Jelenleg

6
látogatónk van

Vidám Percek Méreg Ellen !

7 éve 7 hónapja - 7 éve 7 hónapja #202808 Írta: Emerich37
Megválaszolva: Emerich37
Figyelem: Spoiler!


Akár troll akár debil, ez a véglény káros. Gondoljátok el ha Ödönke keres tankos videókat, hogy fejlődjön és ezt a undormány ótvart találja meg.

Az a helyzet , hogy ponotsan ezt magyaráztam, ez egy idióta és törölni kellen a youtubról a többi videóját is, mert még véletlenül valaki elkezd vele angolul tanulni, de szégyen a magyar wotos társadalomra nézve egy ilyen senki.
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: sandorati, Celebúr, MegaJani

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

7 éve 7 hónapja - 7 éve 7 hónapja #202810 Írta: Celebúr
Megválaszolva: Celebúr
Kb. olyan hatékony és értelmes, mint ELC-n a szupernehéz repeszpáncél :lol:


Emerich-hel pedig maximálisan egyetértek, az elején még jókat röhögtem dr. hopkán, de hála neki, lassan mi leszünk az új siemka-nemzetség a wotos társadalom szemében...
Mellékletek:
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: tiger, DarkRaven73, MegaJani

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

7 éve 7 hónapja #202828 Írta: sandorati
Megválaszolva: sandorati

Hopka alkot !!


Figyelem: Spoiler!



Akár troll akár debil, ez a véglény káros. Gondoljátok el ha Ödönke keres tankos videókat, hogy fejlődjön és ezt a undormány ótvart találja meg.


Az a helyzet , hogy ponotsan ezt magyaráztam, ez egy idióta és törölni kellen a youtubról a többi videóját is, mert még véletlenül valaki elkezd vele angolul tanulni, de szégyen a magyar wotos társadalomra nézve egy ilyen senki.


Teljesen igazad van Imi, és - bár hányok a palitól - végignéztem nem kis ideggel ezt az "elemzést", nem tudom más szóval jellemezni a palit; született seggfej :) :sick: :sick: :angry: :angry:

Az, hogy mi motiválja erre a rakás kreténségre, nem tudni... egy 7 killes meccsre - grat egyébként :) - a végén azt se tudja, hány enemyt lőtt ki Scheff, szóval nem semmi... hányadék... én is azt mondom, a "köztévé"-ből tűnnie kell... :beer2: :banana:

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

7 éve 7 hónapja - 7 éve 7 hónapja #202831 Írta: Angelus1991ster
Megválaszolva: Angelus1991ster
Miért kéne töröltetni? Youtube szabályait nem sérti a virtuális szemete, még ha ez zavarja a szemedet. Ha jelented a youtube-nak, hogy töröljék, akkor azt majd jelezd majd Hopka felé is.
Ödönke annélkül is úgyanúgy semmilyen módon fog játszani.
Aki meg az oktatóvideói alapján tanul meg angolul, az mély szellemi nívón áll.

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

7 éve 7 hónapja #202833 Írta: Jacktor
Megválaszolva: Jacktor
A Scheffes videó közben teljesen egyértelművé vált hogy kamu, végig "erőltetett hülyeség" szaga volt az egésznek. Asszem ezennel ki is égett a "mester", ennyi volt a szerepben.
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: sandorati, bodzy, DarkRaven73, MegaJani

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

7 éve 7 hónapja #202835 Írta: Toydolls2
Megválaszolva: Toydolls2
Nem törölni kellene, csak egyszerűen nem nézni, ezáltal csökkenne a nézettsége, és szépen el is tűnne. Én az első ide felrakott videójába néztem bele összevissza 5 percet, azóta még csak a környékére sem mentem.
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: DarkRaven73

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

7 éve 7 hónapja - 7 éve 7 hónapja #202841 Írta: Emerich37
Megválaszolva: Emerich37

Nem törölni kellene, csak egyszerűen nem nézni, ezáltal csökkenne a nézettsége, és szépen el is tűnne. Én az első ide felrakott videójába néztem bele összevissza 5 percet, azóta még csak a környékére sem mentem.


Így van nem kell nézni hogy vegye észre a retardált hogy már túlzásba esett, és kapjon a fejéhez, vagy valaki más kap, és nem ebben a videóban tanít angolul, van egy angolt tanító videoja, a youtubon láttam kb 40 másodpercig bírtam azóta a környékére sem megyek semmilyen videójának.

Jah facebookon ráírtam, remélem érni fog valamit bár kétlem.
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: DarkRaven73

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

7 éve 7 hónapja #202842 Írta: Rohamnyuszi
Megválaszolva: Rohamnyuszi
Pár napja rákattintottam az élő Hopka stream-re (ezúton is örök hála annak aki a linket megosztotta....) és azt láttam hogy olyan 150 ember lehet aki nézi.

Amellett, hogy erőteljes átfedésben volt a nézők színvonala és Hopka színvonala, rájöttem, hogy ez tipikusan zsák a foltját effektus.

Kb. úgy kezelendő mint az egyszeri cigánygyerek aki beszólogat és fogdossa a lányokat, meg az ő galerije.

Ha élőben látod és Téged is érint, akkor csapd le a fejét a nyakáról, ha meg nem akkor olümposzi magasságból sz@rd le.

Pont ennyit ér.
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Sics

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

7 éve 7 hónapja #202843 Írta: Hunyadi_Loveszdandar
Megválaszolva: Hunyadi_Loveszdandar
Én csak annyit kérdeznék, hogy ez a kutya tehet-e arról, hogy milyen helyzetben van?

Illetve intelligens ember viccelődik-e rajta? :whistle:
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Toydolls2, DarkRaven73, dotty

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

7 éve 7 hónapja #202845 Írta: Toydolls2
Megválaszolva: Toydolls2
Érdekes, az utóbbi néhány hozzászólásban arról volt szó, (az enyémben is igen! :oops: ) hogy hogyan ne csináljunk belőle "hőst", csökkentsük a nézettségét.
De majd' 10 oldalon keresztül szinte csak róla volt szó. Mi ez, ha nem reklám!? :lol:
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: tiger

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

7 éve 7 hónapja #202846 Írta: HunStar83
Megválaszolva: HunStar83

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

7 éve 7 hónapja #202847 Írta: bodzy
Megválaszolva: bodzy
Majd csinálok egy kis anti reklámot Néki csak legyen időm :banana:

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

7 éve 7 hónapja #202848 Írta: Toydolls2
Megválaszolva: Toydolls2

Majd csinálok egy kis anti reklámot Néki csak legyen időm :banana:


Ha Te csinálod, csak növeli az imázsát. :D

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

7 éve 7 hónapja #202849 Írta: Emerich37
Megválaszolva: Emerich37

Majd csinálok egy kis anti reklámot Néki csak legyen időm :banana:


Bodzy NE, mert akkor mindenki megnézi miért és erre nő a nézettsége, már így is túl sok szót pazaroltunk erre a retardáltra.

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

7 éve 7 hónapja #202850 Írta: bodzy
Megválaszolva: bodzy
De sokat gondoltok rólam ok akkor titokban... :P :evil:

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

© 2024 WOTINFO. Minden jog fenntartva.