Jelenleg 383 vendég és 3 tag online

Tankos Apukák Fóruma #3

5 napja 20 órája #299133 Írta: sandorati
Megválaszolva: sandorati

Katjaton beküldte:

Potrien beküldte: Hétfőn 14.-én 11°°-tól drukkoljatok nekem, hogy túléljem, mert Axéval és Szetével sörözni megyünk a szokásos helyre, a Szlovák sörözőbe. Aki hétköznap délelőtt már be akar rúgni, szívesen látjuk. :woohoo:

Drukkolunk a söröző személyzetének, Őrmi!! :silly:

Halihó! Vagy úgy is mondhatnám, amúgy Laárosan:

"Na mi van?"

shaking

TEJÓSZAGÚATYAÚRISTEN AZ ÉGBEN !!! :)

De hiszen ez egy Kátya !!! Oszt hol voltál eddig? Vagy ez csak a klónod ??? :) Egy hirdetésre se válaszoltál, pedig vagy ezret adtam fel :) MIZUVANVELED??? :xmas3: :xmas3: :xmas3:

Nincs ami olyan szentül megpecsételne egy barátságot, mint a közös hányás.
Az élet egy nagy kupleráj,mi vagyunk benne a kurvák,a sors pedig baszogat minket!
''A vélemény olyan, mint a segglyuk, mindenkinek van, de senki sem kíváncsi a másikéra.'' - Hal Hickman
Végül: Halhatatlan vagyok. Egyelőre... :)
Melléklet:
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Katjaton

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

5 napja 47 perce #299138 Írta: Potrien
Megválaszolva: Potrien

Katjaton beküldte:

Potrien beküldte: Hétfőn 14.-én 11°°-tól drukkoljatok nekem, hogy túléljem, mert Axéval és Szetével sörözni megyünk a szokásos helyre, a Szlovák sörözőbe. Aki hétköznap délelőtt már be akar rúgni, szívesen látjuk. :woohoo:

"Na mi van?"

shaking

-Semmi? Szóval 'aszt mondják metakomunikatíve, hogy a semmi az van?! Szóval a semmi van?! Noormális?! Hát a semmi az nem van, hanem nincs! Mert, hogyha semmi van, az pont, hogy nincs semmi, na de, ha a semmi nincs, az meg már valami! Az meg már nem semmi!

- Ha majd a köztársaság elnöke azt kérdezi: “Ugyan, kedves Potrien, ki volt az a három katona, aki szétverte azt a karavánt?”, mit felelek neki? Mi?
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Szete58, Katjaton

4 napja 15 órája - 4 napja 15 órája #299153 Írta: Potrien
Nos hölgyeim, és uraim, egy remek délelőttöt töltöttem e két úr társaságában, sok röhögéssel, köszönet érte nekik! Axe és Szete.

- Ha majd a köztársaság elnöke azt kérdezi: “Ugyan, kedves Potrien, ki volt az a három katona, aki szétverte azt a karavánt?”, mit felelek neki? Mi?
Mellékletek:
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Szete58, Katjaton, Leopardusz, _BudSpencer_

4 napja 51 perce #299161 Írta: Szete58
Megválaszolva: Szete58
Volt az már délután is Őrmi (nézd csak az árnyékokat). Hány óra esett ki? :beer: :beer: :beer:

„Engem nem a probléma érdekel, hanem a megoldás!”
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Potrien, Leopardusz

3 napja 22 órája #299164 Írta: Potrien

Szete58 beküldte: Volt az már délután is Őrmi (nézd csak az árnyékokat). Hány óra esett ki? :beer: :beer: :beer:

Kettő, három tuti. :huh: :blink:

Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Szete58

3 napja 18 órája #299165 Írta: Katjaton
Megválaszolva: Katjaton

sandorati beküldte:

Katjaton beküldte:

"Na mi van?"

shaking

TEJÓSZAGÚATYAÚRISTEN AZ ÉGBEN !!! :)

De hiszen ez egy Kátya !!! Oszt hol voltál eddig? Vagy ez csak a klónod ??? :) Egy hirdetésre se válaszoltál, pedig vagy ezret adtam fel :) MIZUVANVELED??? :xmas3: :xmas3: :xmas3:

Klónozni?? ENGEM?? - Kidobott pénz lenne! - ahogy mondani szokták belőlem egy is sok! :cheer:
(aki helyeselni, mer azt szétültetem! :D )

Hirdetés? hogy kezdődik? Null null zwanzig drei und zwanzig? - mer akkor lehet azért nem láttam ;)

Hun voltam és hun leszek, egyet sem kell aggódni soseelnemves(s)zős fából vagyok faragva, mint a bumeráng! :silly:

Egyébiránt a ROTON klán discordjának vendégszeretetével élek vissza leginkábbis, néhanapján naponta.. és jól vagyok, jól vagyunk Pupuval - minden is okés! :) Hát Biust férjhez adtad-e már? :))

3 napja 18 órája #299166 Írta: Katjaton

Potrien beküldte:

Katjaton beküldte:

"Na mi van?"

shaking

-Semmi? Szóval 'aszt mondják metakomunikatíve, hogy a semmi az van?! Szóval a semmi van?! Noormális?! Hát a semmi az nem van, hanem nincs! Mert, hogyha semmi van, az pont, hogy nincs semmi, na de, ha a semmi nincs, az meg már valami! Az meg már nem semmi!

:kiss:

3 napja 18 órája #299167 Írta: Katjaton

Potrien beküldte: Nos hölgyeim, és uraim, egy remek délelőttöt töltöttem e két úr társaságában, sok röhögéssel, köszönet érte nekik! Axe és Szete.

Szeretetteljes pusszantásaim az Uraknak! Főleg a Mityulát báti'nak! :love: ;) :silly:
:awesome:
TE Szete! Átváltottál banyatankra?! :whistle:

3 napja 12 órája #299171 Írta: Filler1
Megválaszolva: Filler1

Potrien beküldte: Nos hölgyeim, és uraim, egy remek délelőttöt töltöttem e két úr társaságában, sok röhögéssel, köszönet érte nekik! Axe és Szete.

Figyelem: Spoiler! [ Kattints a kinyitáshoz ]

Aki fényképez, az nem látszik a képen...

"Most megpillantom szemben, a szudáni vadászoknál Tuskót.

Névsort olvas!

Az egyetlen mód, hogy ne hiányozzon a névsorból: ő olvassa!" :angel. :beer2:

Tedd, vagy ne tedd. De ne próbáld! Live for nothing, or die for something.

2 napja 11 órája #299204 Írta: Szete58
Megválaszolva: Szete58

Katjaton beküldte: Szeretetteljes pusszantásaim az Uraknak! Főleg a Mityulát báti'nak! :love: ;) :silly:
:awesome:
TE Szete! Átváltottál banyatankra?! :whistle:

Molnárkocsi az, nem banyatank. :) (Valamivel haza köllött vinni az Axe-alkotta kapitányi gépet.)

„Engem nem a probléma érdekel, hanem a megoldás!”
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Katjaton

KERES
© 2020 WOTINFO. Minden jog fenntartva.