Jelenleg 236 vendég és nincs tag online

Német harckocsik

4 éve 1 hónapja #130289 Írta: Grievous
Megválaszolva: Grievous
Ennyire rossz? Én csak a kinézete miatt akarom megszerezni, jól nlz ki :D (cska vissza kéne vennem a 2D-t, de nincs idegem azzal menni)

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

4 éve 1 hónapja #130291 Írta: bulbasaur55
Megválaszolva: bulbasaur55
Hát ööö igen, kaksi az egész. Nekem nincs panther 2 nem tudom hasonlítani hozzá, de ez az indián ajándékozott nekem pár agyvérzést, hihetetlen sokat céloz és azt is lassan, ha meg végre rá szűkült akkor mellé lő, páncélja az troll néha egész érdekes dolgokat levesz. Úgy vártam a leo pta-t mint a messiást, aztán hamar kiderült hogy az aztán a ratyi tank főleg stock állapotban, mondjuk a leo 1 miatt megérte az már baba.

4 éve 1 hónapja #130296 Írta: Kopasz
Megválaszolva: Kopasz
Sziasztok.
VK 30.02M-hez szeretnék tanácsokat kérni, tapasztaltabb játékosoktól. 12 kört gurultam vele fele más érzésekkel töltött el. Egyik nap 6 kör 5 verség 1600wn8, másnap 6 kör 6 győzelem 2500 wn8. Úgy érzem, hogy nagyon a csapatra vagyok utalva néha. Eddig orosz mediumokkal gurultam, ami mellé elég jó teljesitmény párosult minden tierben és nem is éreztem kiszolgáltatva magam.
Kicsit lomhának tűnik meg elég nagynak is. A pontossága papiron jó, de játékban nem igazán érzem olyan jónak.
Négy skilles legénység csücsül benne (heavy skillek, ha lehet igy nevezni, állca skill nincs).
Amit rátettem szükülés gyorsitó, töltés gyorsitó, venti, álca festés. Először távcsövet tettem rá, de a szükülése lassunak tünt és lecseréltem szükülés gyorsitóra.
Gondolom a tűzelési gyorsaságát kellene kihasználnom (jellenleg 3,65 de mivel átképeztem őket ezüstért meg nem 116% ak). Valahogy meg kellene oldanom a szopó rollereket meg a noob hordát ezzel a tanka is. Gold lőszert (ritkán), kaját piát nem adok nekik, mert prémium nélkül játszom.
Nem mondom, hogy nem boldogulok vele, de egy pár jó tanács nem rontana el.
A válaszokat előre is köszönöm.

4 éve 1 hónapja #130300 Írta: singes
Megválaszolva: singes

Kopasz beküldte: Sziasztok.
VK 30.02M-hez szeretnék tanácsokat kérni, tapasztaltabb játékosoktól. 12 kört gurultam vele fele más érzésekkel töltött el. Egyik nap 6 kör 5 verség 1600wn8, másnap 6 kör 6 győzelem 2500 wn8. Úgy érzem, hogy nagyon a csapatra vagyok utalva néha. Eddig orosz mediumokkal gurultam, ami mellé elég jó teljesitmény párosult minden tierben és nem is éreztem kiszolgáltatva magam.
Kicsit lomhának tűnik meg elég nagynak is. A pontossága papiron jó, de játékban nem igazán érzem olyan jónak.
Négy skilles legénység csücsül benne (heavy skillek, ha lehet igy nevezni, állca skill nincs).
Amit rátettem szükülés gyorsitó, töltés gyorsitó, venti, álca festés. Először távcsövet tettem rá, de a szükülése lassunak tünt és lecseréltem szükülés gyorsitóra.
Gondolom a tűzelési gyorsaságát kellene kihasználnom (jellenleg 3,65 de mivel átképeztem őket ezüstért meg nem 116% ak). Valahogy meg kellene oldanom a szopó rollereket meg a noob hordát ezzel a tanka is. Gold lőszert (ritkán), kaját piát nem adok nekik, mert prémium nélkül játszom.
Nem mondom, hogy nem boldogulok vele, de egy pár jó tanács nem rontana el.
A válaszokat előre is köszönöm.

Egy dologban kiemelkedő, a rof-ban. Sebességre kb. mint a t-34-85, bár lassabbnak érződik. Mérete hatalmas, páncélja nincs (bár jó a döntése, és sima az eleje, tehát mikor lőni akarnak, kezdj intenzív riszába, képes lepattanókat generálni.) Én szerettem. De ha nem tetszik, a pantherbe bele se kezdj. :)

(Volt sh-ban, hogy egyedül maradtam kb. 100 hp-m 2 db t-150 ellen. Egyszerre megindulnak oldalukat mutatva egy mellett, jön az első, bumm, garázs. Mire a második kiért mögüle, addigra újra betöltöttem. :)

Állítólag egy ember csak akkor hal meg, ha már senki nem gondol rá. Ha ez igaz, Morphelo addig biztosan él, amíg én lélegzem.

Tha Force is strong in my family. My father has it. I have it. My sister has it. Morpehlo had that power, too.

Do. Or do not. There is no try.

3GM: T-34, Chi-nu, KV-1, KV-1S, A-43, T-34-85, amx 12t, amx 13 75, obj. 416, obj. 257
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Kopasz

4 éve 1 hónapja #130301 Írta: Kopasz
singes
Nem mondom, hogy nem tetszik igaz azt sem, hogy igen. Felemás érzésem van róla.
Ezért kértem tanácsokat, mert biztos vagyok benne, hogy valamit nem csinálok jól illetve jobban is csinálhatnám. Pl a riszálásra nem is gondoltam.

4 éve 1 hónapja #130303 Írta: singes
Megválaszolva: singes

Kopasz beküldte: singes
Ezért kértem tanácsokat, mert biztos vagyok benne, hogy valamit nem csinálok jól illetve jobban is csinálhatnám. Pl a riszálásra nem is gondoltam.

Nekem ez volt az első olyan medem, amivel tudtam is menni (visszanézve a statot, inkább csak úgy éreztem :whistle: ). Nekem jobban bejött amúgy a panther és a panther 2 is. (Ezekkel már tudtam hozni az 1,8-1,9k wn8-t.)

Állítólag egy ember csak akkor hal meg, ha már senki nem gondol rá. Ha ez igaz, Morphelo addig biztosan él, amíg én lélegzem.

Tha Force is strong in my family. My father has it. I have it. My sister has it. Morpehlo had that power, too.

Do. Or do not. There is no try.

3GM: T-34, Chi-nu, KV-1, KV-1S, A-43, T-34-85, amx 12t, amx 13 75, obj. 416, obj. 257

4 éve 1 hónapja #130399 Írta: Balu1990
Megválaszolva: Balu1990
Én már kihúztam vele a Panthert egy hete ... meghagytam mert a legényeket kiakarom képezni benne , de szerintem utánna is meghagyom. Iszonyat jó kis gép kiemelkedő dpm, jó legénységgel iszonyú pontos és hatos szinten igen sok hp-val rendelkezik és emellé még mozgékony is. Egyedüli hibája de ez az ág velejárója a kicsi gundep (igaz nem egy egy kínai sz.r de nem is egy amcsi med)
Eleinte nagyon nem tetszett de mára kinőtte magát az egyik kedvencemmé. Én azt tanácsolom hogy kitartás és játsz ésszel vele és meghálálja.

4 éve 1 hónapja #130456 Írta: vonkurz
Megválaszolva: vonkurz

Karika beküldte:

thompi beküldte: Valaki mondja már meg nekem, h mit szeretnek annyian az indien-panzerben!
Sokáig céloz, nem is túl gyors, páncélja sincs, camo sem kiemelkedő.
Panther 2 nekem sokkal jobban bejött.

Dettó, ugyanezt érzem. Mindamellett, hogy sokáig céloz, még pontatlan is, és a biztonságos elhelyezés képesség ellenére is folyton ammoracket kapok vele. Már lassan egy éve megvan, de még mindig 100k XP a Leo Proto, és nincs is kedvem folytatni az ágat..

panthert jobb szerettem, sokkal jobb az agyuja, ugyanakkor az indian nagyon kemeny is tud lenni, arrol tudnak pattanni...
pantherrol ugye ez nem mondhato el :)

4 éve 1 hónapja #130475 Írta: Grievous
Nana, egyszer úgy forgattam be a párducot, hogy sok, 6-7-es tank pattant róla, pedig papír! :D

4 éve 1 hónapja - 4 éve 1 hónapja #130496 Írta: PanzerGunter
Megválaszolva: PanzerGunter

Kopasz beküldte: singes

Én periszkóppal és távcsővel is használtam, mellé töltésgyorsító és venti. Legényeknek volt BIA. Nekem első ágam volt közepes tankok közül, fogalmatlan voltam vele. Később visszavettem, sokkal jobb köröket mentem vele. Tudni kell mit lehet vállalni és mit nem. 150-200 csatát beletolsz, remélhetőleg addigra jobban összebarátkoztok. Vagy nem.

4 éve 1 hónapja - 4 éve 1 hónapja #130522 Írta: Kopasz
Köszi mindenkinek a válaszokat de, ha nem haragusztok felteszem máshogy a kérdést.
Hogyan játszak vele, hogy eredményeket is elérjek.
Erre kellene válasz, ha nincs nem baj.
A megszokod, belejösz, légy türelmes, nekem bejött nem igazén segit. :P

4 éve 1 hónapja #130523 Írta: eldegor
Megválaszolva: eldegor

Kopasz beküldte: Köszi mindenkinek a válaszokat de, ha nem haragusztok felteszem máshogy a kérdést.
Hogyan játszak vele, hogy eredményeket is elérjek.
Erre kellene válasz, ha nincs nem baj.
A megszokod, belejösz, légy türelmes, nekem bejött nem igazén segit. :P

az a baj, hogy nem igazán lehet leírni egy receptet, hogy így meg így és akkor jó lesz.

minden csata más - alkalmazkodj, használd ki, hogy gyorsan tudod kiküldeni útjára a skullókat és vedd figyelembe pattintani nem igazán fogsz, gyors nem igazán vagy... :P

Ha a kacsa nem tud úszni nem a víz a hülye...

4 éve 1 hónapja #130526 Írta: Kopasz
singes - Egy dologban kiemelkedő, a rof-ban. Sebességre kb. mint a t-34-85, bár lassabbnak érződik. Mérete hatalmas, páncélja nincs (bár jó a döntése, és sima az eleje, tehát mikor lőni akarnak, kezdj intenzív riszába, képes lepattanókat generálni.)

eldegor [VT3PS] - alkalmazkodj, használd ki, hogy gyorsan tudod kiküldeni útjára a skullókat és vedd figyelembe pattintani nem igazán fogsz, gyors nem igazán vagy...

Köszi a válaszokat ilyesmire gondoltam. :cheer: :P

4 éve 1 hónapja #130636 Írta: Grievous
Néztem, hogy linkin egy kis elemzést felrakott az új maus variánsról

4 ágyú? Örülök, hogy az E75-tel közös megvan, csak gondolom lánctalp is kéne mellé.

4 éve 1 hónapja #130687 Írta: Arkta
Megválaszolva: Arkta
MIIIII a bánat ez? Most komolyan?

Azt akarják hogy senki ne játsszon a maus ágon?

200k hogy kifullozd + még maus?

Direkt olyan ágyuk amik küllemükben megegyeznek a másik ágon lévővel de direkt 'egyediek' hogy újra ki kelljen fejleszteni?

Mellesleg tetű rossz gyári adatok? Lassú, nemforog, agyonweakspotolt, iszonyat pontatlan ágyú?

Van még a VKB.vel 100k a maushoz, imádtam direkt lassan haladok vele, de szerintem gyorsan megcsinálom mert ezzel nem vagyok hajlandó menni :sick:

KERES
© 2019 eSports Pro Ltd. Minden jog fenntartva.