Jelenleg

19
látogatónk van

TOBORZÓ szövegek

1 éve 1 hónapja #306977 Írta: 0dominik1
Megválaszolva: 0dominik1
[HAZA] HAtárvédő ZÁszlóalj
Újraszerveződött magyar klán 2022. októberében. Céljaink között szerepel az erődítményünk fejlesztése, valamint egy aktív csapat létrehozása.
Klánunk várja azon játékosokat, akik segítenek erődünk fejlesztésében, jelenleg 8-9 szinten állnak az épületek. Előre kiírt boosterekkel és péntek, szombat osztaggal háláljuk meg a segítséget. CW-n nem indulunk. Osztag időpont: péntek, szombat 20.00! Discordot használunk, kötelező csatlakozni a klán szerveréhez, de nem kötelező használni, kivéve erődítmény csatáknál. Szakaszokra, jóízű beszélgetésekre mindig van lehetőség.
Jelentkezni 0dominik1, tzoli12, vagy Colonel89-nél lehet. Jelenlegi létszámunk 51 fő!
Klánszabályzat helyett a következőket részesítjük előnyben:
1. Vitalitás
Merek, kezdeményezek, alkalmazkodom és változtatok ha szükséges. Aktív vagyok. Azért játszom, hogy nyerjek, nem pusztán a vereséget akarom elkerülni.
2. Felelősségtudat
Világosan megfogalmazom, hogy hogyan fogok cselekedni és tartom magam ahhoz, amit mondtam. Folyamatosan mérem az általam teremtett értéket és gondoskodom róla, hogy növekedjen. Ha hibázom, gyorsan korrigálok. Biztosítom, hogy azok, akik érintettek a döntéseimben hosszútávon nyertesei legyenek azoknak.
3. Nagylelkűség
Csapatjátékos vagyok: segítek, ha szükség van rám. Megosztok másokkal mindent, ami hasznos lehet számukra. Mindenkire barátként tekintek. Figyelek magamra és másokra. Toleráns vagyok.
4. Hitelesség
Elmondom, amit gondolok, őszintén és jószándékkal cselekszem. Őszinte vagyok másokkal és saját magammal.
Téma zárolva.
© 2024 WOTINFO. Minden jog fenntartva.