Jelenleg

26
látogatónk van

Szovjet harckocsik

8 éve 6 hónapja #145978 Írta: Grievous
Megválaszolva: Grievous
Fehéroroszok...

Most, hogy újra wotozok az arany miatt, elővettem az SU100-at, és megint előjött a bajom: hogy az istenbe kell vele harcolni? Most leadtam 4 lövést, ebből 2 pattant tigrisről (utána szétszedtek). Sajna győzelem volt :/
wotreplays.com/...513c5e

Távolsági harcot ezzel nem lehet rendesen folytatni, mert nem pontos az ágyúja, közelharcban a páncélzat csak ellenem működik, nem tudom miért szeretik egypáran ezt. Remélem majd a 101M jobb lesz (tudom, hogy az nem tud lefele lőni, de csak pontosabb annak az ágyúja, mint ez a 122-es)

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

8 éve 6 hónapja #146020 Írta: imi321
Megválaszolva: imi321

Nem értem ezt a játékot. Valaki magyarázza már meg nekem, hogy egy Jagdpanther II-ből kb 100 m távolságra, merőlegesen leadott lövést hogy a manóba nyelt el egy IS-3 oldalpáncélja? Nehogy már az a 3mm plusz oldalpáncél

elnyeljen, vagy eltérítsen egy nagyjából ekkora, 28 kilós lövedéket

ami kb 950 m/s-mal csapódik be! Saját tapasztalat. Nonszensz, komolyan mondom...

Az IS-7-nek is valami 10 mm volt az a híres-hírhedt üreges oldalpáncélja, és kb 110 a frontja.

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

8 éve 6 hónapja - 8 éve 6 hónapja #146021 Írta: TAdo
Megválaszolva: TAdo

Figyelem: Spoiler!

ami kb 950 m/s-mal csapódik be! Saját tapasztalat. Nonszensz, komolyan mondom...

Az IS-7-nek is valami 10 mm volt az a híres-hírhedt üreges oldalpáncélja, és kb 110 a frontja.


A sztáliniumot nem üti át holmi jp2.

Az volt az érvelés, hogy az a rész meg van töltve szerszámokkal, azt is beleszámolják. Szóval a játékban végig az oldala mentén 30mm vastagságban kalapácsok meg csavarkulcsok vannak.

Ja amúgy volt FTR-en még régebben egy kép arról, hogy hogy nézett ki egy tank, ha egy 152mm-es AP lőszer "lepattant".

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

8 éve 6 hónapja #146028 Írta: EasternCat
Megválaszolva: EasternCat
Az is lehet, hogy maga Sztálin szánta meg dicső harcosait és a lövedék elé vetette magát! :silly:

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

8 éve 6 hónapja #146032 Írta: Pike
Megválaszolva: Pike

Nem értem ezt a játékot. Valaki magyarázza már meg nekem, hogy egy Jagdpanther II-ből kb 100 m távolságra, merőlegesen leadott lövést hogy a manóba nyelt el egy IS-3 oldalpáncélja? Nehogy már az a 3mm plusz oldalpáncél

elnyeljen, vagy eltérítsen egy nagyjából ekkora, 28 kilós lövedéket

ami kb 950 m/s-mal csapódik be! Saját tapasztalat. Nonszensz, komolyan mondom...

Karika!

Javaslom olvasd át a játékmechanizmusra vonatkozó részt. Történelmi hűséget pedig dőreség egy olyan játéktól elvárni, amiben hemzsegnek a fiktív tankok.'.

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

8 éve 6 hónapja #146037 Írta: imi321
Megválaszolva: imi321

Figyelem: Spoiler!

ami kb 950 m/s-mal csapódik be! Saját tapasztalat. Nonszensz, komolyan mondom...

Az IS-7-nek is valami 10 mm volt az a híres-hírhedt üreges oldalpáncélja, és kb 110 a frontja.


A sztáliniumot nem üti át holmi jp2.

Az volt az érvelés, hogy az a rész meg van töltve szerszámokkal, azt is beleszámolják. Szóval a játékban végig az oldala mentén 30mm vastagságban kalapácsok meg csavarkulcsok vannak.

Ja amúgy volt FTR-en még régebben egy kép arról, hogy hogy nézett ki egy tank, ha egy 152mm-es AP lőszer "lepattant".


Egy akkora(de már előfordult ilyen a 88-asnál is) lövedék már repeszeket szakít ki a ,,jó" minőségű szovjet acélból, és ez öli meg a legényeket.

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

8 éve 6 hónapja - 8 éve 6 hónapja #146083 Írta: _HENTES_
Megválaszolva: _HENTES_
Kihúztam sz IS3 - at, hát hogy is írjam... Azért ez enyhén szólva nem rossz tank. A páncélja nevetségesen sok mindent kibír. (Ez egy igazi felüdülés az IS után) Végre most tulajként is tapasztalom :cheer: Ezzel akár még statpadderkedni is lehetne :)

Egyébként eddig az egész IS ág pozitív meglepetés nekem.

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

8 éve 6 hónapja #146088 Írta: imi321
Megválaszolva: imi321

Kihúztam sz IS3 - at, hát hogy is írjam... Azért ez enyhén szólva nem rossz tank. A páncélja nevetségesen sok mindent kibír. (Ez egy igazi felüdülés az IS után) Végre most tulajként is tapasztalom :cheer: Ezzel akár még statpadderkedni is lehetne :)

Egyébként eddig az egész IS ág pozitív meglepetés nekem.


IS-3 egy rendkívűl jó T8 hevi, habár a páncél nerf után, és a HD modell előtt játszottam vele. Ilyen 170-180 pennel nem lőtték be a frontját, oldala pedig forgatva, seggscripeban OP. Live Oakson volt, hogy bementem a városba, és T57H 2x tárazott ki az olalamra közvetlen közelről, és nem bírt belőni, aztán ammo rackeltem :silly: :evil: :cheer:. Egy megváltás volt az IS után, az semmit sem talált el, menet közben a fél monitrt kitakarta a célkeresztje, folyton T9, utóvégre több gold volt benne, mint AP. De a T8-as tesója bőven megéri, menet közben is pontos, jó páncélzat, fürge. Egyik best tankom. Egyszerűen nem tudok kijönni vele 2000-2100 sebzésen alul tiertől függetlenül. Nem véletlen a hatalmas népszerűsége randomban és csapatjátékokon egyaránt. A legjobb nehéz tank a saját szintjén, a többi meg sem közelíti. Várom, hogy legyen gépem, és játszhassak a HD modellel is. Elnézve a frontja erősebb lett.
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Szete58, _HENTES_

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

8 éve 6 hónapja #146090 Írta: _HENTES_
Megválaszolva: _HENTES_

Egy megváltás volt az IS után, az semmit sem talált el, menet közben a fél monitrt kitakarta a célkeresztje, folyton T9, utóvégre több gold volt benne, mint AP.


Ismerős... XD

Wotos pályafutásom alatt az elős tank, amit idegből adtam el. Pont meglett a 77k XP az IS3 - ra és kukába vágtam. Pedig ki akartam vele húzni minden kisebb löveget, majd a közepes ágra.

Az utolsó 10 csatámból kb 5 - 0 dmg es lett. Azt hittem sírva fakadok. Először 1 shotolt egy arty. Utána MINDEN lövésem mellé ment, majd a végén már eltaláltam a tankot de lepattantam mindenről. Pedi 80 csatánál még 1700 volt az átlag dmg - em... Ami még kiborított, hogy 0 páncélja volt. Egy chi-ri 2 tárat vert belém, úgy hogy próbáltam forgatni. Minden lövése sebzett... Plusz a 0 páncél mellé még ott volt egy 2 km - es kupola is a tetején.

Az IS - t egyszerűen a pontatlansága + a nem létező páncélja öli meg.

Egyedül az alfája jó 7 - es szinten. Jó nagy csicskalángosokat ki lehetett osztani vele :)
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: imi321

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

8 éve 6 hónapja #146100 Írta: Rallyefan81
Megválaszolva: Rallyefan81
Nekem most lett meg az IS, háááát ja. A célom a 100mm-es 175/250-es löveg, nem a 122-es. Vagy inkább a 122-essel szenvedjek? vélemény?

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

8 éve 6 hónapja #146102 Írta: _HENTES_
Megválaszolva: _HENTES_

Nekem most lett meg az IS, háááát ja. A célom a 100mm-es 175/250-es löveg, nem a 122-es. Vagy inkább a 122-essel szenvedjek? vélemény?


Egy próbát lehet, hogy megér. A 100 - as D10T - nek minden paramétere jobb, csak az alfája kisebb. (Még az ágyúsüllyedése is 1 fokkal jobb :) ) Ráadásul a prém lőszerének is nagyobb az átütése. (Most így utólag sajnálom, hogy nem próbáltam)

A 122 - esnek a legnagyobb előnye, hogy elég elrettentőt tud sebezni. Már ha eltalálja a célt :)
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: imi321, Rallyefan81

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

8 éve 6 hónapja #146104 Írta: imi321
Megválaszolva: imi321
Rally: nem tudom, én a régi KV-1S-ről hoztam az ágyút azzal kezdtem, majd a TOP-pal. De lehet, hogy a 100-assal jobban megéri használni, és ha ezt teszem rá, nem utálom meg.

Hentes: a páncélja a szódával elmegy kategóriába tartozik, sidescrapeben viszonylag erős, csak úgy kell használni, mint az IS-3-nál. Jó a mozgékonysága is, egyedül a löveg készített ki azzal a célzással. IS-3-nak is hasonló karakterisztikájú az ágyúja, de sokkal pontosabb menet közben, és gyorsabban is szűkűl, hiába 3.4 min2 célzási ideje. Vert stab ugye. De az IS-t ez a folyamatos T9 és fos ágyú kinyírja, nem lehet vele fent semmit sem kezdeni, mert hevizni nem lehet vele(kis átütés, ott tényleg 0 páncél), medeknél egy ilyen T-54, T-55, E-50 játszva szed szét, miközben bezsebel egy acélfalat, snipeolni meg nem jó.
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Rallyefan81, _HENTES_

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

8 éve 6 hónapja #146105 Írta: Tremans
Megválaszolva: Tremans
szia!

Jó az IS tank,én szeretek vele játszani,122-es ágyú király 9.61 alatt be is tölti,és utána pusztít!
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Rallyefan81

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

8 éve 6 hónapja - 8 éve 6 hónapja #146107 Írta: _HENTES_
Megválaszolva: _HENTES_

szia!

Jó az IS tank,én szeretek vele játszani,122-es ágyú király 9.61 alatt be is tölti,és utána pusztít!


Jah, pusztít. Vakondokat, műholdokat, meg a madarakat a fán. Néha belő a házak ablakán. :)
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: imi321, Rallyefan81, Bicsek86

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

8 éve 6 hónapja #146113 Írta: Grievous
Megválaszolva: Grievous
Látom, nem csak nekem jött be az IS :)

Én a KV13-ról fejlesztettem ki anno, majd megvettem. Előbb volt KV3-am, azt jobbnak éreztem, igaz, hogy lassabb volt és talán magasabb is, de van vele idő célozni az esetek többségében lövés előtt a páncélzat miatt. Azon 2 csillagom volt, IS-selnem tudom, eladtam, így nem emlékszek rá.
Nekem az a 122-es a td-n se akar müködni eggyel kisebb szinten, általában csak a műholdakat lövöm le (azért ma kétszer megsebeztem egy királytigrist oldalt, egy meg pattant)

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

© 2024 WOTINFO. Minden jog fenntartva.