Jelenleg 424 vendég és 15 tag online

TOBORZÓ szövegek

5 hónapja 2 napja #279448 Írta: Snoke
Megválaszolva: Snoke

Thothem beküldte: Kőköbön = kő kövön

Másik topikban valaki "arra hajaz" (hasonlít) helyett "arra vajaz" nagyszerű kifejezést használta és mikor ezt megemlítettem, az volt a reakció, hogy "látom te is ilyen maximalista hülye vagy" :d3:

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

2 hónapja 2 hete - 2 hónapja 2 hete #282988 Írta: Palex_xD
Megválaszolva: Palex_xD
Sziasztok!

Tegnap létrehoztunk egy klánt és tagokat keresünk.
Név:FEDE

Relax and remember:It's just a game!

Célunk egy kötöttségek nélküli klán létrehozása.Szabályaink egyszerűek:
Amit elvárunk:

Életkorod haladja meg a 20-at.Felső határ nincs.
Tier 6-os SH képes tank
Tier 8-as SH képes tank
Wn8 recent legyen zöld:)

Ami nem kell:
Nem lesz kötelező SH,se semmi amihez épp nincs kedved.
Nem kötelező mikofon,Discord, TS3.Ha akarsz beszélni beszélsz,ha nem nem!(Mi Discordot használunk)
A legfontosabb hogy nincs arcoskodás,egymás cikizése,WN8-al foglalkozás,ordibálás!
Aki ezt megszegi legyen az akárki,azonnal repül!

Ha lesz kocka húzzuk az épületeket és toljuk a bónuszokat,CW meg ilyen nincs tervben.
Ha kérdésetek van írjatok itt vagy keressetek játékon belül,persze opció az is ha csak elkülditek a jelentkezést.

Üdv:
Call_me_palex

2 hónapja 2 hete #282995 Írta: AntTheZ
Megválaszolva: AntTheZ
Nem CW orientált klán keresi játékos társait.

Sziasztok!

Mivel a főoldalon is téma újra előveszem én is.

Mindenkit örömmel várunk a ROTON-ba, aki szívesen tartozna valahová és megosztaná velünk tapasztalatát, társaságát vagy aki belefáradt a rengeteg kötelezettségbe. (Nálunk 2 van: a discord használat és havi 15 a klánnal lejátszott SH, hogy az erőd is épüljön.)
Szerintünk az együtt játszás a lényeg, és hogy el tudj menni csapatozni, ha meguntad a randomot.
Minél többen leszünk annál egyszerűbb számodra elfogadható időpontot találni.
Felvétel mindenkinél egyéni elbírálás alapján történik.
ROTON – keressetek ránk! Sokan vagyunk innen a wotinfo-ról, biztos lesz ismerős név.
30-an vagyunk, 30+ átlag életkorral. Igazodunk a munkához, életbeosztáshoz.
Ha van kedved csatlakozni írj privit itt vagy a játékban nekem, vagy a klán valamelyik vezetőjének.
Jó játékot, Sok sikert!

U.I.
(Mindenki olvasson privát üzenetet)
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: bandras32, DarkRaven73, Lamer_hero, Robb_HUN

2 hónapja 3 napja #283286 Írta: eXile_clown
Megválaszolva: eXile_clown
Sziasztok, HU-BA (Hunyadi Mátyás Fekete Serege) klán tagfelvételt hírdet. Klánunk még ropogós, éppen csak kihűlt a kezünk alatt a billentyűzet. Lassan szeretnénk felépíteni a csapatot és majd CW-ket is vívni, akár versenyekre menni. Amennyiben felkeltettük az érdeklődésed, akkor annyit kérnénk Tőled, hogy a TS3-at használd, amikor játszol, legyél minimum 16 éves és minimum 2 db tier VI és ha lehet tier VIII tankod, illetve minimum 800 WN8-as értékelésed legyen 5000 lejátszott csatával. Dolgozol vagy tanulsz? Semmi baj, mi sem tudunk fent lenni 0-24-ben, heti 3-4 alkalommal legyél elérhető. Fejlődni szeretnénk, nem visszahúzni egymást, együtt gurulni pedig mindig élvezetesebb. Ha szeretnél egy jól működő, közös erővel fejlődő csapatot alkotni, akkor várunk sok szeretettel!
Játékban várjuk a megkeresesésed!
nagyzsoldos
Taki8
eXile_clown
Köszönöm, ha végigolvastad!
További szép napot és jó vadászatot minden Parancsnoknak! ;)

2 hónapja 3 napja - 2 hónapja 3 napja #283308 Írta: zabos1
Megválaszolva: zabos1
Nos már meg is szűnt.Este még tag voltam reggel már nem és a klán is meg szűnt.Szép volt FEDE.

1 hónapja 10 órája #284321 Írta: ce1018
Megválaszolva: ce1018
Hali klánt keresek! Szeretnék CW-zni és előrenyomulni (akár heti 3-5 is)!

Van IS7 BC AMX105 50M jgpz100 LT100, ami 10-es. Olasz 10-es még 20 K xp OBJ 140 úton van és a gwe100 is. Japán HT 8-as van jelenleg. Statjaimat meg tudjátok nézni ez a játékos nevem is ez, mint itt. Olyan klánt szeretnék, ahol stabilan megy az előrenyomulás, meg a CW-re is van csapat. TS3 van, de mikrofonom nincs.

Ha valaki ilyen tagok keres keressen itt, vagy a játékban.

1 hónapja 6 órája #284331 Írta: zics911
Megválaszolva: zics911
"mikrofonom nincs."

vegyél!
valamire való klánba így esélyed sincs bekerülni, a többibe meg minek?

1 hónapja 3 órája #284332 Írta: Grande__Reagel
Megválaszolva: Grande__Reagel

zics911 beküldte: "mikrofonom nincs."

vegyél!

Nincs igazad. A legtöbb "valamire való" klánban nem beszélnek tucatjával az emberek, katyvasz is lenne. Így neki legalább esélye sincs "meghekkelni" az utasítást. Infozást pedig F5, F7-tel és pinggel meg lehet oldani. Az a lényeg h ő halljon, h mi nem halljuk az nem probléma, áthidalható.

Csak azért nem mondom neki, h csatlakozzon hozzánk, mert az elvárásai CW és előrenyomulás, nálunk pedig egyelőre a T8 játszik. Bár gondolom akkor mi nem vagyunk valamire való klán a szemedben :-)
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: ce1018

4 hete 1 napja - 4 hete 1 napja #284336 Írta: Hunti
Megválaszolva: Hunti

vegyél!

Hát ez azért nem igaz. Én is mikrofon nélkül játszok, mégis tagja voltam a HAC-L/ VIHAR/ VAD/ RE-AP klánnak.

4 hete 1 napja #284338 Írta: Nortonor
Megválaszolva: Nortonor

Hunti beküldte:

vegyél!

Hát ez azért nem igaz. Én is mikrofon nélkül játszok, mégis tagja voltam a HAC-L/ VIHAR/ VAD/ RE-AP klánnak.

Én két kampányt toltam le mikrofon nélkül mert az akkori alaplapomon gallyra ment valami és a bemeneti port megdöglött. Mindkettőből tankszerző helyen jöttem ki. Amikor pedig még anno aktívan Wowoztam, szintén nem volt mikrofonom és volt olyan boss amit HC-n Realm-first ütöttünk le, szóval a mikrofon hiánya nem zárja ki azt hogy egy kooperatív játékban eredményes tudj lenni.
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: ce1018

4 hete 1 napja #284339 Írta: zics911
Megválaszolva: zics911

Nincs igazad.

lehet.
hány embert vettél fel az új klánodba ts-en történt elbeszélgetés nélkül? (haverok, régi ismerősők nem érnek!)
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Misibá

4 hete 1 napja - 4 hete 1 napja #284340 Írta: ce1018
Megválaszolva: ce1018
van újjam és gépelni tudok....mellesleg tuti nem én anyáznék a fülére senkinek XDDD mivel nincs mikrofonom.Másik nem én akarok lenni a taxos....szóval menj oda oda megyek, gyere vissza visszajövök...angolul is megértem az utasítást, ha légióskodom, csak kevés hely van a légiósoknak előrenyomulásban...ez a bajom

4 hete 1 napja - 4 hete 1 napja #284341 Írta: Istiger1
Megválaszolva: Istiger1

zics911 beküldte:

Nincs igazad.

lehet.
hány embert vettél fel az új klánodba ts-en történt elbeszélgetés nélkül? (haverok, régi ismerősők nem érnek!)

Helló,

Engem például felvett mikrofon használat nélkül. Ugyanakkor írásban nagyon jól elkommunikáltunk discordon, így az elbeszélgetés megtörtént a felvételt megelőzően velem is.
(Nem voltunk régi ismerősök. Nem voltunk és most sem vagyunk haverok.)
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Grande__Reagel, ce1018

4 hete 1 napja #284342 Írta: Robb_HUN
Megválaszolva: Robb_HUN
Én elhiszem, hogy aki akar az tud mikrofon nélkül játszani akár teljes mértékben.
De maradjunk annyiban, hogy hangos kommunikációval jobb.
Ezért kár keresztre feszíteni Zics kollegát.
(személy szerint engem zavar ha valaki nincs hanggal. sokkal tovább tart bepötyögni valamit.)

"Irgalmat ne kérj, áldást ne várj
Emeld fel a hangod, vagy elsodor az ár"
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: AntTheZ

4 hete 1 napja #284346 Írta: AntTheZ
Megválaszolva: AntTheZ
Szerintem egy klánban az eredményen kívül a hovatartozás és a közösség is a lényege.
Azt viszont sokkal jobban tudod erősíteni ha hangot, gesztust is tudsz csatolni a betük mellé.
Klán csatában a halláson kívűl igen is fontos az egyéni tapasztalások bejelentése, ami sokkal egyszerűbb szóban mint írva.
Természetesen ha hallod azzal már ellehet lenni, DE jobb ha tudsz beszélni.

KERES
© 2018 eSports Pro Ltd. Minden jog fenntartva.