Jelenleg 525 vendég és 18 tag online

Arty használók topic-ja

7 hónapja 6 órája #268321 Írta: Ynnegaf
Megválaszolva: Ynnegaf

dies beküldte: hello!

végre vannak 4-es tankjaim, szóval elkezdtem a kampányt vagy mit. a kérdésem,hogy melyik spg vagy hányas szintű tud kábítani? mert az én amx-em folyton szarrá lő mindenkit.

Kábításhoz minimum 150mm-es löveg kell, az alatt csak sebezni tud. A fhanszia artyk elég sokára érik el a kívánt szintet.
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: dies

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

7 hónapja 4 órája #268333 Írta: dies
Megválaszolva: dies
na bakker.. köszi .

Ha ellenségeid lőtávolságon belül vannak, akkor te is.

6 hónapja 4 hete #268399 Írta: pap32
Megválaszolva: pap32

Ynnegaf beküldte:

dies beküldte: hello!

végre vannak 4-es tankjaim, szóval elkezdtem a kampányt vagy mit. a kérdésem,hogy melyik spg vagy hányas szintű tud kábítani? mert az én amx-em folyton szarrá lő mindenkit.

Kábításhoz minimum 150mm-es löveg kell, az alatt csak sebezni tud. A fhanszia artyk elég sokára érik el a kívánt szintet.

Tier 6-tól...viszont azoknak meg magasabb szinten sebzésük nem lesz, szóval max a küldetések egy részéhez jók csak... :unsure:

6 hónapja 4 hete #268401 Írta: norbi215
Megválaszolva: norbi215
Nekem 3 tízes arty van a garázsban, de már egyikkel sem játszok... Nerf óta, számomra élvezhetetlen, talán azért mert kB 5-6 perc minden csata, nem tudom lesebezni azt az átlagot ami jónak számít, sőt inkább creditrombolo Sztem....

6 hónapja 4 hete #268404 Írta: dies
Megválaszolva: dies
na igen, ez nekem is feltünt. mivel vagy 30 % vagy 70% esély van és általában bejön. valóban kb. 5 perc...

Ha ellenségeid lőtávolságon belül vannak, akkor te is.

6 hónapja 4 hete #268408 Írta: pap32
Fogyasszátok az M53-at egészséggel... általában 3-4 lövéssel már el lehet vele lenni, még rövidke "BALANSZOLT" csatában is... :)
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Sics, Tekagi

6 hónapja 4 hete #268518 Írta: PanzersSoldiers
Megválaszolva: PanzersSoldiers
Üdv.
Már egy ideje / a Nerf óta/ nem igazán kedvelem én sem az Artykat, de a minap sikerült egy Top Gun-t összehozni egy GW Tiger P-vel.... :-) Nem tudom ez mennyire szokványos, de nekem ez még eddig nem sikerült..

Már csak egy kérdésem lenne, hogyan és mivel lehet/érdemes rögzíteni, megosztani a visszajátszást? Hátha valaki ennek láttán kedvet kap /ismét/ - ehhez a sokak által lefikázott - ághoz.
:)

Köszönöm.
Mellékletek:
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Mortein

6 hónapja 4 hete #268525 Írta: pap32

PanzersSoldiers beküldte: Üdv.
Már egy ideje / a Nerf óta/ nem igazán kedvelem én sem az Artykat, de a minap sikerült egy Top Gun-t összehozni egy GW Tiger P-vel.... :-) Nem tudom ez mennyire szokványos, de nekem ez még eddig nem sikerült..

Már csak egy kérdésem lenne, hogyan és mivel lehet/érdemes rögzíteni, megosztani a visszajátszást? Hátha valaki ennek láttán kedvet kap /ismét/ - ehhez a sokak által lefikázott - ághoz.

Köszönöm.

Bodzy-t esetleg érdemes megpróbálni, de ha nem is csinálja meg neked, akkor azt biztosan megmondja, hogy te mivel tehetnéd "örökké" azt a visszajátszást...
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: PanzersSoldiers

6 hónapja 4 hete #268687 Írta: norbi215

Köszönöm.

Azok a régi motorosok, akik anno megszerettek az artykat, hidd el nem fogják ujrakezdeni, mert közelébe nincsenek annak amiért sokan kihuztuk ezt az ágat, akik még most kapnának kedvet, idővel rajonnek, hogy ebben a formában élvezhetetlen, viszi a kreditet mint állat, semmilyen segítséggel nem vagy a csapatnak, iszonyatosan rombolja a wn8 - át... És még a csapattarsaid is leszarnak a csatában, ha esetleg neked lenne szükséged támogatásra.... Ez régen is így bolt, de akkor még meg tudtad magad védeni, már azt sem...
1hit, ammorack ritka mint a feherhollo.... Havi egy ilyen lovesert én biztos nem fogok puffogtatni, milliókat veszteni kreditben, wn8-at rombolni... Stb..

6 hónapja 4 hete #268697 Írta: pap32

norbi215 beküldte:

Köszönöm.

Azok a régi motorosok, akik anno megszerettek az artykat, hidd el nem fogják ujrakezdeni, mert közelébe nincsenek annak amiért sokan kihuztuk ezt az ágat, akik még most kapnának kedvet, idővel rajonnek, hogy ebben a formában élvezhetetlen, viszi a kreditet mint állat, semmilyen segítséggel nem vagy a csapatnak, iszonyatosan rombolja a wn8 - át... És még a csapattarsaid is leszarnak a csatában, ha esetleg neked lenne szükséged támogatásra.... Ez régen is így bolt, de akkor még meg tudtad magad védeni, már azt sem...
1hit, ammorack ritka mint a feherhollo.... Havi egy ilyen lovesert én biztos nem fogok puffogtatni, milliókat veszteni kreditben, wn8-at rombolni... Stb..

:ohmy:
Ha tier 9-10-ben gondolkodunk, akkor prém fiók nélkül valóban nem egy pénznyomda a történet, DE ez kb. régebben is hasonló volt...1 bekapott lövés=-20k, döglés=-30k csípőből...VISZONT pl. tier 6-ban QB szerint is az M44-gyel lehet a legjobban keresni a nem prémium cuccok közül... :)
(Ha pedig 'only prem HE' miatt született ez a "pénztemető" megállapítás, akkor csak gratulálni tudok... :lol: )

WN8 meg arty témakör-rel nem érdemes foglalkozni, mert egy-két kivételtől eltekintve (régi, KV-2 ágyús SU122A tier 5-ben) sosem voltak stat-farmer gépek...

Természetesen vannak dolgok, amikről le kell(ett) mondani a "klikkereknek", de a kompromisszumkészség erről szól...messze nem élvezhetetlen, csak meg kell találni azon egyedeket, amikkel most is közel szórakoztató a játék (Bishop, M44, M53, talán GW Panther)...

Ugyanakkor, ha megnézi az ember, hogy a nerf előtt milyen mértékben ment a sírás a tüzérség miatt, s mennyire megy most, azért jelentős a "fejlődés" e téren (pár *** mindig lesz, aki zsigerből anyázik, de az ilyenekkel nem kell foglalkozni, legalábbis komolyan venni őket... :) )

6 hónapja 4 hete #268715 Írta: Shrek
Megválaszolva: Shrek

norbi215 beküldte: Azok a régi motorosok, akik anno megszerettek az artykat, hidd el nem fogják ujrakezdeni, mert közelébe nincsenek annak amiért sokan kihuztuk ezt az ágat, akik még most kapnának kedvet, idővel rajonnek, hogy ebben a formában élvezhetetlen, viszi a kreditet mint állat, semmilyen segítséggel nem vagy a csapatnak, iszonyatosan rombolja a wn8 - át... És még a csapattarsaid is leszarnak a csatában, ha esetleg neked lenne szükséged támogatásra.... Ez régen is így bolt, de akkor még meg tudtad magad védeni, már azt sem...

Na, azért 1-2 megállapítással itt vitatkoznék. Tény, hogy a rendszeres 1hitek, ammorackek világa elmúlt, bár lightokat ma is garázsba lehet küldeni fullhp-ról. Nincs már AP lőszer, amivel akár egy egész hevitankot el lehetett intézni egyetlen golyóval. Viszont a megnövelt pontosság, a felső tieres artik brutális méretű splah sebzése, a gyorsabb töltés és a bevezetett stun összességében sokkal inkább a csapat hasznára válnak. Most egy jó arti sokkal inkább bele tud szólni pl. egy heavy dühöngőbe mint korábban. Az új rendszer nyilván igényli a fokozottabb kommuniikációt az adott területen harcoló csapatrészekkel, de erre kaptunk egész jó eszközt is: megjelölhetjük hová megy a csomag és mikor így a mieinknek van idejük elhúzódni onnan majd a megsebzett, leláncolt, stunolt ellenséget egy pillanat alatt szét tudják kapni. A megnövelt splash lehetővé teszi, hogy a fedezékbe húzódott, optimális szögben védelmi pozíciót fogott erősenl páncélozott enemi oldalát lebontsuk ezáltal lehetőség nyílik a sajátjainknak a mozgásképtelen, belassult tank elejtésére.
Azt nem tudom, hogy a statot mennyire rombolja az artyzás (béna játékosként sose nézek statot), de azt tudom, hogy ha artira gunmarko(ka)t szeretne valaki akkor muszáj együttműködni a többi csapattaggal, hiszen nem csak a találat, a spot és a track sebzés számít bele hanem a stun sebzés is és ha artyval jó helyen segítünk be akkor abból jön a legtöbb pont.

6 hónapja 4 hete #268719 Írta: Hunti
Megválaszolva: Hunti

norbi215 beküldte:

Köszönöm.

Akinek az élvezetes, hogy- a tank fölé viszi a célkeresztet- lenyom 1 gombot- majd vár, hogy a gép 1 vagy 2 lövésből szedi ki a tankot, az szerintem jobb ha elfelejti a játékot, mert már elmúltak azok az idők.Persze vannak még a mozgó "artyk" mint az angol td-k, japán heavyk, de azoknál nem árt előre gondolkodni, az meg már nem fekszik annyira a "régi artysoknak" :trollol:

6 hónapja 3 hete #268761 Írta: norbi215

Shrek beküldte:

norbi215 beküldte: Azok a régi motorosok, akik anno megszerettek az artykat, hidd el nem fogják ujrakezdeni, mert közelébe nincsenek annak amiért sokan kihuztuk ezt az ágat, akik még most kapnának kedvet, idővel rajonnek, hogy ebben a formában élvezhetetlen, viszi a kreditet mint állat, semmilyen segítséggel nem vagy a csapatnak, iszonyatosan rombolja a wn8 - át... És még a csapattarsaid is leszarnak a csatában, ha esetleg neked lenne szükséged támogatásra.... Ez régen is így bolt, de akkor még meg tudtad magad védeni, már azt sem...

Na, azért 1-2 megállapítással itt vitatkoznék. Tény, hogy a rendszeres 1hitek, ammorackek világa elmúlt, bár lightokat ma is garázsba lehet küldeni fullhp-ról. Nincs már AP lőszer, amivel akár egy egész hevitankot el lehetett intézni egyetlen golyóval. Viszont a megnövelt pontosság, a felső tieres artik brutális méretű splah sebzése, a gyorsabb töltés és a bevezetett stun összességében sokkal inkább a csapat hasznára válnak. Most egy jó arti sokkal inkább bele tud szólni pl. egy heavy dühöngőbe mint korábban. Az új rendszer nyilván igényli a fokozottabb kommuniikációt az adott területen harcoló csapatrészekkel, de erre kaptunk egész jó eszközt is: megjelölhetjük hová megy a csomag és mikor így a mieinknek van idejük elhúzódni onnan majd a megsebzett, leláncolt, stunolt ellenséget egy pillanat alatt szét tudják kapni. A megnövelt splash lehetővé teszi, hogy a fedezékbe húzódott, optimális szögben védelmi pozíciót fogott erősenl páncélozott enemi oldalát lebontsuk ezáltal lehetőség nyílik a sajátjainknak a mozgásképtelen, belassult tank elejtésére.
Azt nem tudom, hogy a statot mennyire rombolja az artyzás (béna játékosként sose nézek statot), de azt tudom, hogy ha artira gunmarko(ka)t szeretne valaki akkor muszáj együttműködni a többi csapattaggal, hiszen nem csak a találat, a spot és a track sebzés számít bele hanem a stun sebzés is és ha artyval jó helyen segítünk be akkor abból jön a legtöbb pont.

Amit itt leirtal mind szép és jó, de ez csak a mesében létezik és csak elméletben igaz....
Mint jó artys mindig jelölöm hova lövök, figyelek a csapattarsaimra ki kér segítséget stb... Az atlagsebzes rengeteg mindentől függ... De ha nekem kell segítség kapok???? Lofaszt, hagynak megdögleni... Rendszerint mindenki egy oldalra helyezkedik, aztán kilonek...
Kredit romboló, mert kB 5-6 lövést lehet leadási, ha szerencsém van egy csatában 5-6 perc ennyire elég... Ha ebből a fele mellé megy, alig sebez, a társaim félnek kimenni és lőni amíg gyenge, akkor megintcsak semmit sem érnek a kikötőt lövedékek...
Vannak szintek és artyk melyek egész jól teljesítenek....
Nekem a gwe100, a bc, t92 artym van, azért húztam ki anno, hogy jókat jatszak,... Kérdés : ezen bármelyike is alkalmas arra hogy egész jó lehessen vele játszani????
Vegyük figyelembe azt hogy mennyi a sebzése (nem elméletileg), 5-6 lövés 5perces csatában....
Pl bc arty van 3 tár lövedék kB 1500hp maximum és nagyon jó indulattal, vesztes csata, mínuszos kör,
De volt már olyan os, hogy az összes mellé ment mozdulatlan tanknal kB 500 dmg stb stb....
Az atlagsebzesem 1600, de biztos hogy nem a nerf óta, azóta kB 5-600....
M1 én nem vitát kezdtem, egyszerűen megegyeztek, hogy nem lehet vele játszani.... Igazságtalannak tartom, mert ha ezt 6 éve tudtam volna, akkor nem áldozta volna rá 600ezer tapasztalatot és egy évet stb.... Egy arty sem húztam volt a ki,
Illetve nem azért húztam ki anno az artykat, hogy most vegetaljak....
Ez épp olyan mintha a bc medtől elvennek a tarat, mert túl op és ezért lenerfelnek.... Szted ez korrekt lenne??? Sztem nem.
Mindegy ebben a játékban minden mindig változik.
Az e 100 olyan nerfet kapott, hogy már a golyafos is átüti, nem kell kis idő és a type 5 heavyt is lenerfelik, mert mindegy hova lő, átüt és sebez....
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: HUN_Sector

6 hónapja 3 hete #268772 Írta: pap32
B-C arty sohasem volt egy igazi "leányálom"...én pl. jóval a nerf előtt cseréltem le OBJ artyra a mérhetetlenül idegesítő, "fullra célzott, mégis vakvilágba menő" lövések (nem egyszer teljes tárak) miatt...

E100 esetén meg nem lehetséges, hogy az igazi ok a szinte kizárólagos prémium lőszer áradat, ami sokak szerint kötelező tier 9-10-ben? :unsure:

6 hónapja 3 hete #268823 Írta: Csakegyparadicsom
Megválaszolva: Csakegyparadicsom
Hali

Az Állítólag egyik részében volt fűrészpor "ágyú", de persze tovább fejlesztették tejpor ágyúra.. Lehet, hogy ez a megoldás látható, bár nem néztem a videót.

KERES
© 2018 eSports Pro Ltd. Minden jog fenntartva.