Jelenleg

11
látogatónk van

A játék furcsa dolgai:)

6 éve 11 hónapja #237811 Írta: TheMajor66
Megválaszolva: TheMajor66
EU2 -t kikapcsolták, az EU1 meg ezt írja:

Melléklet:

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

6 éve 11 hónapja #237815 Írta: kopcso0321
Megválaszolva: kopcso0321
a játékot ujraindíiottam de az IS7 tankom elveszett a csatában valahol a wg hálózatában még mindig csatázik .

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

6 éve 11 hónapja #237936 Írta: pap32
Megválaszolva: pap32
Más is kapott ingyé' IS6-ot x napra? :huh: :dry:


Mellékletek:

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

6 éve 11 hónapja #237943 Írta: Tank_szemelyzete
Megválaszolva: Tank_szemelyzete
Sziasztok!

Egy furcsaság kapcsán kérnék segítséget. Mint a csatolt képeken többé-kevésbé látható, a replayban 9:55-nél a Su-152-m lövedéke mintha átmenne a Skorpion G-n, ahelyett hogy elakadna benne. Ha valaki ezt meg tudná magyarázni, nagyon megköszönném! (Lehet, hogy csak az ismert "a lövedék nyomjelző nem egészen ott van, mint a lövedék" probléma jött elő?)
Mellékletek:
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Celebúr

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

6 éve 11 hónapja - 6 éve 11 hónapja #238260 Írta: Arthedainx
Megválaszolva: Arthedainx
Fú emberek ez az új Lorr 40t olyan op-ra sikeredett, hogy még a lövedék is átmegy rajta :banana: :banana: :banana: :dry:
Mellékletek:

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

6 éve 11 hónapja - 6 éve 11 hónapja #238650 Írta: allinmax
Megválaszolva: allinmax
ennyit az új MMről?
Akkor most mi is kapjuk az NA szerver kompenzációját? :D
Mellékletek:

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

6 éve 11 hónapja - 6 éve 11 hónapja #238652 Írta: Okynawa
Megválaszolva: Okynawa

azóta is halál van, lassan mennem kell melózni..

klánból mindenkinek, volt aki restartolt, de vissza lépésnél(kb 7 perc után) visszakerült a szakaszba :D van aki még most is vár a belépésre :D GG WG, pls kérünk +1 szervert. köszi


szerk. 26perc után feladom.
viszont elég érdekes a felső sarokban a számláló, 45-50 esével 3mp-enként növekedik a játékos állomány. lehet, hogy hacker támadás?!



mióta írom a HSZ-t, azóta meg 20asával csökken
Mellékletek:
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: allinmax

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

6 éve 11 hónapja - 6 éve 11 hónapja #238656 Írta: allinmax
Megválaszolva: allinmax
Akkor addig is valami érdekesség: Végignéztem a kb 600 db sreenshotom amit eddig is csináltam wotos pályafutásom során, és összevagtostam azon játékosokat akik számomra a szobanövény katogóriát képviselik. A vélemenyem szubjektív, de le lehet vonni azt a következtést, miszerint nem artyval játszik a legtöbb. SZERINTEM. A bal oldali oszlop velem volt, a jobb oldali ellenem. És egy kis konteó: Vajon ilyen lenne a skill alapú MM?
Mellékletek:

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

6 éve 10 hónapja #239386 Írta: Kill3r_Rade
Megválaszolva: Kill3r_Rade
Hali!
Az alábbi furcsasággal találkoztam tegnap. Konkrétan nem tudok semmilyen lőszert vásárolni a SU-122A artymba, mert állandóan hibát ír ki és próbáljam újra később. Fogyócikket sem tudok venni illetve a depóban lévő lőszert sem engedi használni. A garázsban persze folyton jelzi, hogy kevés a lőszer a járműben. A másik érdekes dolog, ami a képeken is látható, a felső lőszertípus adatai. :D A legutóbbi frissítés óta van így és emiatt játszani sem tudok ezzel a járművel. :(
Mellékletek:

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

6 éve 10 hónapja #239390 Írta: Balu1990
Megválaszolva: Balu1990
Sziasztok.

Nos állítólag a WG kijavította az MM hibáit, nos nem igazán sikerült. Sajnos az artyk elosztása még mindig rossz, az ellenhez jutott egy, míg hozzánk semmi.
Mellékletek:

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

6 éve 10 hónapja #239404 Írta: bandras32
Megválaszolva: bandras32

Hali!
Az alábbi furcsasággal találkoztam tegnap. Konkrétan nem tudok semmilyen lőszert vásárolni a SU-122A artymba, mert állandóan hibát ír ki és próbáljam újra később. Fogyócikket sem tudok venni illetve a depóban lévő lőszert sem engedi használni. A garázsban persze folyton jelzi, hogy kevés a lőszer a járműben. A másik érdekes dolog, ami a képeken is látható, a felső lőszertípus adatai. :D A legutóbbi frissítés óta van így és emiatt játszani sem tudok ezzel a járművel. :(


Az a baj, hogy a jelenlegi pályák nem bírnak elviselni ekkora sebzést, és ezért nem enged játszani. Ha mégis engedne, és ellőnéd magad, azon nyomban meghalna mindenki a pályán, SŐT valószínűleg kinyírnád az egész szervert is, de nem csak az EU-t hanem az összeset. De még az is elképzelhető, hogy az egész univerzumnak vége lenne! :ohmy:

( próbáld meg mod-ok nélkül )

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

6 éve 10 hónapja #239411 Írta: Kill3r_Rade
Megválaszolva: Kill3r_Rade
Modok nélkül is ugyanez a helyzet.
Közben amit még észrevettem, hogy csak a 152mm-es löveggel van gond, ha visszarakom a 122-est akkor enged lőszert vásárolni és úgy tudok játszani is, de az a löveg meg kicsi.

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

6 éve 10 hónapja #239416 Írta: wotman4000
Megválaszolva: wotman4000
Nálam az a gond,hogy feltettem innen a hangár órát.minden okés,ki is jelzi az idöt,dátumot.de néhány csata után eltünik,mint ha nem is lett volna.Kilépek a játékból,majd vissza,akkor ok,utána megint pár csata és eltünik.Se xwm,se más mod nincs fent csak a hangár óra.

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

6 éve 10 hónapja #239424 Írta: matyiabagoly
Megválaszolva: matyiabagoly

Modok nélkül is ugyanez a helyzet.
Közben amit még észrevettem, hogy csak a 152mm-es löveggel van gond, ha visszarakom a 122-est akkor enged lőszert vásárolni és úgy tudok játszani is, de az a löveg meg kicsi.

Az összes artinál átvariálták a lőszertípusokat, a frissítés után mindegyiknél újra kellett tölteni őket. Ennél az ágyúnál csak egy rro kéne legyen, a másik két lőszer már nincs a játékban.
Próbáld meg kitörölni a cache fájlokat a rejtett mappából. ( %appdata%/wargaming.net/worldoftanks)
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Filler1

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

6 éve 10 hónapja #239439 Írta: Kill3r_Rade
Megválaszolva: Kill3r_Rade
Töröltem mindent a cache mappából, de továbbra is jelen van a hiba. Szerintem teljes újratelepítés lesz ebből.

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

© 2024 WOTINFO. Minden jog fenntartva.