Jelenleg

18
látogatónk van

Prémium harckocsik

5 éve 6 hónapja #282234 Írta: paracletos
Megválaszolva: paracletos
Üdv Pajtosok!

Megint én..
PZolinak nagyon köszönöm a választ! ( na, ott eszembe nem jutott keresni)

Egy dilemmára ha tudnátok segíteni:

Régóta játszadozom a gondolattal, hogy szeretnék egy tierlimit-es , 8-as prém tankot.
A tierlimit miatt érdekel, nem a ,legénység a szempont.

Sok tesztet, elemzést olvasgattam és a SP vs 112-re jutottam.
A 112 nem tudom, hogy milyen lesz a buff után de számomra az SP elég barátságosnak tűnik.
IS6-ot és 8.8 JT-t nem szeretnék..

Mi a véleményetek?
112 vagy SP ami jobban használható?

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

5 éve 6 hónapja #282235 Írta: rotkcaj
Megválaszolva: rotkcaj
A 112 néha adja.
SP-vel nem játszottam, de vonzó az ágyú pontossága és az alaplőszer nagyobb penje és olcsósága. Viszont lomhábbnak tűnik, ami gyakorlatban azzal is járhat, hogy hiába rohansz a sebzésért, nem érsz oda.
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: paracletos

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

5 éve 6 hónapja - 5 éve 6 hónapja #282356 Írta: skill4_hu
Megválaszolva: skill4_hu
tamas49
Szóval a lengyelek folyamatos pofázása sokat rontott a csapatod helyzetén.
De az, hogy neked a kenyérpirító nem tudja időben betölteni a csatád, hanem fél percig AFK vagy, az nem ront rajta.
Nevetségesnek tartom, hogy még mindig ott tartunk, hogy a magyarok a lengyeleket szidják a játékban.

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

5 éve 6 hónapja #282357 Írta: 366f12646b7e69f0bcd4d8c55717ed2c
Megválaszolva: 366f12646b7e69f0bcd4d8c55717ed2c
T-34 85M Tier VI. / 2146. csata. és a 2030. tank kilövés.

Studzianki

Ez egy Igen érdekes új pálya, mindenki kempel a töltésen várják a sült galambot.
Én mindig a templom felé megyek, ott el lehet bújni a házak között, és fel lehet deríteni egy- két sunnyogót.


Nagy kaliber acélfal ..5 kilövés : KV-2 (R). Skoda T25, 25TP,Matilda, AMX40

Mellékletek:

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

5 éve 6 hónapja #282412 Írta: zotya1980
Megválaszolva: zotya1980
su85i a prémshopban.

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

5 éve 6 hónapja #282413 Írta: Misibá
Megválaszolva: Misibá
Sziasztok, egy kis segítséget kérek prémtankok közül. Az fv4202 vagy centurion 5/1 jobb. Kösz.

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

5 éve 6 hónapja - 5 éve 6 hónapja #282436 Írta: rotkcaj
Megválaszolva: rotkcaj
Tanks.gg alapján 5/1 RAAC lényegesen jobb. Jobb dpm, jobb mozgékonyság, jobb páncélzat, hasonló játékstílus.

A személyes kampány második felvonásában viszont megszerezhetsz egy jutalomtankot, a Chimerat. Más játékstílus, és talán nem is olyan effektív, de legénységképzéshez opció lehet, ha van időd, türelmed kifarmolni.

Szerintem az 5/1 a jelenlegi legjobb 8-as brit med tank a játékban, de ha nem feltétlen van szükséged egy prém medre, akkor ne feledd, egy hét múlva jön a következő kampány a Caernarvon Action X-ért, ami egy brit heavy, és a mozgékonyságot leszámítva szinte mindenben jobb az 5/1-nél. Egyenlőre úgy tűnik, hogy egy BEAST lesz.
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: PZoli, Misibá

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

5 éve 6 hónapja #282456 Írta: Mortein
Megválaszolva: Mortein
Üdv!
1 hónapja már be sem kapcsoltam a játékot a fórumot se nagyon követtem és lenné 1 kérdésem... Volt 1 olyan hír, hogy lesz vmi T8 Brit heavy prémium tank... lehet tudni, hogy lesz-e belőle valami és ha igen akkor kb. mikor?
:thx3:

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

5 éve 6 hónapja #282457 Írta: lemur_catta
Megválaszolva: lemur_catta

Üdv!
1 hónapja már be sem kapcsoltam a játékot a fórumot se nagyon követtem és lenné 1 kérdésem... Volt 1 olyan hír, hogy lesz vmi T8 Brit heavy prémium tank... lehet tudni, hogy lesz-e belőle valami és ha igen akkor kb. mikor?
:thx3:


www.wotinfo.hu/...atokba

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

5 éve 6 hónapja #282730 Írta: Botinfos_2017
Megválaszolva: Botinfos_2017
Sziasztok!
Szeretnék tanácsot kérni.

Két amcsi medet próbáltam teszt szerón, melyiket lenne érdemes használni (SP,PKR) és a hozzá kapcsolódó sima medeket. Hogy legyen értelme valamibe beültetni a legényeket. Megdöbbentem a T10-es Pattononon. Nagyon jó a mozgékonysága, jól fordul a tornyát is gyorsan riszálja, jó gunderp , jól gyorsul, jó a sebessége frontja is kemény a tornya nagyon kemény és a penjei is jók. Csodálkozom miért nem hallani mégsem erről a tankról, hogy milyen kiváló harcos. Miért nem?

Randomban nagyon jó lehet, amennyire teszten éreztem. Miért nem viszik ezt CW-re? Mivel lehet jobb pl a S.Conqueror, ami ugyanilyen tornyos. Miért nincs benne a legtöbbet javasolt tank közt? :ohmy:

Válaszotokat előre is köszönöm.

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

5 éve 6 hónapja - 5 éve 6 hónapja #282731 Írta: bandras32
Megválaszolva: bandras32

Sziasztok!
Szeretnék tanácsot kérni.

Két amcsi medet próbáltam teszt szerón, melyiket lenne érdemes használni (SP,PKR) és a hozzá kapcsolódó sima medeket. Hogy legyen értelme valamibe beültetni a legényeket. Megdöbbentem a T10-es Pattononon. Nagyon jó a mozgékonysága, jól fordul a tornyát is gyorsan riszálja, jó gunderp , jól gyorsul, jó a sebessége frontja is kemény a tornya nagyon kemény és a penjei is jók. Csodálkozom miért nem hallani mégsem erről a tankról, hogy milyen kiváló harcos. Miért nem?

Randomban nagyon jó lehet, amennyire teszten éreztem. Miért nem viszik ezt CW-re? Mivel lehet jobb pl a S.Conqueror, ami ugyanilyen tornyos. Miért nincs benne a legtöbbet javasolt tank közt? :ohmy:

Válaszotokat előre is köszönöm.


Hogy miért nem viszik CW-re? Mert valószínüleg vannak nála jobb med-ek.
Toronyforgás, forgási seb. rendben vannak. Gyorsulás elmegy, végsebesség vacak. A frontja még csak véletlenűl sem kemény és a tornyát is csak az nem lövi be aki nem akarja. A pen jó viszont amit nem szabad elfelejteni, hogy APCR az alaplőszer ami azért szeret pattogni. A lövedék sebesség nagyon jó, talán a legjobb a játékban. A látótáv nagy viszont cserébe a camo szutyok. Ja, és nem kicsit lőszerekesz érzékeny.

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

5 éve 6 hónapja #282733 Írta: Serious_Black
Megválaszolva: Serious_Black

Sziasztok!
Randomban nagyon jó lehet, amennyire teszten éreztem. Miért nem viszik ezt CW-re? Mivel lehet jobb pl a S.Conqueror, ami ugyanilyen tornyos. Miért nincs benne a legtöbbet javasolt tank közt? :ohmy:

Válaszotokat előre is köszönöm.


Hali,

Az a baj az M48-cal, hogy addig jobb egy SC-nál, amíg pozícióba nem ér a SC. A SC páncélja sokkal jobb, mind testpáncélról, mind toronypáncélzatról beszélve, 400 alfája van 390 helyett és APCR goldlőszere ugyanazzal a kiváló ágyúkezeléssel. Az M48 csak akkor jobb a SC-nál, ha tudod, hogy nagyobb távolságon akarsz csak toronnyal kibújni és folyamatosan farmolni, illetve szükséged van arra, hogy gyorsan tudj pozíciót változtatni, úgy hogy van tornya is a tanknak. Na, ezt előre csak néhány specifikus pályán és taktikához tudod biztosítani, például Steppesen vagy Cliffen láttam régebben 1-2 M48-at, de alapvetően a SC jobb, ha meg mobilitás kell, akkor 277/5A/113.

glhf

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

5 éve 6 hónapja #282755 Írta: Botinfos_2017
Megválaszolva: Botinfos_2017
Köszönöm Black,András a válaszokat, Teljesen érthető, hogy a prioritásokat figyelembe véve CW-n jobbak a Pattonnál ezek a tankok. Még annyit kérdeznék, hogy valóságosan - elvonatkoztatva azon amit a teszten ért benyomásokat illeti, mert azok mindig jobbak az EU-nál - jó lehet a Patton a randomra? Ha így magányosan bedzsanázok a random világába EU-n a Pattonnal lehet szépen aratni, hogy így mondjam?
Vagy csupán magával ragadott a teszt szerver láza... :thx2:

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

5 éve 6 hónapja #282757 Írta: Ba_nshee
Megválaszolva: Ba_nshee
Lehetni lehet, de azért nem lesz vele egyszerű dolgod. (A jelenlegi statisztikák alapján csak a legerősebb játékosok képesek a "saját szintjüket" hozni vele.) De ez inkább az osztály, mint a Patton betegsége. A med mezőnyből kiemelkedő is inkább egy heavy (430u). Tehát, ha nem orosz, nem táras medet akarsz játszani, akkor persze, adja magát a Patton. Egyébként, a három táras meddel is régóta egy alapvetően underdog helyzetből kell felküzdeni a dolgot. Röviden :).

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

5 éve 6 hónapja - 5 éve 6 hónapja #282761 Írta: EnuresisNocturna
Megválaszolva: EnuresisNocturna
Hali, nekem egyenlőre nem adja. Igaz csak 9 csatám van vele. A legelső csatában úgy gondoltam ,hogy megfelelő lesz egy kis dombharcra. Erre egy STB-1-es szépen leabált lövegpajzson át. El is vette a kedvem tőle, mert a többi csatában is sorra lőttek be a löveg melletti részeken.
Mellékletek:

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

© 2024 WOTINFO. Minden jog fenntartva.