Jelenleg

60
látogatónk van

A játék furcsa dolgai:)

7 éve 2 napja #235402 Írta: Koteal
Megválaszolva: Koteal
Email nem kaptál Laci? Általában szoktak küldeni.

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

7 éve 2 napja #235403 Írta: laciqwer1
Megválaszolva: laciqwer1

Figyelem: Spoiler!


Nekem vannak ötleteim. :) Vannak, akik az artykat jelentgetik "Sportszerűtlen játék" okkal. FB oldalon XVM és WG fórumon is láttam már nem egy kinyilatkozást, miszerint "Aki kék vagy lila az csakizálólagtagadhatatlanulCSAL. Szóval report."

Valószínűleg pár ilyen emberkét zavart, hogy ellőtted előle a HP-t meg a Frag-et

Arty szakaszokat én is instant jelentem még a 30secben és már irom chatre is hgoy más is tegyen hasonloképen. .

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

7 éve 2 napja - 7 éve 2 napja #235416 Írta: dobilaci
Megválaszolva: dobilaci

Email nem kaptál Laci? Általában szoktak küldeni.


Nem kaptam e-mailt. Delelott meg rendesen jatszottam, delutan mikor be akartam lepni mar nem tudtam. Nem volt kekules sem, tegnap nem volt csapatsebzesem.


Arty szakaszokat én is instant jelentem még a 30secben és már irom chatre is hgoy más is tegyen hasonloképen. .


Nem arty-zok.

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

7 éve 2 napja #235432 Írta: KDenes
Megválaszolva: KDenes

Jo lenne tudni, hogy miert kaptam 3 napot egybol, ugy hogy mostansag nem voltam kibannolva meg 1 orara sem.

Jo, mondjuk meg a het elejen-kozepen volt par TK-m, de azok klikkerek voltak. Nem hinnem, hogy egy par klikkerert ennyit kapok.

Miert eppen ma? Ma biztos, hogy nem volt csapatsebzesem sem es TK-m sem. Egyedul a chat-en simogattam az agyatlanok lelkivilagat. :troll:


A tüzérek keze lassan jár, de sokáig elér ! Tanuld meg fiam. :evil: :applause:

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

7 éve 2 napja #235437 Írta: dobilaci
Megválaszolva: dobilaci


A tüzérek keze lassan jár, de sokáig elér ! Tanuld meg fiam. :evil: :applause:


Eleg sokat trollkodtam a heten, ugyhogy megerdemeltem a bannolast. Csak fura, hogy egybol 3 napot kaptam meg tobb napos kesessel. ;)

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

7 éve 2 napja #235439 Írta: TivadarToth
Megválaszolva: TivadarToth

Jo lenne tudni, hogy miert kaptam 3 napot egybol, ugy hogy mostansag nem voltam kibannolva meg 1 orara sem.

Jo, mondjuk meg a het elejen-kozepen volt par TK-m, de azok klikkerek voltak. Nem hinnem, hogy egy par klikkerert ennyit kapok.

Miert eppen ma? Ma biztos, hogy nem volt csapatsebzesem sem es TK-m sem. Egyedul a chat-en simogattam az agyatlanok lelkivilagat. :troll:


A tüzérek keze lassan jár, de sokáig elér ! Tanuld meg fiam. :evil: :applause:


Ezért is használom el az ÖSSZES napi feljelentést, KIZÁRÓLAG arty-ra. MINDEN NAP. Ha egyet sikerül kibannolni már megérte.
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: dobilaci, Szmertyij, PanzerGunter

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

6 éve 11 hónapja - 6 éve 11 hónapja #236609 Írta: Celebúr
Megválaszolva: Celebúr
Nem is tudom, ez-e a megfelelő hely az alábbi rövid sztorinak, de nem találtam jobbat neki: E25-tel sasolok Redshire közepéről, egyszer csak látom a chat-ben, hogy T-34-ünk (1K battle, 3K+ WN8, ami önmagában még nem is lenne baj) vadul írja a chatben, hogy segítsünk, toljuk meg, de legalább 2 tankot rendel az úr magához a pálya szélére, de izibe!! WTF?! Gondoltam én hülye, hogy rendesen elakadhatott vagy megborult, szóval írtam is neki: oké, rongyolok ezerrel, hogy segíthessek. Szűk fél perc alatt oda is értem, erre mit látok? Őszánalmassága ott áll talpon, elakadás nélkül egy meredek emelkedő előtt, és elvárná, hogy 2 tank mindent félredobva odamenjen és feltolja Mr. zseniálisat a domb tetejére, hogy onnan tudja a napi wn8-át összetermelni. Persze a többiek szerencsére le se tojták, így nem is tudtam volna feltolni egyedül, de látva a helyzetet, ez meg se fordult a fejemben. GG...aztán - ez nem kérdés - természetesen ki volt a hülye? A "csak ződ" (only green) volvó, mert meg se próbálta felsegíteni a hegytetőre a jóembert :wb:
...
kiegészítés: azért érezhetőleg közeleg a hétvége, a játék ismét tele van megmondóemberekkel, a legjobb a következő volt: 650 HP-s táras TVP-vel + az artánkkal egyedül maradok, enemynél egy 1100 hp-s IS7. Sima ügy. Még 8 másodpercig töltöttem, gondoltam lassan megindulok felé, egy lövést még kibírok tőle. Erre váratlanul pont ott jött szembe, ahol nem számítottam rá - belémlőtt kb. 500-at. No problem. Aha, szemtől szembe kerültem vele, sebzett + trackelt + ammoracket lőtt, és a javító már el volt használva...ezt épp elég volt benyalni, persze a töltési idő egyből megnőtt, és moccanni se bírtam, erre a mindentudó bölcs T44 beírja, hogy azért kaptam ammoracket, mert ész nélkül száguldoztam :blink: tehát ha nem megyek gyorsan, nem kapok ammoracket! :blink: :blink: :blink: :blink: :blink: :blink: :blink: :blink: minden nap tanul valami újat az ember...
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: guzu99, Sics, Tomat, Frankenstein Bourne, MegaJani

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

6 éve 11 hónapja - 6 éve 11 hónapja #236618 Írta: jamon_serrano
Megválaszolva: jamon_serrano
Sziasztok! Lepattant rólam egy STA-1(halleluja, Hellcat pattint, bármit is. :-) ), de a végén azt jelzi, hogy páncél által felfogott sebzés 0. Erre mi lehet a magyarázat?

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

6 éve 11 hónapja #236619 Írta: MegaJani
Megválaszolva: MegaJani

Sziasztok! Lepattant rólam egy STA-1(halleluja, Hellcat pattint, bármit is. :-) ), de a végén azt jelzi, hogy páncél által felfogott sebzés 0. Erre mi lehet a magyarázat?


Lövegcső pattintotta valószínüleg, ami kritnek számít, azt ebbe nem számolja bele... :thx:
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: jamon_serrano

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

6 éve 11 hónapja #236623 Írta: jamon_serrano
Megválaszolva: jamon_serrano
Köszönöm! :-)

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

6 éve 11 hónapja #236934 Írta: pap32
Megválaszolva: pap32
"Örömködőbe" ismeretlen okok miatt ( :troll: ) nem férne be, de igazándiból a történet lényege valóban "a játék furcsa dolgai" közé tartozik...nevezetesen, együttesen már 30k+ csata alatt eddig egyszer sem láttam olyat, hogy Erlenberg normál módban az összes csapattárs a bázisa felőli oldalon maradt volna, együtt mozogva/szinte tökéletesen csapatként játszva lehozza 15-0-ra a meccset...Tier 10-ben...és most persze egyből azt gondolhatnánk, hogy újabb óvodások vs. karate válogatott leosztás volt, DE NEM! Ilyen játékkal azt mondom, reális a kapott végeredmény... :ohmy:







wotreplays.eu/s...#stats
Mellékletek:

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

6 éve 11 hónapja #237023 Írta: Koteal
Megválaszolva: Koteal

"Örömködőbe" ismeretlen okok miatt ( :troll: ) nem férne be, de igazándiból a történet lényege valóban "a játék furcsa dolgai" közé tartozik...nevezetesen, együttesen már 30k+ csata alatt eddig egyszer sem láttam olyat, hogy Erlenberg normál módban az összes csapattárs a bázisa felőli oldalon maradt volna, együtt mozogva/szinte tökéletesen csapatként játszva lehozza 15-0-ra a meccset...Tier 10-ben...és most persze egyből azt gondolhatnánk, hogy újabb óvodások vs. karate válogatott leosztás volt, DE NEM! Ilyen játékkal azt mondom, reális a kapott végeredmény... :ohmy:







wotreplays.eu/s...#stats




Undorítóak ezek a tüzérségek... 4 lövés és 4k sebzés... pfff.... Alig várom az új patch-et.

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

6 éve 11 hónapja #237024 Írta: pap32
Megválaszolva: pap32
Mint azt írtam is a chat-ben, SERB éppen nagyon velem volt ezen a meccsen (ami GC-nél azért ritka), de kb. bármi mással lehettem volna, ez a csapat akkor is megnyeri azt a kört...

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

6 éve 11 hónapja #237026 Írta: bfreshfishb
Megválaszolva: bfreshfishb
Amikor te szeretnél győzni, de a csapatod nem engedi... :troll:


Mellékletek:

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

6 éve 11 hónapja #237199 Írta: norbi215
Megválaszolva: norbi215
Most olvastam vissza kb 10 oldalt, mosolyogva, bár ha ezt folyamatosan kellett volna, lehet hogy besokalok...
Melóztam hétvégén, csak tegnap volt egy kis időm a tortora, de sajnos elég rossz volt a hangulatom, mert egyszerűen nem sikerült semmi...biztos hogy rng, mert elég megfontoltan játszottam.
Rég volt már nap, hogy azért kapcsoltam ki a játékot, mert erősen elöntött a méreg.
De remélem ma jobb lesz.
Viszont azt nem ertem, hogy a wn8 miert nem veszi figyelembe, hogy az egyen kis csövel vagy nagy csövel teljesit.
Lehetne ilyen a jövőben.
Sokkal nagyobb kihívás és koncentráció kell ki csövel.
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Szete58, kaboca_hun

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

© 2024 WOTINFO. Minden jog fenntartva.