Jelenleg 610 vendég és 4 tag online

Arty használók topic-ja

1 éve 10 hónapja #256261 Írta: acelkocka
Megválaszolva: acelkocka
Nálam a SU-8 (6-os)is stunnol 8 másodpercet, lehet hogy bug? :woohoo: Kezdésnek én az amerikai M44-el tanulnék artizni ha nekiállnék, mert gyorsan tud pozíciót váltani és széles a cső oldalra való kitéríthetősége. Alap legényekkel jobb szerintem ha a test nem forog csak az ágyú. Ezen az ágon ha minden megy nem is mennék tovább hanem csak az obj. 261 ágon. Itt már a 9essel is mindent meg lehet csinálni. ( töltésgyorsító+álcaháló+célzásgyorsító és első sor a BIA persze alap )

"Zoleeka beküldte:
A küldetések miatt kéne vennem egy ilyen tankot.
De, mivel soha nem szoktam a legutolsó bokorban matyizni, ezért hozzátok fordulok. :pacifier:
Ti melyik ágat ajánljátok, ahol érdemes próbálkozni egy teljesen szűz artystának? :beer2:"

És még egy : ha jól szeretnél artival játszani, tanács hogy ne Neked kelljen rájönni: nos, ezekkel sem a legutolsó bokorban kell megállni.... :trollol:
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Zoleeka

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

1 éve 10 hónapja #256264 Írta: zoltan61
Megválaszolva: zoltan61
Nekem az amcsi ág jött be.
A IX-es az M53/M55 minden téren kiváló 56 km/h...sebesség, 132% lehet a legénységet pörgetni, 1-2 ammorack is benéz 10 csatánként, 6 skill/perk legények vannak, TD-zni is lehet vele végszükség esetén, viszonylag pontos, azt hiszem ennyi amit elmondhatok róla. :)

1 éve 10 hónapja #256275 Írta: Kulung69
Megválaszolva: Kulung69

seelowe1 beküldte: S51 elég könnyen elérhető tanuló arty
baszott nagy lassu de ha odacsap ott rendezi az ellent...

Még a kis ágyúval is meglehetősen jól használható, nekem 100% crew (bia még nincs), pótellátmány, töltésgyorsító kombóval kb 20,5 sec alatt tölt és 300-400 dmg ha talál.

1 éve 10 hónapja #256277 Írta: acelkocka
Megválaszolva: acelkocka
Ezért az M44 az ideális kezdő tank szerintem. Mozgékony, jó löveg kitérés, pontos, gyorsan tölt. Lehet vele artit vadászni. BIA még nincs a gépemen sajnos.
wotreplays.eu/s...ka-m44

T28 HTC ig jó szerintem s néhány t55ara is .

1 éve 10 hónapja - 1 éve 10 hónapja #256281 Írta: Ergil
Megválaszolva: Ergil

acelkocka beküldte: Nálam a SU-8 (6-os)is stunnol 8 másodpercet, lehet hogy bug? :woohoo:

Abszolút igazad van, nem volt időm a fejlesztett ágyúkat végignézni.
Az alap ágyúja nem stunnolni, de a kifejleszthető nagyobb már igen már a IV-es orosz arty-n.

UPDATE-elt lista

Orosz Tier IV ! - fejlesztett ágyúval
Francia Tier VI -
Amerikai Tier V
Brit Tier VII - fejlesztett ágyúval
Német Tier V

acelkocka beküldte: És még egy : ha jól szeretnél artival játszani, tanács hogy ne Neked kelljen rájönni: nos, ezekkel sem a legutolsó bokorban kell megállni.... :trollol:

Igen, sokan követik azt a taktikát, hogy a pálya legtávolabbi sarkába állnak, hogy nagyobb területet fogjanak le, és az ellenfél nehezebben érje el vagy lássa meg őket.
Így azonban pontatlanabbak lesznek a távolság miatt és nagyobb a lövés és a becsapódás között eltelt idő. Ha közelebb tudsz menni a fronthoz olyan tankok mögött, akik várhatóan nem hullanak el 2 perc alatt, akkor pontosabb lövéseket tudsz leadni.

Wings of Turul [WOT]
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: 959b4be085b021a1a3341f3ef04485e1

1 éve 10 hónapja #256286 Írta: MegaJani
Megválaszolva: MegaJani

Ergil beküldte: UPDATE-elt lista

Orosz Tier IV ! - fejlesztett ágyúval
Francia Tier VI -
Amerikai Tier V
Brit Tier VII - fejlesztett ágyúval
Német Tier V

A németek tier 3-tól is stunnolnak, a Bison tudtommal 150-es ágyút használ...

~MJ

1 éve 10 hónapja #257074 Írta: StraubZ
Megválaszolva: StraubZ
Sziasztok!
Az volna a kérdésem, hogy a GW Tiger P-nél érdemes kifejleszteni a motort és a lánctalpat?
Raktam rá erősebb felfüggesztést, a 21cm-es löveg tegnap óta megvan. Elméletileg mehetnék tovább a kilencesre. Sokat dob a rossz mozgékonyságon, vagy meg lehet lenni nélkülük és hagyjam az XP-t a nagyobb tesóra?

1 éve 10 hónapja #257084 Írta: Shrek
Megválaszolva: Shrek

StraubZ beküldte: Sziasztok!
Az volna a kérdésem, hogy a GW Tiger P-nél érdemes kifejleszteni a motort és a lánctalpat?
Raktam rá erősebb felfüggesztést, a 21cm-es löveg tegnap óta megvan. Elméletileg mehetnék tovább a kilencesre. Sokat dob a rossz mozgékonyságon, vagy meg lehet lenni nélkülük és hagyjam az XP-t a nagyobb tesóra?

A nagy motortól sem lesz egy szélvész. :) Igazából minimálisan javul csak a mozgékonyság, nekem megvan a top motor és lánctalp is, mégis sokszor felspotolnak és kilőnek mielőtt elérném a fedezéket vagy rejtekhelyet. A csúcssebességnek a közelébe sem ér. Talán egy esetben jelentkezik a nagy motor előnye: ha emelkedőn kell felmenni, ott a stock motor nagyon szenvedős, míg a fejleszett azért simán felmászik pl. Prohorovkán a vasút túloldalára. De a nagy löveggel tiszta fun az az arti, 6-osokat, 7-eseket nagyon szépen ritkítja. Ha nem sietsz a 9-esre, nyugodtan fejleszd ki a modulokat.
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: StraubZ, MegaJani

1 éve 10 hónapja #257092 Írta: Zoleeka
Megválaszolva: Zoleeka
Sziasztok!
Érdeklődöm, hogy hogyan lehet a minimap-on gyorsan odalépni a tankokhoz?
Már amelyik messze van a célzott résztől, videókon láttam. :spaz:
Nem vagyok arty-s bocs a laikus kérdésért.

1 éve 10 hónapja #257097 Írta: StraubZ
Köszönöm!
Nem egyszer járok úgy kisebb pályán, hogy pillanatok alatt kilőnek az elején, mert nem tudok elvonulni vele a búvóhelyre. Ezen a nagy motor sem segít, ez megnyugtató :D
Igazából nem sietek, hiszen az is ezt az ágyút használja, csak finomított kezelhetőséggel. Hatos tankok ellen nagyobbat durran, mint hetesek ellen a nagy tesón B)

1 éve 10 hónapja #257107 Írta: Kacsa1
Megválaszolva: Kacsa1

Zoleeka beküldte: Sziasztok!

Ha nyomod a ctrl-t, akkor megjelenik az egér. Ha jobb gombbal kattintasz a mapon, akkor oda fog ugrani az arty nézet arra a pontra. Gyakorlati haszna amúgy nem sok van.

1 éve 10 hónapja - 1 éve 10 hónapja #257108 Írta: treffhetes10
Megválaszolva: treffhetes10

Zoleeka beküldte: Sziasztok!

Ctrl lenyomva jobb klikk a minimap-en.

szerk: nem lehetek mindenhol első :P

1 éve 10 hónapja #257121 Írta: Sics
Megválaszolva: Sics
Kezdőknek amcsi artit szokás ajánlani.

Az amcsi ág előnye hogy végig játszható.

Egyes tierekben egyes dolgokra jobbak más nemzetek artyjai .. de amcsikkal is megcsináható állítólag minden.

Annyi még, hogy nem lehet vagy legalábbis nem célszerű minden küldetést egy artyval megcsinálni - pld hogy legyél top XP szerző az nagy artyval valszeg nem fog menni, arra az amcsi 6-os vagy német 7-es ideális állítólag :)

BIA fontos.
Én hetes amcsitól kezdve pótellátmánnyal tolom.

1 éve 10 hónapja #257124 Írta: StraubZ
A német 7-es valóban jó. Stug és T28 küldetésekre bőven megfelelő.
Én úgy gondolom, hogy az ilyen batár tüzérekre fontosabb a BIA, mint az álca.
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: MegaJani

1 éve 10 hónapja #257224 Írta: vagyok_aki_vagyok
Megválaszolva: vagyok_aki_vagyok
Ez az ember magától ilyen hülye vagy fogja valaki a kezét. :huh:
Mellékletek:

KERES
© 2019 eSports Pro Ltd. Minden jog fenntartva.