Jelenleg

10
látogatónk van

Örömködő

3 hónapja 2 hete - 3 hónapja 2 hete #305741 Írta: Ba_nshee
Megválaszolva: Ba_nshee

Igyekeztem kerülni a tier tízet ezalatt a BP alatt, de most már el kellett kezdeni munkálkodni valamin. Kb. 4 éve van meg a tank, de ez az egyetlen nemzet, ahol nincs játszható legénységképzőm. (Szintén régről van 180 csatám a Skoda T27-ben, de annál többre nem vagyok hajlandó.) Szóval, ez a legénység volt a BP és univerzális füzetek nagy elnyelője.

Négy éve sem volt meta, momentán meg alig lehetne távolabb tőle, de annyi baj legyen, egyszer le kell gunmarkolni. Összességében, eddig nem megy túlzottan jól vele, de mehetne rosszabbul is. : )

Figyelem: Spoiler!

szerk.:

(Solo stats, solo marks.)
Youtube: www.youtube.com...videos
Gunmarks (108): i.ibb.co/XJc9Wj...08.png
Blog: www.wotinfo.hu/...rt=780
Személyes oktatás ügyében Discordon: Banshee2077#3159

Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: RedFox69, Tank_szemelyzete, fabyzol3, Slandyke, Bulcsu, pecséri.noémi

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

3 hónapja 2 hete #305742 Írta: Slandyke
Megválaszolva: Slandyke
T95/FV4201 - ACE..

wotreplays.eu/s..._e_100

..jójó! lehet összekevertem, de ez sokkal izgisebb, mint holmi chieftainos mészárlás.. 

szerintem

Mellékletek:
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: fabyzol3, Bulcsu, pecséri.noémi

3 hónapja 2 hete - 3 hónapja 2 hete #305749 Írta: fabyzol3
Megválaszolva: fabyzol3
Don't fck with Kung Fu Panda! 

32.

Eddigi legkevesebb csatás 3 GM (81). 

3 Kiválóságjel: VK 30.01 (P), P.43 bis, Pz. T 25, T-34S, St. Emil, Nashorn, P.43 ter, Tiger (P), StuG IV,
VK 30.01 (H), VK 30.02 (M), T-150, Hellcat, Chi-Nu, Pz. III/IV, T69, SU-152, T-34, KV-2, StuG III G, S35 CA, Ferdinand, Jg.Pz. IV, Chi-To, Panther, P.43, Valiant, Pz. IV H, M4 Improved, ARL V39, T-34-85, Cavalier, M4A1 Sherman, KV-1, AT 2, VK 45.02 A, A-20, M10 RBFM, Chi-Ri folyt. köv.
Mellékletek:
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: javadamka1, sziszifuszi, Tank_szemelyzete, Ba_nshee, Slandyke, Bulcsu, pecséri.noémi

3 hónapja 2 hete #305755 Írta: hopeless69
Megválaszolva: hopeless69
Nagyon rég húzódott már nekem ez a tank. Borzasztóan elhibáztam a kiváltott küldik fajtáját, így nagyon meg lett nehezítve számomra a feladat. De végül ez is eljött...

Eddig csak ellenfél volt, már nyílván kitapasztalta a többség a játékot vele és ellene. 
Nem nagy szám csata, csak az első köröm vele. ...és jesszus csak annyi a dolgod,hogy megvárd a nyolc másodperces töltésidőt meg szembe állj. Már,ha van kivel,mert inkább csak futkosnak a tank elől. Tudtam, hogy jó tank, de hogy ilyen könnyen jó. 

Mellékletek:
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: sziszifuszi, Tank_szemelyzete, Ba_nshee, Vadkakasok /ROTON/, fabyzol3, pannoniacaptain, Slandyke, Bulcsu, pecséri.noémi

3 hónapja 2 hete #305756 Írta: pecséri.noémi
Megválaszolva: pecséri.noémi
Gratula !!! 

3 hónapja 2 hete #305761 Írta: Ba_nshee
Megválaszolva: Ba_nshee

Sok bukó és szenvedés a végén, de mindegy, letudva. Még a kilencest is befejezem, aztán a következő legénység hétvégén újra is osztom a nehezekhez.

Nem fogok hazudni, lélekkel, indulattal utálom ezt a tankot! Nem is magyarázom, viszont régóta volt hozzá 25 5x küldetésem (valamelyik karácsonyi naptárnál 300 aranyért). Még 10 win, aztán el is adhatom. Az lesz az igazi öröm!

(Solo stats, solo marks.)
Youtube: www.youtube.com...videos
Gunmarks (108): i.ibb.co/XJc9Wj...08.png
Blog: www.wotinfo.hu/...rt=780
Személyes oktatás ügyében Discordon: Banshee2077#3159

Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: RedFox69, sziszifuszi, Tank_szemelyzete, fabyzol3, pannoniacaptain, Slandyke, gh0s7f1gh73r, pecséri.noémi

3 hónapja 2 hete #305762 Írta: gh0s7f1gh73r
Megválaszolva: gh0s7f1gh73r
89,4 ről azért csak sikerült
Mellékletek:
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Tank_szemelyzete, Ba_nshee, fabyzol3, pannoniacaptain, Slandyke, Bulcsu

3 hónapja 2 hete #305763 Írta: pannoniacaptain
Megválaszolva: pannoniacaptain
Ennyit még sose spotoltam közepes tankkal 12k spot nem rossz szerintem. Kivételesen volt csapatom, ami a mai wotban ritka sajnos...
Mellékletek:
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: bandras32, RedFox69, sziszifuszi, Tank_szemelyzete, Ba_nshee, fabyzol3, Slandyke, gh0s7f1gh73r, Bulcsu, Shunz, pecséri.noémi

3 hónapja 1 hete #305764 Írta: Tankimádat
Megválaszolva: Tankimádat

Mellékletek:
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: fabyzol3

3 hónapja 1 hete #305765 Írta: Bulcsu
Megválaszolva: Bulcsu

Ennyit még sose spotoltam közepes tankkal 12k spot nem rossz szerintem. Kivételesen volt csapatom, ami a mai wotban ritka sajnos...

honnan volt a spot? (látom, hogy van visszajátszás, de nem játékos gépről írok)

3 hónapja 1 hete #305766 Írta: pannoniacaptain
Megválaszolva: pannoniacaptain

honnan volt a spot? (látom, hogy van visszajátszás, de nem játékos gépről írok)

A meccs elején a tipikus spot bokorba álltam be, mert nem volt könnyű tank a csatában. Után mentem a hegyhez :D
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Bulcsu

3 hónapja 1 hete #305776 Írta: Bulcsu
Megválaszolva: Bulcsu
Nehezen jöttem rá, hogy használható. Csak az ostrom módot kellett hanyagolni. :) 

Mellékletek:
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: sziszifuszi, pannoniacaptain, gh0s7f1gh73r

3 hónapja 1 hete #305778 Írta: fabyzol3
Ezen a héten is sikerült behúzni egyet!   78 csatás rekorddal! 

3 Kiválóságjel: VK 30.01 (P), P.43 bis, Pz. T 25, T-34S, St. Emil, Nashorn, P.43 ter, Tiger (P), StuG IV,
VK 30.01 (H), VK 30.02 (M), T-150, Hellcat, Chi-Nu, Pz. III/IV, T69, SU-152, T-34, KV-2, StuG III G, S35 CA, Ferdinand, Jg.Pz. IV, Chi-To, Panther, P.43, Valiant, Pz. IV H, M4 Improved, ARL V39, T-34-85, Cavalier, M4A1 Sherman, KV-1, AT 2, VK 45.02 A, A-20, M10 RBFM, Chi-Ri folyt. köv.
Mellékletek:
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: RedFox69, sziszifuszi, Ba_nshee, pannoniacaptain, gh0s7f1gh73r, Bulcsu, pecséri.noémi

3 hónapja 6 napja #305779 Írta: fabyzol3
Kis lépés ez az embernek, de egy hosszúlépés nekem! Egészségünkre! 

Mellékletek:
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: bhaalhun, sziszifuszi, Ba_nshee, pannoniacaptain, Slandyke, Bulcsu, pecséri.noémi

3 hónapja 5 napja #305781 Írta: LesPgt
Megválaszolva: LesPgt
Gratulálok!

© 2022 WOTINFO. Minden jog fenntartva.