Jelenleg 301 vendég és 2 tag online

Arty használók topic-ja

2 éve 4 hónapja #243094 Írta: HUN_Sector
Megválaszolva: HUN_Sector
A sebzés esetén a "találat/sebzés" arány 3-4 csatából is mérvadó, tízből még inkább.
Én azt mondanám, hogy ebben a pár csatában -2 + 2 mm közti tankokra mind lősz és csak a találatokat számolva helyes átlagot tudsz vonni.

There are 2 type of players. One with type59, and one without it.

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

2 éve 4 hónapja #243115 Írta: diszno_sajtt
Megválaszolva: diszno_sajtt

fakirr1 beküldte: Lehet,hogy kiutáltok érte:
14-2-vel 1817 csata, 212-vel 2400 körüli csata, 261-el szintén ennyi. 7 skilles legénység csücsült a 261-ben. Nerf után telibe lőttem egy RHM "tornyát"... 198-at sebzett. Meglőttem a maus-t. röhögve ment tovább 0 dmg. Grille megállt, felspotolták. Fókusz maxon. Lövök. 17 !!!!-et lőttem bele.
Elegem lett. Eladtam a 261-et. Használhatatlanná nerfelték az artykat ráadásul nyomják ezerrel a *****dt városi pályáikat. Egyre inkább hányingerem van ettől a "játéktól". A javított MM-ről meg annyit, hogy a tegnapi napomon 17 csatát nyomtam ISU-vel, ebből kb 10-12 volt tier 8. Ott egy ISU eléggé halálos lehet.(ne, ha nem lenne tele botokkal, agyatlan lengyel barmokkal és olyan 0K-s noobokkal,akik a 100-as wn8-ukkal profiknak képzelik magukat..) Nem vagyok egy nagyon kiemelkedő játékos,de ezeknek köszönhetően kb 3-4 lövésre volt időm,mielőtt darabokra kaptak. Pont ez miatt nem is megyek már artyval sem. Esélytelen,hogy 2-3 lövésnél több jusson egy "csatában".

sokkal-saokkal hamarabb el kellett volna adnod azt a trágyadombot

2 éve 4 hónapja #243126 Írta: pap32
Megválaszolva: pap32

14-2-vel 1817 csata, 212-vel 2400 körüli csata, 261-el szintén ennyi. 7 skilles legénység csücsült a 261-ben. Nerf után telibe lőttem egy RHM "tornyát"... 198-at sebzett. Meglőttem a maus-t. röhögve ment tovább 0 dmg. Grille megállt, felspotolták. Fókusz maxon. Lövök. 17 !!!!-et lőttem bele.
Elegem lett. Eladtam a 261-et. Használhatatlanná nerfelték az artykat ráadásul nyomják ezerrel a *****dt városi pályáikat. Egyre inkább hányingerem van ettől a "játéktól". A javított MM-ről meg annyit, hogy a tegnapi napomon 17 csatát nyomtam ISU-vel, ebből kb 10-12 volt tier 8. Ott egy ISU eléggé halálos lehet.(ne, ha nem lenne tele botokkal, agyatlan lengyel barmokkal és olyan 0K-s noobokkal,akik a 100-as wn8-ukkal profiknak képzelik magukat..) Nem vagyok egy nagyon kiemelkedő játékos,de ezeknek köszönhetően kb 3-4 lövésre volt időm,mielőtt darabokra kaptak. Pont ez miatt nem is megyek már artyval sem. Esélytelen,hogy 2-3 lövésnél több jusson egy "csatában".

Nem vagy egyedül, aki nemrég átélte ezeket az "élményeket", DE RHM és a Grille is akkora batár ágyúval rendelkezik, hogy ha azt kapod telibe, előfordulhatnak ilyen (röhejesen) alacsony dmg-ek is...meg manapság a fingi-bingi pen miatt egy telibe vert lánctalp sem túl kellemes élmény a tüzér számára...Maus-t meg nyilván nem kell magyarázni, hogy miért viselkedik úgy, ahogy...de csak megnyugtatásképp, a francia tüzérek kb. úgy lőnek ezekre a monstrumokra, hogy "hátha le tudom láncolni"...a hébe-hóba 100 alatti dmg már csak a "cég ajándéka"...és a 10-es ugye ezt rövid időn belül 3x éli át... :troll:

2 éve 4 hónapja - 2 éve 4 hónapja #243136 Írta: Tekagi
Megválaszolva: Tekagi
Lezúztam 4 csatát artyval, M41HMC-vel, hát nem tudom...Jó pályákat adott 2x Mines,Serena Coast,Malinovka, sebzések elég ingadozóak voltak, 17-180 közt (17nél majdnem kiléptem, há bakker többet sérült volna ellenfél nekihajtok :D ) Mindenesetre Hun_Sector sebzéseit tekintve inkább befogom pofám.
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: HUN_Sector

2 éve 4 hónapja #243142 Írta: fly
Megválaszolva: fly

Elegem lett. Eladtam a 261-et. Használhatatlanná nerfelték az artykat ráadásul nyomják ezerrel a *****dt városi pályáikat. Egyre inkább hányingerem van ettől a "játéktól". ".

Én személy szerint örülök az arty "nerfnek".Végre,sok sok év után a megillető támogató osztályba kerültek.De még igy is képesek a felső negyedben végezni sebzés lévén.
A nerfnek köszönhetően a nehezek tudnak a fronton harcolni,amiért létre lettek hozva.ÍÍgy legalább az artyk jelenléte nem frusztráló,és a legfontosabb,nem a játékélmény ellen vannak.Habár most is képesek sokszor meglepetést okozni.
A M53/M55 arty még mindig a legjobb,legOP klikker gép.
Ajánlom,ha nagyon szeretsz klikkelgetni a sarokból.

2 éve 4 hónapja #243143 Írta: Quentin_KR
Megválaszolva: Quentin_KR

fly beküldte:

Elegem lett. Eladtam a 261-et. Használhatatlanná nerfelték az artykat ráadásul nyomják ezerrel a *****dt városi pályáikat. Egyre inkább hányingerem van ettől a "játéktól". ".

Én személy szerint örülök az arty "nerfnek".Végre,sok sok év után a megillető támogató osztályba kerültek.De még igy is képesek a felső negyedben végezni sebzés lévén.
A nerfnek köszönhetően a nehezek tudnak a fronton harcolni,amiért létre lettek hozva.ÍÍgy legalább az artyk jelenléte nem frusztráló,és a legfontosabb,nem a játékélmény ellen vannak.Habár most is képesek sokszor meglepetést okozni.

A küldetèsek miatt arty-zom, na meg leszotzòzom ha van időm. De eggyetèrtek, tàmogatò szerepet kapott az osztàly, s ha ennek megfelelően hasznàlod minden rendben. Persze ezzel ugyan ùgy csapatfüggő vagy kint a light-al, ha nem lövik a kàbìtàsod nem mèsz sokra. Amùgy az M40/43 mèg jobb az M50/53-nàl. A vàltozàsok òta kiegyensùlyozottabbnak tűnik mint a kilences tàrsa. Sebzès terèn talàn annyit tanàcsolnèk hogy ne a frontra cèlozzatok ha van rà mòd s akkor azèrt nem olyan vèszesen alacsony. :)

"Nem az számít hogy veszítesz vagy győzöl, hanem az, hogy én veszítek-e vagy győzök!" :-) (Weinberg)

2 éve 4 hónapja #243153 Írta: bfreshfishb
Megválaszolva: bfreshfishb

Quentin_KR beküldte: A küldetèsek miatt arty-zom, na meg leszotzòzom ha van időm. De eggyetèrtek, tàmogatò szerepet kapott az osztàly, s ha ennek megfelelően hasznàlod minden rendben. Persze ezzel ugyan ùgy csapatfüggő vagy kint a light-al, ha nem lövik a kàbìtàsod nem mèsz sokra. Amùgy az M40/43 mèg jobb az M50/53-nàl. A vàltozàsok òta kiegyensùlyozottabbnak tűnik mint a kilences tàrsa. Sebzès terèn talàn annyit tanàcsolnèk hogy ne a frontra cèlozzatok ha van rà mòd s akkor azèrt nem olyan vèszesen alacsony. :)

Én is küldik miatt kezdtem bele. Aztán -#utáljatok- megszerettem őket. nó stressz, felesleges forogni, pörögni, stb, mert ha szpotot kapsz, meghalsz, csá. (Egy igazi klikker ír belőlem) Nekem sokkal jobban tetszenek most, mint régen. Oké, azért a T92-ből hiányolom az AP-t, na. :D
Ugyanakkor szerintem sokkal többet kaptak, mint elvettek. Csak USA arty-m van, szóval csak arról tudok mit írni. De azért az mond valamit, hogy SH-ra, nyomulni már nem oroszt viszünk hanem USA-angol artyt. Csomópontokra lőve csak a splash-ből és ha bele-bele akad valakibe 1 lövés 6-800dmg/ lövés, ami még így is bika. Arról nem is beszélve, hogy lesz 3-4-5 leszedált ellen, akik megint csak termelik az assist-ot.
Szerintem tokkal-vonóval jobbak lettek, mint voltak. :beer2:
Bár nekem még mindig a legkedvencebb az M50-53.

Happy brrrrrrt day

Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Quentin_KR

2 éve 4 hónapja #243155 Írta: pap32
Megválaszolva: pap32
@ bfreshfishb

Max. 1-2 van, ami élvezhető maradt...80-90%-uk kb. semmi extra/nagyon gagyi, pl. a 8-as francia a legjobb 8-as arty volt, 2-3k dmg számított kb. átlag körnek, most meg az 1k...és ugye így, hogy a 10-esek egy része sem ér sz@rt se, már felesleges nekiállni az ágnak is...Con GC-vel azért lehet még bőven alkotni, de így nerfelve még idegtépőbb lehet az alatta levők grind-ja...bele se merek gondolni, hogy mire megy az ember manapság egy Crusader SP-vel vagy FV207-tel... :spaz: :troll:

Bár öröm az ürömben, hogy az a mérhetetlen HEAT M44-hype végre megszűnt...végre nem borítja föl a 6-7-es meccseket...van helyette prém LeFH arty... :spaz: :spaz:

2 éve 4 hónapja #243156 Írta: fly

pap32 beküldte: Con GC-vel azért lehet még bőven alkotni, de így nerfelve még idegtépőbb lehet az alatta levők grind-ja...bele se merek gondolni, hogy mire megy az ember manapság egy Crusader SP-vel vagy FV207-tel... :spaz: :troll:
:

Az xp keresetük nem sokat változott.Kigrindelni egy artyt arányaiban nem lett "hosszabb".

2 éve 4 hónapja - 2 éve 4 hónapja #243161 Írta: fakirr1
Megválaszolva: fakirr1
#243115: Disznósajt:

Lehet,hogy Neked az egy trágyadomb, de szerintem meg az egyik legjobb 10-es arty volt. VOLT... Sector-nak messzemenőkig igaza van sztem: nézd meg,hogy BÁRMELYIK med röhögve szétszed prém lőszerrel akár egy maus-t, E100-at, bezzeg a BL10-es skúlót röhögve leszedi láncal,oldallal úgy,hogy annak a lövedéknek kb át kéne haladni a "páncélján" és a mögötte állót kéne sebeznie.. Ez csak EGY példa.. Vagy példa2: Buldoggal szemből!! felfogtam láncal a halálcsillagot sebzés nélkül! EZ nómális Mónika?
Egyszerűen akkora ba**omságokat tettek nerf/buff címen a játékba,ami már elveszi a régebbiek kedvét attól is,hogy egyáltalán kipróbáljon bármilyen tankot.Kezdve a 9.4-es "update"-ben elkövetett pálya kiszedésektől a látotáv nerfen át az arty nerfig... Egyszerűen az irány rossz ... Szerintem.

Jelenleg én úgy látom,hogy nyugodtan át lehetne nevezni a játékot MED/LIGHT town map game-re.
Ez -számomra- minden,csak NEM játékélmény.
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: HUN_Sector

2 éve 4 hónapja - 2 éve 4 hónapja #243162 Írta: fakirr1
Megválaszolva: fakirr1
Lehet,hogy hihetetlen,de a "clickelés" mint olyan,nem nagyon vonzott...Amit lényegesebbnek tartottam: ha én az 53/55-el, 261-el megkínáltam egy maus-t, JPE100-at és sorolhatnám,akkor megálltak és nem tolta át egy 3-as szupernehéz szakasz akármelyik oldalt. MOST körberöhögik az arty lövést és mennek tovább...
Ezért tartom baromságnak ezt a nerfet.. Támogatás.. ennyi erővel adjanak helyette egy 50-100 / 50-120-at.. AZ támogató.. inkább, mint jelenleg az arty-k..

Apropó: a poén kedvéért visszavettem a 14-1-et. 4 skilles legénységgel 49mp a töltési idő a 203-as ágyúval. 53/55-ben 3 skillessel, ugyanazzal a felszereltséggel meg 37.... Ez HOL balance?

fly beküldte:

2 éve 4 hónapja #243169 Írta: fly

fakirr1 beküldte: Lehet,hogy hihetetlen,de a "clickelés" mint olyan,nem nagyon vonzott...Amit lényegesebbnek tartottam: ha én az 53/55-el, 261-el megkínáltam egy maus-t, JPE100-at és sorolhatnám,akkor megálltak és nem tolta át egy 3-as szupernehéz szakasz akármelyik oldalt. MOST körberöhögik az arty lövést és mennek tovább...
Ezért tartom baromságnak ezt a nerfet.. Támogatás.. ennyi erővel adjanak helyette egy 50-100 / 50-120-at.. AZ támogató.. inkább, mint jelenleg az arty-k..

Apropó: a poén kedvéért visszavettem a 14-1-et. 4 skilles legénységgel 49mp a töltési idő a 203-as ágyúval. 53/55-ben 3 skillessel, ugyanazzal a felszereltséggel meg 37.... Ez HOL balance?
]

Az artyk nem támogató osztálykörben szerepeltek évekig,és ez hiba volt.Most oda valók,ahová mindig is kellett volna őket rakni.És ez a lényeges dolog.És pontosan leírtad,hogy miért is volt unfair a többiekkel szemben.Unfair volt,hogy 1 lövéssel 1500-2000dmg-t,3-4 modul-legénységi sérülést okozott a fronton lévő nehezeknek,akiknek a feladatuk,hogy elől harcoljanak,de viszont a régi arty mechanika ez ellen szólt.(na meg erősen rányomta bélyegét a játékélmény ellen).
Nevetséges volt,hogy egy klikkerel egy atomot dobtam egy olyan tankra,aminek hiába volt páncélja,semmit sem ért vele.A HT osztály ilyen szempontból fölösleges volt.Mellesleg a gold lőszer megmarad,ami még mindig kompenzálja-felülírja a páncélt.
A stunolással igen is meg lehet akasztani a szuper nehezeket,mivel eléggé "belassulnak".
És mellesleg ez nem nerf.Még mindig lehet az artykal a felső harmadban végezni sebzés terén,ahogy régebben.Meg kell tanulni a támogató mechanikáját,és akkor jobban menne vele a játék.Most gyorsabban lőnek,pontosabbak,gyorsabban szűkülnek.

Neked az atom sebzés hiányzik,ami rossz felfogás.Tessék a fronton harcolni az artyval,és akkor megérdemelten sebezhetsz 1500-2000 dmg-et..De hátul kempelve legyen ez a jutalma,hogy alig sebez,és inkább "bénít"-támogatja a többieket,ha már a bőrét nem viszi a vására.
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: fakirr1, Sztyepan65

2 éve 4 hónapja #243175 Írta: treffhetes10
Megválaszolva: treffhetes10
Szerintem jó lett a változás. Igaz, hogy még jobban a csapatra vagy utalva (alig bírtam megcsinálni a küldit, hogy 6 stunnol tankot sebezzenek a csapattagok), de szerintem még mindig használható. 5 hónapig nem mentem artyval, a kábítás után vettem előre újra némelyiket. Igaz, csak a küldikhez és a rangsorolthoz, de oda jók.
És bár az tényleg jól hangzik, hogy egy lövéssel visszatartasz pl. egy Maus szakaszt, de azért lássuk be, nem normális kategória.
Talán mintha kevesebb köpködés is lenne az artyt használók felé, bár lehet hogy ezt csak beképzelem. :lol:

2 éve 4 hónapja #243178 Írta: Horgony1
Megválaszolva: Horgony1
Ugyan sokat nagyon régóta nem játszom arty-val ,de pontosabbak lettek és gyorsabban lőnek. Régen is a GC volt a T10 CW-k királya és ez most sem változott . Egyes mapokon még mindíg meglőhető a 6K .Amit nagyon sajnálok , hogy az M44 arty-tol elvették a gold lőszerét az mekkora fun volt. Klántársamnak utolsó nap lett meg a 3. csillag rá . Sajnos én 2-nél tovább nem jutottam. Viszont a nyolcas szinten a Franci még mindíg jó sőt jobb mint az M40/43 .Majd 10 sec-el gyorsabban tölt és bár kevesebbet sebez ,de gyakrabban és melette stunol is .

2 éve 4 hónapja #243190 Írta: bandras32
Megválaszolva: bandras32
Reggel gondoltam megyek egyet és megcsinálom az Obj. 260 uccsó arty-s küldijét. Persze hogy Himmelsdorf! :wb: De azért a vége jó lett. :lol: Szegény Skorpion biztos nem így tervezte! :rofl: ( a csata végén )

wotreplays.com/...2-212a
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Axekiller01, FZRPUPU, MegaJani

KERES
© 2019 eSports Pro Ltd. Minden jog fenntartva.