Jelenleg

24
látogatónk van

TOBORZÓ szövegek

6 éve 7 hónapja #249291 Írta: HUN_2003
Megválaszolva: HUN_2003
Üdv katonák !

A D34TH klán tagfelvételt hirdet ! Feltételeink : -900 wn8
-Ts használat !
-1db 6-os és 8-cas SH és CW képen tank !

Mivel a klán újraszervezés alatt áll ezért kiemelten keresünk Harctéri parancsnokokat és Toborzó tiszteket !
Játékon belül keresd ! Joska_2003 vagy Spajx02 játékost !
Téma zárolva.
6 éve 5 hónapja #252754 Írta: Homunculus01
Megválaszolva: Homunculus01
A [MYOB_] klán fiatalos, de nem csak fiatal játékosokból alakult meg 2014-ben. Szívesen látunk minden magyar játékost a klánunkban.

TS: 108.61.170.92:9988

Feltételek:
- 16 éves életkor betöltése
- 1200+ WN8
- CW képes tankok a garázsban T6 és T8 szinten (2-2)
- TS3 használata kötelező 19:00-tól, amennyiben online vagy a játékban
- Előnyt jelentenek T10-es tankok a garázsban

Amit a klánunk nyújtani tud:
- TS szerver
- Naponta SH (T6, T8), kampány időszakban CW (T8)
- SH bónuszok a létszám függvényben
- Jó, baráti hangulat, segítőkész vezetőség

Jelentkezni az alábbi játékosoknál tudsz:
Hear_Me
Homunculus01
milan721208
titanicccccc

Ha valamelyik feltételnek nem felelsz meg, egyedi elbíráláson veszel részt.
Minden új tag egy 2 hetes felvételi időszakon megy át. Ezen idő alatt megfigyeljük, miként fejlődsz, és mennyire veszed ki részed a klán életében.
Aki az egyéni játékot preferálja, az NEM közénk való, az ilyen játékosoktól sajnos meg is válunk.
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: bandras32
Téma zárolva.
6 éve 5 hónapja - 6 éve 5 hónapja #252966 Írta: Amaru01
Megválaszolva: Amaru01
A -TSL- klán újonnan, de nem kezdő játékosokkal alakult akik kiváltak egy másik klánból a jobb cél elérése érdekében.
Szívesen látunk minden olyan játékost aki aktív és csatlakozni szeretne.
A TS3 címünk 80.99.229.132
Jelentkezési feltételek:
14+ életév betöltése
300+ Wn8 ezzel nem tettük magasra a mércét hogy aki kezdő vagy még csak fejlődik, ismerkedik a játékkal ők is kapjanak esélyt hogy klánba tartozzanak, de magasabb Wn8-as játékosokat is szívesen várunk.
TS 3 használata kötelező
Sh meghívó elfogadása kötelező
Cw csatákra még nem vagyunk meg de ha leszünk már elegen akkor természetes hogy részt veszünk benne.

Amit tudunk neked nyújani:
Saját TS szerver.
SH csaták 6-8 tier, FACEIT versenyek, csapat csaták.
Sh bónuszok, házi versenyek.
Gyakorló csaták hogy megismerjük egymást ki hogy játszik és ha kell tudjunk segíteni miként használd az adott tankodat.
Családias hangulat, segítőkész vezetőség.

Minden új tag az első hónapban újonc utána kapja meg a hozzá illő rangot amit a játékba elért teljesítménye és a közösségi életben hozzá tettek alapján osztunk ki. Aki a magányos farkas szerepet preferálja, az nem közénk való így ne is jelentkezzen a klánba.

Jelentkezni lehet:
Amaru01, Axel1982, _HUNZazii_, pepe_oftc-nél a játékon belül vagy ha feljössz délután 17 órától a TS-re.
Mellékletek:
Téma zárolva.
6 éve 4 hónapja #257471 Írta: Egókirálynő
Megválaszolva: Egókirálynő
Sziasztok!
A PEWA 5o fős tagságát bővíteni szeretnénk.
Akiket nem keresünk:
Tst nem használó vagy szét trolkodó ,csapatban játszani nem tudó/akaró a klánéletből részt nem kérő emberkéket.
Ha nem ismersz magadra a fentiekből még egy pár dolog. Wn8. 800 alatt személyes értékelés 3500 alatt a tankállomány csupa shra ,cwre alkalmatlan tankból áll.
Aki esetleg nem felel meg a fenti követelményeknek és kíváncsi ránk keresse a játékban.
Egoqueen
_Klapka_
egertanya2
RozsdasTheGamer
frankie1976
Téma zárolva.
6 éve 4 hónapja - 6 éve 4 hónapja #257474 Írta: Sunhair
Megválaszolva: Sunhair
Érdekes klán.....Jóféle csapat lehet :troll:

kép
Téma zárolva.
6 éve 4 hónapja - 6 éve 4 hónapja #257698 Írta: Egókirálynő
Megválaszolva: Egókirálynő
Van akinél elgurul a gyógyszer. Játszani járunk fel nem felnőtt embereket kulturált társalgásra tanítani.
Meg fordultam néhány klánban már.
Van ahol a sikertelen shk vagy csapatcsaták után az fc ilyen stílusban beszél.
Nálunk ilyen nincs esetleg az ellenfelek kapnak ilyen leveleket , de ez sem túl gyakori remélem.
Ha valaki panaszt tesz a vezetőségnél figyelmeztetjük a tagunkat a második mondatom következik.
Téma zárolva.
6 éve 2 hónapja - 6 éve 2 hónapja #262911 Írta: szabuci
Megválaszolva: szabuci
Üdv! Csatlakozz a Hungarian Avengers League-hoz ha van kedved! Jó kis ütős társaság a miénk,sok csatával ;mókával;és munkával.
-szabályok szerint játszunk
-csapatban,osztagban
ha van kedved csatlakozz!!!!! [H-A-L]
ezt nyugodtan terjeszheted!! :)

Saját Discord szerverünk is van!

Sok 8-as osztag!

Sok 10-es osztag van nálunk!

Főként előrenyomulás!!

Meg CW!

Itt jelentkezhetsz: szingularati

balint0805

ALi3n_x3 

ragadozo75

Mellékletek:
Téma zárolva.
6 éve 2 hónapja #265348 Írta: Hunbitang
Megválaszolva: Hunbitang
Klánunk a Magyar Harcosok89 a [MH89] tagfelvételt hirdet.Aktív és fejlődni vágyó tagokat keres
Amit bíztosít a klán a tagjainak
-Saját Ts,
-Jó hangulat,
-Örült társaság,
-A klán tagjai segít fejéődni és tankot húzni,
-Állandó Cw,Osztagozás,Csapatozás.
Amit kér a klán Vezetősége
-TS Használata,
-Havonta 500db kocka,
-Minimum 1 óra osztag hétvégén.
Akit érdekel a klánunk annak jelentkezését várjuk. Jelentkezni lehet Hunbitangs76 és Zsolt1022 Felvételi tiszteknél Ts beszélgetés után döntünk a felvételről.
Téma zárolva.
6 éve 2 hónapja - 6 éve 2 hónapja #265370 Írta: rotkcaj
Megválaszolva: rotkcaj
Tisztelt WoT-rajongó, 1600+ wn8-as unicum, klánt kereső rangerjelölt!

Mondják, hogy új év, új kezdet, új lehetőségek, [RANA] aka Rangers Army pedig új tagokat keres magasztos céljainak eléréséhez, ami nem más, mint meleg családias hangulatban megvesszőzni az ellenfelet.

Amit tudni érdemes, egy új ranger legfontosabb tulajdonságai közé tartozik, hogy meg tudja különböztetni a tank elejét a végétől, tűpontosan végrehajtja a parancsokat, és felülbírálja a részeg felettesei utasításait suicid hajlamának ellenére is.

A ranger egy száll fogkefével is elbánik az ellenségeivel, de az sem árt, ha harcra készen a garázsában áll néhány 6-os, 8-as, 10-es meta metál tank, amiket annak ellenére sem fél vezetni, hogy minden egyes tüzelésnél összerezzen a löveg hangjától. A ranger minden pillanatban csapásra kész, főleg a késő délutáni, esti órákban, mert akkor a legfrissebb 8-10 óra munka után, na meg akkor a legsebezhetőbb az ellenség.

Kedves rangerjelölt, a formális leírást a következő oldalon olvashatod: WG says RANA has the best rangers .

Ebben a WoT-os játékban pedig keressed meg nyugodtan főbb csapatépítő rangermestereink egyikét: _Koti, Magicon, Qadron.

Másfelől, ha megvetsz mindenféle emberi gyarlóságot, ajánlom figyelmedbe a jövőre induló, prémium inkvizítor képzésünket, máskülönben szívesen látunk a tökre saját TS-ünkön, melynek címe ts.clans.hu:10053.

Téma zárolva.
6 éve 2 hónapja #265408 Írta: Mir4g3
Megválaszolva: Mir4g3

Tisztelt WoT-rajongó, 1600+ wn8-as unicum, klánt kereső rangerjelölt!


Igaz hogy régen játszottam már, de az 1600 mióta lett unikum? :ohmy:
Téma zárolva.
6 éve 2 hónapja #265411 Írta: singes
Megválaszolva: singes

Tisztelt WoT-rajongó, 1600+ wn8-as unicum, klánt kereső rangerjelölt!


Igaz hogy régen játszottam már, de az 1600 mióta lett unikum? :ohmy:


:trollol: :trollol: :trollol:
Téma zárolva.
6 éve 2 hónapja #265421 Írta: Snoke
Megválaszolva: Snoke

ami nem más, mint meleg családias hangulatban megvesszőzni az ellenfelet.


48 órát sem bírtam a RANA-ban, csak úgy mondom. Tapasztaltam a "családias" hangulatot. :troll:
Játszani tudtok, de ami TS-en megy csaták közben, ahhoz már gyomor is kell. Pedig én sem 16 éves elsőáldozó vagyok, de nem mertem kirakni hangfalra a játékot, mert a család megállt volna a fejlődésben.
Téma zárolva.
6 éve 2 hónapja #265424 Írta: Hunter9956
Megválaszolva: Hunter9956

ami nem más, mint meleg családias hangulatban megvesszőzni az ellenfelet.


48 órát sem bírtam a RANA-ban, csak úgy mondom. Tapasztaltam a "családias" hangulatot. :troll:
Játszani tudtok, de ami TS-en megy csaták közben, ahhoz már gyomor is kell. Pedig én sem 16 éves elsőáldozó vagyok, de nem mertem kirakni hangfalra a játékot, mert a család megállt volna a fejlődésben.

Nekem is megvan a véleményem róluk.Felhívtam a figyelmet az egyik tagjukra, de úgy tűnik nem zavarja őket a jelenléte, vagyis náluk elfogadott...
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: kuglis
Téma zárolva.
6 éve 2 hónapja #265425 Írta: Snoke
Megválaszolva: Snoke

ami nem más, mint meleg családias hangulatban megvesszőzni az ellenfelet.


48 órát sem bírtam a RANA-ban, csak úgy mondom. Tapasztaltam a "családias" hangulatot. :troll:
Játszani tudtok, de ami TS-en megy csaták közben, ahhoz már gyomor is kell. Pedig én sem 16 éves elsőáldozó vagyok, de nem mertem kirakni hangfalra a játékot, mert a család megállt volna a fejlődésben.

Nekem is megvan a véleményem róluk.Felhívtam a figyelmet az egyik tagjukra, de úgy tűnik nem zavarja őket a jelenléte, vagyis náluk elfogadott...


Elfogadott? Szerintem már elvárás, különben mimózának néznek. Pedig tényleg vannak jó játékosok közöttük, sajnálom, hogy ennyire alpári stílust nyomnak TS-sen.
Téma zárolva.
6 éve 2 hónapja - 6 éve 2 hónapja #265430 Írta: rotkcaj
Megválaszolva: rotkcaj

Tisztelt WoT-rajongó, 1600+ wn8-as unicum, klánt kereső rangerjelölt!


Igaz hogy régen játszottam már, de az 1600 mióta lett unikum? :ohmy:


Te még a PISA teszten sem mennél át. :troll:
Nem érted se az irónia, se az önirónia..

Tekintsünk el attól, hogy milyen maga a klán, és kinek milyen tapasztalatai vannak vele. Annyi volt csupán a szándékom, a bűnöm, hogy az ilyen egyszerű, sablonos, semmitmondó leírás helyet megpróbáltam egy kicsit viccesebb hangvételű szöveget alkotni. Megértem, ha nem igazán sikerült, mert szar a humorérzékem, azt is megértem, hogy ez a közösség nem készült fel arra, hogy a játékot játéknak, örömforrásnak lássa...

Remélem, azért valakinek átment, és legalább egy kicsit megmosolyogta. Akkor már megérte.
:xmas4:
Téma zárolva.
© 2024 WOTINFO. Minden jog fenntartva.