Jelenleg

34
látogatónk van

Vidám Percek Méreg Ellen !

7 éve 7 hónapja #202481 Írta: Chaos_42
Megválaszolva: Chaos_42
Hopka a Wot-os közösség Szalacsija.

"Egyebet nem tudok mondani. Kérem kapcsolja ki!"

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

7 éve 7 hónapja - 7 éve 7 hónapja #202485 Írta: Bence0721
Megválaszolva: Bence0721
Az a nagy bajom Hopkával, hogy mióta megnéztem 2 videóját, azóta az "Úgynevezett" lett gyakorlatilag minden második szavam.

Olyan mint a rokonságnál a falu bolondja, Bohóc, akinek disznóvágáskor is csak egy kupica pálinka jár, mert a végén még meghülyül tőle... :lol:

(Úgynevezett szerk. : Így hangozna Hopkásan az előző mondat : Olyan, mint az úgynevezett rokonságnál az úgynevezett falu úgynevezett bolondja, úgynevezett Bohóc, akinek úgynevezett disznóvágáskor is csak egy úgynevezett kupica úgynevezett pálinka jár...)
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Katjaton

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

7 éve 7 hónapja - 7 éve 7 hónapja #202497 Írta: Emerich37
Megválaszolva: Emerich37
Szóval úgynevezett hajlamaim támadtak ugynevezetten arra , hogy ezt a gyökér gyereket felvilágosítsam, legalább a noobmeter használatáról , hogy ha valakiről "elemző" videót csinál legalább nézze már meg a statját oszt fusson. De fiúk ezeket a videókat mi gerjesztjük , mert megnézzük mindenki tudja mennyire gyökér , de ő csak azt látja mennyien nézték eg ezt a szart. Ez már nem vidám percek ez már idegesít. Mondjuk azon behaltam amikor azt mondja hogy most rossz helyen lőtte meg a tankot, mert csak vmi 150 "dimidzset" ejtett, mondjuk annak atanknak pont annyi hp-je volt maradékban. :)
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: bodzy, DarkRaven73

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

7 éve 7 hónapja - 7 éve 7 hónapja #202498 Írta: Bence0721
Megválaszolva: Bence0721
Ja, az nagyon kész volt, meg amikor a telitalálatokra azt mondja, hogy "hát ez most mellément", meg nem veszi észre, hogy pattannak a Conq. tornyáról és mondja "lövik itt de nem zavartatja magát, megy tovább"...
A rossz helyen lőtte meg után volt még egy nagyon nagyon hasznos tanács : "ha például az ágyúnál lőjük meg, úgy nagyobb sebzést érhetünk, mint ha az alját lőjük..."
Ja, meg a volt már egy killje, miután kinyírta az artyt... ami a hetedik killje volt... :lol:
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Emerich37

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

7 éve 7 hónapja #202509 Írta: Emerich37
Megválaszolva: Emerich37
Szerintem kéne csinálni egy , hogyan takarítsuk el hopkát a netről topicot kíváncsi lennék a vadászpuskán tankágyún kívül más ötlet is lenne e?

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

7 éve 7 hónapja #202512 Írta: Szete58
Megválaszolva: Szete58
Lenne.
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: tiger

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

7 éve 7 hónapja #202515 Írta: _Szazados_
Megválaszolva: _Szazados_
Már látom, hogy kár volt nektek megmutatni a Hopka Mestert :trollol:

Viszont.
Vegyük észre, hogy nem más, csak egy troll. Elsőre én is azt hittem, hogy tényleg ennyire hülye, de a kis félremagyarázásai lebuktatták.
Az ominózus "csukott szemmel megyek" dolognál kiviláglik, hogy hazudott a hatás érdekében. Kilőtték és átváltott egy másik tankra, de még bőszen magyarázta, hogy ő megy, meg hallja is hogy megy - miközben állt a tank, amire váltott. De vannak még ilyen stiklijei, ahol lebuktatja magát, korábban írta is valaki. Szóval Hopka csupán egy troll, de azt nagyon adja. Annyira jól, hogy az már ártalmas rá nézve.
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: dobilaci, Leopardusz, Rohamnyuszi, MegaJani

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

7 éve 7 hónapja #202517 Írta: Emerich37
Megválaszolva: Emerich37
De ez nincs rendben , gondolj bele egy hamvas kezdő játékos még a végén tényleg azt hiszi hogy ez oktató az meg tanító videó..... nincs elég noob még a wotban?????

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

7 éve 7 hónapja - 7 éve 7 hónapja #202519 Írta: phurges00
Megválaszolva: phurges00
Az mért baj, ha 1-1 játékos ezen a mesteren nevelkedik.


Aki nem fogya...bakker, elírtam,... aki nem marharépa, az amúgy sem esik bele az általános hibákba.

Aki meg az, annak lényegtelen mit néz...Azon MrSheff tanácsai sem segítenek. Egy oldal vagy infó, videó, tutorial, ad némi többletet , egy alapot.
De ha neked általánosban elkezdik mesélni, hogy a Magyar ABC K-val kezdődik , és nem tűnik fel pár megtanult betű után, hogy bakker dehát A....B.... mi??


Akkor ott nem a kiinduló pont a hibás, mint ahogy a megtévesztett / átvert embereknél sem csak az, aki kitolt az emberrel.... arra a másik félnek is vevőnek kell lennie :nono:
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: DarkRaven73

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

7 éve 7 hónapja #202523 Írta: Szete58
Megválaszolva: Szete58

Az mért baj, ha 1-1 játékos ezen a mesteren nevelkedik.


Az még nem lenne baj, de sajna nem egy-egy, hanem tizennégy a csapatodból! :whistle:
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: DarkRaven73

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

7 éve 7 hónapja #202525 Írta: _Szazados_
Megválaszolva: _Szazados_

De ez nincs rendben , gondolj bele egy hamvas kezdő játékos még a végén tényleg azt hiszi hogy ez oktató az meg tanító videó..... nincs elég noob még a wotban?????


Aki azt készpénznek veszi, az meg is érdemli, hogy azon a szinten maradjon...

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

7 éve 7 hónapja #202527 Írta: dobilaci
Megválaszolva: dobilaci

Már látom, hogy kár volt nektek megmutatni a Hopka Mestert :trollol:

Viszont.
Vegyük észre, hogy nem más, csak egy troll. Elsőre én is azt hittem, hogy tényleg ennyire hülye, de a kis félremagyarázásai lebuktatták.
Az ominózus "csukott szemmel megyek" dolognál kiviláglik, hogy hazudott a hatás érdekében. Kilőtték és átváltott egy másik tankra, de még bőszen magyarázta, hogy ő megy, meg hallja is hogy megy - miközben állt a tank, amire váltott. De vannak még ilyen stiklijei, ahol lebuktatja magát, korábban írta is valaki. Szóval Hopka csupán egy troll, de azt nagyon adja. Annyira jól, hogy az már ártalmas rá nézve.


Udv a klubban! Sikeresen felvetelt nyertel a "nem nyaltuk be, hogy Hopka ennyire hulye, o csak egy troll" klubba!

Eddig ketten vagyunk tagok. Lehetsz a helyettesem! :cheer:
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Szete58, Katjaton, Rohamnyuszi, MegaJani

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

7 éve 7 hónapja - 7 éve 7 hónapja #202528 Írta: _Szazados_
Megválaszolva: _Szazados_

Már látom, hogy kár volt nektek megmutatni a Hopka Mestert :trollol:

Viszont.
Vegyük észre, hogy nem más, csak egy troll. Elsőre én is azt hittem, hogy tényleg ennyire hülye, de a kis félremagyarázásai lebuktatták.
Az ominózus "csukott szemmel megyek" dolognál kiviláglik, hogy hazudott a hatás érdekében. Kilőtték és átváltott egy másik tankra, de még bőszen magyarázta, hogy ő megy, meg hallja is hogy megy - miközben állt a tank, amire váltott. De vannak még ilyen stiklijei, ahol lebuktatja magát, korábban írta is valaki. Szóval Hopka csupán egy troll, de azt nagyon adja. Annyira jól, hogy az már ártalmas rá nézve.


Udv a klubban! Sikeresen felvetelt nyertel a "nem nyaltuk be, hogy Hopka ennyire hulye, o csak egy troll" klubba!

Eddig ketten vagyunk tagok. Lehetsz a helyettesem! :cheer:


Ehh, nem tudok képet berakni...

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

7 éve 7 hónapja #202541 Írta: bodzy
Megválaszolva: bodzy
dobilaci !
Ajánlom figyelmedbe ennek a topicnak a harmadik oldalát, ott is Rohamnyuszi Deadmann és szerény személyem hozzászólását !
:evil:

Ezt már csak kiváncsiságból dobtam be ki mit szól hozzá. Ezzel a Scheff videóval bukott le Nálam végleg !! ;)

Figyelem: Spoiler!
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: dobilaci

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

7 éve 7 hónapja - 7 éve 7 hónapja #202542 Írta: bodzy
Megválaszolva: bodzy
Szakik Akcióban !





:silly:
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Szete58, sandorati

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

© 2024 WOTINFO. Minden jog fenntartva.