Gépigény

1 éve 4 hónapja #281041 Írta: Tusk
Megválaszolva: Tusk
Üdv!

Semmit nem értek az informatikához, de sajnos a WOT-ot szeretem, viszont a 15-20 fps-t meg a minimum grafikát meguntam, szóval beruháztam egy laptopra..Még nem érkezett meg, de már fűt a kíváncsiság..Valaki nem tudná megmondani nekem, hogy az alábbi adatok alapján milyen grafikán, mekkora fps-el futtathatom majd a játékot?

Nvidia GeForce GTX 1050 med 2 GB RAM
Intel® Core™ i5-7300HQ prosessor
8 GB DDR4 RAM, 256 GB SSD

Tudom, nem a legjobb gép, de gondolom wot-hoz megfelel...

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

1 éve 4 hónapja #281071 Írta: kicsitrash
Megválaszolva: kicsitrash

Tusk beküldte: Üdv!

Semmit nem értek az informatikához, de sajnos a WOT-ot szeretem, viszont a 15-20 fps-t meg a minimum grafikát meguntam, szóval beruháztam egy laptopra..Még nem érkezett meg, de már fűt a kíváncsiság..Valaki nem tudná megmondani nekem, hogy az alábbi adatok alapján milyen grafikán, mekkora fps-el futtathatom majd a játékot?

Nvidia GeForce GTX 1050 med 2 GB RAM
Intel® Core™ i5-7300HQ prosessor
8 GB DDR4 RAM, 256 GB SSD

Tudom, nem a legjobb gép, de gondolom wot-hoz megfelel...

Közepes grafikán szerintem simán lesz stabil 60 fps (élsimítás nélkül tuti).

1 éve 4 hónapja - 1 éve 4 hónapja #281072 Írta: Sics
Megválaszolva: Sics
Nekem ennél gyenguszabb asztali I5 konfigon is megy HD kliens közepes grafon 75 fps-ssel. ( Monitorom ennyi bír, több tehát értelmetlen.)

1 éve 4 hónapja #281078 Írta: wrch
Megválaszolva: wrch
Nemsokára ideiglenesen laptopra kell váltanom. HD-közepes grafikai beállításokkal (az asztalin is így használom), kb. mennyibe fáj egy wot-képes új laptop? Valami tipp, hogy mire figyeljek a kiválasztásnál?

Köszönöm! :)

1 éve 4 hónapja #281115 Írta: turoskeksz
Megválaszolva: turoskeksz

wrch beküldte: Nemsokára ideiglenesen laptopra kell váltanom. HD-közepes grafikai beállításokkal (az asztalin is így használom), kb. mennyibe fáj egy wot-képes új laptop? Valami tipp, hogy mire figyeljek a kiválasztásnál?

Attól függ milyen grafikával akarsz játszani.Ami a fullt vigye,az olyan 6-700k árba van.Az asztali gép mindig többet ér,Bövithetöség miatt is.

AMD Ryzen 7 2700X Octa-Core 3.7GHz AM4 +ASUS ROG CROSSHAIR VI EXTREME +EVGA SuperNOVA 1000 T2 1000W Titanium +ASUS GeForce GTX 1080 Ti ROG Poseidon Platinum 11GB GDDR5X 352bit +2xCrucial Ballistix Sport LT 16GB DDR4 2666MHz +Samsung 860 EVO 1TB SATA3
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: wrch

1 éve 4 hónapja #281127 Írta: wrch
Megválaszolva: wrch

turoskeksz beküldte:

wrch beküldte: Nemsokára ideiglenesen laptopra kell váltanom. HD-közepes grafikai beállításokkal (az asztalin is így használom), kb. mennyibe fáj egy wot-képes új laptop? Valami tipp, hogy mire figyeljek a kiválasztásnál?

Attól függ milyen grafikával akarsz játszani.Ami a fullt vigye,az olyan 6-700k árba van.Az asztali gép mindig többet ér,Bövithetöség miatt is.

Nem kell full, asztalin is csak középgrafikával játszom, SD klienssel (rosszul írtam előzőleg) . Egy évig külföldön leszek, azért kell váltanom laptopra.

1 éve 4 hónapja #281142 Írta: CrossMetal1
Megválaszolva: CrossMetal1
Kicsit szeretnék javítani az fps-emen.

Lehetséges nem nagy költséggel?

Rövid az élet, hosszú a szégyen.
wotinfo.net/en/...ure.pn Tarja Turunen
(örök szerelmem)
Mellékletek:

1 éve 4 hónapja - 1 éve 4 hónapja #281144 Írta: -
Megválaszolva: -

CrossMetal1 beküldte: Kicsit szeretnék javítani az fps-emen.

AMD FX8300 procival, és még mondjuk 8 giga 1333mhz-s DDR3 rammal még valamennyit kihozhatsz ebből a gépből, még esetleg egy olcsóbb SSD-t ajánlanék a gépedbe, hogy a betöltési időd is jóval alacsonyabb legyen. Árakat most nem tudok mondani (utazom), de sztem max így úszod meg olcsóbban.

Ezen felül pedig egy komplett gépbelső csere. Szóval ha ez után kellene bővítened még, akkor arról sajnos le kell tenned :(

1 éve 4 hónapja #281145 Írta: turoskeksz
Megválaszolva: turoskeksz

Pár ezer FT-ért veszel egy másik lapot,ami támogatja a magfeloldást,persze ha szerencséd van,akkor sikerül is.Útána ajálanák egy másik videokártyát,az az 1GB karcsú nagyon.

AMD Ryzen 7 2700X Octa-Core 3.7GHz AM4 +ASUS ROG CROSSHAIR VI EXTREME +EVGA SuperNOVA 1000 T2 1000W Titanium +ASUS GeForce GTX 1080 Ti ROG Poseidon Platinum 11GB GDDR5X 352bit +2xCrucial Ballistix Sport LT 16GB DDR4 2666MHz +Samsung 860 EVO 1TB SATA3
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: CrossMetal1

1 éve 4 hónapja #281146 Írta: zics911
Megválaszolva: zics911
és venned kell egy másik monitort is, hogy értelme legyen 60 fölé vinni az fps-t.

1 éve 4 hónapja #281149 Írta: Tusk
Megválaszolva: Tusk
Sziasztok. Mitől van az, hogy mostanig bármilyen grafikán volt 6í fps em stabilan, most meg minimum grafikán is 30 van és fullon is?Egyik óráról a másikra...

1 éve 4 hónapja #281151 Írta: zics911
Megválaszolva: zics911
a hirtelen teljesítménycsökkenés az jó eséllyel túlmelegedés
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Sics

1 éve 4 hónapja #281156 Írta: Bhalangir
Megválaszolva: Bhalangir

Figyelem: Spoiler! [ Kattints a kinyitáshoz ]

Ha csak WoT-on akkor videókártya csere egy min. 2GB-ra. A WoT elsősorban kártyafüggő.
Itt vannak az ncore motor tesztje, ez a valóságban is gyakorlatilag hasonló.
www.wotinfo.hu/...t=%1$d
Ebből tudsz böngészni, hogy mihez képest mennyiért hova lehet jutni.

"Tükörbe nézünk
De önmagunkba soha
Mindig más a hibás
Mindig más ostoba"
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: CrossMetal1

1 éve 4 hónapja #281157 Írta: Mortein
Megválaszolva: Mortein
Abba a lapba az fx8xxx-es proci nem jó ötlet mert megse fog nyikkanni azokhoz a procikhoz egy jó féle lap kell egy gyenge lappal nem fog jól működni még ha kompatibilis is...

Garazsban:
T10 : IS7, IS4, OBJ 277, T57 Heavy, 50B, S.Conqueror, OBJ 140, T62A, BC 25T, AMX 13 105, Grille 15, OBJ 268 V4, OBJ 261
T9 :T55A, Standard B, Type4
T8 :IS-3A, OBJ. 252U, KV5, Somua SM, Caernarvon AX, M6A2E1, WZ 120FT, Type 59, T54 first prot., Progetto 46, Lorraine 40t, Centurion MK 5/1, T92, ELC 90
T7 : T71 DA, AMX 13 57, ISU-122S, S51
T6 : HT No. VI, Cromwell B,
T5 : 105 leFH18B2

1 éve 4 hónapja #281158 Írta: Bhalangir
Megválaszolva: Bhalangir

Mortein beküldte: Abba a lapba az fx8xxx-es proci nem jó ötlet mert megse fog nyikkanni azokhoz a procikhoz egy jó féle lap kell egy gyenge lappal nem fog jól működni még ha kompatibilis is...

Értem, ez esetben ne tessék rám hallgatni teljesen, nem tudtam, hogy az amdvel ilyen téren problémák lehetnek. Egyébként nyilván egy architektúracsere segítene leginkább.

"Tükörbe nézünk
De önmagunkba soha
Mindig más a hibás
Mindig más ostoba"

KERES
© 2019 WOTINFO. Minden jog fenntartva.