Jelenleg

16
látogatónk van

Arty használók topic-ja

6 éve 2 hónapja #263686 Írta: tiger
Megválaszolva: tiger

Sziasztok!
Csak egy rövid kérdés. A Hummel adatai között az van, hogy az átlagsebzés 600dmg. Nos, mióta nerfelték az artykat nekem max 260-nál több sose volt, akkor sem ha telibebactam a tankot. 4. skill is már átlag 80%-on van.

Ez annyira rövid kérdés volt,hogy el sem hangzott. :trollol: Bocsi ezt nem tudtam kihagyni. :beer2:
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: MegaJani

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

6 éve 2 hónapja - 6 éve 2 hónapja #263698 Írta: Hunyadi_Loveszdandar
Megválaszolva: Hunyadi_Loveszdandar

nem mellesleg QB videójában is az M44 szerepelt, mint jelenlegi legjobb nem-prémium kredit-farm tank... :)


Ami elég szánalmas egy eredmény, figyelembe véve, hogy hivatalosan az arty támogató tank.

Más játékoknál ez normálisan van leprogramozva:
- magas kockázatnál, nagyobb jutalom lehetősége
- kis kockázatnál, kisebb jutalom érhető el

WOT ma ott tart, hogy pont fordítva működik... :sick:
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: MegaJani

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

6 éve 2 hónapja - 6 éve 2 hónapja #263704 Írta: KUF
Megválaszolva: KUF

Sziasztok!
Csak egy rövid kérdés. A Hummel adatai között az van, hogy az átlagsebzés 600dmg. Nos, mióta nerfelték az artykat nekem max 260-nál több sose volt, akkor sem ha telibebactam a tankot. 4. skill is már átlag 80%-on van.


Nem is nagyon fog nagyobbat sebezni, csak ha nagy szerencséd van. Én a GW Tiger P.nél tartok, 850 alfával, mióta bejött a nerf/kábítás kombó, egyetlen su-100at tudtam kiszedni full hp-ról(580 hp van neki), de csak mert épp a farát mutatta. Illetve egy rám támadó lightba sebeztem közvetlen közelről valami 930-at.
Amúgy 400 dmg körüli az átlagos sebzés, heavykbe kevesebb, 300-350dmg a szokásos nálam.
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: matyusfia

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

6 éve 2 hónapja #263710 Írta: pap32
Megválaszolva: pap32

Sziasztok!
Csak egy rövid kérdés. A Hummel adatai között az van, hogy az átlagsebzés 600dmg. Nos, mióta nerfelték az artykat nekem max 260-nál több sose volt, akkor sem ha telibebactam a tankot. 4. skill is már átlag 80%-on van.


A nerf óta meg kell nézni az átütést is arty-k terén...ilyen 30-40-es értékekkel tényleg csak néhanapján fogod beütni a célt, sokszor még akkor sem, ha full papír RHM-et vagy valamilyen svéd karton TD-t célzol...ami meg meg van adva, mint 'alfa', az átütés esetén értendő....kb. mint a KV-2 910-es sebzése...random, autoaim-es lövésnél ilyen 300-400...(csak annak maradt a 86-os penje mellé, mert nem arty :cheer: )...

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

6 éve 2 hónapja - 6 éve 2 hónapja #265246 Írta: acelkocka
Megválaszolva: acelkocka
Minél lejjebb megyek tierben, annál jobb. OBJ 260 - SPG-8. Nerfet az artiknak!!! :troll: ( sajnos a 6 kill, illetve ezzel a tank ász nem lett meg)
Mellékletek:

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

6 éve 2 hónapja #265273 Írta: Angelus1991ster
Megválaszolva: Angelus1991ster
Megtaláltam az Arty hangmódot :troll:

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

6 éve 1 hónapja #265919 Írta: Sics
Megválaszolva: Sics
Bevezetésképp: amcsi arty ágon haladtam eddig, egy jó legénységem az M44/43-ban csücsül.

Két dolog miatt áll ez a vas a garázsomban: részint a T55A küldiket kéne vele csinálnom, részint meg hátha kell egyszer CW-re.

Az volna a kérdésem, hogy érdemes-e eladnom és feljebb lépnem a nemrég végre kifejlesztődött kilencesre, vagy tartogassam valamiért.

Mit mondtok?

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

6 éve 1 hónapja #265979 Írta: pap32
Megválaszolva: pap32

Bevezetésképp: amcsi arty ágon haladtam eddig, egy jó legénységem az M44/43-ban csücsül.

Két dolog miatt áll ez a vas a garázsomban: részint a T55A küldiket kéne vele csinálnom, részint meg hátha kell egyszer CW-re.

Az volna a kérdésem, hogy érdemes-e eladnom és feljebb lépnem a nemrég végre kifejlesztődött kilencesre, vagy tartogassam valamiért.

Mit mondtok?


Jelenleg a legjobb arty a játékban az M53, szóval nem kérdés...ugyanaz, mint az M43, csak Med szintű mobilitással és féltoronnyal...igaz, 60k free xp-be fáj a nagy löveg, ha nem akarsz fejfájást az első 50 csatádban, DE megéri... :)

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

6 éve 1 hónapja #266006 Írta: acelkocka
Megválaszolva: acelkocka

Bevezetésképp: amcsi arty ágon haladtam eddig, egy jó legénységem az M44/43-ban csücsül.

Két dolog miatt áll ez a vas a garázsomban: részint a T55A küldiket kéne vele csinálnom, részint meg hátha kell egyszer CW-re.

Az volna a kérdésem, hogy érdemes-e eladnom és feljebb lépnem a nemrég végre kifejlesztődött kilencesre, vagy tartogassam valamiért.

Mit mondtok?


Jelenleg a legjobb arty a játékban az M53, szóval nem kérdés...ugyanaz, mint az M43, csak Med szintű mobilitással és féltoronnyal...igaz, 60k free xp-be fáj a nagy löveg, ha nem akarsz fejfájást az első 50 csatádban, DE megéri... :)


Nekem tetszik a 8-as is, de lecserélem a 9-es re a mobilitás miatt. A T55A-hoz még amerikai vonalon jó az M44 is ( akár BIA nélkül, töltés és célzásgyorsítóval). 4 Hozzászólással feljebb pl. pont betettem egy képet : SU-8 -al egyik obj. 260-as küldetes ment le ( már csak a kitüntetések kellenek)

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

6 éve 1 hónapja #266009 Írta: Sics
Megválaszolva: Sics
Hunyadi Lövészdandár: az arty-val való farmolással az a gond, hogy soká tart.

Egy arta kb a csata végéig él (jó esetben) ... míg a többi jármű általában rövidebb idő alatt lövöldözi össze azt, amit össze tud.

Azaz egy csata alatt lehet hogy jól hogy az M41 és az M44 ... de ezek HOSSZÚ csaták lesznek szükségszerűen ...

Egy tier3-as kis ruszki prém is hoz legalább annyit egy csatábó, sőt többet is! ( BT-7art ami ugy egy light .. vagy a most bedobott t29 med) ... És ezekkel rövidebbek a csaták.

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

6 éve 1 hónapja - 6 éve 1 hónapja #266013 Írta: acelkocka
Megválaszolva: acelkocka
Figyelem: Spoiler!



+1 ráadás: a BT-7 és a Tetrach nevű motoros talicskákkal a T-100LT X-es tank legénységét/leányságát lehet húzni
+2 ráadás: 3-4-5 skilles tankosokkal élvezetes szinte kikapcsolódás szerű a játék low tierben :troll:

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

6 éve 1 hónapja #266535 Írta: Galacsin
Megválaszolva: Galacsin
Készülőben az új szíriai arty ág.
www.facebook.co...28503/

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

6 éve 1 hónapja #266547 Írta: pap32
Megválaszolva: pap32

Készülőben az új szíriai arty ág.
www.facebook.co...28503/


Komoly, ahogy sütőporral nyomatják azokat az átalakított kompresszorokat... :troll:

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

6 éve 1 hónapja - 6 éve 1 hónapja #266571 Írta: Galacsin
Megválaszolva: Galacsin

Készülőben az új szíriai arty ág.
www.facebook.co...28503/


Komoly, ahogy sütőporral nyomatják azokat az átalakított kompresszorokat... :troll:


El nem tudtam képzelni mit töltenek bele, mondom magamban mi lehet ez, porcukor vagy kokó? Ennyire robbanékony a sütőpor?

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

6 éve 1 hónapja - 6 éve 1 hónapja #266572 Írta: pap32
Megválaszolva: pap32

Készülőben az új szíriai arty ág.
www.facebook.co...28503/


Komoly, ahogy sütőporral nyomatják azokat az átalakított kompresszorokat... :troll:


El nem tudtam képzelni mit töltenek bele, mondom magamban mi lehet ez, porcukor vagy kokó? Ennyire robbanékony a sütőpor?


:awesome:

Mittomén'... (Ezek szerint a trollface nem volt elég iránymutatás a komment komolyságát illetően...) :lol:
De a kokó az kicsit drága mulatság lenne, nem gondolod?

Ha valódi megfejtésre vársz, át kéne tenni valami - mások számára - "kevésbé gusztustalan" topikba...szerintem hamar jönne értelmes válasz is...

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

© 2024 WOTINFO. Minden jog fenntartva.