Jelenleg

29
látogatónk van

Német harckocsik

8 éve 9 hónapja #130523 Írta: eldegor
Megválaszolva: eldegor

Köszi mindenkinek a válaszokat de, ha nem haragusztok felteszem máshogy a kérdést.
Hogyan játszak vele, hogy eredményeket is elérjek.
Erre kellene válasz, ha nincs nem baj.
A megszokod, belejösz, légy türelmes, nekem bejött nem igazén segit. :P


az a baj, hogy nem igazán lehet leírni egy receptet, hogy így meg így és akkor jó lesz.

minden csata más - alkalmazkodj, használd ki, hogy gyorsan tudod kiküldeni útjára a skullókat és vedd figyelembe pattintani nem igazán fogsz, gyors nem igazán vagy... :P
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Kopasz

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

8 éve 9 hónapja #130526 Írta: Kopasz
Megválaszolva: Kopasz
singes - Egy dologban kiemelkedő, a rof-ban. Sebességre kb. mint a t-34-85, bár lassabbnak érződik. Mérete hatalmas, páncélja nincs (bár jó a döntése, és sima az eleje, tehát mikor lőni akarnak, kezdj intenzív riszába, képes lepattanókat generálni.)

eldegor [VT3PS] - alkalmazkodj, használd ki, hogy gyorsan tudod kiküldeni útjára a skullókat és vedd figyelembe pattintani nem igazán fogsz, gyors nem igazán vagy...

Köszi a válaszokat ilyesmire gondoltam. :cheer: :P

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

8 éve 9 hónapja #130636 Írta: Grievous
Megválaszolva: Grievous
Néztem, hogy linkin egy kis elemzést felrakott az új maus variánsról


4 ágyú? Örülök, hogy az E75-tel közös megvan, csak gondolom lánctalp is kéne mellé.

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

8 éve 9 hónapja #130687 Írta: Arkta
Megválaszolva: Arkta
MIIIII a bánat ez? Most komolyan?

Azt akarják hogy senki ne játsszon a maus ágon?

200k hogy kifullozd + még maus?

Direkt olyan ágyuk amik küllemükben megegyeznek a másik ágon lévővel de direkt 'egyediek' hogy újra ki kelljen fejleszteni?

Mellesleg tetű rossz gyári adatok? Lassú, nemforog, agyonweakspotolt, iszonyat pontatlan ágyú?

Van még a VKB.vel 100k a maushoz, imádtam direkt lassan haladok vele, de szerintem gyorsan megcsinálom mert ezzel nem vagyok hajlandó menni :sick:

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

8 éve 9 hónapja #130696 Írta: pitzen
Megválaszolva: pitzen
SOS ki kell húznom a Maust... ezt az ágat csak a VK B miatt húztam, kíváncsi voltam, hogy milyen lehet ilyen OP armorral játszani... mondjuk nekem a VK sem jött be, de nem akarom félbehagyni az ágat, mert ha ne adj' isten kedvem támadna megvenni a Maust, egy félig kihúzott státusszal, Mauschennel kigrindelni tuti off lesz... :sick:

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

8 éve 9 hónapja #130700 Írta: Balu1990
Megválaszolva: Balu1990

MIIIII a bánat ez? Most komolyan?

Azt akarják hogy senki ne játsszon a maus ágon?

200k hogy kifullozd + még maus?

Direkt olyan ágyuk amik küllemükben megegyeznek a másik ágon lévővel de direkt 'egyediek' hogy újra ki kelljen fejleszteni?

Mellesleg tetű rossz gyári adatok? Lassú, nemforog, agyonweakspotolt, iszonyat pontatlan ágyú?

Van még a VKB.vel 100k a maushoz, imádtam direkt lassan haladok vele, de szerintem gyorsan megcsinálom mert ezzel nem vagyok hajlandó menni :sick:


Nagyon húzzál bele :D még kb másfél hét és jön az irgalmatlan isten császár Mauschen xD

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

8 éve 9 hónapja #130705 Írta: Grievous
Megválaszolva: Grievous
Én is csak a 9-es VK miatt kezdtem el a 8-as VK-t, hosszú távra pedig a Maust terveztem (így lett volna első tízes), de így, lehet eladom, van rajta 60k xp, 120k xp kéne, lehet elfelejtem ezt az ágat.

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

8 éve 9 hónapja #130835 Írta: Hun_Mercenary
Megválaszolva: Hun_Mercenary
Próbáltátok a Mauschen tankot teszten? Mi a véleményetek róla?
Szerintem egy kacat úgy ahogy van. Alapból nem szeretem ezt a stílust, szerintem ma a mobilitás a legnagyobb fegyver a játékban. Persze ettől függetlenül lehet jó egy tank. De ez a Mauschen nagyon nem lett jó :woohoo:
Ugye megvannak az "alap" negatívumai: kibaszott nagy, lomha, nulla álca ---> arty mágnes. Erre jön rá egy lapáttal a borzalmas top löveg. 15 cm-es hurkatöltőt kapott a Mauschen, gusztustalanul szar karakterisztikákkal.
15 cm-es kályhacső:
0.48 pontosság
3,5 célzás
2,49 ROF
Egy kicsit jobb alternatíva a 128mm-es cső, de ez is "nerfelt változat" ahhoz képest ami az E75-ön, 9-es VK-n van (volt).
Pontosság: 0.42
Célzás idő: 3.3

Tehát a Mauschennek nincs lényegében ütőképes top lövege. A Stock kacatokat nem is érdemes említeni.
Páncél terén hasonló a helyzet mint egy Maus-nál azonban a torony kapott egy nem is annyira kicsi kupolát, amit 100 méteren belül nem olyan nehéz ellőni. Szoptam be teszten úgy, hogy bedöntöttem a tornyot, hogy a HEAT pattanjon. Erre beverték a kupolát.
Meg hát a szokásos Maus betegségekben szenved továbbra is. Bejött mellém egy Leo 1, és nem bírtam rá lehajtani a csövem.

És akkor ráadás a gusztustalanul szar fejlesztési vonal.
Alapból egy 105 mm-es kacat van rajt. Gondolná az ember ezt követi a 128mm-es, majd a 15 cm-es cannon. Ez itt nem így van. Még ki kell húzni egy csak Mauschen kompatibilis ÚJABB 105mm-es csövet, ami szinte semmivel sem teszi használhatóbbá ezt a tankot. Ezt követi a 128mm-es gun, ami E75-E100-Maus kompatibilis. Majd végül a 15 cm-es cannon. De ne tévesszen ez meg senkit. Alapból NINCS kifejlesztve azoknak sem ez a nooblöveg akinek van E100-a, ugyanis a Maus 15cm-es lövege NEM kompatibilis az e100 15 cm-es lövegével.
Így legjobb esetben egy 128mm-es löveg (ami a legjobb alternatíva) lesz kifejlesztve a tankra.
2 db motort is ki kell húzni a tankra, összesen 90.000+ xp bánja. CSAK Mauschen kompatibilis motorokról van szó. Kész szerencse, hogy tornyot nem kell rá húzni.

Ja, így a végén jutott eszembe. A 15 cm-es gunba felejstések el, hogy majd betöltitek a goldot. Csak alap lőszert, és He-t lehet belerakni.


Mellékletek:

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

8 éve 9 hónapja - 8 éve 9 hónapja #130862 Írta: BAGETT
Megválaszolva: BAGETT
Ne panaszkodj Hun_Mercenary, legalább lesz egy jó célpont, ha már a medek átütését nerfelik. Buffról még nem hallottak a WG-nél...
Javaslat a Mauschen-hez: mivel a "nem is annyira kicsi kupola" a jobb oldalon van, ha egy jobb oldali sarok mögött eldugod, a tankot szépen lassan az oldaladat max 25-30° -os szögben mutatva kitolatsz és a tornyot csak a lövés idejére fordítod az ellenség felé, akkor nem lövi be semmi. Kivéve az első görgőnél, szóval ne mutogasd azt se. Használj HE-t, az E-100 -on is bevált. Sebez 300-at, de azt megbízhatóan, nem úgy mint a gold. Ha nincs lehetőség a kupola elrejtésére, akkor mozgasd. Van vagy 20 másodperced, addig felesleges egyhelyben állni. Az arty és a medek bármelyik lassú tankot szétkapják, ez nem újdonság.

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

8 éve 8 hónapja #131336 Írta: PeZo84
Megválaszolva: PeZo84
Sziasztok,

Megvan a prém panther 8.8. Mi a különbség a panther 8.8 és a panther II között? Néztem elemzéseket, de nekem nem mondott semmit. Érdemes játszani a panther II-vel, vagy üti a 8.8? 8-as osztagban használható bármelyik is valamire?

Köszi!

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

8 éve 8 hónapja #131342 Írta: Juventino1974
Megválaszolva: Juventino1974

Sziasztok,

Megvan a prém panther 8.8. Mi a különbség a panther 8.8 és a panther II között? Néztem elemzéseket, de nekem nem mondott semmit. Érdemes játszani a panther II-vel, vagy üti a 8.8? 8-as osztagban használható bármelyik is valamire?

Köszi!

Szerintem a prém változat jobb,de ez csak az én véleményem.

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

8 éve 8 hónapja #131344 Írta: Hunyadi_Loveszdandar
Megválaszolva: Hunyadi_Loveszdandar

Sziasztok,

Megvan a prém panther 8.8. Mi a különbség a panther 8.8 és a panther II között? Néztem elemzéseket, de nekem nem mondott semmit. Érdemes játszani a panther II-vel, vagy üti a 8.8? 8-as osztagban használható bármelyik is valamire?

Köszi!


SH-ra egyik sem jó, mert vannak náluk sokkal jobb Tier8-as medek adott feladatra.

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

8 éve 8 hónapja #131351 Írta: PeZo84
Megválaszolva: PeZo84
Szia,

Mint pl? Mi a javaslat? T44?
Illetve mi az észrevehető különbség a 2 között?

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

8 éve 8 hónapja - 8 éve 8 hónapja #131360 Írta: Arkhi
Megválaszolva: Arkhi

Szia,

Mint pl? Mi a javaslat? T44?
Illetve mi az észrevehető különbség a 2 között?



Nagy vonalakban nem sok, a P.II egy fokkal fürgébb, 8.8 meg kicsit pontosabb és minimálisan gyorsabban tölt. Egyébként nagyon hasonlóak.

Már nem vagyok otthon annyira a témában,de ha jól emlékszem a Pershinget szokták vinni.

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

8 éve 8 hónapja #131362 Írta: zeroveritas
Megválaszolva: zeroveritas
IS3 ak ellen a pershing nem annyira kóser szerintem, meg nagyon pályafüggő. A T44 gyorsabb, jobb a toronyforgatása, viszont automata célzással körbetáncolsz egy hevyt aztán üreges páncélokra húzza a lövéseit. T69 az a jó, táras is, meg a nagy ágyút is gyorsabb kihúzni rajta mint a T44-en. A T44 - T54 xp meg óriási, a T69 - T54E1 ugrás kisebb (vagy annyival jobb az amcsi, hogy nem vettem észre)

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

© 2024 WOTINFO. Minden jog fenntartva.