Jelenleg

50
látogatónk van

Arty használók topic-ja

6 éve 8 hónapja #245129 Írta: kopcso0321
Megválaszolva: kopcso0321
Hogy miért rühelem az artykat ? Eddig azért mert hazavágták a játékot,most meg azért mert belevágnak a közelharc közepébe is ,és sokkal többször sebzik meg a saját csapattársukat .Persze jöhet a sorry de mégis benyomják a repeszgránátjukat a közepébe. Azt írta a wg hogy támogató szerepük lesz,na egy nagy ló sz.... ! A sebzésre megy mind ,ha kipécéznek ott is maradsz és nem is lönek mást csak téged,még akkor is ha a másik oldalt az ellenfél már ott van a bázisukon. Na ennyit az artykról miket már rég ki kellet volna vonni a játékből .

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

6 éve 8 hónapja #245131 Írta: 0rsi
Megválaszolva: 0rsi
Sziasztok,
anno úgy kezdtem el játszani, hogy minden Tigrisnek a garázsomban a helye, így elkezdtem artyzni is, és természetesen bele is szerelmesedtem ezekbe a dögökbe :)
A "nerf" óta ez a szerelem még nagyobb, főleg mivel pár nap és meglesz a régóta áhított G.W. E100. A nerfnek egyébként vannak előnyei és hátrányai is mindkét tábor részéről, és természetesen a két tábor sosem fog egyetérteni egymással, csak abban, hogy utáljuk a másikat ;)

De ami miatt ide írtam, az az, hogy az arty-utálóktól csak azt hallani, amit többek között kopcso0321 is írt, erre szeretnék reagálni.
Én mindig igyekszem úgy lőni, hogy csapattársat ne kábítsak vagy sebezzek, ez kizárólag csak odafigyelés kérdése, és igen, néha becsúszhat mégis egy-egy találat, de ez nem szándékos, és a chat-re írt sorry-t komolyan is gondolom, nem csak odapötyögöm. Ugyanígy a többi tankosztállyal is előfordul, hogy eltalálsz esetleg kilősz egy csapattársat, mert éppen belefut a lövésbe, őket mégse szidják.
Ha egy arty egész csata alatt kizárólag egy célpontot lő, annak több oka is lehet. Arra lát rá a legtisztábban, vagy tökéletes célpont a lassúsága és mérete miatt, vagy a kedves játékos még kezdő és nem figyeli a térképet. DE nem minden arty-s csinálja ezt, ne általánosítsunk.

Éljenek az artysok :love:
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Reka-Hunnia

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

6 éve 8 hónapja #245133 Írta: rezsi70
Megválaszolva: rezsi70
Ez valójában artys játék.
A többi géposztályt csak az ő szórakoztatásukra találták ki
:thx2: :thx: :thx2:

Sziasztok,
anno úgy kezdtem el játszani, hogy minden Tigrisnek a garázsomban a helye, így elkezdtem artyzni is, és természetesen bele is szerelmesedtem ezekbe a dögökbe :)
A "nerf" óta ez a szerelem még nagyobb, főleg mivel pár nap és meglesz a régóta áhított G.W. E100. A nerfnek egyébként vannak előnyei és hátrányai is mindkét tábor részéről, és természetesen a két tábor sosem fog egyetérteni egymással, csak abban, hogy utáljuk a másikat ;)

De ami miatt ide írtam, az az, hogy az arty-utálóktól csak azt hallani, amit többek között kopcso0321 is írt, erre szeretnék reagálni.
Én mindig igyekszem úgy lőni, hogy csapattársat ne kábítsak vagy sebezzek, ez kizárólag csak odafigyelés kérdése, és igen, néha becsúszhat mégis egy-egy találat, de ez nem szándékos, és a chat-re írt sorry-t komolyan is gondolom, nem csak odapötyögöm. Ugyanígy a többi tankosztállyal is előfordul, hogy eltalálsz esetleg kilősz egy csapattársat, mert éppen belefut a lövésbe, őket mégse szidják.
Ha egy arty egész csata alatt kizárólag egy célpontot lő, annak több oka is lehet. Arra lát rá a legtisztábban, vagy tökéletes célpont a lassúsága és mérete miatt, vagy a kedves játékos még kezdő és nem figyeli a térképet. DE nem minden arty-s csinálja ezt, ne általánosítsunk.

Éljenek az artysok :love:

Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: pap32, 0rsi

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

6 éve 8 hónapja #245134 Írta: Rylian_Shina
Megválaszolva: Rylian_Shina
Tegnap volt két csatám, egyiken szidtam az artyt a másikon, hangonsan éljeneztem a gép elött. Elsőben a 2 enemy arty folyamatosan láncolt és kábított, minimális dmg mellett, el lehet képzelni, hogy hogyan vert az ideg, hogy nem tudok megmozdulni :D
A másikon meg az enemy artyt áldottam, airfield-en, a szokásos heavy találkozási résznél húzott ki a pácból, mert úgy tarkón lötték a T34-es meg a Löwe csapattársukat, hogy ( számomra ) öröm volt nézni.

Le se tagadhatnám, hogy sokszor marha idegesítő tud lenni egy arty, és a fenébe kívánom az egész osztályt, mert ha nem is talál el a splash miatt minimum kábulsz, ha meg közel robban akkor szinte tuti, hogy visz valamit, ( nálam általában a láncot szedik le ), de one hit-et artytól nem kaptam még.

Viszont az ő arcát is megnézném, mikor 2-3szor pattan rólam a lövedék mindenféle effekt nélkül :D

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

6 éve 8 hónapja #245269 Írta: Grande__Reagel
Megválaszolva: Grande__Reagel
Egy dolgot nem értek, artisták...

Tudtommal a leggyengébb ág a német... mégis boldog-boldogtalan ezekben a szarokban ül, a leggyakoribb nemzet amivel találkozom, és jobban meg is keserítik az életem, mint bármelyik másik arty. Most akkor az ismereteim falsok, vagy a tapasztalatom túl egysíkú?

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

6 éve 8 hónapja #245270 Írta: Lord_Loga
Megválaszolva: Lord_Loga
Nem mindegy, melyik tier, pl.: a VII-es G.W. Panther nagyon jó kis gép, rengeteggel találkozni (többel, mint Crusader SP-vel :) ).

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

6 éve 8 hónapja #245296 Írta: Axekiller01
Megválaszolva: Axekiller01
Vigyázz BC jön a vonat :) :troll: :trollol: :trollol:



wotreplays.com/...53_m55
Mellékletek:

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

6 éve 8 hónapja #245302 Írta: HUN_Sector
Megválaszolva: HUN_Sector
E75-öt kigyújtottad, hogy közel egy ezrest sebződött?

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

6 éve 8 hónapja #245316 Írta: Shrek
Megválaszolva: Shrek
Jól mondja a kolléga. Szerintem az is lehet mögötte, hogy a nagy-arti-átalakítás előtt a 6-osokkal borzalmas pusztítást lehetett véghezvinni és sokan tartottak ilyeneket a garázsban. Az új rendszerben a hatosok sokat veszítettek korábbi használhatóságukból, így érdemes ezeket upgradelni. Jelenleg a töltésidő-kitéríthetőség-célzásidő-pontosság-sebzés koordinátarendszerben a 7-es német a top ágyújával a legjobb (bár ez szubjektív), nem véletlen, hogy ebből látni a legtöbbet Tier5-től Tier9-ig bezárólag. De kezdik felfedezni a francia 7-est is, ami szintén gyorsan tölt és szűkül, viszont nincs nagy kitéríthetősége (forogni kell vele és szétesik a célkereszt) cserébe egész jól használható combat üzemmódban. :)
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: MegaJani

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

6 éve 8 hónapja #245378 Írta: Quentin_KR
Megválaszolva: Quentin_KR

Egy dolgot nem értek, artisták...

Tudtommal a leggyengébb ág a német... mégis boldog-boldogtalan ezekben a szarokban ül, a leggyakoribb nemzet amivel találkozom, és jobban meg is keserítik az életem, mint bármelyik másik arty. Most akkor az ismereteim falsok, vagy a tapasztalatom túl egysíkú?

Nem tudom hogy a te tapasztalatod egysìkù vagy sem, de szerintem mindent egybevève az M40/43 ès az M53/55 jobb mint a nèmet tàrsaik. Persze nem egy csatàt kiragadva hanem több csatàra àtlagolva az eredmènyeket.

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

6 éve 8 hónapja #245393 Írta: bfreshfishb
Megválaszolva: bfreshfishb

Egy dolgot nem értek, artisták...

Tudtommal a leggyengébb ág a német... mégis boldog-boldogtalan ezekben a szarokban ül, a leggyakoribb nemzet amivel találkozom, és jobban meg is keserítik az életem, mint bármelyik másik arty. Most akkor az ismereteim falsok, vagy a tapasztalatom túl egysíkú?

Nem tudom hogy a te tapasztalatod egysìkù vagy sem, de szerintem mindent egybevève az M40/43 ès az M53/55 jobb mint a nèmet tàrsaik. Persze nem egy csatàt kiragadva hanem több csatàra àtlagolva az eredmènyeket.

Nekem az USA ág van meg T10-ig és nem bántam meg, hogy ez lett az első (és egyetlen) arty ágam. Aki esetleg belekezdene, annak csak ajánlani tudom ezt az ágat, ahogy nekem is ezt tanácsolták.

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

6 éve 8 hónapja - 6 éve 8 hónapja #245492 Írta: Tank_szemelyzete
Megválaszolva: Tank_szemelyzete
Az arty átalakítás óta milyen a 6-os és a 8-as francia arty? Még azelőtt kezdtem húzni az ágat, hogy átalakították őket, mert állítólag ez a kettő pontos volt és elegem volt abból, hogy G.W. Pantheremmel félpercenként mellélőjek. A "nerf" óta viszont a G.W. Panther már-már OP arty, így elbizonytalanodtam afelől, hogy megéri-e folytatnom.
Figyelem: Spoiler!

Segítségeteket előre is köszönöm!

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

6 éve 8 hónapja #245529 Írta: HUN_Sector
Megválaszolva: HUN_Sector
Nyolcasom már nincs, de a csatákban nem nagy szám - vagy csak mindig paprikák-paradicsomok ülnek benne (egyébként nem, túl ritkán lő és kicsit).
A hatos szörnyű lett. Nem lett gyorsabb tüzér, ellenben pontatlan és kicsit sebez.

A tizes viszont oltári jó lett :)

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

6 éve 8 hónapja #245531 Írta: pap32
Megválaszolva: pap32

Az arty átalakítás óta milyen a 6-os és a 8-as francia arty? Még azelőtt kezdtem húzni az ágat, hogy átalakították őket, mert állítólag ez a kettő pontos volt és elegem volt abból, hogy G.W. Pantheremmel félpercenként mellélőjek. A "nerf" óta viszont a G.W. Panther már-már OP arty, így elbizonytalanodtam afelől, hogy megéri-e folytatnom.
Figyelem: Spoiler!

Segítségeteket előre is köszönöm!


Ha kihúzásról van szó, szerintem felejtsd el a 8-ast...max. átlagos lett, egyedül a mobilitásban átlag feletti...de egyébként ott a tesztszerver, ott "terülj, terülj asztalkám" van kipróbálható tankokból... :troll:

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

6 éve 8 hónapja #245601 Írta: Axekiller01
Megválaszolva: Axekiller01
Mellékletek:

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

© 2024 WOTINFO. Minden jog fenntartva.