kisebb lesz a szégyen...

1 hete 1 napja #306295 Írta: Emerich37
Megválaszolva: Emerich37
Na kicsit megtámogatva tegnapi dühöngésem     

Szóval fu wg!!
Mellékletek:

1 hete 17 órája #306301 Írta: Ravenholm
Megválaszolva: Ravenholm

Bannt kaptam egy 11 éves kis b..gyerek miatt.... Mivel keresztbe forgatott és én erre megtoltam... Elküldtem ezt a videót a wg nek. Kiváncsi vagyok lesz e a sok zsirfejü gyökér között egy aki megnézi és rájön hogy a zabi végül önként ment a halálba... Azt' oldják a bannom gyorsan mert a következö ilyen kis csicsk@val is megcsinálom....

1 hete 2 órája #306302 Írta: BlondSzi
Megválaszolva: BlondSzi
Ez a legbugyutább oldal.Kit érdekel más nyomora?! De őszintén.Valakit is érdekel kit ,hogyan lőnek rommá vagy alázzák meg?A nagy többség mindennap kapja a 2 perces csatákat és az egyenlőtlen csatákat.

1 hete 18 perce #306305 Írta: Grande__Reagel
Megválaszolva: Grande__Reagel

Ez a legbugyutább oldal.Kit érdekel más nyomora?! De őszintén.Valakit is érdekel kit ,hogyan lőnek rommá vagy alázzák meg?A nagy többség mindennap kapja a 2 perces csatákat és az egyenlőtlen csatákat.

A online gamer közösség nagyon toxikus. Állítólag a wot a legrosszabb, de erről nem tudok véleményt formálni, mert a Wot-o kívül nem játszottam soha semmi más online kompetitív játékkal (vagy ha igen, 1-2 hónapig).
A dühöngő azért van, h itt ragelje és írja ki magából a páciens a frusztráltáságát, ne pedig más, egyéb célra létrehozott felületen. Mert úgyis fog ragelni. Persze nem mindig sikerül, anno volt egy Konteo-s topic, ami szintén azért volt létrehozva, h az emberek az agymenésükkel ne más hasznos topicokat szemeteljenek szét, hanem van egy un. trash-topic, ami arra van. Ugye az nem volt olyan sikeres, mert sajnos kiszabadultak onnan a "kitűnő" gondolatok, elméletek. Gondolom ezért is szűnt meg, illetve végre be lett vezetve a zero tolerancia a konteókkal szemben, amit ezúton is üdvözlök.
A dühöngőre visszatérve, a konteos topiccal ellentétben ez működik, mert a rage alapvetően megmarad itt, ha meg mégsem, áthelyezik ide, vagy figyelmeztetik a rage-elős ipsét a modik, h itt tegye.
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: BlondSzi

6 napja 21 órája #306311 Írta: fabyzol3
Megválaszolva: fabyzol3

Se a nyomor, se a siker nem nagyon érdekel itt már senkit. De néhányunknak ennek ellenére is jól esik "megosztani" a "fontosabb" történéseket. 

3 Kiválóságjel: VK 30.01 (P), P.43 bis, Pz. T 25, T-34S, St. Emil, Nashorn, P.43 ter, Tiger (P), StuG IV,
VK 30.01 (H), VK 30.02 (M), T-150, Hellcat, Chi-Nu, Pz. III/IV, T69, SU-152, T-34, KV-2, StuG III G, S35 CA, Ferdinand, Jg.Pz. IV, Chi-To, Panther, P.43, Valiant, Pz. IV H, M4 Improved, ARL V39, T-34-85, Cavalier, M4A1 Sherman, KV-1, AT 2, VK 45.02 A, A-20, M10 RBFM, Chi-Ri, JPanther, Pz.Sfl. IVc folyt. köv.
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: mistadabolina, BlondSzi

© 2022 WOTINFO. Minden jog fenntartva.