Jelenleg

13
látogatónk van

Német harckocsik

8 éve 3 hónapja #164248 Írta: Imhotep_knight
Megválaszolva: Imhotep_knight
Ment és megoldást is kínáltak.
Köszönöm a segítséget!

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

8 éve 3 hónapja - 8 éve 3 hónapja #164309 Írta: Artyom1986
Megválaszolva: Artyom1986

Szevasztok!
JGpz4 hogy muzsikál mostanában?

Nembírtam, eladtam, STUG III G sokkal jobb volt. Top ágyú gold nélkül szinte használhatatlan, frontális lövésnél 5-ből 4x kilőtték a motoromat, nem csak megsérült, hanem totál lebökött. Hagytam a francba a vonalat, Hetzer-t megtartottam fun tanknak az áhított JgTiger meg majd meglesz egyszer Tiger P vonalról. Ferdire már majdnem megvan az xp. Én nem erőltetném, tudtam, hogy nem szabad csodát várnom tőle, de nekem nagyon nem működött. Nashorn ellenben elképesztő, brutál a Tiger I top 8.8-asával, gyorsabb töltéssel és pontossággal, bár játék közben nem érzem pontosabbnak. Nekem kedvenc Tier VI-s TD-m, jah és nem mellesleg egy pénz nyomda!


Én tegnap vettem meg,de nem igazán szerettem meg eddig,állandóan motort lőnek vagy a legénységből száll el 1-2 tag,sőt egyre jobban utálom :S .A következő tdk az ágon milyenek lesznek?Jagdtigerig szeretnék eljutni,érdemes kihúzni?Milyen "mostanság"???

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

8 éve 3 hónapja #164322 Írta: Grievous
Megválaszolva: Grievous
Nekem addig volt meg, míg ki nem fejlesztettem a jpanther. Motor érzékeny, és én is a top löveget használt, arany nélkül. A stug ágyút kell használni rajta célszerűen, mert azzal lehet valamit csinálni, vagy full gold a nagyobba (88-as a lövegemlékeim szerint).

jp-vel nem volt doglom, porsche-ról meglett a ferdi anno :silly:

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

8 éve 3 hónapja #164325 Írta: MDavid1995
Megválaszolva: MDavid1995
Sziasztok, azt szeretném kérdezni hogy lenne valaki olyan kedves hogy megnézi ezt a replay-t és elmagyarázza hogyan ütötte be a KV-3 az oldalam?

wotreplays.com/...ger_ii

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

8 éve 3 hónapja - 8 éve 3 hónapja #164341 Írta: uuee
Megválaszolva: uuee

Szevasztok!
JGpz4 hogy muzsikál mostanában?

Nembírtam, eladtam, STUG III G sokkal jobb volt. Top ágyú gold nélkül szinte használhatatlan, frontális lövésnél 5-ből 4x kilőtték a motoromat, nem csak megsérült, hanem totál lebökött. Hagytam a francba a vonalat, Hetzer-t megtartottam fun tanknak az áhított JgTiger meg majd meglesz egyszer Tiger P vonalról. Ferdire már majdnem megvan az xp. Én nem erőltetném, tudtam, hogy nem szabad csodát várnom tőle, de nekem nagyon nem működött. Nashorn ellenben elképesztő, brutál a Tiger I top 8.8-asával, gyorsabb töltéssel és pontossággal, bár játék közben nem érzem pontosabbnak. Nekem kedvenc Tier VI-s TD-m, jah és nem mellesleg egy pénz nyomda!


Én tegnap vettem meg,de nem igazán szerettem meg eddig,állandóan motort lőnek vagy a legénységből száll el 1-2 tag,sőt egyre jobban utálom :S .A következő tdk az ágon milyenek lesznek?Jagdtigerig szeretnék eljutni,érdemes kihúzni?Milyen "mostanság"???


annyira nem vészes a jpz4, nekem 85 csatába került szorzókkal (meg azok nélkül, kb. 2 hét) a jpanther -szóval a grind rövid (az l70-el használtam kizárólag, a rövid 88-ast csak azért húztam ki, hogy a jpantheren rögtön free-ből kihúzhassam a hosszút). Kicsi és jó a camoja, illetve meglepően alacsonyak az elvárások vele szemben (szóval nem lesz statrombolás vele a játék). A JP-t biztosan megtartom örökre, úgyhogy megéri átvergődni:)
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: ManfredMambo

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

8 éve 3 hónapja #164347 Írta: Artyom1986
Megválaszolva: Artyom1986

Szevasztok!
JGpz4 hogy muzsikál mostanában?

Nembírtam, eladtam, STUG III G sokkal jobb volt. Top ágyú gold nélkül szinte használhatatlan, frontális lövésnél 5-ből 4x kilőtték a motoromat, nem csak megsérült, hanem totál lebökött. Hagytam a francba a vonalat, Hetzer-t megtartottam fun tanknak az áhított JgTiger meg majd meglesz egyszer Tiger P vonalról. Ferdire már majdnem megvan az xp. Én nem erőltetném, tudtam, hogy nem szabad csodát várnom tőle, de nekem nagyon nem működött. Nashorn ellenben elképesztő, brutál a Tiger I top 8.8-asával, gyorsabb töltéssel és pontossággal, bár játék közben nem érzem pontosabbnak. Nekem kedvenc Tier VI-s TD-m, jah és nem mellesleg egy pénz nyomda!


Én tegnap vettem meg,de nem igazán szerettem meg eddig,állandóan motort lőnek vagy a legénységből száll el 1-2 tag,sőt egyre jobban utálom :S .A következő tdk az ágon milyenek lesznek?Jagdtigerig szeretnék eljutni,érdemes kihúzni?Milyen "mostanság"???


annyira nem vészes a jpz4, nekem 85 csatába került szorzókkal (meg azok nélkül, kb. 2 hét) a jpanther -szóval a grind rövid (az l70-el használtam kizárólag, a rövid 88-ast csak azért húztam ki, hogy a jpantheren rögtön free-ből kihúzhassam a hosszút). Kicsi és jó a camoja, illetve meglepően alacsonyak az elvárások vele szemben (szóval nem lesz statrombolás vele a játék). A JP-t biztosan megtartom örökre, úgyhogy megéri átvergődni:)


Értem,köszi a hozzászólást!No és a Jagdtiger milyen?Az érdekel a legjobban erről az ágról :whistle:

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

8 éve 3 hónapja #164348 Írta: MDavid1995
Megválaszolva: MDavid1995

Szevasztok!
JGpz4 hogy muzsikál mostanában?

Nembírtam, eladtam, STUG III G sokkal jobb volt. Top ágyú gold nélkül szinte használhatatlan, frontális lövésnél 5-ből 4x kilőtték a motoromat, nem csak megsérült, hanem totál lebökött. Hagytam a francba a vonalat, Hetzer-t megtartottam fun tanknak az áhított JgTiger meg majd meglesz egyszer Tiger P vonalról. Ferdire már majdnem megvan az xp. Én nem erőltetném, tudtam, hogy nem szabad csodát várnom tőle, de nekem nagyon nem működött. Nashorn ellenben elképesztő, brutál a Tiger I top 8.8-asával, gyorsabb töltéssel és pontossággal, bár játék közben nem érzem pontosabbnak. Nekem kedvenc Tier VI-s TD-m, jah és nem mellesleg egy pénz nyomda!


Én tegnap vettem meg,de nem igazán szerettem meg eddig,állandóan motort lőnek vagy a legénységből száll el 1-2 tag,sőt egyre jobban utálom :S .A következő tdk az ágon milyenek lesznek?Jagdtigerig szeretnék eljutni,érdemes kihúzni?Milyen "mostanság"???


annyira nem vészes a jpz4, nekem 85 csatába került szorzókkal (meg azok nélkül, kb. 2 hét) a jpanther -szóval a grind rövid (az l70-el használtam kizárólag, a rövid 88-ast csak azért húztam ki, hogy a jpantheren rögtön free-ből kihúzhassam a hosszút). Kicsi és jó a camoja, illetve meglepően alacsonyak az elvárások vele szemben (szóval nem lesz statrombolás vele a játék). A JP-t biztosan megtartom örökre, úgyhogy megéri átvergődni:)


Értem,köszi a hozzászólást!No és a Jagdtiger milyen?Az érdekel a legjobban erről az ágról :whistle:

Átütés kiváló, sebzés is a töltésről nem is beszélve viszont nem fordul, lassú és minden arra járó lő egy motort, de szó szerint volt oylan 2 javítót vittem de még harmadjára is ellőtték a motort.

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

8 éve 3 hónapja #164354 Írta: Toydolls2
Megválaszolva: Toydolls2
Nem olyan rossz a JgPzIV, meg lehet vele tanulni játszani. :)
A legutóbbi, nagyon jó csatám vele, amihez persze kellett nem kevés szerencse is, így ért véget:
wotreplays.com/...zer_iv

A harmadik hármas csíkhoz kb 5% kell még, 289 csata után. Nekem nagyon bejött a gép. :)
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Katjaton, ManfredMambo, Leopardusz, JackassJana, uuee

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

8 éve 3 hónapja #164357 Írta: Sveryxx
Megválaszolva: Sveryxx

Sziasztok!
Mi a véleményetek a Mausról, az Indien-Pz.-ről és az E50-ről? :)



Szia!
Lehet hogy most meglincselnek de én kiállok a Maus mellett.
Nagyon király tank persze nem kezdőknek. Sok türelem kell hozzá hogy meg tudd tanulni hogy mikor hova induljál el vele mert nincs vissza fordulás a borzasztóan alacsony 20km/h-s max sebessége miatt amit egyébként pikk-pakk elér.
ha megtanulod használni a páncélzatát akkor arany spammolással sem fognak tudni belőni. Hihetetlen érlmény mikor 10k+ pattan le rólad egy csatában.
Az ágyúja kicsit a statok alapján gyengének hat de hidd el nem az(legalább is az én személyes tapasztalataim ezt mutatják) messzire középtávra és közelre is nagyon jó. 2-3k dmg-t simán ki lehet vele osztani ha oda figyel az ember.Tény hogy arty mágnes és ha nyitott pályára dob a random akkor szívás az élet mindíg arty védett helyeket kell vele keresni ha van rá egy kis lehetőséged. Én élmény tanknak mondanám a maga 3000 hp-val és a borzasztóan jó páncélzatával és nem mellesleg a történelmi hátterével mivel belőle készült másfél db a második világháború végéig :D
Szóval ne vesd el az ötletet hogy egyszer megveszed mikor már tapasztaltabb játékos leszel
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Toydolls2

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

8 éve 3 hónapja #164360 Írta: uuee
Megválaszolva: uuee

Nem olyan rossz a JgPzIV, meg lehet vele tanulni játszani. :)
A legutóbbi, nagyon jó csatám vele, amihez persze kellett nem kevés szerencse is, így ért véget:
wotreplays.com/...zer_iv

A harmadik hármas csíkhoz kb 5% kell még, 289 csata után. Nekem nagyon bejött a gép. :)


Valószínűleg már az első lepattanó után a kv1s-ről töltöttem volna a goldot (t-150-re pedig eleve azzal lőttem volna:P). A végén pedig biztosan golddal vártam volna a 2 heavyt:)

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

8 éve 3 hónapja #164361 Írta: Toydolls2
Megválaszolva: Toydolls2

Nem olyan rossz a JgPzIV, meg lehet vele tanulni játszani. :)
A legutóbbi, nagyon jó csatám vele, amihez persze kellett nem kevés szerencse is, így ért véget:
wotreplays.com/...zer_iv

A harmadik hármas csíkhoz kb 5% kell még, 289 csata után. Nekem nagyon bejött a gép. :)


Valószínűleg már az első lepattanó után a kv1s-ről töltöttem volna a goldot (t-150-re pedig eleve azzal lőttem volna:P). A végén pedig biztosan golddal vártam volna a 2 heavyt:)


Spórolós vagyok. :)
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Sveryxx

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

8 éve 3 hónapja #164711 Írta: Xizor111
Megválaszolva: Xizor111
Sziasztok!

Segítséget kérnék, mert válaszút elé érkezett az életem. A fiúk vagy a lányok ? Ja nem ezt nem ide. :trollol:

Szóval Jpantherrel megvan az xp a köv. TD-re. Ferdi vagy JP2 ??

Ferdi 6fős ami jól jön a JGTigerhez, és egy ikonikus "tank" ami mellette szól, ugyanakkor lassabb, lomhább, nem túl gyors de nehézkes. És a felfüggesztését Elefántnak hívják.

JP2-ből sokkal többet látok, mint Ferdiből, ennek gondolom oka van :) Gyorsabb, fele front páncél, a Jpantherrből kap motort, ami 43k xp spórolás....

Na én nagyjából ezt látom bennük.

Szóval nehéz a döntés, ebben kérnék segítséget. :) Melyiket, miért, miért ne, de, de nem... stb. :blink:

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

8 éve 3 hónapja #164728 Írta: Tomax96
Megválaszolva: Tomax96

Sziasztok!

Segítséget kérnék, mert válaszút elé érkezett az életem. A fiúk vagy a lányok ? Ja nem ezt nem ide. :trollol:

Szóval Jpantherrel megvan az xp a köv. TD-re. Ferdi vagy JP2 ??

Ferdi 6fős ami jól jön a JGTigerhez, és egy ikonikus "tank" ami mellette szól, ugyanakkor lassabb, lomhább, nem túl gyors de nehézkes. És a felfüggesztését Elefántnak hívják.

JP2-ből sokkal többet látok, mint Ferdiből, ennek gondolom oka van :) Gyorsabb, fele front páncél, a Jpantherrből kap motort, ami 43k xp spórolás....

Na én nagyjából ezt látom bennük.

Szóval nehéz a döntés, ebben kérnék segítséget. :) Melyiket, miért, miért ne, de, de nem... stb. :blink:


JP2-t választanám. Le is írtad az előnyeit. Ha pedig a JP 2 testét elrejted,elég jó páncélt kapsz. Nem tudom ezt mennyire lehet,de van ahol sikerülhet. Vagy ha pl domb mögül kinézel,lősz és visszahúzódsz,akkor a front páncélod is tud pattintani,mert nagy szögben áll. Mostani meta-ban a mobilitás sokat ér.

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

8 éve 3 hónapja #164741 Írta: Sveryxx
Megválaszolva: Sveryxx

Sziasztok!

Segítséget kérnék, mert válaszút elé érkezett az életem. A fiúk vagy a lányok ? Ja nem ezt nem ide. :trollol:

Szóval Jpantherrel megvan az xp a köv. TD-re. Ferdi vagy JP2 ??

Ferdi 6fős ami jól jön a JGTigerhez, és egy ikonikus "tank" ami mellette szól, ugyanakkor lassabb, lomhább, nem túl gyors de nehézkes. És a felfüggesztését Elefántnak hívják.

JP2-ből sokkal többet látok, mint Ferdiből, ennek gondolom oka van :) Gyorsabb, fele front páncél, a Jpantherrből kap motort, ami 43k xp spórolás....

Na én nagyjából ezt látom bennük.

Szóval nehéz a döntés, ebben kérnék segítséget. :) Melyiket, miért, miért ne, de, de nem... stb. :blink:


Mind kettő tank nagyon jó a maga nevében. Nekem a ferdi volt meg és nem is panaszkodom rá mert nagyon jó kis gép bár nekem nem ovlt választás mert a tigris p-ből huztam ki de egyikben sem fogsz csalódni bármelyiket is válasszad.

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

8 éve 3 hónapja #164749 Írta: WT14
Megválaszolva: WT14

Sziasztok!

Segítséget kérnék, mert válaszút elé érkezett az életem. A fiúk vagy a lányok ? Ja nem ezt nem ide. :trollol:

Szóval Jpantherrel megvan az xp a köv. TD-re. Ferdi vagy JP2 ??

Ferdi 6fős ami jól jön a JGTigerhez, és egy ikonikus "tank" ami mellette szól, ugyanakkor lassabb, lomhább, nem túl gyors de nehézkes. És a felfüggesztését Elefántnak hívják.

JP2-ből sokkal többet látok, mint Ferdiből, ennek gondolom oka van :) Gyorsabb, fele front páncél, a Jpantherrből kap motort, ami 43k xp spórolás....

Na én nagyjából ezt látom bennük.

Szóval nehéz a döntés, ebben kérnék segítséget. :) Melyiket, miért, miért ne, de, de nem... stb. :blink:


Én is a JP2-t ajánlanám. Gyorsabb, fordulékonyabb, ami sokszor jön jól amikor pozíciót kell váltani. Mivel mostanság sok a med és light a játékban, jobban érvényesülnek azok a td-k, amikkel tudsz mozogni és fordulni. A Ferdi előnye a páncél, ami viszont elvész, ha melléd mennek, és ugye sok a med és a light a játékban. Saját tiertől pedig minden belövi úgyis, sőt, hogy mást ne mondjak a Tigerrel is gond nélkül átütöm a frontját, és akkor a goldspamről ne is beszéljünk. Szóval én mindenképp a JP2-t ajánlanám. A JT-be szopás lesz a plusz ember, de ott úgyis ajánlatos átbabrálni a skilleket álcáról javításra. Ha pedig mihamarabb BiA-t akarsz, majd felhúzod a plusz embert free xp-ből, azt most elvileg jövő novemberig lehet úgyis.

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

© 2024 WOTINFO. Minden jog fenntartva.