Jelenleg

58
látogatónk van

Prémium harckocsik

8 éve 3 hónapja - 8 éve 3 hónapja #167851 Írta: stefanitsr
Megválaszolva: stefanitsr
A kretén patton vagy a t34-3.

Nekem annyira a kretén nem jött be. Viszont jól keres.

De kb minden jöttment belövi mindenhol, E25 autoaimmel űzött csúfot a mantletből...


Mellékletek:

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

8 éve 3 hónapja #167861 Írta: gyusziboy
Megválaszolva: gyusziboy
Sziasztok!

Mit gondoltok melyik tanko(ka)t vegyem meg most in-game leárazásban?
Van 14000 aranyam, tehát 1 vagy 2 tankot tudok venni.
Amiken gondolkozok: T34, FCM 50t, SP, T-54 mod 1. A két medet együtt is meg tudnám venni. Vagy jobb egy heavy?
Mit gondoltok? Melyik fizet jól? Melyik jól játszható? Nem vagyok nagy játékos, csak szeretek.

Előre is köszi a válaszokat! :)

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

8 éve 3 hónapja #167865 Írta: stefanitsr
Megválaszolva: stefanitsr
T34 vagy FCM

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

8 éve 3 hónapja #167868 Írta: Hun_Mercenary
Megválaszolva: Hun_Mercenary
FCM50t
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Sics

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

8 éve 3 hónapja #167869 Írta: TheMajor66
Megválaszolva: TheMajor66
Sziasztok! Aki már ment pár csatát az M4A1 rev-el, írjon róla valamit, most, azaz ma le van értékelve 7200 goldról 6120-ra. Megéri az árát?

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

8 éve 3 hónapja #167871 Írta: GregoryEgo
Megválaszolva: GregoryEgo

Sziasztok!

Mit gondoltok melyik tanko(ka)t vegyem meg most in-game leárazásban?
Van 14000 aranyam, tehát 1 vagy 2 tankot tudok venni.
Amiken gondolkozok: T34, FCM 50t, SP, T-54 mod 1. A két medet együtt is meg tudnám venni. Vagy jobb egy heavy?
Mit gondoltok? Melyik fizet jól? Melyik jól játszható? Nem vagyok nagy játékos, csak szeretek.

Előre is köszi a válaszokat! :)


vbaddict: nettó bevétel / perc

Én aszerint választanám, hogy milyen ágat húzok.
Ha mindegyik ágat, akkor melyik játékstílusa áll jobban kézre. (Több sebzés, nagyobb bevétel.)
De az biztos, hogy tartalékolnék goldot a Turánra. :love:

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

8 éve 3 hónapja #167874 Írta: Hecienda
Megválaszolva: Hecienda

Ez a patton engem is elbizonytalanított :S

Kellene egy pénzkereső 8as prém, már eldöntöttem hogy ok akkor FCM és akkor bedobnak egy újat.
Bár puszta adatokban az FCM a nyerő, de francia nehéz ágban ARL megakasztott és nem nagyon vonz a folytatása->így normális legények sincsenek bele.

Pedig a francia heavy ág igazi klasszikus, mindhárom tank jó a tetején.


Elhiszem, de a táras tankokra még valahogy nem sikerült ráéreznem.

FCM meg a Patton mellett, legénységet figyelembe véve még szóba jöhet a T34 is, de jobban szeretem a mozgékony tankokat meg az utóbbi időben jobbára csak szidják ezt.

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

8 éve 3 hónapja #167886 Írta: Leopardusz
Megválaszolva: Leopardusz
SPt ne, nagyon lomha

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

8 éve 3 hónapja #167888 Írta: gyusziboy
Megválaszolva: gyusziboy
Az FCM-et mindenképp meg akarom venni mielőtt kiveszik a játékból. Ha jól tudom, mivel sok lőszert lehet benne vinni, így a kreditszorzója alacsonyabb mint a többinek nem?
Amerikai heavy ággal M103-nál járok, de megvan a T29, T32 is még mindig.
Francia heavyknél M4 45-nél járok viszont kínlódás... :angry:
Amerikai med vonalat még nem kezdtem el, ahogy az orosz med vonalat sem még.
Írta valaki h SP lassú, viszont ha jól tudom akkor buff óta a páncélja sokkal jobb lett nem?!
CDC-m van, azt szeretem (nem vagyok vele jó, viszont tetszik..):)

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

8 éve 3 hónapja #167900 Írta: PiszkosFred05
Megválaszolva: PiszkosFred05
Sziasztok!

Az M4A1 Rev.-ről mi a véleményetek? Mennyire játszható ez a tank? Nekem a cső elég szimpatikusnak tűnik, olyan mint egy heavynek, csak éppen nincs páncélja.

Megéri megvenni vagy inkább egy másik közel ugyanennyibe kerülő tankot inkább, mint pl. Panther 8.8, vagy SP?

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

8 éve 3 hónapja #167902 Írta: TheMajor66
Megválaszolva: TheMajor66

Sziasztok!

Az M4A1 Rev.-ről mi a véleményetek? Mennyire játszható ez a tank? Nekem a cső elég szimpatikusnak tűnik, olyan mint egy heavynek, csak éppen nincs páncélja.

Megéri megvenni vagy inkább egy másik közel ugyanennyibe kerülő tankot inkább, mint pl. Panther 8.8, vagy SP?

2 órája épp ezt kérdeztem én is....

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

8 éve 3 hónapja #167904 Írta: fly
Megválaszolva: fly

Sziasztok!

Mit gondoltok melyik tanko(ka)t vegyem meg most in-game leárazásban?
Van 14000 aranyam, tehát 1 vagy 2 tankot tudok venni.
Amiken gondolkozok: T34, FCM 50t, SP, T-54 mod 1. A két medet együtt is meg tudnám venni. Vagy jobb egy heavy?
Mit gondoltok? Melyik fizet jól? Melyik jól játszható? Nem vagyok nagy játékos, csak szeretek.

Előre is köszi a válaszokat! :)


A T34 elég "szopatos" tud lenni.Sokszor megy X-be,és ott azért nem árt egy kis játéktudás ezzel a tankkal.Lehet,h jó a páncélja,nagy a átütése és sebzése,de viszont lassú,pontatlan,facehugot kell vele játszani szinte,mert nagy a szórása.Mellesleg vak.Látótávolsága csak 360m,amit max 390-re tudsz felnyomni.Távcsővet nem tudsz használni mellé,mert kell a löveg miatt a célzás-töltés gyorsító plusz a vertikális stabilizátor.Mellesleg ha 2-3 arty van,akkor mormolj el egy imát,mert sokszor egy lövéseznek.
Nekem van,én szeretem a játékstílusa miatt.
SP is van,azt is szeretem.Lassú,kicsi az átütése,és a lövege neki se olyan pontos.Az SP inkább aktív spotolásra használom a kimaxolt 470m-es látótávolságával.(de csak a páncálja miatt)A páncélja meg nem sokat változott.Valamikor minden beüt,valamikor meg mindent pattint.Még olyankor a IX-ket is.Vagy nem :)
Mellesleg ezekkel,ha forró a talaj,nem tudsz eliszkolni.És ilyenkor a társaidra ne számíts :)
Egyébként minden 8-as prém tank átlagban "ugyanannyit" fizet.
Hiába jó például a T34-nek a creditszórzoja,(a legjobb),nem fogsz vele 2x-3x annyit keresni,mint a többi prémtankal.Sőt.Valamikor kevesebbet is.
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: gyusziboy

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

8 éve 3 hónapja #167906 Írta: gyusziboy
Megválaszolva: gyusziboy

Sziasztok!

Az M4A1 Rev.-ről mi a véleményetek? Mennyire játszható ez a tank? Nekem a cső elég szimpatikusnak tűnik, olyan mint egy heavynek, csak éppen nincs páncélja.

Megéri megvenni vagy inkább egy másik közel ugyanennyibe kerülő tankot inkább, mint pl. Panther 8.8, vagy SP?

2 órája épp ezt kérdeztem én is....


Szerintem CDC-t vegyél inkább. Bár nincs tapasztalatom a másikkal, de a CDC szerintem nagyon fun, és a kreditet is jól hozza...:)

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

8 éve 3 hónapja #167907 Írta: PiszkosFred05
Megválaszolva: PiszkosFred05

Sziasztok!

Mit gondoltok melyik tanko(ka)t vegyem meg most in-game leárazásban?
Van 14000 aranyam, tehát 1 vagy 2 tankot tudok venni.
Amiken gondolkozok: T34, FCM 50t, SP, T-54 mod 1. A két medet együtt is meg tudnám venni. Vagy jobb egy heavy?
Mit gondoltok? Melyik fizet jól? Melyik jól játszható? Nem vagyok nagy játékos, csak szeretek.

Előre is köszi a válaszokat! :)


Nekem FCM 50t van, nagyon jól hozza a kreditet, és mivel tier limites jól játszható. Az alap átütőerő is nagy, olcsó lőszer. Szerintem megéri, ha szeretsz mozgékony, viszonylag gyorsan lövő tankokkal játszani :)
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: gyusziboy

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

8 éve 3 hónapja #167908 Írta: PiszkosFred05
Megválaszolva: PiszkosFred05

Sziasztok!

Az M4A1 Rev.-ről mi a véleményetek? Mennyire játszható ez a tank? Nekem a cső elég szimpatikusnak tűnik, olyan mint egy heavynek, csak éppen nincs páncélja.

Megéri megvenni vagy inkább egy másik közel ugyanennyibe kerülő tankot inkább, mint pl. Panther 8.8, vagy SP?

2 órája épp ezt kérdeztem én is....


Szerintem CDC-t vegyél inkább. Bár nincs tapasztalatom a másikkal, de a CDC szerintem nagyon fun, és a kreditet is jól hozza...:)


Köszi, gondolkodok rajta :)

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

© 2024 WOTINFO. Minden jog fenntartva.