Jelenleg

19
látogatónk van

Örömködő

7 hónapja 2 napja #304699 Írta: Caesar_cart
Megválaszolva: Caesar_cart

Melléklet:

Fájlnév: replay_las...otreplay
Fájlméret:1,696 KB

Melléklet:

Fájlméret:1,853 KB

Melléklet:

Fájlméret:1,286 KB

Szia!
Bár engem nem kérdeztél és unikum sem vagyok, de mivel már belebeszéltem ebbe a társalgásba azért segitenék ha elfogadod.
A helyezkedési problémák melett elmennék és most csak a "homályt lövök, csalik a gép" részre reagállnék.
Ezekből a visszajátszásokból az első 2-őt megnéztem.
A Leo PTA ágyúja az egyik legjobb a játékban.
Viszont ha alaposan megfigyeled a leadott lövéseidet minde elég messzire mentek és talán 2 kivételével (a két csatában összesen) sosem volt teljesen beszükülve az ágyú. 
Ugy lősz, hogy a mozgó jármüvek után húzod a célkeresztet. Ettől a toronymozgás közben leadott lövés miatt a szóráskép nagyobb. 
Ha nézel jó játékosokat játszani,  figyeld meg, hogy úgy "snipe-olnak", hogy a mozgó jármü elé húzzák a célkeresztet és akkor lőnek ha beszükül. Nem sokkal, PTA esetén a jó löveg és lövedék sebesség miatt ekkora távolságból elég a tank elejére tenni és ott megálltani, majd ha beleért az enemy akkor löni.
A cél, hogy teljesen beszükülve lőj, ne kapkodj!
Én ilyen iderántom-odarántom lövök-et akkor csinálok, ha sietni kell mert betölt az enemy és visszalő.
Pontosabb lesz az ágyú...
Jó játékot!

„- Te nem harcoltál tisztességesen !!!
- Én nem, de ő igen.
(Bronn a halott Ser Vardis-ra mutat)”

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

7 hónapja 2 napja #304702 Írta: Slandyke
Megválaszolva: Slandyke
Bejutottam a második divízióba. Innentől örömfoci. 

Mellékletek:
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: sziszifuszi, Bulcsu, bagó.bagó

7 hónapja 1 napja #304708 Írta: Caesar_cart
Megválaszolva: Caesar_cart
A rangsorolt csatákban.
A csata gomb mellett jobbra, ahol azt írja normál csata, lenyitod. Kiválasztod a rangsoroltat, beugrassz egy 10-es tankodba, aztán vereted neki míg ezt a képet nem látod.
:)

„- Te nem harcoltál tisztességesen !!!
- Én nem, de ő igen.
(Bronn a halott Ser Vardis-ra mutat)”
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: bagó.bagó

7 hónapja 1 napja #304709 Írta: werz
Megválaszolva: werz
Grat mindenkinek, én csak szívok a rangsoroltban.. 10-es tankkal nem tudok sebezni, szar. kb. 20%-os vagyok. Persze freetoplay vagyok. 

7 hónapja 1 napja - 7 hónapja 1 napja #304712 Írta: Tas_Lee
Megválaszolva: Tas_Lee
20 csatából 3 tankászt az Obj. 279e-ért, mondta a játék.Első 3 meccsre beadta mind a hármat.      És tartotta is a szavát.  
Mellékletek:
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Nortonor, Laccvacc, Caesar_cart, javadamka1, Tank_szemelyzete, Vadkakasok /ROTON/, fabyzol3, Slandyke, harakiri, Bulcsu

7 hónapja 1 napja #304717 Írta: Bulcsu
Megválaszolva: Bulcsu
Sok bothadsereg után végre értelmes 3-4 játékos. 1 lépéssel közelebb az excaliburhoz. 

Mellékletek:
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Tank_szemelyzete, fabyzol3, Slandyke, Tas_Lee

7 hónapja 1 napja #304718 Írta: Bulcsu
Megválaszolva: Bulcsu
...és a t55a-hoz. 

Mellékletek:
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Tank_szemelyzete, Slandyke

7 hónapja 1 napja #304723 Írta: fabyzol3
Megválaszolva: fabyzol3

Ó és @fabyzol! Voltam nálatok advance-on. Elég jó a hangulat, ha nem zavarok, akkor majd máskor is mennék :D 

Szerintem ahogy kiléptél pár percre rá én meg beléptem, csak néztem is hogy az ORIGINAL unikum játékos megtisztelt bennünket. :P 
A hangulat az változó, de a segítség az mindig jól jön! ;)
Ha az rng is úgy akarja holnap jön a kövi 3 GM nálam is.... 

3 Kiválóságjel: VK 30.01 (P), P.43 bis, Pz. T 25, T-34S, St. Emil, Nashorn, P.43 ter, Tiger (P), StuG IV,
VK 30.01 (H), VK 30.02 (M), T-150, Hellcat, Chi-Nu, Pz. III/IV, T69, SU-152, T-34, KV-2, StuG III G, S35 CA, Ferdinand, Jg.Pz. IV, Chi-To, Panther, P.43, Valiant, Pz. IV H, M4 Improved, ARL V39, T-34-85, Cavalier, M4A1 Sherman, KV-1, AT 2, VK 45.02 A, A-20, M10 RBFM, Chi-Ri folyt. köv.

7 hónapja 21 órája #304724 Írta: Feri38_HUN
Megválaszolva: Feri38_HUN

Betanított magfizikus
Mellékletek:
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Tank_szemelyzete, Slandyke, Bulcsu

7 hónapja 10 órája #304736 Írta: mistadabolina
Megválaszolva: mistadabolina
Amikor egy ismerős név a fórumról ütközéssel leabál :-)  
Mellékletek:
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: bhaalhun, fabyzol3, Slandyke, Tas_Lee

6 hónapja 4 hete #304747 Írta: bhaalhun
Megválaszolva: bhaalhun
Itt is elnézést kérek.
- A: véletlen volt
- B: nem tudtam, hogy te vagy az
- C: A
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: mistadabolina

6 hónapja 4 hete #304748 Írta: Tas_Lee
Megválaszolva: Tas_Lee
Figyelem: Spoiler!

Vagy inkább: leabhaal.
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: mistadabolina, bhaalhun, fabyzol3

6 hónapja 4 hete #304754 Írta: fabyzol3
A mai napom számokban...
1 tank
3 GM
21 csata
18 győzelem
3825 WN8

...és képekben:

Melléklet:

Melléklet:

3 Kiválóságjel: VK 30.01 (P), P.43 bis, Pz. T 25, T-34S, St. Emil, Nashorn, P.43 ter, Tiger (P), StuG IV,
VK 30.01 (H), VK 30.02 (M), T-150, Hellcat, Chi-Nu, Pz. III/IV, T69, SU-152, T-34, KV-2, StuG III G, S35 CA, Ferdinand, Jg.Pz. IV, Chi-To, Panther, P.43, Valiant, Pz. IV H, M4 Improved, ARL V39, T-34-85, Cavalier, M4A1 Sherman, KV-1, AT 2, VK 45.02 A, A-20, M10 RBFM, Chi-Ri folyt. köv.
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Laccvacc, javadamka1, Tank_szemelyzete, Slandyke, harakiri, Watashino, Bulcsu, CrazyHussars

6 hónapja 4 hete #304763 Írta: fabyzol3

Kezd aggasztani a dolog, hogy Tier X-es tankokat is már 150 csatán belül Gun Markolok 

Jó neked... A Leoparddal nekem még az első se akar összejönni...   De nem baj, van még elég kis tank, ahol (mű)májerkedhetek... 

6 hónapja 4 hete #304764 Írta: pannoniacaptain
Megválaszolva: pannoniacaptain
Sikerült végig tolni wotos karrierem során először a rankedet. Az eddigi teljesítményem alapján ezüst ligába sorolt be. Azt szeretném kérdezni, hogy ez mennyire számít jónak/átlagosnak? Továbbá az lenne a kérdésem, hogy ezt a jelenlegi ezüst besorolást fogom megkapni, vagy erről lecsúszhatok még? Előre is köszönöm a segítséget :D
Mellékletek:
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Caesar_cart, bhaalhun, PZoli, Tank_szemelyzete, fabyzol3, Slandyke, harakiri, Bulcsu

© 2022 WOTINFO. Minden jog fenntartva.