Jelenleg

29
látogatónk van

Örömködő

2 éve 1 hónapja #305065 Írta: EnuresisNocturna
Megválaszolva: EnuresisNocturna
Oké oké de erre a telesíttményre bármit is adni? Áhhh...inkább erre értem. Amúgy is idegből kiléptem miután egy tárat csak úgy lenyelt az EBR mindenféle sebződés nélkül...arra sem kaptam büntetést még...minimum 0 xp kellett  volna, hogy járjon...
Téma zárolva.
2 éve 1 hónapja #305074 Írta: Ravenholm
Megválaszolva: Ravenholm
:)

Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: fabyzol3
Téma zárolva.
2 éve 1 hónapja - 2 éve 1 hónapja #305078 Írta: Nortonor
Megválaszolva: Nortonor
Nem tudom miért, de mostanában az ilyen elb*szott (kinézetű) tankok jönnek be. Gusztus dolga tudom, viszont én ezért a tankért az "almighty" Su-130PM-et cseréltem be és fizettem rá +1500-at. És tudjátok mit? Nem bántam meg, valahogy sosem szerettem a Su-t.

 
Mellékletek:
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Tank_szemelyzete, harakiri
Téma zárolva.
2 éve 1 hónapja #305086 Írta: Nortonor
Megválaszolva: Nortonor

Szép teljesítmény , grat. De a su szerintem iszonyat jó tank . persze nem úgy játszol vele mint ezzel   , nem mész be a rajba vele mint ezzel , de az az ágyú .....  én nagyon szeretem .

Érdekes dolog ez, én pont hogy a T-103 ágyúját érzem pontosabbnak, pedig tudom, hogy papíron nem ez a helyzet. A Su-t egyébként épp az ágyú miatt cseréltem be. Rengetegszer nem oda lőtt ahova céloztam (vagyis oda lőtt, csak a szórás miatt kicsit arrébb ahol már pattant) vagy szimplán el sem találta a becélzott tankot. Nálam az a löveg megbízhatóság terén leszerepelt. A fenti csatáról majd feltöltöm a replayt youtube-ra, ott pl a Super Pershing alig kilógó kupoláját ahogy beadta öröm volt nézni. Mondtam is a szakasztársamnak, hogy ezt a Su-val biztosan el-misseltem volna. Egyébként a 130-ban is a fenti képen látható legénység ült, BP reward Célkörszűkítővel (Improved Aiming), Töltésgyorsítóval, Távcsővel és szintúgy pótkajával. Gondoltam megnézem a két tank találat arányát, de aztán rájöttem, hogy felesleges, mivel a T-103-mal, sokkal, de sokkal többet hagyatkozom blind shotokra, a gyorsabb töltés és a nagyobb lőszerkészlet miatt. Viszont azt észrevettem, hogy nagyon szélsőséges csatákat futok vele. Egész egyszerűen az álca miatt sokszor túlontúl is óvatos vagyok, nem szeretnék spotot kapni és emiatt sok sebzéstől esek el és lemaradok a csata érdemi részéről. Aztán vannak azok a mapok ahol nem tudsz nem spotot kapni és akkor rájövök, hogy ezen viszonylag működik a toronyarmor és lehetnék bátrabb is vele. Még szoknom kell, de eskü valamiért ennek az ágyúját megbízhatóbbnak tartom mint a Su-130-ét. Azt annak idején karácsonyi lootboxból nyitottam és így azért könnyebben is engedtem el, nem bántam meg a cserét.
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: harakiri
Téma zárolva.
2 éve 1 hónapja #305093 Írta: fabyzol3
Megválaszolva: fabyzol3
Egy hónap kihagyás után csodákra képesek a tankok! 

 
Mellékletek:
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Nortonor, RedFox69, Tank_szemelyzete, Ba_nshee, Slandyke, harakiri, Bulcsu
Téma zárolva.
2 éve 1 hónapja - 2 éve 1 hónapja #305100 Írta: Tank_szemelyzete
Megválaszolva: Tank_szemelyzete
Egyszer végre ez is összejött! "Csak" 70 ezer csata kellett hozzá.
Mellékletek:
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Nortonor, Ba_nshee, fabyzol3, Slandyke, harakiri, Bulcsu, kakszi.lajos
Téma zárolva.
2 éve 1 hónapja #305105 Írta: kakszi.lajos
Megválaszolva: kakszi.lajos
türelmesen kivártad. Gondolom nem játszol sokat alcsony lőszerjavadalmazású gépekkel, meg alacsonyabb tierben. Nekem már adott egyet a Bison-nal (sztem ezzel a legkönnyebb, alig van benne lőszer) és 2-t a Hummel-lel. Normális tankkal nekem sem jött még össze. AMX13 75-tel sikerült egyszer kifogynom, de az bukta lett 
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: fabyzol3
Téma zárolva.
2 éve 1 hónapja - 2 éve 1 hónapja #305106 Írta: Bulcsu
Megválaszolva: Bulcsu
Nekem még csak hetzerrel lett meg, de több olyan szitu volt, amikor egyedül maradtam 2 számjegyű hp-val az arty ellen és dönteni kellett ellövöm-e az egyiket a levegőbe, és bízok e az rng-ben. (Volt, hogy az arty foglalt, volt, hogy én.) Egyszer se bíztam, inkább a győzelemre szavaztam.   (Annyira egyszer se volt szemét az RNg, hogy mindkettő mellémenjen.)
(+ a billotte VK 30.01 (H)-val, meg a burda pz2G-vel. mondjuk ez utóbbi a brit tüzérek bejövetelekor, mikor ötösével tette be őket egy csapatba hajnali csatákbaÖ

Tarczay medálosra lennék kíváncsi mivel lett meg, ha van valakinek egyáltalán?
(magyar gyerekre gondolok. olyanra aki használ elsősegélycsomagot) 
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: fabyzol3
Téma zárolva.
2 éve 1 hónapja #305108 Írta: Nortonor
Megválaszolva: Nortonor
Nekem eddig 2 Fadin-re futotta 38k csata alatt, az egyik ebből tudatos volt mondjuk úgy. Azt hiszem talán valamelyik t6 körüli német meddel lőhettem úgy, hogy az utolsó 1 lövéses tankra úgy mentem rá, hogy a levegőbe kiszórtam a többi skulót. A másik viszont Obj 261-gyel történt, az utolsó bent maradó AP-val az ellenfél menekülő 261-ét szedtem le mozgás közben, kb 5-600 méterről, na az vicces volt.
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Tank_szemelyzete, fabyzol3, harakiri, Bulcsu
Téma zárolva.
2 éve 1 hónapja #305110 Írta: fabyzol3
Megválaszolva: fabyzol3

Egyszer végre ez is összejött! "Csak" 70 ezer csata kellett hozzá.

Ha már mindenki nosztalgiázik, akkor én is leírom, hogy 27k csata körül lett meg St. Emil-lel... Nagy alfa és kevés (15!) lőszer. Jó kombó. Utolsó tanknál maradt még két lőszer, így az egyiket ellőttem és célra tartva vártam, hogy felspotolják az utolsó ellent. :)
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Nortonor, Tank_szemelyzete, Bulcsu, kakszi.lajos
Téma zárolva.
2 éve 1 hónapja - 2 éve 1 hónapja #305115 Írta: kakszi.lajos
Megválaszolva: kakszi.lajos
de ideges lennék, ha ilyenkor RNG mellé vágná az uccsót, vagy másnak gyorsabban szállna a lövése 
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: fabyzol3
Téma zárolva.
2 éve 1 hónapja #305131 Írta: Slandyke
Megválaszolva: Slandyke
Mellékletek:
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Ba_nshee, Bulcsu, bagó.bagó
Téma zárolva.
2 éve 1 hónapja #305135 Írta: Ba_nshee
Megválaszolva: Ba_nshee

Jó reggelt!

Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: mistadabolina, RedFox69, sziszifuszi, Gaborka33, Tank_szemelyzete, fabyzol3, Slandyke, harakiri, Bulcsu, bagó.bagó
Téma zárolva.
2 éve 1 hónapja #305137 Írta: Ravenholm
Megválaszolva: Ravenholm
:)
Téma zárolva.
2 éve 1 hónapja #305142 Írta: fabyzol3
Megválaszolva: fabyzol3
Ezennel az Obj 279 (e) kampányt hivatalosan is megkezdtem! 

 
Mellékletek:
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Ba_nshee, Slandyke, harakiri, Bulcsu, bagó.bagó
Téma zárolva.
© 2024 WOTINFO. Minden jog fenntartva.