Jelenleg

26
látogatónk van

Szovjet harckocsik

6 éve 11 hónapja #238466 Írta: Milu666
Megválaszolva: Milu666
A tűz oltás képességét azért , hogy a készülék helyett pót ellátmányt használni ?

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

6 éve 11 hónapja - 6 éve 11 hónapja #238468 Írta: Ba_nshee
Megválaszolva: Ba_nshee

A tűz oltás képességét azért , hogy a készülék helyett pót ellátmányt használni ?


Igen. Ha nem akarsz ellátmányt használni, akkor azt kihagyod, azért perjeleztem mindenhol :)

(Látótávon is látszik, hogy mennyi érték van benne. Konkrétan egy BIA+Vents. Leárazáskor érdemes raktározni féláron.)

szerk.: Armorert kivettem az újratöltődő csomagok miatt. Csak akkor, ha már tényleg nincs más hasznos.

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

6 éve 11 hónapja #238474 Írta: dobilaci
Megválaszolva: dobilaci
Nalam ez a crew van jelenleg az IS-3-ban, ezzel csinaltam a 3. gm-et is:



Optics is jo valasztas, ahogy Bazsi is irta. Egy darabig futtattam vele a tankot, de utana ugy voltam vele, hogy inkabb az agyu pontossagat maxolom ki.
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Milu666

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

6 éve 11 hónapja #238479 Írta: Tomat
Megválaszolva: Tomat
Pótkaja ügyben érdeklődöm.
Eddig még nem használtam semmilyen tankkal pótellátmányt.

Alapvető irányok érdekelnének, pl.:
- a tázoltókészülék helyén csak akkor használsz pótellátmányt, ha mondjuk minden legénységi tag megszerezte a tűzoltás skillt? vagy egyszerűen beletörődik az ember, hogy egyszer-egyszer megesik, hogy leég a tankja?
- ha a gyógyítófelszerelés helyére teszed a pótellátmányt, akkor a parancsnoknak kifejleszted előtte az ezermester skillt?
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Celebúr

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

6 éve 11 hónapja - 6 éve 11 hónapja #238481 Írta: Celebúr
Megválaszolva: Celebúr
A tűzoltó skill a nagy többség szerint annyit ér, mint halottnak a csók, én is csak akkor szoktam kifejleszteni, ha már nincs más hasznosabb, még meg nem szerzett képesség az adott legénységi tagnál. Szerintem ha tűzoltó helyére kaját raksz, akkor ezeket vedd figyelembe:
- a pótkaja folyamatosan, minden egyes másodpercben javítja a tankod / legénységed paramétereit / tulajdonságait
- optimális esetben nem gyújtanak ki minden csatában, tehát elvileg megéri mellőzni a tűzoltót, a fenti tényállás ismeretében.
De ne lepődj meg azon, hogy Murphy alapján amint kiveszed a tűzoltót, az addig csak hébe-hóba kigyulladó tankod folyamatosan égni fog :) - az automata tűzoltó pedig a tűz esélyét is csökkenti, tehát ez sem elhanyagolható szempont.
Ezermester skill viszont nem igazán van parancsnokaimnak, így arról nem tudok nyilatkozni.
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: dobilaci, Tomat, _Szazados_

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

6 éve 11 hónapja #238486 Írta: dobilaci
Megválaszolva: dobilaci
Volvo nagyon jol leirta a dolgokat.

Kiegeszitenem:

Az ezermester sklii hasznos nehany tanknal (aminel ritkan lovik el a parancsnokot) mert ez EU doboz helyere rakhatsz peldaul +1 javitot.

A potkaja eseteben merlegelni kell megeri-e neked az a kis kapott plusz a kockazatot hogy leegetnek. Nehany tankot, foleg amiket szembol tudnak gyujtani, nem erdemes potkajaval futtatni a tuzolto karara!

Tomat, ha nem vagy benne biztos hogy szereld fel a tankot, akkor konkret tipusra kerdezz ra, hogy abba javasolt-e tenni.
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Celebúr, Tomat

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

6 éve 11 hónapja - 6 éve 11 hónapja #238488 Írta: Ba_nshee
Megválaszolva: Ba_nshee

Pótkaja ügyben érdeklődöm.
Eddig még nem használtam semmilyen tankkal pótellátmányt.

Alapvető irányok érdekelnének, pl.:
- a tázoltókészülék helyén csak akkor használsz pótellátmányt, ha mondjuk minden legénységi tag megszerezte a tűzoltás skillt? vagy egyszerűen beletörődik az ember, hogy egyszer-egyszer megesik, hogy leég a tankja?
- ha a gyógyítófelszerelés helyére teszed a pótellátmányt, akkor a parancsnoknak kifejleszted előtte az ezermester skillt?


Beletörődöm. Több értéket tulajdonítok neki, mint veszteséget annak a pár égésnek. - Égésnek randomban, amikor valódi jelentősége van. Tehát, ha gyulladsz is, azon belül mennyiszer megy el rajta a meccs vagy akár csak jelentős sebzés?
Miközben minden egyes lövésnél, minden megtett 100 méteren ad egy keveset. Ha más nem, egy kevés extra kényelmet.
Másik oldalról, persze fel lehet tenni, hogy OK, de milyen gyakran találsz el vagy látsz meg valamit éppen emiatt? Vagy szerepe, hogy pár tizeddel hamarabb lősz? Mennyit tudsz ledolgozni ezzel az árából?

Van azért ellenpéldám is. T62A eléggé ég, ott azért már sokszor nagyon fáj :cry: . Megnéztem vele az aktuális a matchmakinget, de most félre fogom tenni, amíg nem nyitom meg a csapattal máshol a hatodik, tűzoltós skillsort. Jobban kacsintgatok a nagy javító fele is, bár beleolvastam pár fórumba, és akik tesztelgették gyakorlóban, arról számoltak be, hogy az FF magas százalékon, amellett, hogy gyorsabban eloltották, hogy hozzávetőleg fele annyit is sérült a tank egységnyi idő alatt, a lehetséges modulsérülést is nagyrészt kiküszöbölte.

- Nem nagyon látom, hogy a stun-móka jövetelével hol hagynám ki először a gyógyítót.
(Én korábban egyébként is csak az Obj.416ot játszottam medkit nélkül. A 113at terveztem volna Ezermesterrel, de a stun miatt lemondtam erről a megoldásról.)
Sajnos a stun tovább szűkíti az eddig is igencsak szegényes lehetőségeket. Ahogy az újratöltődő csomagok is. Egyrészt, nagyon ritkán fog már bárki pl két javítót használni, másrészt, pár egyébként sem túl releváns skill is tovább gyengül. Tényleg ideje lenne reformálni ezt a részt is.
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Tomat, Milu666

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

6 éve 11 hónapja - 6 éve 11 hónapja #238490 Írta: Tomat
Megválaszolva: Tomat
Köszönöm szépen a hasznos tanácsokat!

Volvo nagyon jol leirta a dolgokat.

Tomat, ha nem vagy benne biztos hogy szereld fel a tankot, akkor konkret tipusra kerdezz ra, hogy abba javasolt-e tenni.


Első körben 3 tank jutott eszembe:
- Lorraine 40t
- T25 Pilot
- T54 - annyira rühellem jelen valójában... elgonndolkodtam, hogy adna-e hozzá valamilyen pluszt, hátha könnyebb lenne gyorsan kifejleszteni a két következő tankot vele
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Celebúr, Grande__Reagel

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

6 éve 11 hónapja #238491 Írta: dobilaci
Megválaszolva: dobilaci

Köszönöm szépen a hasznos tanácsokat!

Volvo nagyon jol leirta a dolgokat.

Tomat, ha nem vagy benne biztos hogy szereld fel a tankot, akkor konkret tipusra kerdezz ra, hogy abba javasolt-e tenni.


Első körben 3 tank jutott eszembe:
- Lorraine 40t
- T25 Pilot
- T54 - annyira rühellem jelen valójában... elgonndolkodtam, hogy adna-e hozzá valamilyen pluszt, hátha könnyebb lenne gyorsan kifejleszteni a két következő tankot vele


Lorraine-ben hasznalok, ott ha van egy jo BC crew-d a tankban akkor sokat tud dobni a latotavon + alcan es agyukezelesen.



A masik ket tankkal vagy regen jatszottam vagy nem vagyok nagy szakertoje, majd mas segit benne. :)
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Tomat

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

6 éve 11 hónapja - 6 éve 11 hónapja #238492 Írta: Hunter9956
Megválaszolva: Hunter9956

Köszönöm szépen a hasznos tanácsokat!

Volvo nagyon jol leirta a dolgokat.

Tomat, ha nem vagy benne biztos hogy szereld fel a tankot, akkor konkret tipusra kerdezz ra, hogy abba javasolt-e tenni.


Első körben 3 tank jutott eszembe:
- Lorraine 40t
- T25 Pilot
- T54 - annyira rühellem jelen valójában... elgonndolkodtam, hogy adna-e hozzá valamilyen pluszt, hátha könnyebb lenne gyorsan kifejleszteni a két következő tankot vele

T54 fullos már? Melyik ágyúval használod? Stock állapotban valóban szenvedés játszani vele ,de fullosan egy nagyon jó tank.
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Tomat

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

6 éve 11 hónapja #238497 Írta: Grande__Reagel
Megválaszolva: Grande__Reagel

Köszönöm szépen a hasznos tanácsokat!

Volvo nagyon jol leirta a dolgokat.

Tomat, ha nem vagy benne biztos hogy szereld fel a tankot, akkor konkret tipusra kerdezz ra, hogy abba javasolt-e tenni.


Első körben 3 tank jutott eszembe:
- Lorraine 40t
- T25 Pilot
- T54 - annyira rühellem jelen valójában... elgonndolkodtam, hogy adna-e hozzá valamilyen pluszt, hátha könnyebb lenne gyorsan kifejleszteni a két következő tankot vele


T25 Pilot: nem biztos, h nekem kéne tanácsot adnom, de én a Pilotot szellőzéssel, töltésgyorsítóval és optikával használom. Én alapvetően amolyan középtávról igyekszem használni, szerintem kellően pontos még ebben a távolságban, de messzire is türhető.
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Tomat

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

6 éve 11 hónapja #238537 Írta: Tomat
Megválaszolva: Tomat
Köszönöm, Dobilaci! Még nem az igazi a Lorraine legénysége, kicsit ráállok tartalékokkal a képzésre, utána kipróbálom! :)

T54 fullos már? Melyik ágyúval használod? Stock állapotban valóban szenvedés játszani vele ,de fullosan egy nagyon jó tank.


Jogos, lebuktam, még kell 20 ezer xp az ágyúválasztásig, a nevét nem tudom, de terveim szerint a kisebb átütésű, ellenben pontosabb ágyút fogom választani :).

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

6 éve 11 hónapja #238541 Írta: Tomat
Megválaszolva: Tomat


T25 Pilot: nem biztos, h nekem kéne tanácsot adnom, de én a Pilotot szellőzéssel, töltésgyorsítóval és optikával használom. Én alapvetően amolyan középtávról igyekszem használni, szerintem kellően pontos még ebben a távolságban, de messzire is türhető.


Meglestem gyorsan, én is ezekkel a felszerelésekkel használom :). Nagyon jó tank, öröm vele a játék :). (Remélem, hogy szereted a svéd csodát! :) )
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Grande__Reagel

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

6 éve 11 hónapja - 6 éve 11 hónapja #238557 Írta: Grande__Reagel
Megválaszolva: Grande__Reagel


T25 Pilot: nem biztos, h nekem kéne tanácsot adnom, de én a Pilotot szellőzéssel, töltésgyorsítóval és optikával használom. Én alapvetően amolyan középtávról igyekszem használni, szerintem kellően pontos még ebben a távolságban, de messzire is türhető.


Meglestem gyorsan, én is ezekkel a felszerelésekkel használom :). Nagyon jó tank, öröm vele a játék :). (Remélem, hogy szereted a svéd csodát! :) )


A tank jó, a többi már csak rajtam, és a legénységen múlik. Én még szokom, az utóbbi pedig még elég halovány. asszem 80%-on vannak. Még csak 9 csatát sikerült vele mennem, de szerintem össze fogunk barátkozni. Annyi már biztos, hogy távolról annyira nem adja, így bottom tierként még elég nyögvenyelős vele a játék. Bár lehet h jobb legényekkel már pontosabb lesz. Csak hát most ezzel képzem őket az Emil I-be, mert a svéd csajok maradnak a Strv 74-ben. Most az a favorit tank az egész játékban :-)
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Tomat

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

6 éve 10 hónapja - 6 éve 10 hónapja #239282 Írta: PanzerProject_
Megválaszolva: PanzerProject_
Forrás: mindenki tudja!

a video a You Tube-on találahtó a link alapján!
Még mielőtt mindenki azt mondaná: copy az egész, igen az,de ez videóanyag,amiben ezeket elmagyarázzuk! :thx2:
You Tube-on megkereshetsz,kommentelhetsz, stb.

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

© 2024 WOTINFO. Minden jog fenntartva.