Jelenleg 272 vendég és egy tag online

Szovjet harckocsik

3 éve 11 hónapja #146122 Írta: imi321
Megválaszolva: imi321

_HENTES_ beküldte:

Tremans beküldte: szia!

Jó az IS tank,én szeretek vele játszani,122-es ágyú király 9.61 alatt be is tölti,és utána pusztít!

Jah, pusztít. Vakondokat, műholdokat, meg a madarakat a fán. Néha belő a házak ablakán. :)

És ha az ablakon bemegy, akkor civileket, akik a tankcsaták elől a házakban keresnek menedéket :)

,,Akinek nincs Pool medálja és 150 IQ-ja, az annyit is ér!" AraHun&mydocumentes
,,A legtöbb, amit a barátomért tehetek, az az, hogy felfogom előle a Jagdpanzer E 100 lövését" saját bölcsesség

Figyelem: Spoiler! [ Kattints a kinyitáshoz ]

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

3 éve 11 hónapja #146143 Írta: Tomax96
Megválaszolva: Tomax96
Én ma fejlesztettem ki az IS-3-at. IS-t először nagyon nem szerettem,de utána kicsit belejöttem. A pontosság nagyon rossz ha az RNG úgy akarja. Várom már hogy legyen egy fullos IS-3-am. Abba teszem majd a női legénységet ha meglesz minden csajszi.

3 éve 11 hónapja #146146 Írta: Kovacs
Megválaszolva: Kovacs

Rallyefan81 beküldte: Nekem most lett meg az IS, háááát ja. A célom a 100mm-es 175/250-es löveg, nem a 122-es. Vagy inkább a 122-essel szenvedjek? vélemény?

A D25T-vel nagyon szerettem, nem tudom miért nem szereti senki sem, csak azért adtam el, mert a T29 jobb FUNolásra.

3 éve 11 hónapja #146187 Írta: WT14
Megválaszolva: WT14
Kapott az IS-3 valami buffot mostanában? Tegnap Tigerrel 6x pattantam róla szemből, 203 pennel, nem akartam elhinni. Vagy lehet hogy csak engem szopatott az rng, mert ugyanebben a csatában nem tudtam átlőni a 6-os japán heavyt, közelről.

3 éve 11 hónapja #146189 Írta: Szmertyij
Megválaszolva: Szmertyij

WT14 beküldte: Kapott az IS-3 valami buffot mostanában? Tegnap Tigerrel 6x pattantam róla szemből, 203 pennel, nem akartam elhinni. Vagy lehet hogy csak engem szopatott az rng, mert ugyanebben a csatában nem tudtam átlőni a 6-os japán heavyt, közelről.

Igen! Régebben 175-ös átütéssel ha gondosan becéloztad, be lehetett ütni az elejét.
Mostanában viszont a Panther-em 8,8-as lövedékei rendre lepattannak róla.
Megoldás: ha IS-3_al keveredek közelharcba, akkor azonnal töltöm az APCR-t, 237-es pen már viszi mint kés a vajat.
WG-sek úgy gondolták nem elég noob játszik IS-3_al, így még vonzobbá tették nekik ezt az amúgy is túl buffolt fost.

3 éve 11 hónapja #146191 Írta: SSLReaper
Megválaszolva: SSLReaper
Tipikus orosz tank, tipikus orosz ágyúval. Ha RNG és az MM úgy gondolja, akkor 450 méterről Tiger II kupola 2-szer egymás után, ha nem akkor a 10 emeletes ház 30 méterről sem! :)

3 éve 11 hónapja #146312 Írta: PanzerGunter
Megválaszolva: PanzerGunter

_HENTES_ beküldte:

Tremans beküldte: szia!

Jó az IS tank,én szeretek vele játszani,122-es ágyú király 9.61 alatt be is tölti,és utána pusztít!

Jah, pusztít. Vakondokat, műholdokat, meg a madarakat a fán. Néha belő a házak ablakán. :)

Csorog a könnyem... :lol:

3 éve 11 hónapja #146316 Írta: imi321
Megválaszolva: imi321

WT14 beküldte: Kapott az IS-3 valami buffot mostanában? Tegnap Tigerrel 6x pattantam róla szemből, 203 pennel, nem akartam elhinni. Vagy lehet hogy csak engem szopatott az rng, mert ugyanebben a csatában nem tudtam átlőni a 6-os japán heavyt, közelről.

Régen hasonlóan erős volt, csak aztán rebalanszolták, mert ,,nem volt történelemhű".

,,Akinek nincs Pool medálja és 150 IQ-ja, az annyit is ér!" AraHun&mydocumentes
,,A legtöbb, amit a barátomért tehetek, az az, hogy felfogom előle a Jagdpanzer E 100 lövését" saját bölcsesség

Figyelem: Spoiler! [ Kattints a kinyitáshoz ]

3 éve 11 hónapja #146343 Írta: Cave
Megválaszolva: Cave

Rallyefan81 beküldte: Nekem most lett meg az IS, háááát ja. A célom a 100mm-es 175/250-es löveg, nem a 122-es. Vagy inkább a 122-essel szenvedjek? vélemény?

Mindkét löveggel szenvedi fogsz, egész az IS-3-ig. Pont annak a fejlesztése miatt érdemes a 122-es löveget "erőltetni", mert azon csak abból húzható ki a BL-9 -es (top) löveg.

Amúgy érdekes, de az IS-3 nem volt annyira gyenge a D25-T -vel (a 122-es), mint alatta az IS... :oops:
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Rallyefan81

3 éve 11 hónapja #146347 Írta: Rallyefan81
Megválaszolva: Rallyefan81

Cave beküldte:

Mindkét löveggel szenvedi fogsz, egész az IS-3-ig. Pont annak a fejlesztése miatt érdemes a 122-es löveget "erőltetni", mert azon csak abból húzható ki a BL-9 -es (top) löveg.

Amúgy érdekes, de az IS-3 nem volt annyira gyenge a D25-T -vel (a 122-es), mint alatta az IS... :oops:

Gondolom közrejátszik , az IS-3-nál létezik a páncél fogalma. Azaz nyugodtabb célzás ,stb.

RallyeFan
“Igazságot hirdetni, vagy hasznos dolgokat javasolni az embereknek, biztos módja annak, hogy üldözzenek minket.” (Voltaire)

3 éve 11 hónapja #146350 Írta: Rallyefan81
Kicsit más: azt vettem észre,hogy ha IS-6-al megyek ellenfél szinte csak engem lő, gold noob-ozik (a kezdőt elfogadom :blink: :p ) az átlag statisztikájú. A jobban játszó csak akkor ír rám , ha véletlen jól játszom és inkább megdícsér.azt hiszem ez az irigység... viszont saját csapatban ha jbban játszom akkor szapulnak.

Tegnap tier IX csata , siegfried vonal védekezés. Is-es csesztet miért nem megxek ki FCM 50-100 , Tiger II , angol IX -es heavy (neve nem ugrik be)elé. Mögém m3g bejött egy francia light 13 75 talán. nyertünk ,engem kiszedtek, voltam minden ,csak fehér ember nem. 2300+ Sebzésem lett , legtöbb sebzés a csapatban. Tudom ,nem sok és jól eloszlott a csapaton belül a dmg, de le eshetett az ISnek , hogy nem too löveges IS-3 van mellette?

Replayt felrakom majd , és alázzatok ti is :D köszi!

RallyeFan
“Igazságot hirdetni, vagy hasznos dolgokat javasolni az embereknek, biztos módja annak, hogy üldözzenek minket.” (Voltaire)

3 éve 11 hónapja - 3 éve 11 hónapja #146461 Írta: AzertsemJo
Megválaszolva: AzertsemJo
Szégyelld is magad , nevetséges 2300 dmg , top sebzés , nevetséges !
Ugyan már . . . hol a minimum 16 kill ? ? :-)

Idiótákkal és chatbajnokokkal fölösleges foglalkozni , hagyd őket és játssz nyugodtabban :-)
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Rallyefan81

3 éve 11 hónapja #146740 Írta: Rallyefan81
[quote="Rallyefan81" post=146350
Tegnap tier IX csata , siegfried vonal védekezés. Is-es csesztet miért nem megxek ki FCM 50-100 , Tiger II , angol IX -es heavy (neve nem ugrik be)elé. Mögém m3g bejött egy francia light 13 75 talán. nyertünk ,engem kiszedtek, voltam minden ,csak fehér ember nem. 2300+ Sebzésem lett , legtöbb sebzés a csapatban. Tudom ,nem sok és jól eloszlott a csapaton belül a dmg, de le eshetett az ISnek , hogy nem too löveges IS-3 van mellette?

Replayt felrakom majd , és alázzatok ti is :D köszi![/quote]

wotreplays.com/...#stats

RallyeFan

3 éve 11 hónapja #147357 Írta: Tekagi
Megválaszolva: Tekagi
Sziasztok,én még nagyon kezdő vagyok (maradok is sokáig) érdeklődni szeretnék szovjet könnyű harckocsikrol,mivel elemzés nincs róluk :( A közepes tier V T-34-re hajtok,előtte van T-50,ma szereztem be és nagyon ott van... Először lettem tankász B) Szóval szerintetek is érdemes e megtartanni? Ha igen milyen felszerelést vegyek rá?

3 éve 11 hónapja - 3 éve 11 hónapja #147360 Írta: Grievous
Megválaszolva: Grievous
Alacsony tiert nem érdemes, nem hoz sok creditet és xp-t sem.
Elemzést a t4 és alatti járművekről elég kevés az esély, mert a legtöbb csak átugrandó tank (kivéve a prémek). T-50 meg: várd meg, míg bedobja tier7-be :D
Ez csak saját vélemény

Kéréds:
T-44-em legénysége jelenleg így áll:

Úgy gondoltam ,hogy első sor BIA lenne, utána egy 6. érzék biztos (3. skillre azért nem rakok BIA-t, mert a legjobb legénységemen se teljes a 3. skill). Utána lövést javító skillek, harmadiknak meg javítás mindenkin?
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Tekagi

KERES
© 2019 eSports Pro Ltd. Minden jog fenntartva.