Jelenleg

22
látogatónk van

Örömködő

1 éve 10 hónapja #305789 Írta: c418f4ab968186ed0897c6af979d25d8
Megválaszolva: c418f4ab968186ed0897c6af979d25d8
 
Mellékletek:
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: sziszifuszi, gh0s7f1gh73r
Téma zárolva.
1 éve 10 hónapja - 1 éve 10 hónapja #305790 Írta: Ba_nshee
Megválaszolva: Ba_nshee


Tartottam egy hét Overwatch szünetet , de persze jövök a könnyű ingyen prémiumért. Sosem voltam nagy rajongója a Skodának, de nyilván nem rossz tank.
Ezzel a cseh medek letudva. Kicsit megkésve, de végre lesz legénységképző is a nemzethez. : )
Figyelem: Spoiler!


(Solo stats, solo marks.)
Youtube Replays: www.youtube.com...videos
Gunmarks (122): i.imgur.com/4iZkyZx.png
Blog: www.wotinfo.hu/...rt=780
Személyes oktatás ügyében Discordon: Banshee2077#3159
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: RedFox69, sziszifuszi, Tank_szemelyzete, fabyzol3, Slandyke, gh0s7f1gh73r, LesPgt
Téma zárolva.
1 éve 10 hónapja #305793 Írta: fabyzol3
Megválaszolva: fabyzol3
80. tank ász... 

 
Mellékletek:
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: sziszifuszi, Ba_nshee, Slandyke, gh0s7f1gh73r, pecséri.noémi
Téma zárolva.
1 éve 10 hónapja #305799 Írta: b47782b9ff51e0a1ce6e3c34c065ad7c
Megválaszolva: b47782b9ff51e0a1ce6e3c34c065ad7c
Nem felvágni akarok a kreditmennyiséggel; de a számsor ritkán jön így ki....
Mellékletek:
Téma zárolva.
1 éve 10 hónapja #305800 Írta: Janimperator
Megválaszolva: Janimperator
Csak a Greenpeace meg ne tudja.....

Soha ne várj változást olyan embertol, aki meg van gyozodve hogy mindent jól csinál és nem hajlandó magába nézni.
Ti ismertek ilyet? :)
Téma zárolva.
1 éve 10 hónapja #305802 Írta: c418f4ab968186ed0897c6af979d25d8
Megválaszolva: c418f4ab968186ed0897c6af979d25d8
  Ezen szét röhögtem az agyam. 2.5 percig semmi , aztán kb. 40 másodperc alatt kiszedett az ellenség 15 tankot.. 40 másodperc alatt.  Mind ez alatt 2 tankot láttam felspottolódni. Valamit nagyon elbaxtál WG....érdemes frissíteni 2 havonta a játékot ténnyleg. Ezért  naggyon érdemes.  
Mellékletek:
Téma zárolva.
1 éve 10 hónapja #305803 Írta: VaFec
Megválaszolva: VaFec

  Ezen szét röhögtem az agyam. 2.5 percig semmi , aztán kb. 40 másodperc alatt kiszedett az ellenség 15 tankot.. 40 másodperc alatt.  Mind ez alatt 2 tankot láttam felspottolódni. Valamit nagyon elbaxtál WG....érdemes frissíteni 2 havonta a játékot ténnyleg. Ezért  naggyon érdemes.  

Látod ott alul a kis ELC mennyi XP-t kapott? Biztos a WG hibája........ 
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Slandyke, pecséri.noémi
Téma zárolva.
1 éve 10 hónapja #305804 Írta: Sweetpoison
Megválaszolva: Sweetpoison

  Ezen szét röhögtem az agyam. 2.5 percig semmi , aztán kb. 40 másodperc alatt kiszedett az ellenség 15 tankot.. 40 másodperc alatt.  Mind ez alatt 2 tankot láttam felspottolódni. Valamit nagyon elbaxtál WG....érdemes frissíteni 2 havonta a játékot ténnyleg. Ezért  naggyon érdemes.  

Látod ott alul a kis ELC mennyi XP-t kapott? Biztos a WG hibája........ 
 

Barátunk 600-800 WN8 körüli átlagteljesítménnyel játszik, szerinted átlátja a játékban az összefüggéseket?
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: pecséri.noémi
Téma zárolva.
1 éve 10 hónapja #305805 Írta: VaFec
Megválaszolva: VaFec

Barátunk 600-800 WN8 körüli átlagteljesítménnyel játszik, szerinted átlátja a játékban az összefüggéseket?

Tisztában vagyok a képességeivel, "jó pap holtig tanul".
Hátha.....
Téma zárolva.
1 éve 10 hónapja #305806 Írta: Tas_Lee
Megválaszolva: Tas_Lee
Figyelem: Spoiler!


Felül az ellenfél Elc even-jének statja. Alul meg a tiéd. Talán így már összerakod önállóan, hogy mi történt.

 
Mellékletek:
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: pecséri.noémi
Téma zárolva.
1 éve 9 hónapja #305816 Írta: Ba_nshee
Megválaszolva: Ba_nshee


Kontrasztos képet kapunk, ha összehasonlításba kerül a 430 és egy mondjuk E50, de valamivel gyűjtenem kell a maradék pontokat. Plusz, kicsit szúrta a szemem, hogy voltak benne csatáim, de nem volt gunmarkolva. Javítva:


 


(Solo stats, solo marks.)
Youtube Replays: www.youtube.com...videos
Gunmarks (122): i.imgur.com/4iZkyZx.png
Blog: www.wotinfo.hu/...rt=780
Személyes oktatás ügyében Discordon: Banshee2077#3159
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: RedFox69, sziszifuszi, Tank_szemelyzete, fabyzol3, Slandyke, gh0s7f1gh73r, pecséri.noémi
Téma zárolva.
1 éve 9 hónapja - 1 éve 9 hónapja #305825 Írta: Ba_nshee
Megválaszolva: Ba_nshee



Figyelem: Spoiler!



Még egy kilences, amiben voltak csatáim, de anno nem vittem gunmarkig.
***



Meg még egy. Viszonylag komplikát gunmark, mert az átlagos és rossz játékosok is sebezgetnek vele, ami magasan tartja a követelményt (3700). Másik oldalról, nyilván az egyik leglassabb tank, amivel nem egyszerű konzisztensen sokat sebezni vagy közreműködni. Örülök neki, hogy ehhez képest simán meglett. Az első session tragikus volt, de tegnap és ma megtáltosodott a teknős!

Amellett, mókás, hogy már a kb. négy évvel ezelőtti emlékeimben is rendkívül OP volt, de aztán közvetett módon buffolták is - kétszer is! Régen optikával kellett játszani, ami sok értéket nem adott, de nem volt jobb opció. Az új felszerelések mellett itt a field modok is csak színtiszta erősítést adtak.

Ha úgy képzeljük, hogy lehetőségeket akartak adni a field modoknál, kisebb nagyobb döntések elé állítani a játékosokat, akkor nyilván komolyan elhasaltak sok esetben. Eddig azt hittem, hogy a tédéknél lévő extra látótáv a legkomolytalanabb ebből a szempontból. Lényegében csak ingyen látótáv. A T95-nél 0,32 lövés utáni álcázás veszteség, de egy Strv-nél is csak 0,6. Lényegében semmi.
Aztán most háromszor is elolvastam a T95 Reinforced Suspensiont. Nem csak lényegében nincs negatív oldal, hanem konkrétan nincsen. Forgási sebességet kellene buknunk, de összességében gyorsabban forog a tank a talajellenállás csökkenésével (tanks.gg -> effective traverse)! Nem is kevéssel. Több forgási sebességet nyerünk ezzel a moddal és a talajellenállás csökkentésével, mint a Clutch Braking skill felhúzásával! Gyorsulásról és a sebesség tartásáról nem is beszélve.



(Solo stats, solo marks.)
Youtube Replays: www.youtube.com...videos
Gunmarks (122): i.imgur.com/4iZkyZx.png
Blog: www.wotinfo.hu/...rt=780
Személyes oktatás ügyében Discordon: Banshee2077#3159
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: RedFox69, Tank_szemelyzete, fabyzol3, Slandyke, gh0s7f1gh73r, Bulcsu, Imagine_Skilled
Téma zárolva.
1 éve 9 hónapja #305835 Írta: fabyzol3
Megválaszolva: fabyzol3
"És annyi balszerencse közt,
Oly sok viszály után,
Megfogyva bár, DE TÖRVE NEM..." 

 

(szinte) Minden percét élveztem a tanknak... :)
Mellékletek:
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: 93DavidOFFF, sziszifuszi, Tank_szemelyzete, Ba_nshee, Slandyke, gh0s7f1gh73r, pecséri.noémi
Téma zárolva.
1 éve 9 hónapja #305836 Írta: fabyzol3
Megválaszolva: fabyzol3
Első csata az AT 2-vel és egyből egy új medál... Köszi arty! 

 
Mellékletek:
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Leopardusz, 93DavidOFFF, Tank_szemelyzete, Ba_nshee, Slandyke, gh0s7f1gh73r, Bulcsu, pecséri.noémi
Téma zárolva.
1 éve 9 hónapja #305841 Írta: 93DavidOFFF
Megválaszolva: 93DavidOFFF
Életem legjobb köre a Tiger II-vel      !
Elizgultam a vége felé, bakiztam jó párszor, de meglett :)

Replay:  wotreplays.eu/s...ger_ii

 

Ha megkell b.szódni, akkor megkell b.szódni!
Mellékletek:
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: sziszifuszi, Tank_szemelyzete, Ba_nshee, fabyzol3, gh0s7f1gh73r, Bulcsu, pecséri.noémi
Téma zárolva.
© 2024 WOTINFO. Minden jog fenntartva.