Jelenleg

22
látogatónk van

Örömködő

1 éve 10 hónapja - 1 éve 10 hónapja #305749 Írta: fabyzol3
Megválaszolva: fabyzol3
Don't fck with Kung Fu Panda! 

32.

Eddigi legkevesebb csatás 3 GM (81). 

 
Mellékletek:
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: javadamka1, sziszifuszi, Tank_szemelyzete, Ba_nshee, Slandyke, Bulcsu, pecséri.noémi
Téma zárolva.
1 éve 10 hónapja #305755 Írta: hopeless69
Megválaszolva: hopeless69
Nagyon rég húzódott már nekem ez a tank. Borzasztóan elhibáztam a kiváltott küldik fajtáját, így nagyon meg lett nehezítve számomra a feladat. De végül ez is eljött...

 

Eddig csak ellenfél volt, már nyílván kitapasztalta a többség a játékot vele és ellene. 
Nem nagy szám csata, csak az első köröm vele. ...és jesszus csak annyi a dolgod,hogy megvárd a nyolc másodperces töltésidőt meg szembe állj. Már,ha van kivel,mert inkább csak futkosnak a tank elől. Tudtam, hogy jó tank, de hogy ilyen könnyen jó. 

 

Mellékletek:
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: sziszifuszi, Tank_szemelyzete, Ba_nshee, Vadkakasok /ROTON/, fabyzol3, pannoniacaptain, Slandyke, Bulcsu, pecséri.noémi
Téma zárolva.
1 éve 10 hónapja #305756 Írta: pecséri.noémi
Megválaszolva: pecséri.noémi
Gratula !!! 
Téma zárolva.
1 éve 10 hónapja #305761 Írta: Ba_nshee
Megválaszolva: Ba_nshee


Sok bukó és szenvedés a végén, de mindegy, letudva. Még a kilencest is befejezem, aztán a következő legénység hétvégén újra is osztom a nehezekhez.
Figyelem: Spoiler!




Nem fogok hazudni, lélekkel, indulattal utálom ezt a tankot! Nem is magyarázom, viszont régóta volt hozzá 25 5x küldetésem (valamelyik karácsonyi naptárnál 300 aranyért). Még 10 win, aztán el is adhatom. Az lesz az igazi öröm!

Figyelem: Spoiler!
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: RedFox69, sziszifuszi, Tank_szemelyzete, fabyzol3, pannoniacaptain, Slandyke, gh0s7f1gh73r, pecséri.noémi
Téma zárolva.
1 éve 10 hónapja #305762 Írta: gh0s7f1gh73r
Megválaszolva: gh0s7f1gh73r
89,4 ről azért csak sikerült
Mellékletek:
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Tank_szemelyzete, Ba_nshee, fabyzol3, pannoniacaptain, Slandyke, Bulcsu
Téma zárolva.
1 éve 10 hónapja #305763 Írta: pannoniacaptain
Megválaszolva: pannoniacaptain
Ennyit még sose spotoltam közepes tankkal 12k spot nem rossz szerintem. Kivételesen volt csapatom, ami a mai wotban ritka sajnos...
Mellékletek:
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: bandras32, RedFox69, sziszifuszi, Tank_szemelyzete, Ba_nshee, fabyzol3, Slandyke, gh0s7f1gh73r, Bulcsu, Shunz, pecséri.noémi
Téma zárolva.
1 éve 10 hónapja #305764 Írta: c418f4ab968186ed0897c6af979d25d8
Megválaszolva: c418f4ab968186ed0897c6af979d25d8
   
Mellékletek:
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: fabyzol3
Téma zárolva.
1 éve 10 hónapja #305765 Írta: Bulcsu
Megválaszolva: Bulcsu

Ennyit még sose spotoltam közepes tankkal 12k spot nem rossz szerintem. Kivételesen volt csapatom, ami a mai wotban ritka sajnos...

honnan volt a spot? (látom, hogy van visszajátszás, de nem játékos gépről írok)
Téma zárolva.
1 éve 10 hónapja #305766 Írta: pannoniacaptain
Megválaszolva: pannoniacaptain

Ennyit még sose spotoltam közepes tankkal 12k spot nem rossz szerintem. Kivételesen volt csapatom, ami a mai wotban ritka sajnos...

honnan volt a spot? (látom, hogy van visszajátszás, de nem játékos gépről írok)

A meccs elején a tipikus spot bokorba álltam be, mert nem volt könnyű tank a csatában. Után mentem a hegyhez :D
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Bulcsu
Téma zárolva.
1 éve 10 hónapja #305776 Írta: Bulcsu
Megválaszolva: Bulcsu
Nehezen jöttem rá, hogy használható. Csak az ostrom módot kellett hanyagolni. :) 
 
Mellékletek:
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: sziszifuszi, pannoniacaptain, gh0s7f1gh73r
Téma zárolva.
1 éve 10 hónapja #305778 Írta: fabyzol3
Megválaszolva: fabyzol3
Ezen a héten is sikerült behúzni egyet!   78 csatás rekorddal! 

 
Mellékletek:
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: RedFox69, sziszifuszi, Ba_nshee, pannoniacaptain, gh0s7f1gh73r, Bulcsu, pecséri.noémi
Téma zárolva.
1 éve 10 hónapja #305779 Írta: fabyzol3
Megválaszolva: fabyzol3
Kis lépés ez az embernek, de egy hosszúlépés nekem! Egészségünkre! 

 
Mellékletek:
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: bhaalhun, sziszifuszi, Ba_nshee, pannoniacaptain, Slandyke, Bulcsu, pecséri.noémi
Téma zárolva.
1 éve 10 hónapja #305781 Írta: LesPgt
Megválaszolva: LesPgt
Gratulálok!
Téma zárolva.
1 éve 10 hónapja #305785 Írta: sziszifuszi
Megválaszolva: sziszifuszi
fun kis tank
 
Mellékletek:
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Tank_szemelyzete, Ba_nshee, fabyzol3, Slandyke, gh0s7f1gh73r, Bulcsu, pecséri.noémi
Téma zárolva.
1 éve 10 hónapja - 1 éve 10 hónapja #305787 Írta: gh0s7f1gh73r
Megválaszolva: gh0s7f1gh73r
Fel került az i-re a pont:) 
Mellékletek:
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: sziszifuszi, Tank_szemelyzete, Ba_nshee, fabyzol3, Slandyke, Bulcsu
Téma zárolva.
© 2024 WOTINFO. Minden jog fenntartva.