Jelenleg

17
látogatónk van

Szovjet harckocsik

8 éve 6 hónapja #147567 Írta: Filler1
Megválaszolva: Filler1
Minek az. Csak akadályoz a sok biz-basz. :silly: :oops:

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

8 éve 6 hónapja #147581 Írta: SharpAngel
Megválaszolva: SharpAngel
Amin nem tudok vert stabot használni általában az kerül.Vagy olyanra amelyik auto loaderes és nem leher rá rammert tenni.

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

8 éve 6 hónapja - 8 éve 6 hónapja #147585 Írta: Grievous
Megválaszolva: Grievous
Nekem jelenleg ezek: panther, firefly, matilda black prince (tudom, marha lassú, de attól még med :D ), T-44, STA-1, chi-nu kai, jackson az félig med. Asszem több nincs :)
Egyiken sincs távcső, általában venti+töltésgyorsító+ amelyikre lehet vstab. Ez a többségre igaz, kivéve az ötös japán prém "csodát", meg a brit prémet, de arra minek azzal a nagy sebesség mellett? :D

Szerk:
amire használom kimaradt :)

Panther: mire lehet vajon egy 135 alfás szúnyogot használni? Mivel általában van ki spotoljon, így rá fölösleges, ha nekem kell, akkor már baj van
Firefly: vstab felmegy rá, szóval max venti helyett lehet, de a venti is ad a pontossághoz és töltésnek, ami ennek a tanknak előnye tud lenni (ha már lassú és sherman páncélja van
MBT: nincs mit írni
Chi-nu kai: nincs mit írni
STA-1: nem vagyok túl jó a statok alapján, így nem tudom rendesen kihasználódni ennek a tanknak a rejtet értékeit (csak első osztályom van még vele), support tanknak használom kb, de kamikaze akciót is elvállalok, ha nyerünk és nem vagyok utolsó benne B)
T-44: ha az rng is úgy adja, akkor előre és bírja a páncél (orosz ágyú miatt elől is kell lenni), ha nem, akkor is elől kell lenni.

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

8 éve 6 hónapja #147588 Írta: imi321
Megválaszolva: imi321
Nekem ez a tanktól erősen függ. Pl ha a fentebb említett szituáció van, hogy nem megy rá vstab, vagy t. gyorsító akkor távcső. Ha kiemelkedő a látótávja(ilyen pl a Pershing, M48), akkor is van, hogy távcsövet. Igazából ezt így nem tudom elmagyarázni neked, mert próbálgatni kell, ugyanis nem mindenkinek u. olyan a stílusa. Ha lesz időm, kifejten bővebben.

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

8 éve 6 hónapja #147590 Írta: Jackal_hun
Megválaszolva: Jackal_hun
Szerintem általánosan minden medre az alábbit kell rakni:
- vstab, rammer, optika

A venti nem 5%-ot ad, hanem 2-3% között valahol, szóval én fel nem áldoznék bizonytalan 2-3%-ért 10% tiszta hasznot a spotolásból, amikor ez az első védőháló, hogy ki kit lát először meg.

Van egy két speciális eset:
- nem lehet felrakni vstabot, akkor helyette ventit rakok a rammer és optika mellé
- nagyon szar a célzásidő, ez általában nagy kaliberű ágyúknál van pl A44 akkor az optikát vagy a vstabot GLD-re cserélem, mert úgy is közelebb kell majd mennem
- szar a célzás és nincs vstab, akkor GLD, rammer, venti
- ha skillből elérem a 445 méteres látótávot, akkor ventit rakok az optika helyére (nagyon sok skilles, nagy látótávú tank kell hozzá)

Heavykre nem szoktam optikát rakni, hanem rammer, vstab, ventit
Td-kre nem szoktam rakni vstabot mert nem megy fel rá:D, ventit sem helyette binocot rammert és GLD-t vagy binoc, rammer, camonet
- speciális nyitott TD-kre, amire nem megy fel a venti sem (Type 64) és gyorsan is szűkülnek, arra rammer, optika vagy binoc + egy tetszőleges (pl. megerősített lánc ebben az esetben)
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Tekagi

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

8 éve 6 hónapja #147613 Írta: imi321
Megválaszolva: imi321
Figyelem: Spoiler!

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

8 éve 6 hónapja - 8 éve 6 hónapja #148272 Írta: Tekagi
Megválaszolva: Tekagi
Sziasztok,megvan a T-34 :) Nagyon tetszik egyenlőre, 57-es ágyúval használöm, jöhetnek tanácsok mit tegyek rá :) Buta ötlet ha farmolni használnám? Szerk:most olvastam Jackal mit irt,az optika tanácsot megfogadom.

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

8 éve 6 hónapja #148276 Írta: Jackal_hun
Megválaszolva: Jackal_hun

Sziasztok,megvan a T-34 :) Nagyon tetszik egyenlőre, 57-es ágyúval használöm, jöhetnek tanácsok mit tegyek rá :) Buta ötlet ha farmolni használnám? Szerk:most olvastam Jackal mit irt,az optika tanácsot megfogadom.


Nem buta ötlet, bár én a T-34-85-öt használtam legénység húzásra (illetve most már a Rudyt fogom), mert ott kicsit nagyobb a HP mozgástér. Mind a két tank jó a saját szintjén, bátran merem ajánlani.

Én a T34/85-ön is rammer+venti+optikát használtam (vagy binocot, ha olyan kedvem volt, mert itt még a magadnak spotolással lehet eldönteni csatát, top tierként), mert nincs vstab és a szűkülés/alfa elég jó.
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Morphelo, Tekagi

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

8 éve 6 hónapja #148278 Írta: WT14
Megválaszolva: WT14

Sziasztok,megvan a T-34 :) Nagyon tetszik egyenlőre, 57-es ágyúval használöm, jöhetnek tanácsok mit tegyek rá :) Buta ötlet ha farmolni használnám? Szerk:most olvastam Jackal mit irt,az optika tanácsot megfogadom.


A T-34 nagyon király, nincs kizárva hogy valamikor még visszaveszem, bár most farmolásra KV-1-et és PzIV S.-t használok. Nálam is optika-rammer-venti setup volt rajta, ugyanezt vittem tovább az A-43-ra is, amit szintén bátran ajánlok, ha esetleg azon a vonalon gondolkodnál. ;) Tovább még nem jutottam, állítólag az A-44 fos, az Obj. 416 viszont überkirály.
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Tekagi

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

8 éve 6 hónapja #148289 Írta: Tekagi
Megválaszolva: Tekagi
Köszi szépen :) KV-1 volt nekem is,beccsszó egész szeron én voltam legügyetlenebb vele) Közepes,könnyű tankok amik tetszennek meg persze TD+önjáró (azt első perctől szeretem) de T-34-nél vicces hogy 3csatábol 2-ben mellém jön 1-2 másik közepes tank megbeszélés nélkül és meggyőző a tűzerőnk úgy :cheer: Ui: 100-as legénységet kezdésnek megkaptam barakba B) több csapatot B)

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

8 éve 6 hónapja #148315 Írta: Morphelo
Megválaszolva: Morphelo

Sziasztok,megvan a T-34 :) Nagyon tetszik egyenlőre, 57-es ágyúval használöm, jöhetnek tanácsok mit tegyek rá :) Buta ötlet ha farmolni használnám? Szerk:most olvastam Jackal mit irt,az optika tanácsot megfogadom.


Nem buta ötlet, bár én a T-34-85-öt használtam legénység húzásra (illetve most már a Rudyt fogom), mert ott kicsit nagyobb a HP mozgástér. Mind a két tank jó a saját szintjén, bátran merem ajánlani.

Én a T34/85-ön is rammer+venti+optikát használtam (vagy binocot, ha olyan kedvem volt, mert itt még a magadnak spotolással lehet eldönteni csatát, top tierként), mert nincs vstab és a szűkülés/alfa elég jó.


Én a venti helyett azt hiszem vstabot használok.

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

8 éve 6 hónapja #148316 Írta: viktor9421
Megválaszolva: viktor9421
a tier 5 T-34-nél a célzásgyorsító sem kizárt mivel előbb betölt mint szűlül, pláne felszereléssel
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Tekagi

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

8 éve 6 hónapja #148319 Írta: Jackal_hun
Megválaszolva: Jackal_hun

Sziasztok,megvan a T-34 :) Nagyon tetszik egyenlőre, 57-es ágyúval használöm, jöhetnek tanácsok mit tegyek rá :) Buta ötlet ha farmolni használnám? Szerk:most olvastam Jackal mit irt,az optika tanácsot megfogadom.


Nem buta ötlet, bár én a T-34-85-öt használtam legénység húzásra (illetve most már a Rudyt fogom), mert ott kicsit nagyobb a HP mozgástér. Mind a két tank jó a saját szintjén, bátran merem ajánlani.

Én a T34/85-ön is rammer+venti+optikát használtam (vagy binocot, ha olyan kedvem volt, mert itt még a magadnak spotolással lehet eldönteni csatát, top tierként), mert nincs vstab és a szűkülés/alfa elég jó.


Én a venti helyett azt hiszem vstabot használok.


Biztosan nem:D

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

8 éve 6 hónapja #148325 Írta: Morphelo
Megválaszolva: Morphelo
nem lehet feltenni? :)

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

8 éve 6 hónapja #148329 Írta: Hunyadi_Loveszdandar
Megválaszolva: Hunyadi_Loveszdandar
Én anno a T-34-et használtam a 3. T10-es szovjet közepes legénységi "felkészítésére" - kvázi "prém" tankként.

Nagyon jó tank!

És tier5-ben a saját tapasztalatommal egyáltalán nem volt hátrány nullás legénységet kihúzni. Szegény kis kezdők kaptak is rendesen, lehetett büntetni...

...büntetlenül. :evil:

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

© 2024 WOTINFO. Minden jog fenntartva.