Jelenleg 279 vendég és 3 tag online

Örömködő #2

1 hónapja 2 napja #293767 Írta: PZoli
Megválaszolva: PZoli
2011 óta játszom a játékkal. 2014 környékén úgy felhúztam magam, hogy eladtam mindent, még a prém tankokat is, hogy ne is akarjak újra játszani. Fél évvel később azután csak visszatértem. Írtam a supportnak, hogy lehetne-e akár csak egy prém tankot visszakapni, mert az E25-öt szeretném újra a garázsomban tudni. Nemleges volt a válasz. Azután pár évvel később kitalálták, hogy ha írsz a supportnak, akkor egyetlen egy eladott prém tankot visszaállítanak, de csak a 9.x patch után eladott közül, mert a korábbiakra nincs mód, mert "bla bla nincs meg az adatbázisban". Azután pár év múlva berakták a játékban a visszaállíthatóságot (tech trees-t 72 óráig, nem tech tree-st végtelenségig), de csak azokra a tankokra vonatkozik, amiket ezen patch bekerülése után adtak el.
Másfél éve kitaláltam, hogy már nem nagyon kell nekem prém tank, csak olyan, amivel különleges a játékélmény és emiatt jó lenne, ha beraknák az E25-öt a shopba, mert arra még hajlandó lennék költeni, bár tudom, hogy úgyis csak csomagban lesz elérhető, szóval lesz vagy 15ezer. Erre tavaly karácsonykor berakták lootbox-okba. Na azt nem vettem, mert néhány százalékos esélyre az én szerencsémmel úgysem lehetett volna meg, így vártam. 2019 sem került be, pedig vártam, hogy karácsonykor talán, de nem. Gondoltam, hogy esetleg majd egy fekete piacnál, de ugye az sem jött még.
Erre ma feljövök a wotinfora és benézek a prém tank fórumra, ahol Matt__Kirby írja, hogy tickettel vissza tudott állítani régen eladott tech tree-s prém tankot (is) és hogy egy lenyíló listában megjelennek a ticket-en keresztül visszaigényelhető tankok. Megnéztem és elkezdtem legördíteni a saját személyes listámat és az alsó részén ott figyelt az E25. Hát mondom megpróbálom, bár biztos úgyse. Erre nem rég jön az üzenet, benézek a garázsomba:

Köszönöm Matt_Kirby, hogy beírtad a legújabb tapasztalataidat és a többieknek, hogy összeraktátok, hogy is működik most pontosan a rendszer!
Nem sok nagy vágyam volt már a játékban, de az E25 igen és hogy újabb pénzráfordítás nélkül sikerült visszaszereznem az valami csuda jó. Nagyon örülök neki! Meg is próbálkozom a többi régen eladottal is.
Akit érinthet és érdekel a téma, az itt kezdjen el olvasni:
www.wotinfo.hu/...293672
Mellékletek:
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: _BudSpencer_, straubbazsi, zics911, AntTheZ, KLC_KTE, charliefirpo_2018

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

1 hónapja 2 napja #293769 Írta: Matt__Kirby
Megválaszolva: Matt__Kirby
Nagyon örülök. :)
Az élet szép.

Klán: ROTON
A legjobb hely
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: PZoli

1 hónapja 2 napja - 1 hónapja 2 napja #293771 Írta: Laczy81
Megválaszolva: Laczy81
Nekem is visszakerült a Panther 8.8 L/71 + T34-85M a garázsba :)
Még a CDC-n vacillálok :| ....
U.I: @Matt__Kirby kösz az ötletet ,nekem eszembe sem jutott ez a lehetőség :)

1 hónapja 2 napja - 1 hónapja 2 napja #293773 Írta: straubbazsi
Megválaszolva: straubbazsi
Ma is játszi könnyedséggel jöttek a győzelmek...

Figyelem: Spoiler! [ Kattints a kinyitáshoz ]

A lenti meg már egyenesen a dühöngő rovatba. Ilyen csatákban van ideje meglőnie a saját artinak, hogy ugyan már, konkrét hatos másodperce nem volt szpoton senki, szedjem már össze magam! Túl vagyok most két nyolcas prémium lighton is, és azt kell mondjam, hogy a messze-messze, de messze kedvenc újításom a csapatsebzés kivétele! Sok szempontból lehet extrán frusztráló a light tankos játék, hogy legalább már nem lőnek agyon a csapattársak, az nagyon sokat lendített az életminőségükön. Többnyire véletlenül találnak el, de bizony az is része, hogy lehetsz bármilyen könnyűtankos, valaki mindig' jobban tudja nálad. Bár éppen nem azzal jöttek be a csatába, de amúgy szakértője mindenki a tankosztálynak!

Egy másik frusztráló elem, hogy itt nagyobb súlya van a pályák forgásának. Megnéztem pontosan, kerek 50 T-100 csatán keresztül nem volt Malinovka, Redshire vagy Prokhorovka. Ez volt az 51.:

replay:
bodzy.wot-recor...d_mark

Egyébként, ezt a hegy (és minden) elbukása esetén használandó pozíciót pont a napokban tanultam. Viszonylag jól jött a frissen szerzett tudás! :woohoo:

A tank maga továbbra is szép és jópofa - nem ajánlom.
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: PZoli, AntTheZ, Ferrari-fan, Laczy81

1 hónapja 2 napja #293774 Írta: PZoli

straubbazsi beküldte:
Egy másik frusztráló elem, hogy itt nagyobb súlya van a pályák forgásának. Megnéztem pontosan, kerek 50 T-100 csatán keresztül nem volt Malinovka, Redshire vagy Prokhorovka. Ez volt az 51.:

replay:
bodzy.wot-recor...d_mark

Egyébként, ezt a hegy (és minden) elbukása esetén használandó pozíciót pont a napokban tanultam. Viszonylag jól jött a frissen szerzett tudás! :woohoo:

A tank maga továbbra is szép és jópofa - nem ajánlom.

Igen, az ott tényleg egy jó light pozíció a hegy elbukásakor. Az elején viszont csak óvatosan azzal a bokorral, mert tapasztaltabb játékosok gyakran blindeolják a másik oldalról. Ahogy én is :troll: :
www.twitch.tv/v...=1571s
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: straubbazsi

1 hónapja 2 napja - 1 hónapja 2 napja #293776 Írta: straubbazsi
@PZoli

Az jogos! Semmilyen bokorban nem szeretek sokáig ücsörögni, pláne ilyen nyilvánvalóban. Észre is vehetted, hogy egy darabig vonakodtam rendesen beleülni, csak aztán láttam, hogy nem érdeklődnek a felszpotolt tankok, nem akartam kilógni egy krosszoló lightnak - ellustultam. :)
Jobban szeretem a pálya másik oldalát, általában innen sem játszom ezt a bokrot, de a felállás miatt vízpartnál átrohanni nem lehetett, mezőn aktívhoz túl nagy látótávok voltak szemben, a pálya felső részére meg ott volt az EBR-ünk...

Az erdő egész peremén lévő "csináld magad" pozíciónak meg nyilván az a lényege, hogy kilátsz jobbra is, így nehezítve a közelebb a jutást. Még talán lett is volna esélyünk fordítani, ha nem bukjuk el ennyire gyorsan a bázist is, nem érnek egészen körbe ennyien. Még így is szpotoltam az összes sebzés felét! :lol:

1 hónapja 2 napja - 1 hónapja 2 napja #293784 Írta: Ferrari-fan
Megválaszolva: Ferrari-fan
Csak nem bírtam ki a dolgot és pontot tettem az 'i'-re.

IS...
A tankot még az új ág behozatala előtt vettem meg, hogy majd rögtön neki is állok. Azóta viszont csak porosodott a garázsban, ilyen-olyan okok miatt.
Végül lassan, de magabiztosan nekikezdtem a tanknak, és azt kell mondjam, hogy a régi emlékeimet (75% legénység, semmi felszerelés :awesome: ) eléggé megváltoztatta a tankról. Szóval szerintem elég baba kis tank tier 7-ben és a GM is élvezetes volt vele. Noha a csataszámomat és eredményeimet némiképp árnyékolja a 174 csatányi....hmmm....balkukiságom, de így is sikerült 63 csata alatt kb 2,2k átlag kombináltal befejezni a tankot.

következőnek szeretnék már végre valami magasabb tiert is megcsinálni, de most tier 8 fele helyezem tekintetem :gandalf:

"A mindent látó szem" vagy a "vak vezet világtalant"--nem tudom melyik illik rám :/
Gun Markok

Mellékletek:
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: szecsibeni, Matt__Kirby

1 hónapja 1 napja #293791 Írta: Matt__Kirby

Ferrari-fan beküldte: Csak nem bírtam ki a dolgot és pontot tettem az 'i'-re.

IS...
A tankot még az új ág behozatala előtt vettem meg, hogy majd rögtön neki is állok. Azóta viszont csak porosodott a garázsban, ilyen-olyan okok miatt.
Végül lassan, de magabiztosan nekikezdtem a tanknak, és azt kell mondjam, hogy a régi emlékeimet (75% legénység, semmi felszerelés :awesome: ) eléggé megváltoztatta a tankról. Szóval szerintem elég baba kis tank tier 7-ben és a GM is élvezetes volt vele. Noha a csataszámomat és eredményeimet némiképp árnyékolja a 174 csatányi....hmmm....balkukiságom, de így is sikerült 63 csata alatt kb 2,2k átlag kombináltal befejezni a tankot.

következőnek szeretnék már végre valami magasabb tiert is megcsinálni, de most tier 8 fele helyezem tekintetem :gandalf:

Itt megragadnám az alkalmat, hogy kérdezzek valamit. Nekem az IS-2 van meg, (prémium) ami majdnem ugyanez a tank. Szeretném én is GM-ezni de legalább a 2.-at megszerezni rá.
A problémám ezzel az, hogy nagyon ugráló a teljesítményem. Elég gyakran sebzek vele 2K felett, viszont nagyon sokszor van 0-ás vagy rossz köröm, ami erőteljesen lehúzz a a dolgot.
Mit lehet csinálni a rossz mapokkal, leosztásokkal, hogy az ember minimalizálja a buktát?

A legjobb hely

1 hónapja 1 napja #293796 Írta: PZoli

Matt__Kirby beküldte:

Ferrari-fan beküldte: Csak nem bírtam ki a dolgot és pontot tettem az 'i'-re.

IS...

Itt megragadnám az alkalmat, hogy kérdezzek valamit. Nekem az IS-2 van meg, (prémium) ami majdnem ugyanez a tank. Szeretném én is GM-ezni de legalább a 2.-at megszerezni rá.
A problémám ezzel az, hogy nagyon ugráló a teljesítményem. Elég gyakran sebzek vele 2K felett, viszont nagyon sokszor van 0-ás vagy rossz köröm, ami erőteljesen lehúzz a a dolgot.
Mit lehet csinálni a rossz mapokkal, leosztásokkal, hogy az ember minimalizálja a buktát?

Ha olyan a csapat, akkor a buktát nem úszhatod meg, de a GM-hez nem is kell nyerni. A lényeg, hogy felismerd, hogy melyek azok a csapatok és ennek megfelelően, ha bukógyanús, akkor ásd be magad valahova és sebezz még, amennyit tudsz. Továbbá ne Yolo-ozz és ne légy egyedül. Ha a csapat tojik az egyik oldalra és senki nem megy oda, akkor te se menj, hogy hősi halált haljál.
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: harakiri

1 hónapja 1 napja #293803 Írta: charliefirpo_2018
Megválaszolva: charliefirpo_2018
Nem is olyan rossz ez a Blitz..
Mellékletek:

1 hónapja 1 napja - 1 hónapja 1 napja #293804 Írta: straubbazsi
Ma délelőtt 40% wr session. Plusz, az artik gond nélkül elszneppeltek, szétszívattak, néha ki is gyújtottak azonnal, amint a közelükbe értem. Ez a csata, szép fordítás meg - két viszonylag sima on the move miss után - ezen csúszott el:

Nem az, hogy dühöngök az eredményen, csak ja.
Replay:
bodzy.wot-recor...tbreak

1 hónapja 1 napja #293807 Írta: Ferrari-fan
Megválaszolva: Ferrari-fan

Én úgy szoktam megoldani a dolgot, hogy 85%-ig csak játszom a tankokkal, utána viszont, ameddig nincs meg a HP-m kombináltban, addig nem csinálok semmi extrát. Nem megyek be agresszívabb spotra vagy épp nem megyek el addig, ahol 20-80 az esélye, hogy rám rohannak az utóbbi értéket nézve (itt nem kell összetéveszteni a campel, mert campből még nem lett 3 GunMarkja senkinek). Illetve itt már előszokott jönni az a dolog, hogy a HP-m lesebzését egy dupla kettővel teszem egyszerűbbé....

Szóval kb ennyi, mert most olyanba nem akarok belemenni, hogy mérlegelned kell, hogy elengeded azt a "fél beszűkült" lövést, vagy hogy melyik tankot éri meg jobban lőni, érdemes-e lőni, stb,stb,stb.

De ha ez segít, feltöltöttem az utolsó 5 csatámat tegnapról vele.

"A mindent látó szem" vagy a "vak vezet világtalant"--nem tudom melyik illik rám :/
Gun Markok

Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: PZoli, Matt__Kirby

1 hónapja 1 napja #293808 Írta: Matt__Kirby

Ferrari-fan beküldte:

Illetve itt már előszokott jönni az a dolog, hogy a HP-m lesebzését egy dupla kettővel teszem egyszerűbbé....

Wut?

A legjobb hely

1 hónapja 1 napja #293809 Írta: szekkernyak
Megválaszolva: szekkernyak
jobbik féle lőszer

1 hónapja 1 napja #293810 Írta: Matt__Kirby

szekkernyak beküldte: jobbik féle lőszer

Ja, :pinch:

A legjobb hely

KERES
© 2020 WOTINFO. Minden jog fenntartva.