Jelenleg

20
látogatónk van

Japán harckocsik

6 éve 9 hónapja #243852 Írta: Sics
Megválaszolva: Sics
Gondolkodtam hogy bele kéne kezdeni az ágba... (O-Iexp-nél hagytam abba legutóbb) .. de most meggyőztek hogy ne ezt tegyem.

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

6 éve 9 hónapja #243861 Írta: HUN_Sector
Megválaszolva: HUN_Sector
Nem vesztesz semmit. A hatos régen király volt, mostanra egy bazi nagy hp pool, amit élvezettel pofoznak le. Tegnap 11 lövésből 11 mellé ment a troll ágyúval. Volt célpont, amely 30 méterre állt! Harminc. Mindegyikre teljesen beszűkültem pedig.
3 kör zsinórban 0 wn8-al, miközben a régi, nerf előtti OI-val konstans kék-lila voltam.
A páncél is csak addig tűnik jónak, amíg az egyszeri bot nem vált át aranyra, ez az első lepattanó lövés után megtörténik.
A kilencesnél járok, de mai fejjel bizisten nem kezdtem volna bele.

Nyugodtan nézz szét másik nemzetek tankjai fele. Kinyírták őket.
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Sics, MegaJani

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

6 éve 9 hónapja #243908 Írta: pap32
Megválaszolva: pap32

Nem vesztesz semmit. A hatos régen király volt, mostanra egy bazi nagy hp pool, amit élvezettel pofoznak le. Tegnap 11 lövésből 11 mellé ment a troll ágyúval. Volt célpont, amely 30 méterre állt! Harminc. Mindegyikre teljesen beszűkültem pedig.
3 kör zsinórban 0 wn8-al, miközben a régi, nerf előtti OI-val konstans kék-lila voltam.
A páncél is csak addig tűnik jónak, amíg az egyszeri bot nem vált át aranyra, ez az első lepattanó lövés után megtörténik.
A kilencesnél járok, de mai fejjel bizisten nem kezdtem volna bele.

Nyugodtan nézz szét másik nemzetek tankjai fele. Kinyírták őket.


Ha van rá lehetőség, AP-val azért tud az még csúnya dolgokat T6-7-ben...igencsak meglepődnek a kis Tigrincskék, mikor -50% HP-k akadnak le róluk... :troll:
Az igaz, hogy qrva lassú, de szerintem még simán játszható, az esetek többségében fun kategória (igaz, ha letolták a másik oldalt, és 5-6 med jön szembe, instant kilépés a megfelelő reakció... :unsure: )

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

6 éve 9 hónapja #243909 Írta: Hunyadi_Loveszdandar
Megválaszolva: Hunyadi_Loveszdandar
Ez az ág az új meta alapján még mindig a Type5-ről szól... A nerf jelen állás szerint ezen nem is változtat semmit. Még hogy kinyírták... :sick: :lol:

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

6 éve 9 hónapja #243912 Írta: Sics
Megválaszolva: Sics
Igazából számomra nem a jó fórumban vagyunk... azaz itt offtopic leszek ...

Szóval nekek a HTC stb küldetések miatt kéne egy olyan heavy ág ami jól pattint.

Ez számomra valamelyik német nehéz ág vagy a japán háztömbök ága lehetne.

Ugye később szaporodnak az olyan küldik, amiknél a "pattintsd a saját életerőd valahányszorosát" a feladat, amire eddig elvileg az O-I volt a legjobb... meg a Mouse meg VK-béla ág .. meg most az új német nehéz ág is esélyesnek látszik. ( Amcsi tornyozók esetleg Emilkék jöhetnek még számításba, de fene tudja.)

Szóval errefelé kacsingatva keresek ágat... ezeken fllózok... csak lehet ezt nem ebben a fórumban kéne tennem :)

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

6 éve 9 hónapja #243915 Írta: Hunyadi_Loveszdandar
Megválaszolva: Hunyadi_Loveszdandar
jól pattintanak - mindenféle extra tudás nélkül is:

1. Maus
2. Type5
3. VK 100.01(P)
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Sics

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

6 éve 8 hónapja #246225 Írta: Grievous
Megválaszolva: Grievous
Oh, O-I bekerülhet t4-be? :O
Most ,hogy a maraton miatt újra felraktam a wotot, mentem pár kört vele, de a legénység 97%-on áll most (meg az első skill is csak el van kezdve), ezért a kis löveget használom (gondolom jobb ilyenkor). Az arty és a matilda volt az, ami bántott igazán :V





Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

6 éve 7 hónapja - 6 éve 7 hónapja #247867 Írta: Sith7
Megválaszolva: Sith7
Azt hiszem én befejeztem ezt az ágat :(

Type 4 - nél járok, már csak a troll gun hiányzik, de egyszerűen lehetetlen ezzel a tankkal érvényesülni

Hiába fogytak el szinte 0 - ra az arty - k, mindenki csak a gold - ot tolja, amint meglát

Mentem a nerfelt Type 5 -tel is pár kört a tesztszerveren, ementáli lett belőlem 1-2 perc alatt.

Lassú, nagy, és nincs amit pattintson, mert gold, gold, gold ... még az égből is gold esik :wb:
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: HUN_Sector, MegaJani

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

6 éve 2 hónapja #262185 Írta: Kulung69
Megválaszolva: Kulung69
Hali! Type 4 heavy-re mi legyen a harmadik skillsor? Természetesen a legénység megy majd át a Type 5-be.

Ami eddig van: full bia az első, második a parancsnokok 6. Érzek többieknek javítás.

Előre is köszi!

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

6 éve 2 hónapja #262199 Írta: MegaJani
Megválaszolva: MegaJani

Hali! Type 4 heavy-re mi legyen a harmadik skillsor? Természetesen a legénység megy majd át a Type 5-be.

Ami eddig van: full bia az első, második a parancsnokok 6. Érzek többieknek javítás.

Előre is köszi!


Pillanatkép és Sima utazás/Offroad/Kuplung, Felderítés és Helyzetfelimerés, töltőknek Biztonságos elh. és Adrenalin :devil2:
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Kulung69

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

6 éve 2 hónapja #262290 Írta: Sics
Megválaszolva: Sics
Szerintem rosszul látod...

Egyrészt a teszt-szerver nem mérvadó, pontosan az aranyeső miatt.

Másik, hogy ... egyes tankok randomban jobbak, mások osztagban. ( Esetleg lehet még vizslatni, hogy küldetésezéshez mi az ideális.)

A Type5 osztagban kell, hogy pontosan fogalmazzak: CW-n és nyomuláson. Azaz amikor tudható, hogy mi lesz a map ... meg esetleg hogy támadás vagy védés van. Ilyenkor ugye az FC megmondja h mi kéne .. és ha mondjuk van egy Himmelsdorf map, akkor bizony jönnek a szupernehezek. És a képességeikhez illő feladatot fognak kapni ...

Randomban nyilván sokszor szopás :(

Amire még a Type5 számításba jön: a pattints sokat küldetések... ( Randomban azér nem akar mindenki csődbe menni ... :D )
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: MegaJani

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

6 éve 2 hónapja #262773 Írta: ttaamm74
Megválaszolva: ttaamm74
Segítene valaki működésre bírni TYPE 61 csodazöld gépjárművemet,mindenre kitérően,most jelenleg nem nagyon műxik....vagy adjam el és kész...(legények 1.:lámpa ,sima utazás,pill. kép,...jav, 2.: bia, 3.:álca 91%-on)...egy átlagos tankfelhasználó...ttaamm... :scratch:

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

6 éve 2 hónapja - 6 éve 2 hónapja #262781 Írta: acelkocka
Megválaszolva: acelkocka

Segítene valaki működésre bírni TYPE 61 csodazöld gépjárművemet,mindenre kitérően,most jelenleg nem nagyon műxik....vagy adjam el és kész...(legények 1.:lámpa ,sima utazás,pill. kép,...jav, 2.: bia, 3.:álca 91%-on)...egy átlagos tankfelhasználó...ttaamm... :scratch:


Erre kiváncsi leszek én is, mert nálam 3 skillsor:
lámpa+pillanatkép+sima utazás+biztonságos elhelyezés
bia 4X
felderítő+mesterlövész+kupplungégető+adrenalin roham
és pár % javítás
venti+töltésgyorító+vstab

Ezek ellenére nálam sem működik, ha óvatoskodom lemaradok a dmg-ről és a killről, ha nyomulok szétszednek, lassú&papír, sehogy sem sikerül "M" jelölésű kört menni vele ( pedig már szívesen eladnám)
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: ttaamm74

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

6 éve 2 hónapja #262790 Írta: dobilaci
Megválaszolva: dobilaci
Alca, paralampa, pontossagnovelo skillek, javitas, latotavnovelo skillek a legfontosabbak a Type 61 legenysegenek.

Nalam igy nezett ki a statja mikor eladtam. Majd valamikor visszaveszem es megprobalom ratenni a 3. gm-et, nagyon szerettem azt a tankot, jobban mint az STB-1-et.



Ez egy support tank, nem alkalmas arra a klasszikus med szerepre mint mondjuk az oroszok. Lassu is, papir is. Amit ki kell hasznalni: jo gundep es pontos agyu. Szoval dombos helyeken nalad lesz az elony.
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: MegaJani, acelkocka, ttaamm74

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

6 éve 2 hónapja - 6 éve 2 hónapja #262801 Írta: ttaamm74
Megválaszolva: ttaamm74
Köszönöm!!!...,az a gondom,hogy támogatóként használom,de mint egy zseblámpa lógna a fejem felett bekapcsolva úgy világítok,annak ellenére hogy rosszul írttaamm második sor skill álca 100%-os,álcaháló van fent +álcafestés.Az ágyú meg úgy szór mint nagyapám" kézi" vetéskor a szántóföldön...1előre nagyon sajnálom azt a rengeteg időt,energiát,XP-t amit belefeccöltem és ez az egész nemzetre vonatkozik...a hevi ágat(O-HO) most fullozttaamm ki de el is adttaamm már nem vettem meg a 9-est... :wb:
...viszont kellemes csalódás a kínai WZ-120 (féltem tőle hogy nagyon kaki...) egész jól adja magát,érdekes fílingje van....

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

© 2024 WOTINFO. Minden jog fenntartva.