Jelenleg 660 vendég és 13 tag online

Prémium harckocsik

4 éve 6 hónapja #121557 Írta: stefanitsr
Megválaszolva: stefanitsr
Én megyek jó köröket vele, de nem egyszerű. Türelmes, Tornyos TD játékmód ajánlott hozzá, és nem baj ha a legénysége jó, ami ugye általában nem lesz az, mert sokaknak az első japán tankja. Tény, hogy nem egy jó tank.

Nekem a felszerelés rammer, venti, és binocs rajta. A Chi-Ri legénysége van benne, így nem 50%-os legénységgel kezdek, hanem 115-össel, ami dob rajta. A játékmódot érdemes arra alapozni, hogy az ágyú átütése és alfája nem olyan rossz.

A legutóbbi 2 játékon nyertem vele és naponta 1-2 alkalommal futtatom meg. Sokszor játszok vele passzív spottert bokorból kinézve, mert a látótávja binocssal fullos és szánalmas mód a random csapatok nagy része megbízható százalékban szeret basecampelni. (Más tanknál sem gáz, ha maxos a látótáv ugyanezért, random csapatok bármikor képesek a legjobb tudásukkal harcolni a vereségért, szinte erre alapozni a legbiztosabb).

Persze nagyon fényes eredmények nincsenek vele, többek között azért mert lassú, nincs páncélja, lassan forog, nincs meg az a csőlehajlása sem ami azért a többi japinak van, de ezekkel együtt élve azért lehet vele a nullánál jobbat alkotni.

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

4 éve 6 hónapja #121578 Írta: Kovacs
Megválaszolva: Kovacs
Az a baj, hogy a sima chi-nu-nál jobb az m4a1 sherman, és a Kai meg rosszabb mint a chi-nu... :sick:

4 éve 6 hónapja #121636 Írta: Simula
Megválaszolva: Simula
A Chi-Nu-Kai nem jó tank. Megcsináltam vele az ászt, aztán el is raktam a garázs legmélyére. :)

4 éve 6 hónapja - 4 éve 6 hónapja #121645 Írta: stefanitsr
Nekem van még két másik japán cuccom, szóval naponta egyszer-kétszer azért megfuttatom.

2x-es legénységi hétvége van, nem jönne rosszul egy 6. érzék a japó legénységemre. A mission is meglehetett volna, de mind a löwe, mind az IS3 elpucolt amikor már oneshot lett volna... A 112-t meg elhappolták.
Mellékletek:

4 éve 6 hónapja #121650 Írta: Jackal_hun
Megválaszolva: Jackal_hun
Az hogy lehet hogy a tesztszerverben benne van az M4A2E4 sherman, míg a 9.7-ben nincs benne? Ez valami bug?

Tudod mi az a Dunning-Krueger effektus? Ja tudom hogy nem, csak úgy kérdeztem: en.wikipedia.or...effect

4 éve 6 hónapja #121653 Írta: stefanitsr
Az előző, 9,6-os tesztben is benne volt. Nem egy nagy durrdurr sajna, annyira nem kár érte.

4 éve 6 hónapja #121665 Írta: Jackal_hun

stefanitsr beküldte: Az előző, 9,6-os tesztben is benne volt. Nem egy nagy durrdurr sajna, annyira nem kár érte.

Lehet, de nekem meg pont az kellene:D

Tudod mi az a Dunning-Krueger effektus? Ja tudom hogy nem, csak úgy kérdeztem: en.wikipedia.or...effect

4 éve 6 hónapja #121670 Írta: Dodge94HUN
Megválaszolva: Dodge94HUN

Jackal_hun beküldte:

stefanitsr beküldte: Az előző, 9,6-os tesztben is benne volt. Nem egy nagy durrdurr sajna, annyira nem kár érte.

Én eladtam a sajátomat.

4 éve 6 hónapja #121678 Írta: Jackal_hun

Dodge94HUN beküldte:

Jackal_hun beküldte:

Én eladtam a sajátomat.

De nem nekem:D

4 éve 6 hónapja #121680 Írta: stefanitsr
Prémium vagy nyeremény tank volt ?

4 éve 6 hónapja #121682 Írta: siposbalint0
Megválaszolva: siposbalint0

stefanitsr beküldte: Prémium vagy nyeremény tank volt ?

Bétatesztereknek volt ajándék

Don't wanna be an American idiot
Don't want a nation under the new media
And can you hear the sound of hysteria?
The subliminal mind fuck America

Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: stefanitsr

4 éve 6 hónapja #121720 Írta: G0mb1
Megválaszolva: G0mb1
T54 mod1, nem sokat látok belőle, valakinek esetleg van vele tapasztalata?

Kéne egy 8-as med farmra, a többi nemzeté nem nagyon lenne jó, mivel nem húzok egy ágat sem ott.

4 éve 6 hónapja - 4 éve 6 hónapja #121738 Írta: Juventino1974
Megválaszolva: Juventino1974
Szerintem az átütése nagyon gyenge,főleg hogy megy tier 10-be is.Ha pedig goldot használsz,nem lesz haszon.Én javasolnám hogy nézz videókat és kérdezz meg másokat is a Panther 8.8-ról ha mindenképpen med kell.Bár az sem orosz,de a lövege léptékekkel jobb.Ha nem kell mindenképpen med,akkor T34,vagy JT 8.8.Még viszonylag kevés sebzéssel is elég jól hoznak a konyhára.Remélem hogy nem fog nekem esni senki a véleményem miatt.

4 éve 6 hónapja #121745 Írta: Seewan
Megválaszolva: Seewan
IS-5-öt láttatok már?
A múltkor belefutottunk egy teszter csapatba... :)

Kapitány: - Stark! Kell egy haditerv!
Vasember: - Mondom a tervet. Támadás!
wotlabs.net/sig...re.png

4 éve 6 hónapja #121747 Írta: Juventino1974
Megválaszolva: Juventino1974
Még 2 dolog.A Vbaddict-on meg tudod nézni hogy melyik tank kb milyen jól keres.És most megy a teszt szerver,ott ki tudod próbálni a T54 protót mielött meg vennéd.Figyeld meg 8-9-10 tierben.

KERES
© 2019 WOTINFO. Minden jog fenntartva.