Jelenleg

20
látogatónk van

Japán harckocsik

6 éve 11 hónapja #237595 Írta: dobilaci
Megválaszolva: dobilaci

Nekem jelenleg azzal van talán a gondom, hogy a legénység 94%-os, így még pocsék a célzás, töltés, stb. Ráadásul az 1. skillt húztam ,csak ugye akció volt és váltottam tankot.

Mivel wows-ozok elsősorban, így a további tankok nem jelentenek gondot


Pedig az O-Ni-t erdemes kiprobalni a 10cm-es gunnal. En is hagytam az O-i-t es ezen huzom ki a legenyseg elso skilljet.
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: MegaJani

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

6 éve 11 hónapja #237596 Írta: HUN_Sector
Megválaszolva: HUN_Sector
Az ONI kellemesen használható a trollal is. A hetes még az a szint, hogy a nyolcas nem mindig üt be, a 9-esbe szépen tudsz sebezni, a kisebbektől meg nem kell félni. Az ágyú lehajlást szokni kell, de használható, ellenben az oho-val, ahol szinte keresztbe kell megállnod, hogy aztán - az ammo rackeddel az ellenség felé - lőhess egyenesen.

A 9-es pedig óriási csalódás.
Félek a 10-es is az lesz.

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

6 éve 11 hónapja #237849 Írta: Grievous
Megválaszolva: Grievous
nálam az első skill 60%-on van jelenleg, O-I exp 100-as legényekkel teljesen megváltozott, jó, armor maradt ugyanaz, de már pontosabb volt.

Ha majd lesz kedvem wothoz, akkor majd megpróbálok addig eljutni, de most wows jobban leköt (ilt egyetem is elvesz egy csomó időt, így is néha sokallom pl a 2-3 órát wows-szal, miközben alig mentem pár kört...)

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

6 éve 11 hónapja #237917 Írta: Okynawa
Megválaszolva: Okynawa

Az ONI kellemesen használható a trollal is. A hetes még az a szint, hogy a nyolcas nem mindig üt be, a 9-esbe szépen tudsz sebezni, a kisebbektől meg nem kell félni. Az ágyú lehajlást szokni kell, de használható, ellenben az oho-val, ahol szinte keresztbe kell megállnod, hogy aztán - az ammo rackeddel az ellenség felé - lőhess egyenesen.

A 9-es pedig óriási csalódás.
Félek a 10-es is az lesz.


a 9es jó, ha top tier. fényévekkel jobb mint a 10es (3. skill 73%on áll)
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Peter1918

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

6 éve 11 hónapja #237921 Írta: BiO_rOo_BOT
Megválaszolva: BiO_rOo_BOT
Ugyanez volt nálam is - végül nem is tettem rá egyik későbbi tankra se a derp-gunt, hanem AP-vel húztam ki a Type 5 Heavyt. Nekem az átütés kevés volt így bevallom naggggggyon sok goldot lőttem vele - viszont így legalább voltak élvezetes csatáim.
Ha másodszor csinálnám is így állnék hozzá.

O-ni-t melyik agyuval celszeru hasznalni?

Mentem par kort az OI-rol hozott derp gunnal de ezen a szinten mar nagyon gyengenek talalom.

Kiprobaltam rajta a 10 cm-es loveget is, annak a dpm-je meg alap atutese is rendben volna ha nem kellene allandoan tier 9-ben jatszanom, ahol szart nem er a 215-os gold atutese.

Tanacstalan vagyok.

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

6 éve 10 hónapja #239631 Írta: BiO_rOo_BOT
Megválaszolva: BiO_rOo_BOT
Nem értettem miért megy a hype a Type 5 heavy körül - és főleg a troll gun-t illetően. Nos, tegnap felraktam rá - brutális. Amíg ilyen marad lehet csak ezzel játszok :-) Az átlag dmg is szépen megy fel, szerintem következő este már 3k főlé kúszik (a csőre meg jönnek a bárdok :-) )

Mellékletek:

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

6 éve 10 hónapja #239638 Írta: MegaJani
Megválaszolva: MegaJani

Nem értettem miért megy a hype a Type 5 heavy körül - és főleg a troll gun-t illetően. Nos, tegnap felraktam rá - brutális. Amíg ilyen marad lehet csak ezzel játszok :-) Az átlag dmg is szépen megy fel, szerintem következő este már 3k főlé kúszik (a csőre meg jönnek a bárdok :-) )


Golddal használod? :side:

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

6 éve 10 hónapja #240072 Írta: Artyom1986
Megválaszolva: Artyom1986

Nem értettem miért megy a hype a Type 5 heavy körül - és főleg a troll gun-t illetően. Nos, tegnap felraktam rá - brutális. Amíg ilyen marad lehet csak ezzel játszok :-) Az átlag dmg is szépen megy fel, szerintem következő este már 3k főlé kúszik (a csőre meg jönnek a bárdok :-) )


Annyira jó troll gunnal? :dry: Arany lőszert használsz? Mennyivel jobb a Type 5mint a Tpye 4?
Nekem a Type 4 is nagyon tetszik sima gunnal,a páncélja is meglepően jó (nagyon hamar meglett a 3x-os "pattintós" küldetés).
Szóval érdemes továbbmenni a Type 5 re? :unsure:

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

6 éve 10 hónapja #240079 Írta: Okynawa
Megválaszolva: Okynawa

Nem értettem miért megy a hype a Type 5 heavy körül - és főleg a troll gun-t illetően. Nos, tegnap felraktam rá - brutális. Amíg ilyen marad lehet csak ezzel játszok :-) Az átlag dmg is szépen megy fel, szerintem következő este már 3k főlé kúszik (a csőre meg jönnek a bárdok :-) )


Annyira jó troll gunnal? :dry: Arany lőszert használsz? Mennyivel jobb a Type 5mint a Tpye 4?
Nekem a Type 4 is nagyon tetszik sima gunnal,a páncélja is meglepően jó (nagyon hamar meglett a 3x-os "pattintós" küldetés).
Szóval érdemes továbbmenni a Type 5 re? :unsure:


őszintén mondom neked, NEM! ha a 4es top tier vagy csak 9esek között van, király, 10esek között nehezebb, de az ritka h 10be tett engem anno. viszont az 5ös hiába vastagabb papíron, szerintem az én 5ösömet valami selejtes, raktáron maradt suzuki motorháztetőkből szögelték össze :wb:
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: MegaJani

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

6 éve 10 hónapja #240085 Írta: BiO_rOo_BOT
Megválaszolva: BiO_rOo_BOT
Nem nagyon jövök ki t10 csatákből 3-4k dmg alatt a Type 5 Heavyvel - nkem működk jól a troll gun...

Nem értettem miért megy a hype a Type 5 heavy körül - és főleg a troll gun-t illetően. Nos, tegnap felraktam rá - brutális. Amíg ilyen marad lehet csak ezzel játszok :-) Az átlag dmg is szépen megy fel, szerintem következő este már 3k főlé kúszik (a csőre meg jönnek a bárdok :-) )


Annyira jó troll gunnal? :dry: Arany lőszert használsz? Mennyivel jobb a Type 5mint a Tpye 4?
Nekem a Type 4 is nagyon tetszik sima gunnal,a páncélja is meglepően jó (nagyon hamar meglett a 3x-os "pattintós" küldetés).
Szóval érdemes továbbmenni a Type 5 re? :unsure:


őszintén mondom neked, NEM! ha a 4es top tier vagy csak 9esek között van, király, 10esek között nehezebb, de az ritka h 10be tett engem anno. viszont az 5ös hiába vastagabb papíron, szerintem az én 5ösömet valami selejtes, raktáron maradt suzuki motorháztetőkből szögelték össze :wb:

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

6 éve 10 hónapja #240100 Írta: HUN_Sector
Megválaszolva: HUN_Sector
Type4:
Én konstans tier 10-ben vagyok érzésre.
A 14 cm AP ágyúval nem tudtam szemből az is6 felém döntött frontlemezét átlőni 3/3-ból. Itt fogtam és levettem. Pedig tudom hogy hogy, hova lőjek, de ez az ágyú érthetetlen.
A troll ágyú pedig nagyon gyenge dpm-ű, a páncélomat meg ap-val és golddal vegyesen széthugyozzák.

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

6 éve 10 hónapja #240145 Írta: BiO_rOo_BOT
Megválaszolva: BiO_rOo_BOT
Ha ez vigasztal a Type 4 ilyen - én nem is bírtam ki végig amit 80k free xp bánt ;-)

Type4:
Én konstans tier 10-ben vagyok érzésre.
A 14 cm AP ágyúval nem tudtam szemből az is6 felém döntött frontlemezét átlőni 3/3-ból. Itt fogtam és levettem. Pedig tudom hogy hogy, hova lőjek, de ez az ágyú érthetetlen.
A troll ágyú pedig nagyon gyenge dpm-ű, a páncélomat meg ap-val és golddal vegyesen széthugyozzák.

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

6 éve 10 hónapja - 6 éve 10 hónapja #240313 Írta: pcmisi
Megválaszolva: pcmisi
type5 vs 3db Maus

egy hét szünet után gondoltam játszom egyet. szembekerültem három Egérrel.
Ezért mondom, hogy érdemes játszani ezzel a tankkal. Mindhármat a halálba küldtem pedig nem voltak botok.

Mellékletek:
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: MegaJani

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

6 éve 10 hónapja #240374 Írta: BiO_rOo_BOT
Megválaszolva: BiO_rOo_BOT
Már sokadszor futok bele de nem értem még mindig - hol lövik be át a beforgatott Type 5 Heavyt? A hasán látok lyukakat de ott min. 367 mm a páncélzat és a múltkor egy E5 3x egymás után verte át AP-vel. Hogy a túróba?
Vagy kérdezem máshogy - ha be van forgatva és nem a kuploát lövik, hol tudják még alap AP-vel átlőni? És prém ammóval is nehéz....

Mellékletek:

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

6 éve 10 hónapja #240379 Írta: diszno_sajtt
Megválaszolva: diszno_sajtt
tanks.gg/tank/t...visual

Azt a kis négyzetet ami beforgatva pont merőlegesen lát az ellenfél. Szerintem.

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

© 2024 WOTINFO. Minden jog fenntartva.