Jelenleg

19
látogatónk van

Arty használók topic-ja

6 éve 6 hónapja #252206 Írta: BiO_rOo_BOT
Megválaszolva: BiO_rOo_BOT
Már régen nem lehet t9-est vinni CW-re, így ez az arty értelmét is veszette bármilyen jó is.
Viszont a T92-t nem írnám le - az átalakítások óta sok minden változott és durva köröket lehet vele menni most is. Pár napja mentem vele egy +5k dmg kört úgy hogy észre se vettem.
CW-re viszont ha artyt visznek, akkor az Object 261, nagyon ritkán kisebb pályákra CGC.
A többi most nem éri meg.

A nerf elott sem volt jo otlet a T92 az M53 helyett. Oriasi differencia van a ket tank kozott es ebbol adodoan a hasznalhatosagukban is. Cwre ha amerikai tuzert vittunk, biztos hogy a 9eset es nem a 10eset. Mobilitas, toltesi ido, horizontalis kiterithetoseg szempontjabil verte. Splashe premium loszerrel meg kellemes volt, ha meg beutott...vettem ki vele Cliffen elso spot utan 50B-t.

A T92 randomban elment. Mokafaktora az APnek nagy volt, ha beutott csunya munkat vegett. Marpedig telitalalat eseten altalaban be is ment a loves, jo nagy volt az atutese.

Konnyek szoktek a szemeimbe, a nosztalgiazas vegett. Bocs, ha full nem idevago dolgokat irtam,.de jol esett kicsit. :) :cry2:

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

6 éve 6 hónapja #252220 Írta: pap32
Megválaszolva: pap32
Ezt mondjuk kíváncsiságból épp akartam is kérdezni, hogy miként áll a CW meg az arty manapság...GC-t még értem, de OBJ? Oké, pontos, meg mobilis, de ilyen 300-as sebzésekkel, meg 10 perc utáni kifogyásokkal mire jó az? :huh:

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

6 éve 6 hónapja #252221 Írta: BiO_rOo_BOT
Megválaszolva: BiO_rOo_BOT
Mert pontos, és át tudja lőni a nagy pályákat (amit a CGC nem) ;-)

Ezt mondjuk kíváncsiságból épp akartam is kérdezni, hogy miként áll a CW meg az arty manapság...GC-t még értem, de OBJ? Oké, pontos, meg mobilis, de ilyen 300-as sebzésekkel, meg 10 perc utáni kifogyásokkal mire jó az? :huh:

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

6 éve 6 hónapja #252223 Írta: geritango
Megválaszolva: geritango
Oh, hala az egnek - vagy sajnos, nezopont kerdese - gyokeresen megvaltozott az eletem, igy a kompetitiv csapatjatekok szamomra szinte teljes mertekben a mult homalyaba vesznek mar (szerintem ebben az evben komolyabb cw szereplesem mar nem volt). A T92tol meg meg akkor megvaltam, amikor az tuzerosztaly modositasa meg csak wargaming fele hirrepeszkent bujkalt a vilaghalon.

Prioritas szempontjabol a jatekon belul a morzsanyi idomhoz merten a tuzerosztalyt a futottak meg zsebbe taszitotta, de egyszer adni fogok nekik eselyt meg, mert okoztak nem keves oromteli percet es izgalmas csatat azert. ;)

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

6 éve 6 hónapja #252233 Írta: Bagolyferi
Megválaszolva: Bagolyferi
Garázsban van a 9-es amerikai, és az orosz 10-es. Ezek is tetszenek, ki van fejlesztve a 10-es amerikai, de nem tetszik, nem veszem meg. Az Obj-261, ha nem lövik ki plusszos prémium nélkül is. Amerikai hosszan tölt és nagyot üt, az orosz gyorsan tölt és kisebbet üt. Pontosnak mondhatók. A kis kedvencem az M44 ami okozhat meglepetést:




Mellékletek:
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Toydolls2, MegaJani

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

6 éve 6 hónapja #252352 Írta: 2Sz3M
Megválaszolva: 2Sz3M
"Ezt mondjuk kíváncsiságból épp akartam is kérdezni, hogy miként áll a CW meg az arty manapság...GC-t még értem, de OBJ? Oké, pontos, meg mobilis, de ilyen 300-as sebzésekkel, meg 10 perc utáni kifogyásokkal mire jó az?"


a múltkor láttam egy random-replay-t, ahol egy M55 folyamatosan csak "kábított", a nyertes csata végére csak 300dmg-et sebzett , de 5500dmg-et szedett őssze a kábítások által.
Véleményem szerint a NagyArtyBalansz rohadtul visszájára sült el - sokkal több kárt ezzel a kábítással, mintha "letrekkelne", vagy betalál 500-at.

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

6 éve 6 hónapja - 6 éve 6 hónapja #252405 Írta: pap32
Megválaszolva: pap32

"Ezt mondjuk kíváncsiságból épp akartam is kérdezni, hogy miként áll a CW meg az arty manapság...GC-t még értem, de OBJ? Oké, pontos, meg mobilis, de ilyen 300-as sebzésekkel, meg 10 perc utáni kifogyásokkal mire jó az?"


a múltkor láttam egy random-replay-t, ahol egy M55 folyamatosan csak "kábított", a nyertes csata végére csak 300dmg-et sebzett , de 5500dmg-et szedett őssze a kábítások által.
Véleményem szerint a NagyArtyBalansz rohadtul visszájára sült el - sokkal több kárt ezzel a kábítással, mintha "letrekkelne", vagy betalál 500-at.


:lol:
Ez a csalóka abban, ha csak replay (esetleg ellen szemszögből) ítélsz meg valamit...lehetnek mákos meccsek, mert mivel ne lehetnének; DE hidd el, az 1/100-as történet volt...én 2,5k-nél többet nem kábítottam össze egyszer sem a NERF óta (mert az beza' nerf volt, elég csak az artys témájú panaszok számát megnézni előtte és utána :troll: )...pedig elhiheted, "kattintgattam" már pár százat azóta... :silly:
Tipikusan az az eset, amivel személyesen játszani kell ahhoz, hogy ténylegesen ismerje az ember...

szerk.: DE részemről nyugodtan tegyék csak vissza a 1-hit-es verziót, ha ezt kívánja a nép... :troll:
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: bfreshfishb, Sztyepan65

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

6 éve 5 hónapja #253149 Írta: Baluka92
Megválaszolva: Baluka92
Nos, én bizony megvettem a GW-t, és hogy őszinte legyek, pozitívan csalódtam. Egész komoly mértékben hozzá lehet tenni vele a csatához. Nem érzem azt, hogy veszett fejszeként potyogtatom a 300-akat. Átlagban 500-800 között lő, de van hogy a dupláját, ami elég ritka persze. Mindezt jelenleg ~32 sec töltéssel. Robbanási sugara is korrekt, ha kupacban van az enemy (pl. Lakeville szoros), simán bekábít 6-8 tankot, miközben 4-et mondjuk sebez is (minimálisan). Pontosság? Van.. Akad.. Ha hagyom teljesen beszűkülni, általában pontosan lő, mitöbb a kör közepére. Viszont, ha csak egy hangyap*csnyit szétugrik vagy bármi, akkor a szinte szomszédos Plútó égi képződményen túl se fogják meg.. Én nem bántam meg (fullos áron sem).

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

6 éve 5 hónapja #253437 Írta: Tekagi
Megválaszolva: Tekagi
Én hosszabb kihagyás után játszogatok ismét. Tegnap olyan kört mentem amerikai arty-val,(M41 HMC) asszem elhasználtam jövő évi szerencsém is :cheer: Volt pár pofátlan találatom B)

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

6 éve 5 hónapja - 6 éve 5 hónapja #253483 Írta: Tekagi
Megválaszolva: Tekagi
Sziasztok, lemaradtam ám javitásokrol :ohmy: Este mentorommal csapatba játszottunk s engedte arty+td párost, úgy azért lehet összejátszanni :) Valószinűleg Grille lesz következő project amit megcsinálok, közben fejlesztem amerikai arty-kat.

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

6 éve 5 hónapja #253695 Írta: Baluka92
Megválaszolva: Baluka92
Na, lett egy egyéni rekordom a "kicsikével". (GW.E100)

6000+ dmg, szép nagy splash-ek, és úgy gondolom, enélkül nagyon (NAGYON) kikaptunk volna. Itt a link:

Replay

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

6 éve 5 hónapja #254911 Írta: Kulung69
Megválaszolva: Kulung69
Sziasztok! Hosszú idő után újra nekiálltam artyzni, kihúztam a kv-2-vel az S-51-et. A kérdésem az, hogy célzásgyorsító és töltésgyorsító mellett mi legyen a 3. felszerelés? Pótellátmánnyal használom, még stock.

Előre is köszi!

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

6 éve 5 hónapja #254929 Írta: nemo510
Megválaszolva: nemo510
Álcaháló vagy periszkóp.
Rajtad múlik melyikkel tudsz jobban érvényesülni.
Végjátéknál a periszkóp jobban jöhet.Bár amilyen fura most ez a játék a franc se tudja megmondani.
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Kulung69

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

6 éve 5 hónapja #254931 Írta: Kulung69
Megválaszolva: Kulung69

Álcaháló vagy periszkóp.
Rajtad múlik melyikkel tudsz jobban érvényesülni.
Végjátéknál a periszkóp jobban jöhet.Bár amilyen fura most ez a játék a franc se tudja megmondani.


Köszi! Esetleg komolyabb olajat érdemes belerakni a javító vagy az eü helyett?

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

6 éve 5 hónapja #254933 Írta: nemo510
Megválaszolva: nemo510
Szerintem semmiképp.
Ugyanolyan fos lesz a sebesség,hiába lesz ezredmásodpercekkel jobb a fordulás,csak kidobott pénz.
Az általános triót használnám (használtam) - kis eü csomi,kisjavító,gémer kaja(pótellátmány).
Egyszerűen másnak nincs értelme ezzel az artyval.Viszi a pénzt mint a rossz feleség,dehát dupla vagy semmi.Ha kegyes az RNG akkor a pótellátmány meghálálja magát.Úgy 10 csatánként 1x :)

Kíváncsi vagyok hogy birod majd,anno én is a kv2-ről mentem át s51-re,dem nem bírtam végigmenni T10-ig.
Sok sikert.
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Kulung69

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

© 2024 WOTINFO. Minden jog fenntartva.