Jelenleg

36
látogatónk van

Prémium harckocsik

5 éve 7 hónapja #281665 Írta: Ba_nshee
Megválaszolva: Ba_nshee

Üdv!
1. Érdeklődnék hogy a 13-57 amx még mindig fogadja a medek legénységét?
Ha jól emléxem régen még kompatibilis volt Lorren 40t,X-es BC stb.
2.Az ELC EVEN is kompatibilis a medek legénységével?
Előre is THX!


Abban az értelemben igen, hogy azonos létszám, azonos feladatokkal (major qualifications). Tehát, könnyedén megteheted, hogy átképzed a bc legénységed a lightokhoz, "feltápolod" őket, aztán visszaképzed, mikor már elégedett vagy velük.
De levonás nélkül nyilván nem tehetsz medium legénységet light prémiumokba (ahogy korábban sem tehettél).
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: nemo510

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

5 éve 7 hónapja #281681 Írta: Botinfos_2017
Megválaszolva: Botinfos_2017
Bocs, kérdeznék lehet valami meredeket az ELV EVEN 90-ről.

Egyik klántársam mesélt valami olyat a többinek, amit nem igazán hiszek el, de mivel nem ismerem magát a tankot és egyébként szavahihető ember, így most hozzátok fordulok a kérdésemmel.

Azt mondta, hogy az EVENT-t periszkóppal (ami álló helyzetben műxik) és álcahálóval használja és így a bokrokból szokott vele tárazni. Sokszor 25-40m-ről sem spotolják ki közben. Szerinte ez a legjobb módja a használatnak, mert inaktív spotja nagyon jó a tanknak. A magas camot növeli a bokor és az álcaháló és így nem pusztán messzire elspotol, hanem simán letáraz közelre is ellenfeleket úgy hogy azt sem tudják honnan jön az áldás. Mivel kihúzta a talaj ellenállást segítő offroad vezetést, így simán eléri a 70 km/h-t ha futni kell

Én eddig nem szemeztem az ELC-vel, de ha ez így működne ahogy elmondta, akkor megvenném, mert ez így elég jól hangzik. Nem tudom kipróbálni, ezért kérdezem tőletek. Csak abban az esetben venném meg, ha ilyen bokorból campelősen sorozva használható a tank.

Köszi ! :thx3: .

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

5 éve 7 hónapja #281682 Írta: Lord_Loga
Megválaszolva: Lord_Loga
Hmm, 50 m proxy spot távolság, nem maradhat észrevétlen.

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

5 éve 7 hónapja #281690 Írta: nemo510
Megválaszolva: nemo510

Abban az értelemben igen, hogy azonos létszám, azonos feladatokkal (major qualifications). Tehát, könnyedén megteheted, hogy átképzed a bc legénységed a lightokhoz, "feltápolod" őket, aztán visszaképzed, mikor már elégedett vagy velük.
De levonás nélkül nyilván nem tehetsz medium legénységet light prémiumokba (ahogy korábban sem tehettél).


Kösz.Ahogy nézem pár évvel ezelőtt már feltettem ezt a kérdést,de hát a szenilitás ugye.
Viszont meradt a dilemma hogy 13-57 vagy even?
Tud valaki nyilatkozni róluk?A 13-90 nagy kedvenc volt még a régi időkben,egyszerűen imádtam.Azóta szegényt kinyiffantották a sok **** miatt,és nem tudom melyik adna vissza hasonló fílínget.Ha valakinek megvan (megvolt) mindkettő,és ellátna pár tanáccsal azt megköszönném.

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

5 éve 7 hónapja #281693 Írta: Botinfos_2017
Megválaszolva: Botinfos_2017

Hmm, 50 m proxy spot távolság, nem maradhat észrevétlen.


jó AKKOR ez a játékstílus kivitelezhető EVENNnel 50-75m-ről?.

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

5 éve 7 hónapja #281702 Írta: seelowe1
Megválaszolva: seelowe1

Abban az értelemben igen, hogy azonos létszám, azonos feladatokkal (major qualifications). Tehát, könnyedén megteheted, hogy átképzed a bc legénységed a lightokhoz, "feltápolod" őket, aztán visszaképzed, mikor már elégedett vagy velük.
De levonás nélkül nyilván nem tehetsz medium legénységet light prémiumokba (ahogy korábban sem tehettél).


Kösz.Ahogy nézem pár évvel ezelőtt már feltettem ezt a kérdést,de hát a szenilitás ugye.
Viszont meradt a dilemma hogy 13-57 vagy even?
Tud valaki nyilatkozni róluk?A 13-90 nagy kedvenc volt még a régi időkben,egyszerűen imádtam.Azóta szegényt kinyiffantották a sok **** miatt,és nem tudom melyik adna vissza hasonló fílínget.Ha valakinek megvan (megvolt) mindkettő,és ellátna pár tanáccsal azt megköszönném.


ha a régi 13-90 érzést keresed és mosolyt gyakran a pofidra, akkor a 13-57 a te tankod lesz
agressziv stilusban gyakran fog rohadt szemét gyilkos lenni...
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: nemo510

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

5 éve 7 hónapja #281706 Írta: Lord_Loga
Megválaszolva: Lord_Loga

Hmm, 50 m proxy spot távolság, nem maradhat észrevétlen.


jó AKKOR ez a játékstílus kivitelezhető EVENNnel 50-75m-ről?.


Az nagyon kicsi távolság, még akkor is, ha visszatolatsz ( hogy megmaradjon a bokor álcaértéke) tárazás közben. Ekkora távolságból még a svéd mocskokat is fel lehet spotolni lövés után.

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

5 éve 7 hónapja #281762 Írta: nemo510
Megválaszolva: nemo510
Féreg egy jármű ez a 13-57,nem bántam meg.Tényleg vigyort csal az ember arcára időnként.THX.

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

5 éve 7 hónapja #281764 Írta: seelowe1
Megválaszolva: seelowe1

Féreg egy jármű ez a 13-57,nem bántam meg.Tényleg vigyort csal az ember arcára időnként.THX.


egyik kedvenc szar hangulatom van, legyen másnak is tankom...
pár hete halt meg édesanyám, aznap este csak vele mentem...

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

5 éve 7 hónapja - 5 éve 7 hónapja #281778 Írta: 366f12646b7e69f0bcd4d8c55717ed2c
Megválaszolva: 366f12646b7e69f0bcd4d8c55717ed2c
Én ma találkoztam először az amerikai. prémium Eagle 7 tankkal.
Kettőt a társak segítségével ki is lőttem, de annyira legyengítettek , (143 Hp.-m maradt) hogy utána egy T34/85M egyetlen lövéssel kivégzett és elvesztettük a csatát.
Azért örültem,hogy ilyen gyorsan , az első csatában amiben beazonosítottam őket, ágyúcső elé és terítékre kerültek ! :)



Mellékletek:

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

5 éve 7 hónapja #281791 Írta: Misibá
Megválaszolva: Misibá
hali.az új garázzsal megszűnt az a lehetőség,hogy vissza lehessen állítani az eladott tankot?kösz.

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

5 éve 7 hónapja #281796 Írta: Aur1n
Megválaszolva: Aur1n

hali.az új garázzsal megszűnt az a lehetőség,hogy vissza lehessen állítani az eladott tankot?kösz.


www.wotinfo.hu/...281756

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

5 éve 7 hónapja #281807 Írta: Misibá
Megválaszolva: Misibá
köszönöm,de nem jött össze. ram2,kv220-2, pz b2,ajándék tankok nincsenek a fejlesztési fán

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

5 éve 7 hónapja #281813 Írta: Ba_nshee
Megválaszolva: Ba_nshee

köszönöm,de nem jött össze. ram2,kv220-2, pz b2,ajándék tankok nincsenek a fejlesztési fán


Használd a keresőt az összehasonlító ablakban.

Itt magyarázza részletesen:

eu.wargaming.ne...22738/
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Aur1n, Misibá

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

5 éve 7 hónapja #281814 Írta: Ba_nshee
Megválaszolva: Ba_nshee
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Sics, urbi82

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

© 2024 WOTINFO. Minden jog fenntartva.